ale wtedy musialby odejsc Oblak
Byłby to debiut
akurat jesli chodzi o bramke to dobrze wiemy ze nie uj
ciekawe czy Atletico Madryt nadal zainteresowane
No ale dla Piłkarza jednak jeat to ważne
Dragowski musi za rok zmienic klub
uj z tym kto zagra
z Albania i San Marino
i tak wygramy 2 mecze
tu miala byc repra a moze byc szpital
Drąg kontuzja
dlatego pewnie Drągal sie poplakal
Jak wybijał. Pachwina albo dwugłowy poszedl
a tu jeb
niby sam Sousa planowal taki manewr
byly sluchy ze Dragowski mial dostac szanse gry w 1 skaldzie
i tak Szczesny by gral
wybił piłkę i chyba coś strzeliło
Vlaho dzis fatalnie, co pojedynek to strata, teraz jeszcze ten wolej w kosmos
To sie wydarzyło 5 mim wcześniej
myslisz, Claudio, ze powolanie Dragowskiego cos zmieniloby w tej kwestii? xdd
pewnie naciagnal miesien w nodze przy wybijaniu
a co sie stalo Dragowskiemu?
czyli znowu ogladamy debila szczesnego
Mi także
Ale Napoli mi imponuje
uuu Drągal płacze
no i napoli znowu wygralo
Pelna zgoda Seba.
no i po reprezentacji
kontuzja Dragowskiego
Zgadza się, ale jeśli mówimy o kwestii Scudetto, to jeszcze długa droga przed wszystkimi
jakby reszta ekip tez nie zaczela kaleczyc to milan by gral w LE
Seba zgoda ale to nie wyglądało tak jak wielu uważało
Barca awansuje od LM?
2 pkt dzieliły ich od 5 miejsca i katastrofy
Vlahovic dziaiaj tragiczny
Przecież Milan spuchł. Z lidera stali się drużyną, która do ostatniej kolejki walczyła o LM
Vlahovic tez kaleczy.
Nie ma reguły
Piolego też drużyny miały puchnąć w Styczniu a mimo wszystko jakos ten Milan dl końca wyglądał
imponujace
21 pkt po 7 kolejkach
ale nie mial takiego poczatku xdd
Inter Spaleciaka też długo liderował, a później walka o 4 miesce do ostatniej kolejki
I pomyśleć że był czas że mieliśmy jego i dalberta na lewym wahadle
Drużynie która wszystko wygrywa zawsze idzie "lepiej". Trzeba poczekac co się wydarzy po pierwszej porażce
co za kalectwo
Biraghi znowu xD
Nawet Rui tam wygląda jakby byl na wysokim poziomie
wszedl z lawki
ale pewnie zaraz wroci tez Mertens
Politano vs Biraghi
wypadnie im dwoch waznych zawodnikow i beda w dupie
tam nie ma glebi skladu
Biraghi...
kiedys opisywali, ze ten Idasiak musial na treningach grac jako obronca xdd
oni akurat mieli swoje problemy
czemu bylo wiadome Dzony?
Solidne to wiadomo ale ze az tak pójdę w górę to jednak niespodzianka
Jak cała reszta
Biraghi tragiczny
Pan Spaletti nie jest w ciemię bity
No chciałem pisać zd przede wszystkim obrona imponuje
Wiadome było ze Napolixbedzie solidne
Napoli wyglada bardzo dobrze, a i z lawki ma kto wejsc.
Rrahmani i Koulibaly wygladaja swietnie
szkoda tego Gosensa ze akurat na milan wypadl
Ale jestem w szoku jak prezentuje sie mimo wszystko Napoli
Viola gra ten sam szit co z nami
chyba, ze Genoe za taki zespol uwazamy
a my z dolem jeszcze nie gralismy
Milan juz ma mecze ze Spezia, Venezia i Cagliari
wypoczęty
serio? No to mu daja szanse na rehabilitacje
w pierwszym gra
na lawe pewnie siadzie
Ciekawe czy Kessie znowu będzie dzisiaj zabotażystą
co jest nieprawda wedlug mnie
no cóż...ale sedzia tez dal dupy bo to byl rozny
jeden Milanista opisywal tutaj, ze oni mieli trudniejszy terminarz xdd
Vlahovic...xD
nie ma miedzy trudnymi spotkaniami slabych ekip zeby troche rotowac skladem
najgorsze gowna mamy na koniec rundy
my mamy slaby terminarz
viola moglaby sie ogarnac na koniec, bo 2 polowe przespali kompletnie
Pytanie też ilu wróci z urazami
Mecz będzie po przerwie na reprezentacje, więc obie ekipy bedą zagadką
tylko jak my bedziemy wygladac
no za 1,5 miesiaca napoli oslabnie. Nie da sie grac na takiej intensywnosci tak dlugo
obawiam sie, ze w obecnej formie mogliby nas obic
z LM chyba gdzies polowa ekip tylko wygrala swoje mecze
dobrze, ze mamy Napoli za jakis czas
Współczuję tym którzy zakłady dzisiaj porobili
Tym bardziej trzeba się cieszyć z 3 pkt po takiej słabej grze
no dzisiaj 7 powaznych ekip w swoich ligach z LM przegralo swoj mecz. Dzien niespodzianek
Za to Drago się fajnie ogląda. Nie jestem przyzwyczajony do bramkarza który się rzuca xd
Widzę, że Bayern też dołączył do przegranych tej kolejki
Noo
ale ten vlahovic to gowniak