Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Savulikees 30.09.2021 20:43

Na legiuni zrobia 6 pkt

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:43

grali 10 min w 10 xd

FReeFonix 30.09.2021 20:43

Nawet jak grają w 10 to Spartak nie powinien tak deklasowaćxd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:43

dokladnie

Kusy 30.09.2021 20:43

Napoli i tak wyjdzie z grupy

Claudio 30.09.2021 20:43

z takim spartakiem u siebie nawet w 10 nie potrafia grac? Zreszta ostatnie 10 minut spartak tez gral w 10

Chuchu 30.09.2021 20:42

Trzeba było nie faulować na czerwo to by nie grali

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:42

ale wy nie rozumiecie, ze graja od 29 min w 10?

Chuchu 30.09.2021 20:42

Legia to taki Sheriff Ligi Europy

Savulikees 30.09.2021 20:42

Dokladnie claudio

Claudio 30.09.2021 20:41

napoli jak zwykle obsrane na samą mysl o Scudetto odpada z pucharow, a pozniej w lidze i tak sie obsrywa.

Chuchu 30.09.2021 20:41

taka to mocarna liga

Savulikees 30.09.2021 20:41

Mozna stawiac dom

Chuchu 30.09.2021 20:41

z grupy LE nawet nie wyjdą, a Serie A miażdżą

Savulikees 30.09.2021 20:41

Napoli zmiazdzy legie

Chuchu 30.09.2021 20:41

Napoli wy pierdoły kurla 3

Claudio 30.09.2021 20:40

napoli 1-3....co za pipy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:40

na tym Nawrockim to Legia grube siano zarobi

Chuchu 30.09.2021 20:39

Zremisujcie to chociaż proszę

Claudio 30.09.2021 20:39

napoli niech wyrowna moze co

Chuchu 30.09.2021 20:39

Spartak też w 10

FReeFonix 30.09.2021 20:38

W niedziele wpyerdol w Gdańsku mają

Claudio 30.09.2021 20:38

pewnie motywacji brakuje, poza tym w Europie moga grac z kontry w ekstraklasie to graja rywale z nimi kontrą

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:38

nie taki szok

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:38

Legia u Michniewicza bardzo dobrze gra

Chuchu 30.09.2021 20:38

Hajto mówił, że Serie A to 5-6. liga Europy, no i że tam jest w każdym meczu murowanie i prawie zawsze się kończy 1:0

Claudio 30.09.2021 20:37

w lidze kaleczą a w europie szaleją

FReeFonix 30.09.2021 20:37

FT

Claudio 30.09.2021 20:37

legia 2 mecze 6pkt...szok

FReeFonix 30.09.2021 20:37

Atmosfera na Łazienkowskiej mega

Savulikees 30.09.2021 20:36

Mocni byli ale chyba nie jak napoli

Claudio 30.09.2021 20:36

napoli 10 na 10 w ostatnich minutach moze strzela

Chuchu 30.09.2021 20:36

Czekamy na kompromitację Lazio

Claudio 30.09.2021 20:35

tez po co Pekharta dal na kontry

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:34

to, ze jego Schalke bylo mocniejszym klubem niz Napoli?

Chuchu 30.09.2021 20:34

Nie no jaja se robię, Hajto nigdy nie ma racji

FReeFonix 30.09.2021 20:34

Nie dość, że podał to jeszcze słabo podał

Chuchu 30.09.2021 20:34

Hajto miał rację

Claudio 30.09.2021 20:34

sie zastanawiam po co Kastrati to podawal

Chuchu 30.09.2021 20:34

kompromitacja

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:34

ale wystraszyliscie mnie xdd

Chuchu 30.09.2021 20:34

Napoli odpadnie chyba

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:34

ja tez xd

FReeFonix 30.09.2021 20:34

Ja w necie ogladam to wolniej xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:33

bo juz z 1 min po tej sytuacji bylem xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:33

Myslalem, ze Legia stracila bramke

FReeFonix 30.09.2021 20:33

3-0 dla Legii powinno byc

Savulikees 30.09.2021 20:33

Napoli xD

FReeFonix 30.09.2021 20:32

JA PIER DO LEEE

Juzek 30.09.2021 20:32

moj boze Legia

FReeFonix 30.09.2021 20:32

No bardzo zły

Chuchu 30.09.2021 20:32

Ukraińcy i Ruscy ich leją

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:32

zły wynik dla Legii Warsaw

Chuchu 30.09.2021 20:31

calcio się skompromituje w tym sezonie

Chuchu 30.09.2021 20:31

i Napoli 1:2

FReeFonix 30.09.2021 20:31

Legia wyglada lepiej niz Inter z Szachtarem XD

FReeFonix 30.09.2021 20:31

Nie graja zle przeciez

Juzek 30.09.2021 20:31

oglądam

Chuchu 30.09.2021 20:31

No ja byłem pewien że gol :D

FReeFonix 30.09.2021 20:30

Ogladasz w ogole Juzek ze tak piszesz?

FReeFonix 30.09.2021 20:30

2-0 dla Legii powinno byc

FReeFonix 30.09.2021 20:30

Ja pie r do le co zmarnował

Chuchu 30.09.2021 20:30

Lol ja tam gola widziałem dla Legii

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:28

dostali czerwo i jest przez to ciezej

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:28

ale co zrobisz?

Juzek 30.09.2021 20:28

Legia na farcie

Chuchu 30.09.2021 20:24

Napoli to był pewniaczek na dzisiaj, mieli wygrać ku chwale calcio

FReeFonix 30.09.2021 20:23

Czemu nie podał...

Juzek 30.09.2021 20:23

do łagru pdw

Juzek 30.09.2021 20:23

Ilcapitano :czerwona:

IlCapitano 30.09.2021 20:23

Szerif to wyjaśnia nas w opór

FReeFonix 30.09.2021 20:23

A i tak często kończą z trofeum

FReeFonix 30.09.2021 20:22

Legia to w ostatnich latach ma zawsze słabe początki w lidze

IlCapitano 30.09.2021 20:22

Legia leciutko obija Intera

Chuchu 30.09.2021 20:22

A nie że nie potrafią ograć Ukraińców i Rusków

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:21

w sumie Legia też xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:21

słabo grają w tym sezonie w lidze

Chuchu 30.09.2021 20:21

Serie A ma być wielka

Chuchu 30.09.2021 20:21

No i tak być nie może

IlCapitano 30.09.2021 20:21

Interowizna też się obsrywa w LM i co

Chuchu 30.09.2021 20:21

To Leicester serio jest takie kujowe?

FReeFonix 30.09.2021 20:19

Lepiej zeby Napoli strzeliło bo inaczej będą mega spięci na Legię

Savulikees 30.09.2021 20:18

Tradycja

Chuchu 30.09.2021 20:14

Pyjerdolone Napoli, w lidze wygrywają wszystko a w pucharach jak mają wygrać to się obsrywają z ruskami jakimiś gówniakami

FReeFonix 30.09.2021 20:12

Wielka Legia naszych marzeń

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:07

Rui debil dostal czerwo

Chuchu 30.09.2021 20:06

Naplety się obsrały

Chuchu 30.09.2021 20:06

i Saprtak gol

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:52

Flaga z napisem PDW mnie rozwalila teraz xdd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:51

nie pamietam juz

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:51

albo 3 miejsce w LE i 2 w LK

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:51

2 miejsce w LE i 3 w LM chyba grają jakieś baraże czy coś takiego

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:50

nie ma 1/16 LE

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:50

a teraz i tak zmienili

FReeFonix 30.09.2021 19:48

Napoli wygra grupę, a Legia 2. ez

Chuchu 30.09.2021 19:40

Napoli w 10 gra, oby do końca utrzymali, ku chwale calcio !!

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:40

elegancko

Chuchu 30.09.2021 19:38

Nie ma karnego po VARze

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:38

jakby po tej kolejce Legia miała 6 pkt, a Spartak 0 to raczej mieliby już zapewnioną ligę konferencji na wiosnę

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:37

klasycznie robią na złość

Shoutbox

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Claudio 25.06.2026 20:13

United - Bruno Fernandes, Arsenal - Odegaard, City - Cherki, Liverpool - Wirtz, Aston Villa - Rogers, Chelsea - Palmer

Claudio 25.06.2026 20:08

tak rzuciłem Bournemoyh, a oni tam zajęli 6 miejsce i zagrają w LE ;( 3pkt za LM

KibicInteru 25.06.2026 20:04

Zagrożenie stanowią czołowe kluby z Anglii ale nie znam się na ich sytuacji kadrowej żeby ogarnąć kto będzie chętny. Może City za Bernardo?

KibicInteru 25.06.2026 20:03

Nie sądzę żeby kluby pokroju Everyonu czy Bournemouth były problemem. Paz nawet nie spojrzy na ich oferty

Claudio 25.06.2026 19:56

Musmarra: „W zeszłym roku Oaktree narzekało na wyniki w Lidze Mistrzów. Jeśli jednak narzekasz na Ligę Mistrzów, to musisz dokonywać transferów na miarę Ligi Mistrzów: przed tym nie ma ucieczki”.

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625470

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się