wystarczy
Potrzeba nam w zimie pomocnika i bramkarza na juz
A na ławce mamy 12 zawodników
4 klasowych graczy możemy wpuścić
każdy może odmienić losy meczu
schodzi Dumfries, wchodzi Darmian
No kozak
Inter wygląda jakby już siadał
Jak Vidal i Sanchez wroca zdrowi i Sensi sie nie polamie po 15 min meczu to lawke mamy
schodzi Hakan, wchodzi Wecino, schodzi Brozo, wchodzi Vidal
nasz plus taki że mamy spoko ławkę
Oby nasi ogarneli obrone bo na razie to tragedia ta nasza obrona
to samo piszę co w zeszłym sezonie jak każdy już widział scudetto dla Milanu
Bez dwoch zdan nie beda tak grac caly sezon
a my musimy regularnie punktować drużyny spoza topu
i Napoli i Milan siądą w trakcie sezonu
mowia
legendy mpwia ze Pedro to MVP
xD
Świecicki ty debilu
Potężny Milan w pierwszej połowie
trzeba sie znac calcio a nie czepiac i dodatku glupio
Jak sie takie 2 prezenty daje Milanowi to sie nie ma co dziwic ze prowadzą
A Atalanta nie ma Toloi, Gosensa i Hateboura
Milan nie ma Ibry, a Giroud jest jeszcze kontuzjowany
Interme mowie ogolnie
Intermem...jaki nick takie czytanie ze zrozumieniem
do tego Atletico wymeczylo Milan i widac w tym meczu
Przecież kontuzje ma pessina. Ty mecz oglądasz czy na FlashScore patrzysz a potem głupoty tutaj piszesz
Milan jest w Ataku
Atalanta jest oslabiona w obronie
Skończyli się na Papu Gomezie
Usspokoili mecz i wypunktowali
Atalanta po zejsciu Pessiny juz nie taka grozna. Bezsensu ta zmiana na Pezzele
Atalanta aię skończyła
my też dozujemy siły na cały sezon
Po Milanie widać że mają ten wtorkowy mecz w 10 w nogach, pressing dużo mniejszy niż zazwyczaj
no i właśnie tak sie gra
Milan bardzo dobrze gra
ogladam od 15 minuty i milan byl 3 razy pod polem karnym atalanty, a tak gra na polowie milanu.
Mlan odpoczywa
Milan nie gra nic, kompletnie nic tylko czeka na bledy. Jak widac ta taktyka w SerieA wystarcza
Milan tak dobrze gra czy co
co sie dzieje z Atalantą?
Freuler co odwalil....niemozliwe
kiedy gramy z MIlanem?
heh Atalanta
"piekny jest milan, nawet kiedy specjalnie gra brzydko" Kapica ty debilu
Nie widzisz ?
Fatalna Atalanta dzisiaj
co oni robia..
ten Theo symulant a sedzie daje sie nabrac i jeszcze daje kartke.
a to Spaletti i Pioli lepsi?
Niestety nie z tym trenerem
a my to nie?
Napoli z milanem powalcza o scudetto
ciekawe iedy Napoli i Milan sie wystrzelają
Ostatnio Gosens, dzisiaj Pessina
Atalanta się sypie
Pezzella za Pessine? Ale glupia zmiana
no i po Pessinie
xD
FENOMENALNA interwencja Menią, strzał prosto w jego rece
w nogi a pozniej zachaczyl pilke dopiero
Nie no czysto
karny jak dla mnie
ale powinein byc karny dla Atalanty
co to Napoli i ten Milan
Pałują się oboje do milaniaka i do jude
Wymiotuje jak tych dwóch debili komentuje mecze
A Musso wygląda słabo jak zwykle kiedy oglądam jego mecz
raczej w niego trafil
Menią co broni
i jeszcze tych dwoch baranow komentuje. Chyba jednak lepiej pograc
w ktorej to sekundzie milan strzelil?
ogolnie mam wrazenie ze Uefie nie pasuje Var
dziwna byla sytuacja w meczu Sevilli albo Salzburga
wlasciwie wiem ze to nie byl jedyna taka dziwna sytuacja w Lidze Mistrzow
z Atletico to był skandal. Niech ta turecka gnida zdechnie. Tfu
Dali się ruchnąć, Musso też słaba interwencja
Będzie
2-2
szybko poszło
I Milan gol w 1'
jezeli milan nie bedzie zajechany to 2:1 dla Milanu. atalanta ma zjechana obrone na ten mecz
1:1
to zalezy czy Milanisci beda zajechani po meczu z Atletico
Obstawiam remis
tak
I co milan dzis wygra
bo mowil, ze musza odpoczac
Southgate nie wzial Bellinghama, Sancho czy Greenwooda
oby tylko go nie zajechali, bo czesto bywa tak, ze jak zbyt mlody zawodnik za duzo gra to...potem jest dupa
w ogole Sebastian Kowalczyk opisywal, ze jak on wchodzi do Pogoni do 1 skladu to nie mial takiej lekkosci i pewnosci siebie jak kolejni mlodzi wchodzacy do pierwszego zespolu
to sprobuje kolejny raz
nawet jak nie wyjdzie mu 2-3 razy
ja lubie to, ze nie boi sie w ogole
moze bedzie lepsza wersja ziela w przyszlosci
lubie ze nie boi sie brac na siebie odpowiedzialnosc
nawet bardzo dobrze jak na 18 latka