Archiwum shoutboksa

Ibracadabra eight 29.09.2021 23:09

Z tą sytuacją Bernardechiego to bym nie powiedział że stuprocentowa

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:58

To jest skandal

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:58

Correa za takie siano to jest skandal

pablo77 29.09.2021 22:57

widze ze Hiszpanskie nie poszalaly w tej kolejce

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:57

Tak

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:57

Powiem ta

Chuchu 29.09.2021 22:57

A to nie było tak, że nie było nas stać na wykupienie go?

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:56

Do dziś nie wiem czemu tak łatwo oddaliśmy

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:56

Telles bramę strzelił

Claudio 29.09.2021 22:56

a dalem sobie tak z dupy a mialem odpuscic

Chuchu 29.09.2021 22:55

koniec meczu tam już byku

Claudio 29.09.2021 22:55

ale na farcie mi kupon wlazl

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:55

Kieza jaki szybki skubany

Chuchu 29.09.2021 22:55

Wygrana United chyba niezła dla Atalanty

Claudio 29.09.2021 22:54

jednak gramy dalej

Claudio 29.09.2021 22:54

ciekawe czy sedzia nie da spalonego po varze

Claudio 29.09.2021 22:53

oczywiscie CR

Claudio 29.09.2021 22:53

w 95 minucie mi kupon wygrali

Claudio 29.09.2021 22:52

United !! !

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:52

Jufki dały radę

Claudio 29.09.2021 22:52

Lukaku...dobry jestes

Chuchu 29.09.2021 22:52

Ku chwale calcio

Chuchu 29.09.2021 22:52

Jutro liczę na komplet w LE i LK

Chuchu 29.09.2021 22:51

no to Serie A dzisiaj 2 wygrane

Chuchu 29.09.2021 22:51

finita

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:49

Kazdy rozsadny typer olal ten mecz

Chuchu 29.09.2021 22:46

Ciekawe ile osób pomyślało wczoraj układając kupon "A wrzucę jeszcze Real na podbicie"

Claudio 29.09.2021 22:43

bayern co sie bawi

Chuchu 29.09.2021 22:43

Nie ma

Chuchu 29.09.2021 22:43

Nie powinni dać karniaka

Claudio 29.09.2021 22:42

karny?

Claudio 29.09.2021 22:41

Kielon jaki glupek. Myslal ze to serieA ze za takie cos mu przymkna oko

inter30 29.09.2021 22:39

Klasycznie osrany w ważnym meczu

inter30 29.09.2021 22:39

Beka z lukaku

Chuchu 29.09.2021 22:39

Allegri muruje

Claudio 29.09.2021 22:39

o kielon wchodzi. Bedzie karny

Chuchu 29.09.2021 22:38

Przypominają mi się jego początki u nas jak też wszystko walił na siłę

Chuchu 29.09.2021 22:38

Lukaku xDD

Claudio 29.09.2021 22:38

barca 2 mecze i 2 razy po 0-3...ale czasy nastały

Claudio 29.09.2021 22:37

3-0 Benfica - Barcelona

Chuchu 29.09.2021 22:37

i 3

FReeFonix 29.09.2021 22:37

Karny

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:37

Mogl zostac w Interze i byc legenda

Skepta 29.09.2021 22:37

Wrocisz Big rom na czworakach

FReeFonix 29.09.2021 22:37

Będzie karny dla Benfici

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:37

Chcial chelsea to ma

Skepta 29.09.2021 22:36

Gosc nog nie czuje nie ma czucia

Skepta 29.09.2021 22:36

Wiecej silowni lukaku

Chuchu 29.09.2021 22:36

Lukaku :lol:

Skepta 29.09.2021 22:36

Lukaki hahahahahah

Claudio 29.09.2021 22:36

karny Benfica

Claudio 29.09.2021 22:36

Inter, Barcelona, United, Sevilla...no takie ekipy moga zostac na fazie grupowej

Skepta 29.09.2021 22:35

Lukaku gra dzis?

Claudio 29.09.2021 22:34

juventus dostanie w 1/8 sheriff i skonczy sie jak zawsze

CzarodziejCzasu 29.09.2021 22:34

Jeszcze juventus i sheriff

Claudio 29.09.2021 22:33

psg, city, bayern, liverpool to chyba najmocniejsze druzyny

Claudio 29.09.2021 22:31

1-1 z gladbach, ledwo 3-2 z koln, a pozniej bayern jak walec

FReeFonix 29.09.2021 22:31

Diglet wyjaśnia Barcelonę xD

Skepta 29.09.2021 22:30

Rabuot prze tragiczny

Claudio 29.09.2021 22:30

Nagelsman szybko ogarnal Bayern

Claudio 29.09.2021 22:28

Mario zrobil akcje

Chuchu 29.09.2021 22:27

Benfica 2-0 :D

Claudio 29.09.2021 22:27

benfica 2-0

Chuchu 29.09.2021 22:27

Lukaku jest na boisku?

Chuchu 29.09.2021 22:25

Może Kowalczyk miał rację i Barcelona faktycznie z grupy nie wyjdzie ??

Skepta 29.09.2021 22:22

A bramke w juve to on oststnio z 3 lata temu wcisnal xd

Skepta 29.09.2021 22:22

1 asysta na 30 rozegranych meczow to malo jak na jego pozycje na boisku

Claudio 29.09.2021 22:21

zrobil co mial zrobic

Claudio 29.09.2021 22:21

ma asyste wiec o co chodzi

Skepta 29.09.2021 22:20

Niemozliwe ze tak slaby zawodnik siedzi u nich tyle sezonow injesscxe w podstawie wychodzi

Skepta 29.09.2021 22:20

Teczki ma napeno

Skepta 29.09.2021 22:20

Bernadeski musi miec papiery na agnelliego

Dzonyy 29.09.2021 22:19

bernaw formie :D

Claudio 29.09.2021 22:19

jak dotad wygladali jak my wczoraj w 2 polowie

Skepta 29.09.2021 22:19

Bernakiepski xDDDDDDDDD

Claudio 29.09.2021 22:19

mi United zostalo na kuponie wiec niech sie nie wyglupiaja

Claudio 29.09.2021 22:18

ale Tellesowi siadło

Chuchu 29.09.2021 22:18

remis tu chyba najlepszy dla Atalanty

Chuchu 29.09.2021 22:18

United 1:1 Villarreal

Claudio 29.09.2021 22:12

czyli mocarna premiership w tej golejce 1 wygrana liverpoolu i 3 porazki?

Claudio 29.09.2021 22:11

ci to graja dno

Claudio 29.09.2021 22:11

United znowu plecy

Skepta 29.09.2021 22:09

Takie dno graja

Skepta 29.09.2021 22:09

Jak to nozliwe ze chelsea wygralo lige mistrzow w tym roku

Skepta 29.09.2021 22:08

Co ten allegri odqrwia xdd

Skepta 29.09.2021 22:08

Bonucci lecial sam na sam prawie teraz

Skepta 29.09.2021 22:08

Ma odpowiedni szybkosc i dynamike

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:07

Przyjęcie*

Skepta 29.09.2021 22:07

Dzida do przodu ale ta dzide robi pergekcyjnie

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:07

Przyjedzie i szybko jeb na brame, tak sie gra

Skepta 29.09.2021 22:07

Dokladnie

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:07

Bo gra prosto i skutecznie

Skepta 29.09.2021 22:07

Gosc co ma motorek w dupie

Skepta 29.09.2021 22:06

Chiesa to jest dzik

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:06

Ciekawe czy coś ugra w tej LM czy tylko w lidze będzie strzelał

Claudio 29.09.2021 22:06

Lukaku jednak w waznych meczach...

prezesp 29.09.2021 22:05

Coś tam odbił, coś próbował odegrać, ale nie było nic z tego

prezesp 29.09.2021 22:05

Tak jednym okiem patrzę ale raczej niewidoczny

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:04

Jak Lukaku gra w ogóle?

Ibracadabra eight 29.09.2021 22:03

Takie jufki są zdolni wygrać z każdym

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się