Immobile to 50% Lazio
Lazio fatalne. Zapewne na Inter mobilizacja na maxa
z tym lazio
ico
Zalezy o ktore audi pytasz
Bologna 2
Barrow wow
konam
#tb
zamienił na fiata 500
Endru jak audi?
Elo
elo
siema endru
Sanchez wrak
Sanchez sapal
A gdzie korea sapala
bo jak bedzie sapal to dla mnie moze siedziec caly czas na dupie
jak Correa bedzie tak gral jak dzis to dostanie szanse, tylko niech nie sapie
no szkoda, Alexis duzo wnosi jak wchodzi na boisko
Jak zamiast niego gra jakas korea to sie nie ma co dziwic gosciowi
Sancheziak podobno po meczu wali jakies aluzje, że nie gra będąc klasa premium
po 7 kolejkach mamy 17 pkt a w zeszłym roku było 12 pkt o ile dobrze pamietam na tym etapie
Trzeba się modlić żeby nie skończyło się klasykiem, Vidal z Alexisem ledwo postawieni na nogi, wylot ma kadrę i powrót z urazem.
przydalby sie im tydzien oddechu
szkoda ze tylu naszych jedzie znowu na reprezentacje
mam nadzieje ze Vidal troche pogra bo daje dobre zmiany w tym sezonie
w 2 polowie z Szachtarem tez lekko zfrustrowany
Nicolo byl dzis fatalny
placek juz troche zajechany
srodek pola i obrona to byly nasze koniki. Teraz wygladaja bardzo niepewnie
no Barella zwlaszcza, co mecz asysta i sredni co drugi mecz MVP
niech przedluza te kontrakty brozo i barelli bo widac ze nie potrafia sie chopaki na grze skupic
no Bastoni i de Vrij graja znacznie słabiej w tym roku
co nie zmienia faktu, że gra nie porywa. Po zmianach nagle dostali skrzydel? Nagle sily sie pojawily? Tam jest jakis wewnetrzny problem
no i jak to mówiłem przed przerwą wyjdziemy z tego i tak się stało xd na + ze jestesmy druzyną która potrafi odbic się od ,,dna,, po 1 polowie i + SI ma nosa do zmian a ztym bywąło u nas roznie
Ofensywnie na plus
ale Inzaghi odkrył swoj patent, zmiana Dimarco za Bastoniego też działa fajnie bo wtedy drugi moze sie podlaczyc i uzupelniac na tej lewej stronie.
Bardziej się martwię o Bastoniego i o dziwo deVrija. Może być tak, że Bastoni przy Inzaghim nie będzie taki decyzyjny jak u Conte i za rok pojedzie w świat
dokładnie to są piłkarze co coś wygrali w życiu, mają ten mental
Mentalu i zawziętości to można się od nich uczyć. Myślę, że to są rozsądne kontrakty
Alexis i Vidal dadzą więcej w tym sezonie aniżeli Gagliardini czy Vecino
Alexis to chyba jakieś tam ambicje ma, w końcu zrezygnował z pierdzenia w stołek w United. Przyszedł grać tu za sporo mniej, choć i tak dużo, ale to nie jego problem, że w tej lidze realia są jakie sa
Nie mam nic przeciwko pozostaniu Dżeko jeśli podciągną takiego Scamacce czy Vlahovica aby mógł się od niego uczyć
Dzeko TOP
Romanisci placza, ze Dzeko u nas strzela, a u nich byl juz wrakiem xd
martwi mnie troche to, ze Dzeko i Alexis maja kontrakty do 2023
no jak nie bedzie grał to pewnie tak
wypelni go u nas
nie ma szans
i zrezygnuje z tlustego kontraktu?
mls
Handa i Perisic dzis najlepsi. Ivan gra świetnie
ktoś w Chile może Turcji
po tym sezonie bedzie mial chyba 34 lata
kto go wezmie?
kontrakt do 2023
nie wierze w jego odejdzie
Sanchez myślę że odejdzie po sezonie więc kogoś sprowadzimy
wspominal ktos o dobrej grze handanovicia, bo jak przyjdzie co do czego to tylko hejt
zbyt wielu napastnikow mamy
ale obawiam sie, ze Belotti nie bedzie dla nas celem
Belotti, Zakaria, Onana i Ginter byliby fajnymi celami
w sumie to on bardziej dla Milanu bo francuz
dla mnie wrak
Tolisso chyba też z wygasającym kontraktem
Wydaje się że chyba mają trochę inną wizję
ja tam im ufam, cokolwiek nie wymyślą będzie ok
ciekawe co wymysli Marotta i Ausilio
pare opcji jest
Zakaria do wziecia
wysoko wyceniany, a ciekawy jestem czy dobry grajek
ktos widzial tego Kamare z OM?
i umie grac w systemie z 3 obroncow
Gosens z pensja na poziomie tych 600 czy 800 tysięcy to powinien tu sam dobijać się do bram
idealny pod Inter
do tego swietnie wyprowadza pilke
idealny na 3-4 obrońcę
Ginter by do nas idealnie pasował
ale mam nadzieje, ze odpuscimy sobie i sprobujemy sciagnac Gosensa
do 2024
chociaz nie zdziwie sie jak Perisik dostanie nowa umowe
poza Dzeko i Alexisem
tych co wymienilem
Znawca kto dla Ciebie jest szrotem?
No też kogoś trzeba w ich miejsce wrzucić. Też bym wrócił do kombinacji z wypożyczenia mi.
mam nadzieje, ze nasi powalcza o Gintera, ktory do wziecia jest za darmo
duzo hajsu bysmy mieli w budzecie placowym
nasza kadra moze zostac mocno odchudzona ze szrotu
Dzeko, Alexis maja do 2023 no i jak wspomniales Handa do 2022
Handa też ma do końca sezonu papier
ja niestety nie widze sensu w sprowadzaniu Raspadoriego
jezeli nasi wierza w Satriano, Esposito i Mulattierego, to moze nikogo nie kupia
Raspadori
w lecie myślę że tak