Archiwum shoutboksa

Claudio 02.10.2021 21:58

Inzaf=ghi sie wkvrwil

Est 02.10.2021 21:58

o, łysy DiMarco

Claudio 02.10.2021 21:58

Skriniar broni Sassuolo xD

Seba 02.10.2021 21:58

Skriniar zablokował gola

FReeFonix 02.10.2021 21:57

Co ten Incagi robi z nimi na treningach

Claudio 02.10.2021 21:57

oraz Darmian

Claudio 02.10.2021 21:57

Vidal i Dimarco wchodza

Claudio 02.10.2021 21:57

ale dziury...zero dyscypliny taktycznej

sammmmy 02.10.2021 21:57

Robią z nimi co chcą...jakby grali z Barcelona Guardioli a nie Sassuolo

Husi 02.10.2021 21:56

Correa to właśnie nawet nie wychodzi do gry, nie wiem o co tu chodzi że nie gramy w pilke

pluto11 02.10.2021 21:56

Kazda pilka to strata

pluto11 02.10.2021 21:56

Zero gry

Seba 02.10.2021 21:56

każdy biega gdzie chce

pluto11 02.10.2021 21:56

Correa nawet do pilki nie pojdzie

Claudio 02.10.2021 21:56

znowu starta xD

Blastersky 02.10.2021 21:56

Handa dzis nam ratuje dupsko juz 3:0 moglo buc

Claudio 02.10.2021 21:56

takiej nonszalancji i braku koncentracji to dawno nie widzialem. Katastrofa

pluto11 02.10.2021 21:55

Boga nas zajedzie dzisaj

Husi 02.10.2021 21:55

Nikt nie chce rozegrać pilki

Czaglar 02.10.2021 21:55

Szybko zmiany, bo wygląda to coraz gorzej

Claudio 02.10.2021 21:55

znowu strata...co za dramat

pluto11 02.10.2021 21:55

Ile niecelnych podan

Seba 02.10.2021 21:55

nie wierze jakie straty

Claudio 02.10.2021 21:55

uff

pluto11 02.10.2021 21:55

Jezeli ktos liczy ze cos ugramy to niech nie liczy

Seba 02.10.2021 21:54

prawie 2

Claudio 02.10.2021 21:54

Bastoni...kurde ile mamy strat

Claudio 02.10.2021 21:54

Boga gra sredni sezon. Przychodzi mecz z Interem i najlepszy na boisku

mateo-mazzini 02.10.2021 21:54

przecież my do prawie wszystkich pojedynków jesteśmy spoznieni

mateo-mazzini 02.10.2021 21:54

BO NIE MAMY SIŁY

mateo-mazzini 02.10.2021 21:54

człapią wszyscy

Claudio 02.10.2021 21:54

Vidal wejdzie i zrobi eobotę

pablo77 02.10.2021 21:53

zobaczcie jak Barella człapie

Claudio 02.10.2021 21:53

nie wiem czy wlaczyc sobie gre czy nadal kaleczyc oczy

Czaglar 02.10.2021 21:53

Potrzeba chaosu Alexisowego

maniek-maniek 02.10.2021 21:52

Inzaghi 🤣🤣🤣

il_biscione 02.10.2021 21:52

Zamiazt się cofnąć i bronic nisko to biegamy jak debile i nic z tego niema

Claudio 02.10.2021 21:52

mecz w doniecku byl naszym najslabszym w sezonie. Teraz wyrasta nowy faworyt :D

Seba 02.10.2021 21:52

Brozo haha

FReeFonix 02.10.2021 21:52

Incagi wuefista

il_biscione 02.10.2021 21:51

Dawno takiego chuya nie graliśmy

FReeFonix 02.10.2021 21:51

Strims.world*

il_biscione 02.10.2021 21:51

Zmiencie tego skowaka bo on niema sil podac

FReeFonix 02.10.2021 21:51

strima.world

Cny 02.10.2021 21:50

można link do meczu prosić?

Seba 02.10.2021 21:50

matko jakie błedy

Claudio 02.10.2021 21:50

do tego gralbym pol sezonu Perisicem w ataku

Claudio 02.10.2021 21:49

ja bym gral co drugi mecz primavera zeby chlopaki wypoczeli troche, ale byli tez w rytmie meczowym

Claudio 02.10.2021 21:48

dokladnie jest jak piszesz

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:48

Sezon jest prawie ze skonczony, skupmy sie na wygraniu superpucharu wloch i postawmy na Zidanea

Claudio 02.10.2021 21:48

chyba ze impreza byla to wszystko tlumaczy :D

Saff 02.10.2021 21:48

U nas brakuje na ten moment wszystkiego ;)

Claudio 02.10.2021 21:47

ale porównując naszą grą z początkiem sezonu to brakuje mocnego pressingu i wybiegania

Seba 02.10.2021 21:47

oni w piłke nawet nie moga dzisiaj trafić :D

Seba 02.10.2021 21:47

hahahaha

nicolas80 02.10.2021 21:47

Czarodziej ale trolujesz

Saff 02.10.2021 21:47

Claudio może być i ze zmęczenia, mnie bardziej chodzi o to, że mam wrażenie, że niektórzy tutaj zaczynają śpiewkę o zmęczeniu stosować jako próbę ich wytłumaczenia

Claudio 02.10.2021 21:47

w tym klubie nic mnie nie zaskoczy, ale akurat Simone zawsze byl chwalony przez pilkarzy

Waldini 02.10.2021 21:47

Żadnej czerwonej. Gracz sass się zesrał, źle to rozegrał. Na szczęście dla nas

Claudio 02.10.2021 21:46

roznie moze byc

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:46

Cláudio możliwe ze rozpoczwla sie gra na zwolnienie trenera

Mateusz17 02.10.2021 21:46

3majcie kciuki uda się nam

forzaragazzi 02.10.2021 21:46

Jak dla mnie czerwona

Claudio 02.10.2021 21:46

to dlaczego nie ma pressingu i nie maja sil biegac? Ze świezosci i braku chęci?

Waldini 02.10.2021 21:46

Trza oglądać a nie się ciąć

nicolas80 02.10.2021 21:46

Teraz zobaczycie prawdziwych mistrzów

Endru 02.10.2021 21:45

Tylko nas pilkarze i barcelony sa zmeczeni w tym sezonie

NdOrom 02.10.2021 21:45

do zas

NdOrom 02.10.2021 21:45

mimo wszsytko Correa, Persic, Dumfires

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:45

Ta, wiecznie zmeczeni co xd

NdOrom 02.10.2021 21:45

1-3

Saff 02.10.2021 21:45

Ludzie przestańcie pieprzyć o zmęczeniu, to nie jest drużyna z naszej Ekstraklasy, która może narzekać na zmęczenie natężeniem meczów już w październiku

Waldini 02.10.2021 21:45

Damy radę

NdOrom 02.10.2021 21:45

Skriniar tez mial sredni sezon 2 lata temu a teraz robi sie po malu potwoorrem

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:45

Obnizyli bo ten amator na lawce trenerskiej nie potrafi nadac zadnej dyscypliny w defensywie

Mateusz17 02.10.2021 21:45

czym oni sa zmęczeni

Krisu 02.10.2021 21:45

Fajnie Dumfries młodziak macha rączkami do Barelli i Skriniara aby podeszli. To cieszy. I chyba tylko to

Mateusz17 02.10.2021 21:44

zmęczenie przeciez to początek sezonu

NdOrom 02.10.2021 21:44

ogarnie sie

Klanies 02.10.2021 21:44

proszę o link. dzięki

NdOrom 02.10.2021 21:44

ale mlody jest

pablo77 02.10.2021 21:44

7 mecz w 20 dni ?

pablo77 02.10.2021 21:44

srodek pole slabo, jak Barella nie biega jak koń za dwóch to jest lipa

kadrian89 02.10.2021 21:44

Zmęczenie wychodzi

El_Imprezatore 02.10.2021 21:44

i to zancznie szczegolnie holender

NdOrom 02.10.2021 21:44

szczegonie Bastoni

Krisu 02.10.2021 21:44

deVrij i Bastoni obniżyli loty

pablo77 02.10.2021 21:44

no wygladamy na zajechanych kondycyjnie u nas pressing nie istnieje

Endru 02.10.2021 21:44

:brawo:

Endru 02.10.2021 21:44

Hakan dobry mecz xddddd

NdOrom 02.10.2021 21:43

bo rovi sie luka po prawej strnie

CzarodziejCzasu 02.10.2021 21:43

Nie mamy zadnych szans na scudetton z Inzaghim

NdOrom 02.10.2021 21:43

ale co by nie bylo nie bardzo tylko rozumeim wbieganie Skriniara oraz Dumfiresa w pole karne

Krisu 02.10.2021 21:43

może jednak zacznijmy grać na zero z tyłu. Zawsze to bezpieczniej

Endru 02.10.2021 21:43

:lol:

Waldini 02.10.2021 21:43

Dajcie facetowi potrenować. Przyszedł do klubu, parę zębów wu wyrwali na dzień dobry ale nie ma co płakać

Endru 02.10.2021 21:43

NICOLAS80 02.10.2021 21:37 Hakan dobry mecz

Claudio 02.10.2021 21:43

przydalby sie tydzien odpoczynku...a tu znowu podroze reprezentacji. Niech to uj

El_Imprezatore 02.10.2021 21:43

ja już skreślam bo juve widać wraca na własciwe im tory

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się