Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Seba 03.10.2021 14:02

Immobile to 50% Lazio

Claudio 03.10.2021 13:59

Lazio fatalne. Zapewne na Inter mobilizacja na maxa

Orzeu 03.10.2021 13:25

z tym lazio

Orzeu 03.10.2021 13:25

ico

Endru 03.10.2021 12:52

Zalezy o ktore audi pytasz

Seba 03.10.2021 12:50

Bologna 2

Seba 03.10.2021 12:47

Barrow wow

Adriano_forever 03.10.2021 12:35

konam

FReeFonix 03.10.2021 12:30

#tb

Adriano_forever 03.10.2021 11:53

zamienił na fiata 500

Dzonyy 03.10.2021 11:51

Endru jak audi?

Dzonyy 03.10.2021 11:50

Elo

Endru 03.10.2021 11:19

elo

mroowa111 03.10.2021 11:16

siema endru

Endru 03.10.2021 11:13

Sanchez wrak

mroowa111 03.10.2021 10:31

:oops:

Dzonyy 03.10.2021 06:54

Sanchez sapal

Endru 03.10.2021 03:28

A gdzie korea sapala

maverik 03.10.2021 00:36

bo jak bedzie sapal to dla mnie moze siedziec caly czas na dupie

maverik 03.10.2021 00:35

jak Correa bedzie tak gral jak dzis to dostanie szanse, tylko niech nie sapie

pablo77 03.10.2021 00:24

no szkoda, Alexis duzo wnosi jak wchodzi na boisko :)

CzarodziejCzasu 03.10.2021 00:16

Jak zamiast niego gra jakas korea to sie nie ma co dziwic gosciowi

Czaglar 03.10.2021 00:10

Sancheziak podobno po meczu wali jakies aluzje, że nie gra będąc klasa premium

pablo77 03.10.2021 00:06

po 7 kolejkach mamy 17 pkt a w zeszłym roku było 12 pkt o ile dobrze pamietam na tym etapie

Czaglar 02.10.2021 23:54

Trzeba się modlić żeby nie skończyło się klasykiem, Vidal z Alexisem ledwo postawieni na nogi, wylot ma kadrę i powrót z urazem.

Claudio 02.10.2021 23:46

przydalby sie im tydzien oddechu

Claudio 02.10.2021 23:46

szkoda ze tylu naszych jedzie znowu na reprezentacje

Claudio 02.10.2021 23:46

mam nadzieje ze Vidal troche pogra bo daje dobre zmiany w tym sezonie

Claudio 02.10.2021 23:45

w 2 polowie z Szachtarem tez lekko zfrustrowany

Claudio 02.10.2021 23:45

Nicolo byl dzis fatalny

mateo-mazzini 02.10.2021 23:44

placek juz troche zajechany

Claudio 02.10.2021 23:44

srodek pola i obrona to byly nasze koniki. Teraz wygladaja bardzo niepewnie

maverik 02.10.2021 23:44

no Barella zwlaszcza, co mecz asysta i sredni co drugi mecz MVP

Claudio 02.10.2021 23:43

niech przedluza te kontrakty brozo i barelli bo widac ze nie potrafia sie chopaki na grze skupic

mateo-mazzini 02.10.2021 23:43

no Bastoni i de Vrij graja znacznie słabiej w tym roku

Claudio 02.10.2021 23:42

co nie zmienia faktu, że gra nie porywa. Po zmianach nagle dostali skrzydel? Nagle sily sie pojawily? Tam jest jakis wewnetrzny problem

Mateusz17 02.10.2021 23:38

no i jak to mówiłem przed przerwą wyjdziemy z tego i tak się stało xd na + ze jestesmy druzyną która potrafi odbic się od ,,dna,, po 1 polowie i + SI ma nosa do zmian a ztym bywąło u nas roznie

pablo77 02.10.2021 23:37

Ofensywnie na plus

pablo77 02.10.2021 23:37

ale Inzaghi odkrył swoj patent, zmiana Dimarco za Bastoniego też działa fajnie bo wtedy drugi moze sie podlaczyc i uzupelniac na tej lewej stronie.

Krisu 02.10.2021 23:27

Bardziej się martwię o Bastoniego i o dziwo deVrija. Może być tak, że Bastoni przy Inzaghim nie będzie taki decyzyjny jak u Conte i za rok pojedzie w świat

pablo77 02.10.2021 23:25

dokładnie to są piłkarze co coś wygrali w życiu, mają ten mental

Krisu 02.10.2021 23:22

Mentalu i zawziętości to można się od nich uczyć. Myślę, że to są rozsądne kontrakty

Krisu 02.10.2021 23:21

Alexis i Vidal dadzą więcej w tym sezonie aniżeli Gagliardini czy Vecino

Czaglar 02.10.2021 23:18

Alexis to chyba jakieś tam ambicje ma, w końcu zrezygnował z pierdzenia w stołek w United. Przyszedł grać tu za sporo mniej, choć i tak dużo, ale to nie jego problem, że w tej lidze realia są jakie sa

Krisu 02.10.2021 23:17

Nie mam nic przeciwko pozostaniu Dżeko jeśli podciągną takiego Scamacce czy Vlahovica aby mógł się od niego uczyć

nicolas80 02.10.2021 23:14

Dzeko TOP

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:12

Romanisci placza, ze Dzeko u nas strzela, a u nich byl juz wrakiem xd

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:11

martwi mnie troche to, ze Dzeko i Alexis maja kontrakty do 2023

KibicInteru 02.10.2021 23:11

no jak nie bedzie grał to pewnie tak

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:11

wypelni go u nas

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:11

nie ma szans

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

i zrezygnuje z tlustego kontraktu?

KibicInteru 02.10.2021 23:10

mls

nicolas80 02.10.2021 23:10

Handa i Perisic dzis najlepsi. Ivan gra świetnie

KibicInteru 02.10.2021 23:10

ktoś w Chile może Turcji

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

po tym sezonie bedzie mial chyba 34 lata

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

kto go wezmie?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

kontrakt do 2023

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

nie wierze w jego odejdzie

KibicInteru 02.10.2021 23:09

Sanchez myślę że odejdzie po sezonie więc kogoś sprowadzimy

taboret 02.10.2021 23:09

wspominal ktos o dobrej grze handanovicia, bo jak przyjdzie co do czego to tylko hejt

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

zbyt wielu napastnikow mamy

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

ale obawiam sie, ze Belotti nie bedzie dla nas celem

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

Belotti, Zakaria, Onana i Ginter byliby fajnymi celami

KibicInteru 02.10.2021 23:08

w sumie to on bardziej dla Milanu bo francuz

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:07

dla mnie wrak

KibicInteru 02.10.2021 23:07

Tolisso chyba też z wygasającym kontraktem

nicolas80 02.10.2021 23:06

Wydaje się że chyba mają trochę inną wizję

KibicInteru 02.10.2021 23:06

ja tam im ufam, cokolwiek nie wymyślą będzie ok

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

ciekawe co wymysli Marotta i Ausilio

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

pare opcji jest

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

Zakaria do wziecia

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

wysoko wyceniany, a ciekawy jestem czy dobry grajek

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

ktos widzial tego Kamare z OM?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

i umie grac w systemie z 3 obroncow

Czaglar 02.10.2021 23:04

Gosens z pensja na poziomie tych 600 czy 800 tysięcy to powinien tu sam dobijać się do bram

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

idealny pod Inter

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:03

do tego swietnie wyprowadza pilke

KibicInteru 02.10.2021 23:03

idealny na 3-4 obrońcę

KibicInteru 02.10.2021 23:03

Ginter by do nas idealnie pasował

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:03

ale mam nadzieje, ze odpuscimy sobie i sprobujemy sciagnac Gosensa

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

do 2024

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

chociaz nie zdziwie sie jak Perisik dostanie nowa umowe

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

poza Dzeko i Alexisem

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

tych co wymienilem

nicolas80 02.10.2021 23:02

Znawca kto dla Ciebie jest szrotem?

Czaglar 02.10.2021 23:02

No też kogoś trzeba w ich miejsce wrzucić. Też bym wrócił do kombinacji z wypożyczenia mi.

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:01

mam nadzieje, ze nasi powalcza o Gintera, ktory do wziecia jest za darmo

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:01

duzo hajsu bysmy mieli w budzecie placowym

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

nasza kadra moze zostac mocno odchudzona ze szrotu

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

Dzeko, Alexis maja do 2023 no i jak wspomniales Handa do 2022

Czaglar 02.10.2021 23:00

Handa też ma do końca sezonu papier

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

ja niestety nie widze sensu w sprowadzaniu Raspadoriego

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

jezeli nasi wierza w Satriano, Esposito i Mulattierego, to moze nikogo nie kupia

KibicInteru 02.10.2021 23:00

Raspadori

KibicInteru 02.10.2021 23:00

w lecie myślę że tak

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się