Archiwum shoutboksa

NdOrom 02.10.2021 21:39

Barella

nicolas80 02.10.2021 21:39

Bramke zawalil skriniar i bareala

kadrian89 02.10.2021 21:39

Dumfries macha łapami bo nawet nie ma opcji do napastnika zagrać ze skrzydła

El_Imprezatore 02.10.2021 21:39

no szymek to moze za rok ogarnie albo i nie

Waldini 02.10.2021 21:39

Mecz gówniany, ale przecież my taki mamy styl. Klepniemy ich w 2 połowie. Na uj płakać?

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:38

Lautaro w sumie nigdy nie gra dobrze

Kusy 02.10.2021 21:38

Handa na razie najlepszy na boisku

Endru 02.10.2021 21:38

najlepsze jak Inzaghi nakazal dlugie auty dumfriesowi i po tym ciagle kontry ida rywala fenomenalny trener

Claudio 02.10.2021 21:38

Lautaro to tez nic...takze ciezko kogos zdecydowanie skreslac, bo prawie wszyscy daja dupy

El_Imprezatore 02.10.2021 21:38

goscia i tak niema

El_Imprezatore 02.10.2021 21:38

dlatego za hakan sanchez i jazda

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:38

Jakby kazdy gral yak jak Dumfries to gralibysmy o utrzymanie

Dzonyy 02.10.2021 21:37

calego ataku nie widac

nicolas80 02.10.2021 21:37

Hakan dobry mecz

pluto11 02.10.2021 21:37

Jak by kazdy biegal jak Dumfries to by cos z tego bylo

mateo-mazzini 02.10.2021 21:37

No Correa duch

ragnar 02.10.2021 21:37

2 strzaly barelli tylko to

Claudio 02.10.2021 21:37

jakby kazdy dawal z siebie tyle co Denzel dzis to nastroje bylyby zupelnie inne

Mateusz17 02.10.2021 21:37

Correa tak po tym debiucie cos mało chłopa tez no nie ?czy tylko mam takie wrazenie

kadrian89 02.10.2021 21:37

Dzeko wejdzie i więcej zrobi od Correi który nic nie wnosi

Adin 02.10.2021 21:37

Czaglar bedzie takim Hakanem meczyc do nimal jego konca kontraktu

pluto11 02.10.2021 21:37

My mamy gorszy mecz od 3 kolejek

Raffal 02.10.2021 21:37

Eni akurat kilka akcji mielismy ale intak gowno

El_Imprezatore 02.10.2021 21:36

może denzela mogę pochwalić za walkę ale to tyle

mateo-mazzini 02.10.2021 21:36

Przeciez my żadnego zagrożenia nie stworzyslimy

Czaglar 02.10.2021 21:36

Ja rozumiem wszystko, że każdy może mieć gorszy mecz, być wypruty, ale Hakan to jest totalnie przezroczysty piłkarz. Nie ma różnicy czy by był na boisku, czy by stał sobie z Inzaghmim za linia

Raffal 02.10.2021 21:36

Akurat dzis dumfries to chyba jedyne swiatlo

Endru 02.10.2021 21:36

ludzie snilo mi sie, ze Inter 3 miejsce z taka gra i mentalem trenera boje sie on4

El_Imprezatore 02.10.2021 21:36

dzisiaj wszyscy nasi nic nie grają

Adin 02.10.2021 21:36

byl faul czy tez nie bylo

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:36

Fenomenalne mercato Marottyx wszyscy nowin gracze okazuja sie niewypalami, o trenerze nie wspominajac

Raffal 02.10.2021 21:36

Trzeba grac wyzej a nie klepac na 20metrze

Mateusz17 02.10.2021 21:36

tam woleja tez pieknie wyciągnął handa

Endru 02.10.2021 21:35

gramy tak jak powinna druzyna ktora sprzedaje najlepszych pilkarzy

Claudio 02.10.2021 21:35

Defrel dal dupy bo nie wykorzystal z tej akcji nawet 1%

kadrian89 02.10.2021 21:35

Faulu nie było, ale Inter gra gunwo

ragnar 02.10.2021 21:35

Dramat, faul Skriniara aole po stracue Barelli, Barella 2 stratt, Brozo tez, De vrij 3 powazne bledy, Hakan niewidoczny...oj ciężko

nicolas80 02.10.2021 21:35

Za duzo macie negatywnych emocji

Claudio 02.10.2021 21:35

przeciez to nie byl faul Handanovica

Mateusz17 02.10.2021 21:35

co niektorzy chyba okulary potrzebuja do tych meczów,bez obrazy

Endru 02.10.2021 21:35

ani rozumu

Raffal 02.10.2021 21:35

Tam kontaktu nie bylo

Kusy 02.10.2021 21:35

Dokl Nicolas, trzy pkt będą

Endru 02.10.2021 21:35

nie warto go pytac on i tak honoru nie ma

mateo-mazzini 02.10.2021 21:35

ale Defrel sie polozyl ZANIM wszedl w kontakt

andyvdm 02.10.2021 21:35

Handanovic go nie dotknął nawet

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:35

Sedzia uratowal Inter przed kompromitacja absolutna

mateo-mazzini 02.10.2021 21:34

a jak nie zobaczymy Nicolas?

keats 02.10.2021 21:34

był faul, bo przeszkodził defrelowi , wbiegl na niego

Mateusz17 02.10.2021 21:34

uratował nam bramke

Raffal 02.10.2021 21:34

Gosc polecial jeszcze przednhanda ktory odskoczyl

El_Imprezatore 02.10.2021 21:34

za hakana sanchez

andyvdm 02.10.2021 21:34

Chinter wypad durniu

Adin 02.10.2021 21:34

nie walnal go lokciem

nicolas80 02.10.2021 21:34

Błedy się zdarzają. Po przerwie zobaczycie prawdziwy Inter

El_Imprezatore 02.10.2021 21:34

nie no faulu tam nie było

chinter 02.10.2021 21:34

tam był faul zobacz sobie że nogą go kopnoł

Adin 02.10.2021 21:34

co to bylo

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:34

Inzaghi 😅😅😅😅😅😅😅

Mateusz17 02.10.2021 21:34

wleciał mu w tor biegu i rece do gory mistrzostwo swiata

Husi 02.10.2021 21:34

Atak xD

Czaglar 02.10.2021 21:34

Fart co

Kusy 02.10.2021 21:34

A no tak handa, musi być hejt nawet jak nie faulował

mateo-mazzini 02.10.2021 21:34

tak?

mateo-mazzini 02.10.2021 21:34

najlepszy atak w lidze

kadrian89 02.10.2021 21:33

W drugiej padniemy fizycznie

chinter 02.10.2021 21:33

zobacz sobie jeszcze raz koncową faze

El_Imprezatore 02.10.2021 21:33

szymek nie ogarnia

Mateusz17 02.10.2021 21:33

9/10 by go kopła albo złapała

Raffal 02.10.2021 21:33

Przeciez tam kontaktu nie bylo

El_Imprezatore 02.10.2021 21:33

znowu dramat

sammmmy 02.10.2021 21:33

Jezu chyba najgorsza połowa za inzaghiego narazie

chinter 02.10.2021 21:33

kopnoł go nogą

Mateusz17 02.10.2021 21:33

chinter nie nalezała sie bo zrobił to inteligentnie

Kusy 02.10.2021 21:33

Czerwona się należała xd chyba inny mecz ogladasz

kadrian89 02.10.2021 21:33

Wychodzi brak głębi składu

NdOrom 02.10.2021 21:33

nie wiem jak ni sie tam wymeiaija ;)

NdOrom 02.10.2021 21:33

Dumfries rownie

Claudio 02.10.2021 21:33

De Vrij co ostatnio gra to niepozoumienie

NdOrom 02.10.2021 21:33

Skriniar w polu karnym rpzecinwia

Raffal 02.10.2021 21:32

Vrji to tez najslabsze 45min w Interze

NdOrom 02.10.2021 21:32

ko nie ogaraniam momentyami utawienia

chinter 02.10.2021 21:32

Ale fart czerwona się należąła

andyvdm 02.10.2021 21:32

W tej połowie

andyvdm 02.10.2021 21:32

3 fatalny błąd De Vrija

Mateusz17 02.10.2021 21:32

i jaki save przy strzale berardiego chyba ,

Blastersky 02.10.2021 21:32

Barella na kapitana. Ma chlop jaja i nie boi sie podejmowac rozmowy z sedziami

NdOrom 02.10.2021 21:32

ja tez mysle ze to wygramy

Claudio 02.10.2021 21:32

i znowu ten debil Ferrari tam

Dzonyy 02.10.2021 21:32

W tej sytuacji to debilne błąd dewryja

Kusy 02.10.2021 21:32

Trzy pkt będą, zresztą sami zobaczycie za jakieś 60 min

il_biscione 02.10.2021 21:32

Szkoda ze nie dostał czerwa bo by radu bronił

pluto11 02.10.2021 21:32

Jego lazio z duzo slabsza obrona lepeij soe prezentowala

Mateusz17 02.10.2021 21:32

wyjdzie z tego

Claudio 02.10.2021 21:32

Defrel zaczal sie przewracac jak tylko zobaczyl hande

Mateusz17 02.10.2021 21:32

widzieliscie hande iq 250

FReeFonix 02.10.2021 21:31

Incagi nie ogarnia defensywy

sammmmy 02.10.2021 21:31

Jeszcze var wjedzie z czerwo

Claudio 02.10.2021 21:31

Defrel za szybko zaczal symulowac

sammmmy 02.10.2021 21:31

Haha ale fuks

Shoutbox

Claudio 25.06.2026 19:49

"Como wciąż ma możliwość jego pozyskania. Jeśli tego nie zrobi, Inter będzie mógł wtedy wykorzystać swoje dwa asy w rękawie: jeden to relacja między Marottą a Perezem, która wzmocniła się po meczu towarzyskim z Legends na początku tego miesiąca, a drugi to przyjaźń między Zanettim a ojcem Nico Paza” OHO mamy przewagę....

Claudio 25.06.2026 19:48

Paz to Lautaro już pewnie ma dość.

rchemik 25.06.2026 19:45

najgorsze, ze tu się nie skończy na 60 mln, tylko pewnie w okolicy 75 i to nas zdyskwalifikuje, patrząc że nadal brakuje nam wahadła i 2 obrońców

rchemik 25.06.2026 19:43

Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

rchemik 25.06.2026 19:42

wiesz, tu chodzi aby chłopaka urobić. Pwnie, moze Totenham czy inny everton wywalic kasę i dać mu nawet 8-10 mln za sezon gry. Z tym że to nie będzie ani LM ani prestiżowy klub, tylko jeden wielki pociąg do kasy.

Claudio 25.06.2026 19:41

po akcji z Palestrą to boję się nawet jakiegos Bournemouth....

rchemik 25.06.2026 19:40

no to wóz albo przewóz. Nie będziemy bliżej takiego talentu jeszcze na takiej pozycji przez następne 10 lat, więc tu powinna być walka o każdy mln euro. zastawmy jak farsa nawet nazwę stadionu XD

Claudio 25.06.2026 19:40

Na prawdę twierdzisz, że Como bedzie poswiecalo swoja kadrę dla Paza przed LM?

Claudio 25.06.2026 19:39

tutaj problemem są kluby angielskie. Bo wiadomo już, że Real chce kasy na swoje transfery i Jose już go skreslil, a COmo nie stac na niego.

rchemik 25.06.2026 19:39

za chwile popchają kilku za 30-50 mln i będą prawie na 0

Claudio 25.06.2026 19:38

ale co Como da jak ogranicza ich FFP?

rchemik 25.06.2026 19:38

jeśli damy tyle ile como, to wybierze como

Claudio 25.06.2026 19:38

Como tutaj nie jest problemem

rchemik 25.06.2026 19:37

namieszały nam Mylan i Jufki dając miejsce Como w LM i teraz Paziowi się pewnie zachciało chociaż 1 sezon grać z nimi w Lm.

Claudio 25.06.2026 19:37

No tak tak....bo Marotta z Perezem ostatnio rozmawiali sobie tylko o meczu legend w Madrycie. Inter dokładnie wie na czym stoi i czeka czy wskoczy jakas oferta nie do odrzucenia z Anglii dla Realu czy będą mogli na poważnie brać transfer Paza. Dyrdymały tych wszystkich pismaków to jak informacje z jakiegoś pudelka i "interes się kręci i są wyświetlenie"

Claudio 25.06.2026 19:35

„Inter w swoich życzeniach chce włączyć Nico Paza jako mezzalę w ustawieniu 3-5-2. Tu w siedzibie panuje całkowita cisza i szacunek dla sytuacji, gdy tylko pozna rzeczywistą cenę, można zacząć rozmawiać. Inter ma dwa atuty w rękawie: relacje między Marottą a Florentino Perezem oraz przyjacielską relację między tatą Nico Paza a Zanettim” @MatteoBarzaghi

martins2000 25.06.2026 18:57

Como pyta o Antonio Vergara,Napoli chce 30 mln

Claudio 25.06.2026 18:42

martins to pisał, a on zawsze pisze prawdę

KibicInteru 25.06.2026 18:20

Na tym polega dziennikarstwo jeśli chodzi o transfery. Zdobywasz info i chronisz swoje źródła. Nikt ci nie pokaże żadnego dowodu, to nie rozprawa w sądzie

Xucatlan 25.06.2026 18:14

A w ogóle istnieje jakiś dowód na to, że dla Paza Como priorytetem czy to podobnie jak z Palestrą, że jakiś pismak oznajmił, że Palestra chce tylko do Interu, a jego źródłem było klasyczne 'trust me bro'.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625466

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się