Archiwum shoutboksa

Krisu 02.10.2021 23:17

Nie mam nic przeciwko pozostaniu Dżeko jeśli podciągną takiego Scamacce czy Vlahovica aby mógł się od niego uczyć

nicolas80 02.10.2021 23:14

Dzeko TOP

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:12

Romanisci placza, ze Dzeko u nas strzela, a u nich byl juz wrakiem xd

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:11

martwi mnie troche to, ze Dzeko i Alexis maja kontrakty do 2023

KibicInteru 02.10.2021 23:11

no jak nie bedzie grał to pewnie tak

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:11

wypelni go u nas

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:11

nie ma szans

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

i zrezygnuje z tlustego kontraktu?

KibicInteru 02.10.2021 23:10

mls

nicolas80 02.10.2021 23:10

Handa i Perisic dzis najlepsi. Ivan gra świetnie

KibicInteru 02.10.2021 23:10

ktoś w Chile może Turcji

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

po tym sezonie bedzie mial chyba 34 lata

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

kto go wezmie?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

kontrakt do 2023

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:10

nie wierze w jego odejdzie

KibicInteru 02.10.2021 23:09

Sanchez myślę że odejdzie po sezonie więc kogoś sprowadzimy

taboret 02.10.2021 23:09

wspominal ktos o dobrej grze handanovicia, bo jak przyjdzie co do czego to tylko hejt

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

zbyt wielu napastnikow mamy

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

ale obawiam sie, ze Belotti nie bedzie dla nas celem

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:08

Belotti, Zakaria, Onana i Ginter byliby fajnymi celami

KibicInteru 02.10.2021 23:08

w sumie to on bardziej dla Milanu bo francuz

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:07

dla mnie wrak

KibicInteru 02.10.2021 23:07

Tolisso chyba też z wygasającym kontraktem

nicolas80 02.10.2021 23:06

Wydaje się że chyba mają trochę inną wizję

KibicInteru 02.10.2021 23:06

ja tam im ufam, cokolwiek nie wymyślą będzie ok

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

ciekawe co wymysli Marotta i Ausilio

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

pare opcji jest

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:05

Zakaria do wziecia

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

wysoko wyceniany, a ciekawy jestem czy dobry grajek

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

ktos widzial tego Kamare z OM?

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

i umie grac w systemie z 3 obroncow

Czaglar 02.10.2021 23:04

Gosens z pensja na poziomie tych 600 czy 800 tysięcy to powinien tu sam dobijać się do bram

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:04

idealny pod Inter

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:03

do tego swietnie wyprowadza pilke

KibicInteru 02.10.2021 23:03

idealny na 3-4 obrońcę

KibicInteru 02.10.2021 23:03

Ginter by do nas idealnie pasował

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:03

ale mam nadzieje, ze odpuscimy sobie i sprobujemy sciagnac Gosensa

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

do 2024

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

chociaz nie zdziwie sie jak Perisik dostanie nowa umowe

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

poza Dzeko i Alexisem

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:02

tych co wymienilem

nicolas80 02.10.2021 23:02

Znawca kto dla Ciebie jest szrotem?

Czaglar 02.10.2021 23:02

No też kogoś trzeba w ich miejsce wrzucić. Też bym wrócił do kombinacji z wypożyczenia mi.

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:01

mam nadzieje, ze nasi powalcza o Gintera, ktory do wziecia jest za darmo

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:01

duzo hajsu bysmy mieli w budzecie placowym

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

nasza kadra moze zostac mocno odchudzona ze szrotu

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

Dzeko, Alexis maja do 2023 no i jak wspomniales Handa do 2022

Czaglar 02.10.2021 23:00

Handa też ma do końca sezonu papier

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

ja niestety nie widze sensu w sprowadzaniu Raspadoriego

ZnawcaCalcio 02.10.2021 23:00

jezeli nasi wierza w Satriano, Esposito i Mulattierego, to moze nikogo nie kupia

KibicInteru 02.10.2021 23:00

Raspadori

KibicInteru 02.10.2021 23:00

w lecie myślę że tak

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

czy zostaniemy z tym co mamy

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

i pytanie czy nasi beda sprowadzac nowego napastnika

KibicInteru 02.10.2021 22:59

rano bym zostawił

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

tym koncza sie umowy

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:59

Ambrozy, Vidal, Kolarov, Ranocchia, Perisic i moze Weczyn

Czaglar 02.10.2021 22:59

Więc takie pół roku na sprawdzenie kogoś w warunkach bojowych byłoby bardzo dobre, pytanie czy jest na to opcja

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

u nas troche zawodnikow odejdzie po tym sezonie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

do konca sezonu mialby z 10 spotkan

Czaglar 02.10.2021 22:58

Dodaj Sensiego którego już trzeba będzie się pozbyć jak nic się nie zmieni. To potężna wyrwa się szykuje na 22/23

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

i od nowego sezonu wskoczylby do bramki

KibicInteru 02.10.2021 22:58

tylko onana sie nie dogadał, pewnie czekał na Inter

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:58

Onana troche pogralby

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

mozna byloby mu dac z 6-8 meczow w lidze + P. Wloch

KibicInteru 02.10.2021 22:57

no ajax zaakceptowal oferte lyonu na 5mln w lecie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

ale nikt nie mowi, ze Onana od razu bylby nr. 1

KibicInteru 02.10.2021 22:57

też nie sądzę abyśmy zmienili kapitana w połowie sezonu

Czaglar 02.10.2021 22:57

U nas i tak na teraz wygląda sytuacja, że Vecino, Vidal i Brozo będą wolni w lato, z czego chyba tylko o Brozo będziemy się zabijac

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

rownie dobrze sprzedadza go za 3-5 mln jezeli mialby byc tylko rezerwowym w tym sezonie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:57

zalezy jaki plan ma na niego Ajax

KibicInteru 02.10.2021 22:56

onana to raczej na lato myślę

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:56

on i Onana beda glownymi celami na zimowe okienko

ZnawcaCalcio 02.10.2021 22:56

mysle, ze o niego powalczymy zima

KibicInteru 02.10.2021 22:55

no de beek byłby idealny dla nas

Czaglar 02.10.2021 22:53

Sensi na wypożyczenie, czy coś. Tylko nam by nam się ktoś z arsenałem ofensywnym przydał właśnie jak ten Beek

Czaglar 02.10.2021 22:52

No, trzeba by było kogoś wypchnąć

nicolas80 02.10.2021 22:52

To jak to jest z tym Dzeko?

KibicInteru 02.10.2021 22:52

może nandez dojdzie do pomocy w styczniu jak sensi znowu wypadnie

nicolas80 02.10.2021 22:52

Ale podobno Dzeko emeryt za stary po go trener wystawia?

Czaglar 02.10.2021 22:51

W pomocy też przepych z ale tu tylko sztuki się zgadzają

KibicInteru 02.10.2021 22:51

sensi wróci i pozamiata

Endru 02.10.2021 22:51

Brakuje tylko Eriksena

Endru 02.10.2021 22:51

Vidal i Dzeko pokazali dzis, ze sa mistrzami

Czaglar 02.10.2021 22:50

Nie no mamy Lauatro, Correa, Dzeko, Alexisa i jeszcze został Satriano. O czym my tu mowimy

KibicInteru 02.10.2021 22:50

zapomnijcie o okienku teraz

KibicInteru 02.10.2021 22:50

nikt nie przyjdzie jeśli bikt nie odejdzie

pablo77 02.10.2021 22:50

ma ktos link do Boryska Tygryska ? :)

pablo77 02.10.2021 22:49

moze Belotti w zimie :D

KibicInteru 02.10.2021 22:49

jak nie mamy, mamy do rozegrania jeszcze z 40 meczu

mateo-mazzini 02.10.2021 22:48

to spoko, tylko my nie mamy czasu

KibicInteru 02.10.2021 22:47

nie musimy, mamy 4

nicolas80 02.10.2021 22:47

Correa potrzebuje czasu i bedzie top

crislk 02.10.2021 22:47

Mam nadzieję jutro że fiora utrze nosa łysemu nosa

Chuchu 02.10.2021 22:47

Musimy kupić napastnika

mateo-mazzini 02.10.2021 22:46

więc sorry, Correa musi zacząć grać lepiej

pablo77 02.10.2021 22:46

niestety zaden nasz napastnik nie gwarantuje stalego wysokiego poziomu dlatego bedziemy nimi rotowac caly sezon pewnie

mateo-mazzini 02.10.2021 22:46

Vidal i Dzeko są super na 30 minut w meczu

Ibracadabra eight 02.10.2021 22:46

Correa i Dumfries super start ale teraz już za dużo nie grają

Shoutbox

Kredence 26.06.2026 09:36

Dumfries podpisał kontrakt z klauzula we wrześniu 2024, więc te kilka lat o których pisze Orzeu sprowadza się do jednego okienka letniego w roku 2025. Przyszło drugie okno i real wpłaca klauzulę

inter30 26.06.2026 09:32

wiec trzeba szukać takich rozwiązać i schowac dumę do kieszenie bo ten klub na rynku nie ma żadnej dumy

inter30 26.06.2026 09:32

ale oczywiście że to jedyne rozwiazanie, na rynku transferowym na tle czołówki europy jestesmy nikim i takie są realia

Orzeu 26.06.2026 09:09

Dumfries miał 20 i nikt go przez kilka lat nie wziął

Orzeu 26.06.2026 09:09

daj spokój 80 mln euro to jest kupa kasy

Orzeu 26.06.2026 09:09

timon 26.06.2026 08:51 Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

timon 26.06.2026 08:54

Tak mala roznica spowoduje, ze w zaden sposob nie bedziemy mogli budowac wokol niego druzyny a dla niego trzeba by bylo zmodyfikowac taktyke

timon 26.06.2026 08:53

Zagra jeden dobry sezon w LM i kluby uk wyloza ponad 100mln. 40 i odkup za 80 lub 60 i 100. Watpie, ze ktos sie zgodzi na 60 z odkupem za 80

timon 26.06.2026 08:51

Nie no 60 plus 80 jest smieszne. W kazdym okienku bedziemy sie trzasc

Borgen 26.06.2026 08:39

I chyba to jedyny możliwy układ, żeby Paz do nas trafił... Kupno bez opcji odkupu przez Real w mojej ocenie odbiera nam możliwości w walce z klubami z Anglii, bo tam ktoś rzuci nieosiągalną dla nas sumę...

Borgen 26.06.2026 08:38

Jak go nie odkupi, bo wartość rynkowa będzie w granicach 60-80 mln, a będą mieli lepszych zawodników na tej pozycji (w ich ocenie) co akurat jest bardzo prawdopodobne to jest szansa, że zyskamy zawodnika na dłużej, a może i na stałę... Ryzyko wydaje się niewielkie dla nas mimo wszystko.

Borgen 26.06.2026 08:37

Osobiście poszedłbym chyba na układ 60 mln z opcją odkupu za 80 mln... Czy Real to zadowoli trudno powiedzieć, ale nie musiałaby być to jakaś bardzo zła opcja dla nas. Jak wystrzeli z formą i będą chętni dać 100 mln to Real go odkupi, wtedy mamy zawodnika na np. rok plus jak na nasze realia dużą kasę...

Borgen 26.06.2026 08:35

Jest Anglia i dwa kluby w Hiszpanii (w zasadzie aktualnie finansowo może bardziej jeden) plus ewentualnie PSG... Kluby, które gwarantują mu grę o najwyższe cele, kasę i rozpoznawalność (co daje jeszcze większą kasę chociazby z reklam).

Borgen 26.06.2026 08:33

Co do Paza też mam podobne obawy... Wydaje mi się, że zna już trochę realia włoskiej piłki i nawet Inter nie jest jego szczytem jego marzeń...

AveCaesar 26.06.2026 08:31

Bo wie, że będzie to dla niego koniec przygody w barwach Królewskich.

AveCaesar 26.06.2026 08:23

Wg mnie Nico nie ma ochoty nigdzie się ruszać na stałe. Niezależnie od tego kto się zgłosi i ile mu da.

AveCaesar 26.06.2026 08:17

To wygląda jakby chciał zostać w Realu dlatego kombinacje z Como. Real ostatnio robi dobre interesy z nimi i pewnie zrobi ich więcej więc prędzej im pójdzie na rękę niż nam.

Jaszczu91 26.06.2026 08:14

I najgorsze jest to że Forest pójdzie po Frattesiego. Da 30 mln a on powie że chce do Juventusu XD

Jaszczu91 26.06.2026 08:13

Rany boskie jak oni tam przepłacają

Jaszczu91 26.06.2026 08:12

Elliot Anderson za 130 MLN FUNTÓW przechodzi z Nottingham Forest do Manchesteru City!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625485

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się