Inzaf=ghi sie wkvrwil
o, łysy DiMarco
Skriniar broni Sassuolo xD
Skriniar zablokował gola
Co ten Incagi robi z nimi na treningach
oraz Darmian
Vidal i Dimarco wchodza
ale dziury...zero dyscypliny taktycznej
Robią z nimi co chcą...jakby grali z Barcelona Guardioli a nie Sassuolo
Correa to właśnie nawet nie wychodzi do gry, nie wiem o co tu chodzi że nie gramy w pilke
Kazda pilka to strata
Zero gry
każdy biega gdzie chce
Correa nawet do pilki nie pojdzie
znowu starta xD
Handa dzis nam ratuje dupsko juz 3:0 moglo buc
takiej nonszalancji i braku koncentracji to dawno nie widzialem. Katastrofa
Boga nas zajedzie dzisaj
Nikt nie chce rozegrać pilki
Szybko zmiany, bo wygląda to coraz gorzej
znowu strata...co za dramat
Ile niecelnych podan
nie wierze jakie straty
uff
Jezeli ktos liczy ze cos ugramy to niech nie liczy
prawie 2
Bastoni...kurde ile mamy strat
Boga gra sredni sezon. Przychodzi mecz z Interem i najlepszy na boisku
przecież my do prawie wszystkich pojedynków jesteśmy spoznieni
BO NIE MAMY SIŁY
człapią wszyscy
Vidal wejdzie i zrobi eobotę
zobaczcie jak Barella człapie
nie wiem czy wlaczyc sobie gre czy nadal kaleczyc oczy
Potrzeba chaosu Alexisowego
Inzaghi 🤣🤣🤣
Zamiazt się cofnąć i bronic nisko to biegamy jak debile i nic z tego niema
mecz w doniecku byl naszym najslabszym w sezonie. Teraz wyrasta nowy faworyt
Brozo haha
Incagi wuefista
Dawno takiego chuya nie graliśmy
Strims.world*
Zmiencie tego skowaka bo on niema sil podac
strima.world
można link do meczu prosić?
matko jakie błedy
do tego gralbym pol sezonu Perisicem w ataku
ja bym gral co drugi mecz primavera zeby chlopaki wypoczeli troche, ale byli tez w rytmie meczowym
dokladnie jest jak piszesz
Sezon jest prawie ze skonczony, skupmy sie na wygraniu superpucharu wloch i postawmy na Zidanea
chyba ze impreza byla to wszystko tlumaczy
U nas brakuje na ten moment wszystkiego
ale porównując naszą grą z początkiem sezonu to brakuje mocnego pressingu i wybiegania
oni w piłke nawet nie moga dzisiaj trafić
hahahaha
Czarodziej ale trolujesz
Claudio może być i ze zmęczenia, mnie bardziej chodzi o to, że mam wrażenie, że niektórzy tutaj zaczynają śpiewkę o zmęczeniu stosować jako próbę ich wytłumaczenia
w tym klubie nic mnie nie zaskoczy, ale akurat Simone zawsze byl chwalony przez pilkarzy
Żadnej czerwonej. Gracz sass się zesrał, źle to rozegrał. Na szczęście dla nas
roznie moze byc
Cláudio możliwe ze rozpoczwla sie gra na zwolnienie trenera
3majcie kciuki uda się nam
Jak dla mnie czerwona
to dlaczego nie ma pressingu i nie maja sil biegac? Ze świezosci i braku chęci?
Trza oglądać a nie się ciąć
Teraz zobaczycie prawdziwych mistrzów
Tylko nas pilkarze i barcelony sa zmeczeni w tym sezonie
do zas
mimo wszsytko Correa, Persic, Dumfires
Ta, wiecznie zmeczeni co xd
1-3
Ludzie przestańcie pieprzyć o zmęczeniu, to nie jest drużyna z naszej Ekstraklasy, która może narzekać na zmęczenie natężeniem meczów już w październiku
Damy radę
Skriniar tez mial sredni sezon 2 lata temu a teraz robi sie po malu potwoorrem
Obnizyli bo ten amator na lawce trenerskiej nie potrafi nadac zadnej dyscypliny w defensywie
czym oni sa zmęczeni
Fajnie Dumfries młodziak macha rączkami do Barelli i Skriniara aby podeszli. To cieszy. I chyba tylko to
zmęczenie przeciez to początek sezonu
ogarnie sie
proszę o link. dzięki
ale mlody jest
7 mecz w 20 dni ?
srodek pole slabo, jak Barella nie biega jak koń za dwóch to jest lipa
Zmęczenie wychodzi
i to zancznie szczegolnie holender
szczegonie Bastoni
deVrij i Bastoni obniżyli loty
no wygladamy na zajechanych kondycyjnie u nas pressing nie istnieje
Hakan dobry mecz xddddd
bo rovi sie luka po prawej strnie
Nie mamy zadnych szans na scudetton z Inzaghim
ale co by nie bylo nie bardzo tylko rozumeim wbieganie Skriniara oraz Dumfiresa w pole karne
może jednak zacznijmy grać na zero z tyłu. Zawsze to bezpieczniej
Dajcie facetowi potrenować. Przyszedł do klubu, parę zębów wu wyrwali na dzień dobry ale nie ma co płakać
NICOLAS80 02.10.2021 21:37 Hakan dobry mecz
przydalby sie tydzien odpoczynku...a tu znowu podroze reprezentacji. Niech to uj
ja już skreślam bo juve widać wraca na własciwe im tory