Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ojciec SB 03.10.2021 22:26

nasi i tak daja rade, wyniki mamy naprawde dobre pomijajac lige mistrzow

Raffal 03.10.2021 22:26

Nam bardzo brakuje kogos do dryblingu

Claudio 03.10.2021 22:25

rok temu tez byli

Raffal 03.10.2021 22:25

Dobrze gra Milan, sa w lepszej formie od nas

Adin 03.10.2021 22:25

koniec meczu

Claudio 03.10.2021 22:22

ale strasznie sie patrzy na atalantę. Bez chęci, bez sił

Adin 03.10.2021 22:21

Rebic ewidetnie jest zmeczony od 55 minuty

Claudio 03.10.2021 22:20

Rebic to tez taki jezdziec bez glowy. Zrobi cos genialnie, by za chwile stracic pilke, zle podac lub strzelic najgorzej jak się da

Adin 03.10.2021 22:19

Mesjasz kopciszek

Claudio 03.10.2021 22:19

Kessie dzis za to odpokutował

Claudio 03.10.2021 22:18

Diaz slabiutki mecz zagrał

Adin 03.10.2021 22:18

za duzo meczow maja pilakrze

Ojciec SB 03.10.2021 22:18

Tak jakby rozgrzewka przed meczem była zbyt mocna

Adin 03.10.2021 22:18

Inzaghi to dobry trener. Tylko pilkarze musza do jego taktyki przyzwyczaic

Ojciec SB 03.10.2021 22:17

Jedynie Skriniar biega od bramki do bramki przez cały mecz, Barelka i Martinez, reszta wygląda mega ospale

Adin 03.10.2021 22:17

wyobraz sobie ze jakis gosc wyrzuca ci twoja wypowiedz przed lat odnosnie jakiegos pilkarza............ a sam twierdzi ze Calabria i Tonali , Kjaer to dziady

Ojciec SB 03.10.2021 22:17

U nas to wygląda bardzo dziwnie, bo cała wyjściowa jedenastka wygląda bardzo mozolnie, później Szymon robi 3-4 zmiany i zmienia się oblicze meczu, nagle jest dużo energii, dużo ruchu

Adin 03.10.2021 22:16

samych siebie

Claudio 03.10.2021 22:16

ego jesli chodzi o Milan czy samych siebie

Adin 03.10.2021 22:16

ale najlepsze forum dla milanistow

Adin 03.10.2021 22:16

tam niektorzy maja ego wieksze niz wszysscy uzytkownicy tutaj

Adin 03.10.2021 22:15

znajdz mi aniolkow. Do teraz zastanawiam czemu sie klocicie, ale jestescie pikusiem co do typow na Milan online

Claudio 03.10.2021 22:15

w Kijowie*

Claudio 03.10.2021 22:14

atalanta oddycha rekawami jak Inter w Doniecku

Claudio 03.10.2021 22:14

ale trzeba oddac Milanowi ze w 2 polowach zachowuje wiecej sily. Kondycyjnie sa bardzoe dobrze znowu przygotowani

Adin 03.10.2021 22:14

claudio tez nie jestescie aniolkami

Claudio 03.10.2021 22:13

no patrząc co oni tam wypisują nie dziwie się. Tutaj tez czasami nie ma kolorowo, ale tutaj wiecej beki się robi, a tam to na powaznie pisza takie wysrywy, że aż się wierzyc nie chce. Choc oczywiscie zdazaja sie tez ciekawe komentarze

Adin 03.10.2021 22:13

zostalem wybroniony przez innych uzytkownikow

Adin 03.10.2021 22:12

ale to zagraniczne forum

Adin 03.10.2021 22:12

ostatnio chcian mi dac za to ze powiedzialem ze Leao jako czarny powinien skakac jak czarny

Adin 03.10.2021 22:11

imo siedze sobie na dwoch forach milanu od lat i ograniczam komentowanie, bo dostane bany

Claudio 03.10.2021 22:10

ale w komentarzach piszą namiętnie

Adin 03.10.2021 22:10

o ile sie nic nie zmienilo nie machatu

Endru 03.10.2021 22:10

Ojciec 🙏

Ojciec SB 03.10.2021 22:07

niech nam wraca Eriksen swiety bo brakuje go u nas w pomocy

Claudio 03.10.2021 22:06

Adin mam takie pytanko. Czemu jako kibic Milanu wolisz pisać z kibicami Interu, a nie Milanu podczas meczu Milanu?

Adin 03.10.2021 22:06

ja czekam do 30 kolejki

Ibracadabra eight 03.10.2021 22:05

my na razie swoje robimy

Ibracadabra eight 03.10.2021 22:05

dlatego ja bym poczekał do połowy sezonu

Adin 03.10.2021 22:03

dobre czasy, oby

Ojciec SB 03.10.2021 22:02

milaniak wyjasnia Atalante co za czasy

Claudio 03.10.2021 22:01

(lazio oczywiscie nie liczyc do LM)

Claudio 03.10.2021 22:01

psg, real, lazio, ajax, zenit, bayern, malmoe, benfica lista klubów z LM które dziś przegrały swoje mecze z teoretycznie slabszymi rywalami. Ktos ma jeszcze pytania "co? Poczatek sezonu i Inter zajechany?" ;)

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:56

Nandeza powinniśmy wziąć i bramkarza

pluto11 03.10.2021 21:55

Ponoc ten Ricci z Empoli ogarniety mlodzian jest, cos wiecej ktos moze powiedzieć

pluto11 03.10.2021 21:54

No DD moze jeszcse cos tam da Rano na, mega slabe druzyny ale Kolarov to niw wiem po co przedluzany mial kontrakt

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:53

My mamy lepszą kadrę i zmienników na ich poziomie

intermed1 03.10.2021 21:53

Już nie mówiąc o obrońcach

intermed1 03.10.2021 21:53

U nas wypadnie Barella i nikt nie będzie w stanie go zastąpić

intermed1 03.10.2021 21:52

Milan na ogólnie gorszych piłkarzy, ale ma bardzo zbalansowany skład jeśli chodzi o poziom piłkarzy. Każdego zawodnika można u nich zastąpić innym praktycznie w stosunku 1:1

pluto11 03.10.2021 21:52

Trzeba by to w lato załatać kims mlodym ogarnietym

pluto11 03.10.2021 21:52

Zawsze moze tam zagrac Barella czy Vidal ale to nie to samo

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:51

Milan pykniemy

pluto11 03.10.2021 21:51

Nam najbardziej to na, lawce brakuje zmiennika Brozo to jest nasza bolaczka

Adin 03.10.2021 21:51

milan

Adin 03.10.2021 21:51

dlaego ma oslabiony atak

pluto11 03.10.2021 21:51

Ziru tez jak na razie wiecej nie gra jak gra

pluto11 03.10.2021 21:50

Ibra ma, 40 lat zagra mecz moze dwa i 5 nie gra bo kontuzja

Adin 03.10.2021 21:50

chodzi jak pilakrze wprowadzaja pomysl trrenera

pluto11 03.10.2021 21:50

Jakos nie widse zeby lawka Milanu byla, mocniejsza od naszej i na tym samym poziomie co pierwsza jedenastka ich skladu

Adin 03.10.2021 21:50

Ibra system, a kadra co innego

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:49

czyli chcesz powiedzieć że Milan ma lepszą kadrę ogólnie?

Chuchu 03.10.2021 21:49

Berardi przegapił moment na rozwój kariery kilka lat temu, teraz się zakisił w Sassuolo

intermed1 03.10.2021 21:49

Ławka rezerwowych Milanu jest na podobnym poziomie co ich podstawowa 11. U nas problem jest taki że większość grajków na ławce to poziom niżej od wyjściowego składu

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:49

trzeba pamiętać że nadal jest początek sezonu

Adin 03.10.2021 21:48

Napoli mam silna jedenastke

pluto11 03.10.2021 21:48

Ze Berardi sie gniecie w Sass kjeszcze po taki Euro

Adin 03.10.2021 21:48

W Milanie i Atalancie gra system

Adin 03.10.2021 21:48

i moze Juve

Adin 03.10.2021 21:47

najmniejsze braki ma chyba Inter

pluto11 03.10.2021 21:47

Nandez jest Crango na bramke

Adin 03.10.2021 21:47

ale ma braki jak kazdy

pluto11 03.10.2021 21:47

Napoli ma, spoko lawke

Adin 03.10.2021 21:47

teraz jest tylko Daamsgard z tych ciekawych

Chuchu 03.10.2021 21:47

Był De Paul do wyjęcia

Adin 03.10.2021 21:47

Milan ma lepsza niz rok temu, ale bez nie ejstem zadowolomy

pluto11 03.10.2021 21:46

Bo graja bardziej do przodu i obronvy wyzej wychodza i to soe msci jak nie potrafisz dokladnie podać bylo to widac wczoraj w pierwszej polowie tyle niedokladnych podan ze szok

Adin 03.10.2021 21:46

wSerie A jest niewieliu ciekawych pilkarzy do zakupienia poza 7

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:46

Napoli i Milan ma lepszą ławkę od nas?

Adin 03.10.2021 21:46

pluto uroki serie A

Adin 03.10.2021 21:46

ogolnie przy Inzaghim Inter gra tragicznie w obronie

pluto11 03.10.2021 21:45

Niestety u nas taka polityka nie przejdzie do nas tylko gotowi polilkarze albo fwiazdy na odbudowe formy jak Sanchez czy Lukak

Claudio 03.10.2021 21:45

z taka polityka w koncu sie noga powija i sie sypie.

pluto11 03.10.2021 21:44

Vrij ostatnio nie jak profesor

Adin 03.10.2021 21:44

chodzi mi o niego

Chuchu 03.10.2021 21:44

Martwi ostatnio forma De Vrija

pluto11 03.10.2021 21:43

Kupuja niechcianych w Juve ogrywaja i sprzedaja za gruby chajs

pluto11 03.10.2021 21:43

Popatrzcie co robia z obroncami co sezon

pluto11 03.10.2021 21:42

Meale tez soe rozwinie u nich

Adin 03.10.2021 21:42

upili tego Holendra i ten bedzie z czasem gwiazda ligi

Adin 03.10.2021 21:42

Atalanta ma madra polityke

pluto11 03.10.2021 21:42

Oni akurat to z budżetem to na duzy +

Claudio 03.10.2021 21:41

Atalanta juz na stale wypadnie poza top4. To juz koniec tej druzyny w scislej czolowce. Z takim budzetem sie nei da na dluzsza metę

pluto11 03.10.2021 21:41

Kolarov lepeij niech nie wchodzi Rano i DD to nawet nie pol poziomu podstawy

pluto11 03.10.2021 21:40

Vrij i Skriniar graja wszystko i juz sa zajechani

pluto11 03.10.2021 21:40

Nie mamy zmiennikow dla obroncow

intermed1 03.10.2021 21:40

W przypadku kontuzji kluczowych graczy nie wystarczy

pablo77 03.10.2021 21:40

ale sie atalanta osrała

intermed1 03.10.2021 21:40

Nie mamy długiej ławki i taki jest fakt

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się