Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:50

nie ma 1/16 LE

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:50

a teraz i tak zmienili

FReeFonix 30.09.2021 19:48

Napoli wygra grupę, a Legia 2. ez

Chuchu 30.09.2021 19:40

Napoli w 10 gra, oby do końca utrzymali, ku chwale calcio !!

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:40

elegancko

Chuchu 30.09.2021 19:38

Nie ma karnego po VARze

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:38

jakby po tej kolejce Legia miała 6 pkt, a Spartak 0 to raczej mieliby już zapewnioną ligę konferencji na wiosnę

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:37

klasycznie robią na złość

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:37

brudasy

Chuchu 30.09.2021 19:36

karny dla Spartaka

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:35

no i Napoli też

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:35

jak utrzymają wynik to będą już na 100% grać na wiosnę w pucharach

ZnawcaCalcio 30.09.2021 19:35

Legia top

Chuchu 30.09.2021 19:11

Lazio da radę czy się obesra?

ZnawcaCalcio 30.09.2021 18:59

a Zhangowie są na skraju ubóstwa

ZnawcaCalcio 30.09.2021 18:59

oni nas pragná

ZnawcaCalcio 30.09.2021 18:59

kupi

Nerazzurri83 30.09.2021 18:48

Napoli 1

Gloin1989 30.09.2021 18:44

Ale nie kupi

ZnawcaCalcio 30.09.2021 17:46

PIF moglby nas juz kupic

Lopez 30.09.2021 15:43

to savulikes sprzedaje siekiere

Nerazzurri83 30.09.2021 15:39

Ok

Orzeu 30.09.2021 15:37

nie uwzględniają nowych sponsorów i sprzedaży Lukaku

Orzeu 30.09.2021 15:37

to są do końca czerwca wyniki

Nerazzurri83 30.09.2021 15:36

Leżym i kwiczym

ZnawcaCalcio 30.09.2021 15:32

xddd

Savulikees 30.09.2021 15:22

RYBKA BEZ ŁBA NA WYCIERACZCE JUZ LEZY

Savulikees 30.09.2021 15:21

KRAKUSIE

Savulikees 30.09.2021 15:21

DZONY DZONY

Adriano_forever 30.09.2021 13:14

wycinaliby sobie miejsce po szczepieniu masowo

Adriano_forever 30.09.2021 13:14

wyobraź sobie co by się działo jakby wyszły badania że ta szczepionka działa źle na knagę

Adriano_forever 30.09.2021 13:14

płuca to tam uj

Skepta 30.09.2021 13:06

nie szczepcie sie dzbany wam ten kowid rozcenzor pluca bardziej niz gosciowi po 50 latach palenia

FReeFonix 30.09.2021 12:39

Wtf xD

Dzonyy 30.09.2021 12:33

Zaraz pojawi sie wujek cały w szczepionkach

Dzonyy 30.09.2021 12:33

CO tu sie dzieje :D

Adriano_forever 30.09.2021 12:14

ale on nic o śmiertelności nie napisał

doman 30.09.2021 11:58

dzienna!

doman 30.09.2021 11:58

a taka jest srednia dzienna smiertelnosc ludzi w stanie teksas z ostatnich 5 lat , 874.3

doman 30.09.2021 11:56

Teksas - liczba ludnosci 29 145 505 , nie pisz wiec bzdur Michellaga i najlepeij wyloguj sie z tej strony , a jak nie umiesz policzyc smiertelosci 9000osob na 29 mln to zapytaj swojego lekarza lub farmaceute

ZnawcaCalcio 30.09.2021 11:50

Skriniar jest wspanialy

Michellaga 30.09.2021 11:37

Od lutego w Teksasie na Covid zmarło prawie 9000 osób.Tylko 43 były zaszczepione

Endru 30.09.2021 10:57

Jedyny ma jaja

Endru 30.09.2021 10:57

Skriniar

ZnawcaCalcio 30.09.2021 10:40

Albo Barolo niech cwiczy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 10:40

Potrafi robic to

ZnawcaCalcio 30.09.2021 10:39

Dimarco niech strzela karne

Endru 30.09.2021 10:35

Hakan jakby byl kumaty obejrzalby mecze eriksena i gral tak jak on ale raz, ze na to nie wpadl i dwa nie te umiejetnosci

nicolas80 30.09.2021 09:59

Hakan gra na innej pozycji i w innym systemie i na tą chwlię nie wygląda za dobrze. Podobnie było z Eriksenem na początku

Orzeu 30.09.2021 09:46

generalnie to wygląda na to, że bramek nie strzelimy w tym sezonie mniej niż rok temu

Orzeu 30.09.2021 09:46

być może teraz będzie gorsza skuteczność z karnych, ale i tak myślę, że nie znacząco gorsza

Piekarz 30.09.2021 09:39

no poza turkiem

Piekarz 30.09.2021 09:39

więc tak łatwo bym ich sobie nie przypisywał

Piekarz 30.09.2021 09:39

no właśnie, statystyki mówią że Lukaku był jedynym piłkarzem w całej kadrze, który potrafił strzelać karne

Orzeu 30.09.2021 09:37

no chyba że będziemy je strzelali tak jak ostatnio

Orzeu 30.09.2021 09:36

więc te gole przyjdą z karnych

Orzeu 30.09.2021 09:36

to strzelił Lukaku z karnych

Orzeu 30.09.2021 09:36

10-15 goli

mateo-mazzini 30.09.2021 09:22

Przed sezonem na LGDS ktos napisał trzezwy komentarz, że Dzeko strzeli 10-15 goli mniej od Lukaku i te gole muszą skądś przyjść. Albo je strzeli Correa albo muszą przyjść dodatkowo z linii pomocy. I to w sumie jest problem, ze u nas tez gole z pomocy nie dochodzą, przydaloby sie zeby Hakan jednak strzelał

Adriano_forever 30.09.2021 09:14

a dzeko miał być zmiennikiem, i to takim na końcówki

mateo-mazzini 30.09.2021 09:13

Vlahovic zjada i Corree i Dzeko razem wziętych, ale byl nierealny

Chuchu 29.09.2021 23:43

No i Correa jednak często daje dobre zmiany

ZnawcaCalcio 29.09.2021 23:43

Brakuje nam przede wszystkim szybkosci w ataku

Chuchu 29.09.2021 23:42

Generalnie nie mamy typowego goleadora, więc z tych wszystkich wymienianych opcji Vlahović się wydawał najbardziej logiczny

pablo77 29.09.2021 23:41

Lautaro mial prezent to wyebal go w szyszki

pablo77 29.09.2021 23:41

Pyatov ladnie wyciagnal a dobrze uderzyl

ZnawcaCalcio 29.09.2021 23:41

Brakuje nam szybkosci, a Vlahovic akurat ja ma

pablo77 29.09.2021 23:41

jednak Correa był najblizej bramki z trójki Dzeko Lautaro Tucu

ZnawcaCalcio 29.09.2021 23:41

Jedynie Vlahovicia

ZnawcaCalcio 29.09.2021 23:40

Nikogo bym nie bral

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:40

Prócz dwóch bramek w pierwszym meczu to nic nie pokazał

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:40

Się zastanawiam czy nie lepiej było trzeba brać tego Zapłate niż Correę

pablo77 29.09.2021 23:39

ja się dziwie temu Mbappe... chce isc do druzyny co dostaje w czapkę z Szeryfem Tyraspol :D

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:37

A u nas podania do tyłu

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:36

Ciąg na bramkę, w to pole karne to każdy wbiega w zasadzie na pełnym sprincie

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:36

Oglądam te skróty i kogo by tam nie pokazywali to wszyscy grają 3x szybciej niż my

Chuchu 29.09.2021 23:27

Bo w sumie te pkt przez większy mianownik się dzielą, niech wszyscy zagrają najpierw :D

rchemik 29.09.2021 23:26

Tak jak MY :P

Chuchu 29.09.2021 23:26

Zobaczymy jak będzie po jutrzejszych meczach LE i LK, wszyscy Włosi są faworytami swoich meczów

Chuchu 29.09.2021 23:26

Włosi 4,142

Chuchu 29.09.2021 23:25

4,416 mają już

Chuchu 29.09.2021 23:25

Portugalia jak punktuje w tym sezonie w pucharach

rchemik 29.09.2021 23:24

Gadu gadu a Jufki dalej pokazują że są półkę wyżej od nas, My w meczy 4 napastników i z UKR i Realem 0 bramek, Jufki bez napastnika ogrywają chelsea....

Claudio 29.09.2021 23:18

o ile Real po sezonie ma wzmocnic sie Mbappe i Pogba to beda TOP, tak dla Barcy nie widze najblizszej przyszlosci

Claudio 29.09.2021 23:17

real dostaje od sheriffa 1-2, barca od benfiki 3-0...ale hiszpanscy giganci sie popisali

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:10

Setkę to miał Dzeko przez co mamy 1 pkt po dwóch kolejkach

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:10

Przed uderzeniem kozioł piłka złapała poza tym był na wykroku więc żadna to setka

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:09

Z tą sytuacją Bernardechiego to bym nie powiedział że stuprocentowa

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:58

To jest skandal

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:58

Correa za takie siano to jest skandal

pablo77 29.09.2021 22:57

widze ze Hiszpanskie nie poszalaly w tej kolejce

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:57

Tak

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:57

Powiem ta

Chuchu 29.09.2021 22:57

A to nie było tak, że nie było nas stać na wykupienie go?

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się