Barella
Bramke zawalil skriniar i bareala
Dumfries macha łapami bo nawet nie ma opcji do napastnika zagrać ze skrzydła
no szymek to moze za rok ogarnie albo i nie
Mecz gówniany, ale przecież my taki mamy styl. Klepniemy ich w 2 połowie. Na uj płakać?
Lautaro w sumie nigdy nie gra dobrze
Handa na razie najlepszy na boisku
najlepsze jak Inzaghi nakazal dlugie auty dumfriesowi i po tym ciagle kontry ida rywala fenomenalny trener
Lautaro to tez nic...takze ciezko kogos zdecydowanie skreslac, bo prawie wszyscy daja dupy
goscia i tak niema
dlatego za hakan sanchez i jazda
Jakby kazdy gral yak jak Dumfries to gralibysmy o utrzymanie
calego ataku nie widac
Hakan dobry mecz
Jak by kazdy biegal jak Dumfries to by cos z tego bylo
No Correa duch
2 strzaly barelli tylko to
jakby kazdy dawal z siebie tyle co Denzel dzis to nastroje bylyby zupelnie inne
Correa tak po tym debiucie cos mało chłopa tez no nie ?czy tylko mam takie wrazenie
Dzeko wejdzie i więcej zrobi od Correi który nic nie wnosi
Czaglar bedzie takim Hakanem meczyc do nimal jego konca kontraktu
My mamy gorszy mecz od 3 kolejek
Eni akurat kilka akcji mielismy ale intak gowno
może denzela mogę pochwalić za walkę ale to tyle
Przeciez my żadnego zagrożenia nie stworzyslimy
Ja rozumiem wszystko, że każdy może mieć gorszy mecz, być wypruty, ale Hakan to jest totalnie przezroczysty piłkarz. Nie ma różnicy czy by był na boisku, czy by stał sobie z Inzaghmim za linia
Akurat dzis dumfries to chyba jedyne swiatlo
ludzie snilo mi sie, ze Inter 3 miejsce z taka gra i mentalem trenera boje sie on4
dzisiaj wszyscy nasi nic nie grają
byl faul czy tez nie bylo
Fenomenalne mercato Marottyx wszyscy nowin gracze okazuja sie niewypalami, o trenerze nie wspominajac
Trzeba grac wyzej a nie klepac na 20metrze
tam woleja tez pieknie wyciągnął handa
gramy tak jak powinna druzyna ktora sprzedaje najlepszych pilkarzy
Defrel dal dupy bo nie wykorzystal z tej akcji nawet 1%
Faulu nie było, ale Inter gra
Dramat, faul Skriniara aole po stracue Barelli, Barella 2 stratt, Brozo tez, De vrij 3 powazne bledy, Hakan niewidoczny...oj ciężko
Za duzo macie negatywnych emocji
przeciez to nie byl faul Handanovica
co niektorzy chyba okulary potrzebuja do tych meczów,bez obrazy
ani rozumu
Tam kontaktu nie bylo
Dokl Nicolas, trzy pkt będą
nie warto go pytac on i tak honoru nie ma
ale Defrel sie polozyl ZANIM wszedl w kontakt
Handanovic go nie dotknął nawet
Sedzia uratowal Inter przed kompromitacja absolutna
a jak nie zobaczymy Nicolas?
był faul, bo przeszkodził defrelowi , wbiegl na niego
uratował nam bramke
Gosc polecial jeszcze przednhanda ktory odskoczyl
za hakana sanchez
Chinter wypad durniu
nie walnal go lokciem
Błedy się zdarzają. Po przerwie zobaczycie prawdziwy Inter
nie no faulu tam nie było
tam był faul zobacz sobie że nogą go kopnoł
co to bylo
Inzaghi 😅😅😅😅😅😅😅
wleciał mu w tor biegu i rece do gory mistrzostwo swiata
Atak xD
Fart co
A no tak handa, musi być hejt nawet jak nie faulował
tak?
najlepszy atak w lidze
W drugiej padniemy fizycznie
zobacz sobie jeszcze raz koncową faze
szymek nie ogarnia
9/10 by go kopła albo złapała
Przeciez tam kontaktu nie bylo
znowu dramat
Jezu chyba najgorsza połowa za inzaghiego narazie
kopnoł go nogą
chinter nie nalezała sie bo zrobił to inteligentnie
Czerwona się należała xd chyba inny mecz ogladasz
Wychodzi brak głębi składu
nie wiem jak ni sie tam wymeiaija
Dumfries rownie
De Vrij co ostatnio gra to niepozoumienie
Skriniar w polu karnym rpzecinwia
Vrji to tez najslabsze 45min w Interze
ko nie ogaraniam momentyami utawienia
Ale fart czerwona się należąła
W tej połowie
3 fatalny błąd De Vrija
i jaki save przy strzale berardiego chyba ,
Barella na kapitana. Ma chlop jaja i nie boi sie podejmowac rozmowy z sedziami
ja tez mysle ze to wygramy
i znowu ten debil Ferrari tam
W tej sytuacji to debilne błąd dewryja
Trzy pkt będą, zresztą sami zobaczycie za jakieś 60 min
Szkoda ze nie dostał czerwa bo by radu bronił
Jego lazio z duzo slabsza obrona lepeij soe prezentowala
wyjdzie z tego
Defrel zaczal sie przewracac jak tylko zobaczyl hande
widzieliscie hande iq 250
Incagi nie ogarnia defensywy
Jeszcze var wjedzie z czerwo
Defrel za szybko zaczal symulowac
Haha ale fuks