Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

ale wtedy musialby odejsc Oblak

Luki165 03.10.2021 20:04

Byłby to debiut

Claudio 03.10.2021 20:04

akurat jesli chodzi o bramke to dobrze wiemy ze nie uj :D

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

ciekawe czy Atletico Madryt nadal zainteresowane

Luki165 03.10.2021 20:04

No ale dla Piłkarza jednak jeat to ważne

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

Dragowski musi za rok zmienic klub

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

uj z tym kto zagra

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:04

z Albania i San Marino

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:03

i tak wygramy 2 mecze

Claudio 03.10.2021 20:03

tu miala byc repra a moze byc szpital

Chuchu 03.10.2021 20:03

Drąg kontuzja ;(

Claudio 03.10.2021 20:03

dlatego pewnie Drągal sie poplakal

Luki165 03.10.2021 20:03

Jak wybijał. Pachwina albo dwugłowy poszedl

Claudio 03.10.2021 20:03

a tu jeb

Claudio 03.10.2021 20:03

niby sam Sousa planowal taki manewr

Claudio 03.10.2021 20:02

byly sluchy ze Dragowski mial dostac szanse gry w 1 skaldzie

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:02

i tak Szczesny by gral

Seba 03.10.2021 20:02

wybił piłkę i chyba coś strzeliło

ragnar 03.10.2021 20:02

Vlaho dzis fatalnie, co pojedynek to strata, teraz jeszcze ten wolej w kosmos

Luki165 03.10.2021 20:02

To sie wydarzyło 5 mim wcześniej

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:02

myslisz, Claudio, ze powolanie Dragowskiego cos zmieniloby w tej kwestii? xdd

Claudio 03.10.2021 20:02

pewnie naciagnal miesien w nodze przy wybijaniu

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:02

a co sie stalo Dragowskiemu?

Claudio 03.10.2021 20:02

czyli znowu ogladamy debila szczesnego

Seba 03.10.2021 20:01

Mi także :)

Luki165 03.10.2021 20:01

Ale Napoli mi imponuje

Seba 03.10.2021 20:01

uuu Drągal płacze

Claudio 03.10.2021 20:01

no i napoli znowu wygralo

Luki165 03.10.2021 20:01

Pelna zgoda Seba.

Claudio 03.10.2021 20:01

no i po reprezentacji

Claudio 03.10.2021 20:00

kontuzja Dragowskiego

Seba 03.10.2021 20:00

Zgadza się, ale jeśli mówimy o kwestii Scudetto, to jeszcze długa droga przed wszystkimi

Claudio 03.10.2021 20:00

jakby reszta ekip tez nie zaczela kaleczyc to milan by gral w LE

Luki165 03.10.2021 20:00

Seba zgoda ale to nie wyglądało tak jak wielu uważało

Chuchu 03.10.2021 20:00

Barca awansuje od LM?

Seba 03.10.2021 19:59

2 pkt dzieliły ich od 5 miejsca i katastrofy

Luki165 03.10.2021 19:59

Vlahovic dziaiaj tragiczny

Seba 03.10.2021 19:59

Przecież Milan spuchł. Z lidera stali się drużyną, która do ostatniej kolejki walczyła o LM

Claudio 03.10.2021 19:59

Vlahovic tez kaleczy.

Luki165 03.10.2021 19:58

Nie ma reguły

Luki165 03.10.2021 19:58

Piolego też drużyny miały puchnąć w Styczniu a mimo wszystko jakos ten Milan dl końca wyglądał

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:58

imponujace

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:58

21 pkt po 7 kolejkach

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:58

ale nie mial takiego poczatku xdd

Seba 03.10.2021 19:57

Inter Spaleciaka też długo liderował, a później walka o 4 miesce do ostatniej kolejki

Dantte 03.10.2021 19:57

I pomyśleć że był czas że mieliśmy jego i dalberta na lewym wahadle

Seba 03.10.2021 19:57

Drużynie która wszystko wygrywa zawsze idzie "lepiej". Trzeba poczekac co się wydarzy po pierwszej porażce

Claudio 03.10.2021 19:56

co za kalectwo

Claudio 03.10.2021 19:56

Biraghi znowu xD

Luki165 03.10.2021 19:56

Nawet Rui tam wygląda jakby byl na wysokim poziomie

Claudio 03.10.2021 19:56

wszedl z lawki

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:56

ale pewnie zaraz wroci tez Mertens

Claudio 03.10.2021 19:56

Politano vs Biraghi

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:56

wypadnie im dwoch waznych zawodnikow i beda w dupie

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:55

tam nie ma glebi skladu

Claudio 03.10.2021 19:55

Biraghi... :D

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:55

kiedys opisywali, ze ten Idasiak musial na treningach grac jako obronca xdd

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:55

oni akurat mieli swoje problemy

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:55

czemu bylo wiadome Dzony?

Luki165 03.10.2021 19:55

Solidne to wiadomo ale ze az tak pójdę w górę to jednak niespodzianka

Dantte 03.10.2021 19:54

Jak cała reszta

Endru 03.10.2021 19:54

Biraghi tragiczny

Dzonyy 03.10.2021 19:54

Pan Spaletti nie jest w ciemię bity

Luki165 03.10.2021 19:54

No chciałem pisać zd przede wszystkim obrona imponuje

Dzonyy 03.10.2021 19:54

Wiadome było ze Napolixbedzie solidne

Claudio 03.10.2021 19:54

Napoli wyglada bardzo dobrze, a i z lawki ma kto wejsc.

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:53

Rrahmani i Koulibaly wygladaja swietnie

Claudio 03.10.2021 19:53

szkoda tego Gosensa ze akurat na milan wypadl

Luki165 03.10.2021 19:53

Ale jestem w szoku jak prezentuje sie mimo wszystko Napoli

Endru 03.10.2021 19:53

Viola gra ten sam szit co z nami

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:52

chyba, ze Genoe za taki zespol uwazamy

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:52

a my z dolem jeszcze nie gralismy

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:52

Milan juz ma mecze ze Spezia, Venezia i Cagliari

Seba 03.10.2021 19:52

wypoczęty :D

Claudio 03.10.2021 19:51

serio? No to mu daja szanse na rehabilitacje

Seba 03.10.2021 19:51

w pierwszym gra

Claudio 03.10.2021 19:51

na lawe pewnie siadzie

Seba 03.10.2021 19:51

Ciekawe czy Kessie znowu będzie dzisiaj zabotażystą

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:50

co jest nieprawda wedlug mnie

Claudio 03.10.2021 19:50

no cóż...ale sedzia tez dal dupy bo to byl rozny

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:50

jeden Milanista opisywal tutaj, ze oni mieli trudniejszy terminarz xdd

Claudio 03.10.2021 19:50

Vlahovic...xD

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:50

nie ma miedzy trudnymi spotkaniami slabych ekip zeby troche rotowac skladem

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:49

najgorsze gowna mamy na koniec rundy

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:49

my mamy slaby terminarz

Claudio 03.10.2021 19:49

viola moglaby sie ogarnac na koniec, bo 2 polowe przespali kompletnie

Seba 03.10.2021 19:49

Pytanie też ilu wróci z urazami :D

Seba 03.10.2021 19:49

Mecz będzie po przerwie na reprezentacje, więc obie ekipy bedą zagadką

Claudio 03.10.2021 19:47

tylko jak my bedziemy wygladac

Claudio 03.10.2021 19:47

no za 1,5 miesiaca napoli oslabnie. Nie da sie grac na takiej intensywnosci tak dlugo

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:46

obawiam sie, ze w obecnej formie mogliby nas obic

Claudio 03.10.2021 19:46

z LM chyba gdzies polowa ekip tylko wygrala swoje mecze

ZnawcaCalcio 03.10.2021 19:46

dobrze, ze mamy Napoli za jakis czas

Dantte 03.10.2021 19:46

Współczuję tym którzy zakłady dzisiaj porobili

Seba 03.10.2021 19:45

Tym bardziej trzeba się cieszyć z 3 pkt po takiej słabej grze

Claudio 03.10.2021 19:44

no dzisiaj 7 powaznych ekip w swoich ligach z LM przegralo swoj mecz. Dzien niespodzianek

Dantte 03.10.2021 19:44

Za to Drago się fajnie ogląda. Nie jestem przyzwyczajony do bramkarza który się rzuca xd

Seba 03.10.2021 19:43

Widzę, że Bayern też dołączył do przegranych tej kolejki

Dantte 03.10.2021 19:43

Noo

pablo77 03.10.2021 19:43

ale ten vlahovic to gowniak

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się