Archiwum shoutboksa

Imrahil 01.10.2021 15:56

ACO

forzaragazzi 01.10.2021 15:46

Chelsea don't know how to use Lukaku

Skepta 01.10.2021 10:43

masz swoja czelse

Skepta 01.10.2021 10:43

Lukaku i po chuy ci to bylo

nicolas80 01.10.2021 10:26

Polska myśl szkoleniowa w serie a 8)

Savulikees 01.10.2021 10:11

Czesiu michniewicx podszkol troche angielski i zapraszamy

Savulikees 01.10.2021 10:11

Ja chce polskiego mourinho u nas na lawce

Dzonyy 01.10.2021 09:12

Szkoda mi nerwów

Dzonyy 01.10.2021 09:12

Ja to juz nawet nie czytam tych bzdur

Imrahil 01.10.2021 08:59

mojego brata zona pracuje w administracji w sadzie, takiego ograniczonego umyslowo uselessa to jeszcze nie widzieliscie

Imrahil 01.10.2021 08:58

facepalm

Imrahil 01.10.2021 08:58

ogladam TVN "protest pracownikow sadow i prokuratur" facepalm

Imrahil 01.10.2021 08:46

idioci, i jeszcze traz borys dżonson daje prawo łaski, i pozwoli wpuścić na 3 miesiące niewolników by powozili im zakupy przed świętami

cuba 01.10.2021 08:45

Dzien dobry Panowie ,pozdrawiam i milego dnia zycze :)

Imrahil 01.10.2021 08:44

prawidłowo bo angoli, klękać przed panami

Imrahil 01.10.2021 08:44

podobała mi się oprawa legły

Imrahil 01.10.2021 08:39

to jakiś absurd, że wojskowi muszą się tłumaczyć

Dzonyy 01.10.2021 08:38

Ja to predzej bym do tych idiotów co biegali im pomagac bym strzelal

Dzonyy 01.10.2021 08:38

xD

Imrahil 01.10.2021 08:29

każdego brudasa, co nielegalnie próbuje przekroczyć granicę

Imrahil 01.10.2021 08:29

kazałbym wszystkim rozstrzelać

Endru 30.09.2021 23:39

Tak sobie patrze to mamy paru dobrych pilkarzy ale wiekszosc to sredniaki

Chuchu 30.09.2021 22:57

Napoli i Inter zawiodły mocno

Chuchu 30.09.2021 22:53

Nie jest źle, ale mogło być lepiej

Chuchu 30.09.2021 22:53

4 zwycięstwa, 1 remis, 2 porażki calcio w tej kolejce

FReeFonix 30.09.2021 22:49

To niezły de brujne

Claudio 30.09.2021 21:38

co ten bramkarz zrobil

Chuchu 30.09.2021 21:38

Lazio gool

Claudio 30.09.2021 21:37

Lazio 2-0

FReeFonix 30.09.2021 21:30

Usuń konto zielonko

andyvdm 30.09.2021 21:22

Trzeba przyznać że to wyszło kibicom Legii xd

Claudio 30.09.2021 21:20

to wraca do gry najlepszy snajper ligue1

Claudio 30.09.2021 21:19

uuu Milik na ławie

Chuchu 30.09.2021 21:13

Lazio gool

CzarodziejCzasu 30.09.2021 21:11

Ta, do dupy ruszy co najwyzej

nicolas80 30.09.2021 21:11

Niedługo zobczycie prawdziwe oblicze naszej zwycięskiej drużyny. Trochę cierpliwosci i maszyna ruszy na całego

CzarodziejCzasu 30.09.2021 21:05

Inter za to zadnej nie strzelil

FReeFonix 30.09.2021 21:05

Straszne kompro

Chuchu 30.09.2021 21:05

Barcelona w dwóch pierwszych meczach LM nie oddała żadnego celnego strzału na bramkę

CzarodziejCzasu 30.09.2021 21:03

Jedenastka Szachtara jest tylko trochę gorsza od tej Interowej, wiec moglismy przegrać i nie byłaby to niespodzianka

nicolas80 30.09.2021 21:01

Chuchu jeszcze nie ochłonął xdd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:58

fazie grupowej*

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:58

za rok moze zagra wiecej niz 1 zespol w fazie pucharowej LM/LE/LK

Chuchu 30.09.2021 20:56

Jesteśmy wielkim Interem

Chuchu 30.09.2021 20:56

A prawie z połowy nie wychodziliśmy

nicolas80 30.09.2021 20:55

xdd

Chuchu 30.09.2021 20:55

Tam powinno być lekkie 0:3

Chuchu 30.09.2021 20:55

Wszystko jedno

FReeFonix 30.09.2021 20:52

Szachtar zlał Inter? remis byl xd

Chuchu 30.09.2021 20:52

Ukraińcy i Ruscy leją Włochów

Chuchu 30.09.2021 20:52

Koniec w Neapolu, calcio znowu skompmromitowane

Claudio 30.09.2021 20:52

ale Dzeko co odwalil w meczu z Szachtaram powinien nie wchodzic w najblizszych meczach na boisko co najwyzej na kwadrans

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

brzydzi mnie to, ze Dzeko zostanie z nami do 2023

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

po co tacy ludzie dzwonia tam? xd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

1 telefon i juz trafil sie debil

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:50

wlaczylem hejt park

FReeFonix 30.09.2021 20:49

Też racja

Chuchu 30.09.2021 20:49

Nie mamy klasycznego goleadora

Claudio 30.09.2021 20:49

nie jest idealnie, ale jest niebo, a ziemia z tym co bylo jeszcze 2-3 lata temu

Chuchu 30.09.2021 20:48

Dzeko to wypalony dziad, a Lautaro pieprzy setki jak poebany

Claudio 30.09.2021 20:48

FF akurat problemy z atakiem pozycyjnym zostal zdecydowanie poprawiony juz w zeszlym sezonie

Chuchu 30.09.2021 20:48

Mamy słabych napastników

FReeFonix 30.09.2021 20:48

Problem jest taki, że my grając przeciwko drużynom które grają tylko z kontry gramy bardzo słabo bo nie mamy ataku pozycynego

Claudio 30.09.2021 20:47

tak bedzie

Kusy 30.09.2021 20:47

Inter 6 pkt teraz, Napoli również 6 pkt, takie są fakty

Chuchu 30.09.2021 20:47

Dawać Napoli wyrównajcie błagam

Claudio 30.09.2021 20:47

o ile nasza skutecznosc pozwoli

Claudio 30.09.2021 20:47

szeryf gra tylko z kontry, ich rywale ich zlekcewazyli. Jak sie sprezymy i zabezpieczymy ich gre z kontry to wygramy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:47

a z Gladbach przegrali w dwumeczu jakieś 12-0? xdd

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:47

Szachtar wygrał z Realem chyba w poprzedniej edycji

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

sracie się

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

zdobędziemy na nich 6 pkt

Kusy 30.09.2021 20:46

Nie ma szans, ich fart dobiegł już końca

Savulikees 30.09.2021 20:46

Z szeryfem wygramy u siebie i zremisujemy u nich

FReeFonix 30.09.2021 20:46

Spoko

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

dokł Kusy

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

na pewno

Kusy 30.09.2021 20:46

Nic już nie zdobędą

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:46

wypomnę Ci to

FReeFonix 30.09.2021 20:46

Z Interem zdobeda cos na pewno

Claudio 30.09.2021 20:46

ewenement w LE, a ci w LM

Savulikees 30.09.2021 20:46

Szeryf zdobedsie na nas remis

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

nie mozna miec tyle szczescia

Chuchu 30.09.2021 20:45

no to nie ewenement, skoro jest jeszcze Sheriff :D

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

Szeryf juz nie zdobedzie pkt w LM

Claudio 30.09.2021 20:45

ale niestety jedni i drudzy w dwumeczu z wloskimi ekipami zostana sprowadzeni na ziemie

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

nie

Claudio 30.09.2021 20:45

legia to ewenement na skale swiatowa jak sheriff

FReeFonix 30.09.2021 20:45

Gol Napoli

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:45

Legia w swojej smiesznej lidze jest 15 xddddd

Kusy 30.09.2021 20:45

Liga się już tam skończyła?

Kusy 30.09.2021 20:44

Claudio zdenerwowany, bo kupon chyba nie siadł

Claudio 30.09.2021 20:44

spartak w swojej smiesznej lidze jest na 8 miejscu

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:44

uspokoj sie Claudio

ZnawcaCalcio 30.09.2021 20:44

to wieksze pretensje do Rui niz do samego Napoli

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się