nasi i tak daja rade, wyniki mamy naprawde dobre pomijajac lige mistrzow
Nam bardzo brakuje kogos do dryblingu
rok temu tez byli
Dobrze gra Milan, sa w lepszej formie od nas
koniec meczu
ale strasznie sie patrzy na atalantę. Bez chęci, bez sił
Rebic ewidetnie jest zmeczony od 55 minuty
Rebic to tez taki jezdziec bez glowy. Zrobi cos genialnie, by za chwile stracic pilke, zle podac lub strzelic najgorzej jak się da
Mesjasz kopciszek
Kessie dzis za to odpokutował
Diaz slabiutki mecz zagrał
za duzo meczow maja pilakrze
Tak jakby rozgrzewka przed meczem była zbyt mocna
Inzaghi to dobry trener. Tylko pilkarze musza do jego taktyki przyzwyczaic
Jedynie Skriniar biega od bramki do bramki przez cały mecz, Barelka i Martinez, reszta wygląda mega ospale
wyobraz sobie ze jakis gosc wyrzuca ci twoja wypowiedz przed lat odnosnie jakiegos pilkarza............ a sam twierdzi ze Calabria i Tonali , Kjaer to dziady
U nas to wygląda bardzo dziwnie, bo cała wyjściowa jedenastka wygląda bardzo mozolnie, później Szymon robi 3-4 zmiany i zmienia się oblicze meczu, nagle jest dużo energii, dużo ruchu
samych siebie
ego jesli chodzi o Milan czy samych siebie
ale najlepsze forum dla milanistow
tam niektorzy maja ego wieksze niz wszysscy uzytkownicy tutaj
znajdz mi aniolkow. Do teraz zastanawiam czemu sie klocicie, ale jestescie pikusiem co do typow na Milan online
w Kijowie*
atalanta oddycha rekawami jak Inter w Doniecku
ale trzeba oddac Milanowi ze w 2 polowach zachowuje wiecej sily. Kondycyjnie sa bardzoe dobrze znowu przygotowani
claudio tez nie jestescie aniolkami
no patrząc co oni tam wypisują nie dziwie się. Tutaj tez czasami nie ma kolorowo, ale tutaj wiecej beki się robi, a tam to na powaznie pisza takie wysrywy, że aż się wierzyc nie chce. Choc oczywiscie zdazaja sie tez ciekawe komentarze
zostalem wybroniony przez innych uzytkownikow
ale to zagraniczne forum
ostatnio chcian mi dac za to ze powiedzialem ze Leao jako czarny powinien skakac jak czarny
imo siedze sobie na dwoch forach milanu od lat i ograniczam komentowanie, bo dostane bany
ale w komentarzach piszą namiętnie
o ile sie nic nie zmienilo nie machatu
Ojciec 🙏
niech nam wraca Eriksen swiety bo brakuje go u nas w pomocy
Adin mam takie pytanko. Czemu jako kibic Milanu wolisz pisać z kibicami Interu, a nie Milanu podczas meczu Milanu?
ja czekam do 30 kolejki
my na razie swoje robimy
dlatego ja bym poczekał do połowy sezonu
dobre czasy, oby
milaniak wyjasnia Atalante co za czasy
(lazio oczywiscie nie liczyc do LM)
psg, real, lazio, ajax, zenit, bayern, malmoe, benfica lista klubów z LM które dziś przegrały swoje mecze z teoretycznie slabszymi rywalami. Ktos ma jeszcze pytania "co? Poczatek sezonu i Inter zajechany?"
Nandeza powinniśmy wziąć i bramkarza
Ponoc ten Ricci z Empoli ogarniety mlodzian jest, cos wiecej ktos moze powiedzieć
No DD moze jeszcse cos tam da Rano na, mega slabe druzyny ale Kolarov to niw wiem po co przedluzany mial kontrakt
My mamy lepszą kadrę i zmienników na ich poziomie
Już nie mówiąc o obrońcach
U nas wypadnie Barella i nikt nie będzie w stanie go zastąpić
Milan na ogólnie gorszych piłkarzy, ale ma bardzo zbalansowany skład jeśli chodzi o poziom piłkarzy. Każdego zawodnika można u nich zastąpić innym praktycznie w stosunku 1:1
Trzeba by to w lato załatać kims mlodym ogarnietym
Zawsze moze tam zagrac Barella czy Vidal ale to nie to samo
Milan pykniemy
Nam najbardziej to na, lawce brakuje zmiennika Brozo to jest nasza bolaczka
milan
dlaego ma oslabiony atak
Ziru tez jak na razie wiecej nie gra jak gra
Ibra ma, 40 lat zagra mecz moze dwa i 5 nie gra bo kontuzja
chodzi jak pilakrze wprowadzaja pomysl trrenera
Jakos nie widse zeby lawka Milanu byla, mocniejsza od naszej i na tym samym poziomie co pierwsza jedenastka ich skladu
Ibra system, a kadra co innego
czyli chcesz powiedzieć że Milan ma lepszą kadrę ogólnie?
Berardi przegapił moment na rozwój kariery kilka lat temu, teraz się zakisił w Sassuolo
Ławka rezerwowych Milanu jest na podobnym poziomie co ich podstawowa 11. U nas problem jest taki że większość grajków na ławce to poziom niżej od wyjściowego składu
trzeba pamiętać że nadal jest początek sezonu
Napoli mam silna jedenastke
Ze Berardi sie gniecie w Sass kjeszcze po taki Euro
W Milanie i Atalancie gra system
i moze Juve
najmniejsze braki ma chyba Inter
Nandez jest Crango na bramke
ale ma braki jak kazdy
Napoli ma, spoko lawke
teraz jest tylko Daamsgard z tych ciekawych
Był De Paul do wyjęcia
Milan ma lepsza niz rok temu, ale bez nie ejstem zadowolomy
Bo graja bardziej do przodu i obronvy wyzej wychodza i to soe msci jak nie potrafisz dokladnie podać bylo to widac wczoraj w pierwszej polowie tyle niedokladnych podan ze szok
wSerie A jest niewieliu ciekawych pilkarzy do zakupienia poza 7
Napoli i Milan ma lepszą ławkę od nas?
pluto uroki serie A
ogolnie przy Inzaghim Inter gra tragicznie w obronie
Niestety u nas taka polityka nie przejdzie do nas tylko gotowi polilkarze albo fwiazdy na odbudowe formy jak Sanchez czy Lukak
z taka polityka w koncu sie noga powija i sie sypie.
Vrij ostatnio nie jak profesor
chodzi mi o niego
Martwi ostatnio forma De Vrija
Kupuja niechcianych w Juve ogrywaja i sprzedaja za gruby chajs
Popatrzcie co robia z obroncami co sezon
Meale tez soe rozwinie u nich
upili tego Holendra i ten bedzie z czasem gwiazda ligi
Atalanta ma madra polityke
Oni akurat to z budżetem to na duzy +
Atalanta juz na stale wypadnie poza top4. To juz koniec tej druzyny w scislej czolowce. Z takim budzetem sie nei da na dluzsza metę
Kolarov lepeij niech nie wchodzi Rano i DD to nawet nie pol poziomu podstawy
Vrij i Skriniar graja wszystko i juz sa zajechani
Nie mamy zmiennikow dla obroncow
W przypadku kontuzji kluczowych graczy nie wystarczy
ale sie atalanta osrała
Nie mamy długiej ławki i taki jest fakt