Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:39

wystarczy ;)

pluto11 03.10.2021 21:39

Potrzeba nam w zimie pomocnika i bramkarza na juz

intermed1 03.10.2021 21:39

A na ławce mamy 12 zawodników

intermed1 03.10.2021 21:39

4 klasowych graczy możemy wpuścić

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:39

każdy może odmienić losy meczu

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:39

schodzi Dumfries, wchodzi Darmian

intermed1 03.10.2021 21:39

No kozak

Chuchu 03.10.2021 21:39

Inter wygląda jakby już siadał

pluto11 03.10.2021 21:39

Jak Vidal i Sanchez wroca zdrowi i Sensi sie nie polamie po 15 min meczu to lawke mamy

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:39

schodzi Hakan, wchodzi Wecino, schodzi Brozo, wchodzi Vidal

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:38

nasz plus taki że mamy spoko ławkę

pluto11 03.10.2021 21:38

Oby nasi ogarneli obrone bo na razie to tragedia ta nasza obrona

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:38

to samo piszę co w zeszłym sezonie jak każdy już widział scudetto dla Milanu

pluto11 03.10.2021 21:37

Bez dwoch zdan nie beda tak grac caly sezon

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:37

a my musimy regularnie punktować drużyny spoza topu

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:37

i Napoli i Milan siądą w trakcie sezonu

Adin 03.10.2021 21:37

mowia

Adin 03.10.2021 21:37

legendy mpwia ze Pedro to MVP

Claudio 03.10.2021 21:36

xD

Endru 03.10.2021 21:36

Świecicki ty debilu

Endru 03.10.2021 21:36

Potężny Milan w pierwszej połowie

Adin 03.10.2021 21:36

trzeba sie znac calcio a nie czepiac i dodatku glupio

pluto11 03.10.2021 21:35

Jak sie takie 2 prezenty daje Milanowi to sie nie ma co dziwic ze prowadzą

Adin 03.10.2021 21:35

A Atalanta nie ma Toloi, Gosensa i Hateboura

Adin 03.10.2021 21:35

Milan nie ma Ibry, a Giroud jest jeszcze kontuzjowany

Adin 03.10.2021 21:35

Interme mowie ogolnie

Claudio 03.10.2021 21:35

Intermem...jaki nick takie czytanie ze zrozumieniem

Adin 03.10.2021 21:34

do tego Atletico wymeczylo Milan i widac w tym meczu

Intermem 03.10.2021 21:34

Przecież kontuzje ma pessina. Ty mecz oglądasz czy na FlashScore patrzysz a potem głupoty tutaj piszesz

Adin 03.10.2021 21:34

Milan jest w Ataku

Adin 03.10.2021 21:34

Atalanta jest oslabiona w obronie

Chuchu 03.10.2021 21:33

Skończyli się na Papu Gomezie

mimas2316 03.10.2021 21:33

Usspokoili mecz i wypunktowali

Claudio 03.10.2021 21:33

Atalanta po zejsciu Pessiny juz nie taka grozna. Bezsensu ta zmiana na Pezzele

Chuchu 03.10.2021 21:33

Atalanta aię skończyła

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:33

my też dozujemy siły na cały sezon

mimas2316 03.10.2021 21:33

Po Milanie widać że mają ten wtorkowy mecz w 10 w nogach, pressing dużo mniejszy niż zazwyczaj

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:33

no i właśnie tak sie gra

Endru 03.10.2021 21:32

Milan bardzo dobrze gra

Claudio 03.10.2021 21:32

ogladam od 15 minuty i milan byl 3 razy pod polem karnym atalanty, a tak gra na polowie milanu.

Adin 03.10.2021 21:31

Mlan odpoczywa

Claudio 03.10.2021 21:31

Milan nie gra nic, kompletnie nic tylko czeka na bledy. Jak widac ta taktyka w SerieA wystarcza

Orzeu 03.10.2021 21:31

Milan tak dobrze gra czy co

Orzeu 03.10.2021 21:31

co sie dzieje z Atalantą?

Claudio 03.10.2021 21:30

Freuler co odwalil....niemozliwe

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:30

kiedy gramy z MIlanem?

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:30

heh Atalanta

Claudio 03.10.2021 21:30

"piekny jest milan, nawet kiedy specjalnie gra brzydko" Kapica ty debilu

Endru 03.10.2021 21:30

Nie widzisz ?

Chuchu 03.10.2021 21:30

Fatalna Atalanta dzisiaj

Claudio 03.10.2021 21:29

co oni robia..

Claudio 03.10.2021 21:28

ten Theo symulant a sedzie daje sie nabrac i jeszcze daje kartke.

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:25

a to Spaletti i Pioli lepsi?

Endru 03.10.2021 21:24

Niestety nie z tym trenerem

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:22

a my to nie?

Endru 03.10.2021 21:22

Napoli z milanem powalcza o scudetto

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:20

ciekawe iedy Napoli i Milan sie wystrzelają

Chuchu 03.10.2021 21:16

Ostatnio Gosens, dzisiaj Pessina

Chuchu 03.10.2021 21:16

Atalanta się sypie

Claudio 03.10.2021 21:11

Pezzella za Pessine? Ale glupia zmiana

Claudio 03.10.2021 21:10

no i po Pessinie

andyvdm 03.10.2021 21:09

xD

andyvdm 03.10.2021 21:09

FENOMENALNA interwencja Menią, strzał prosto w jego rece

Claudio 03.10.2021 21:09

w nogi a pozniej zachaczyl pilke dopiero

Chuchu 03.10.2021 21:09

Nie no czysto

andyvdm 03.10.2021 21:09

karny jak dla mnie

Claudio 03.10.2021 21:08

ale powinein byc karny dla Atalanty

Ibracadabra eight 03.10.2021 21:08

co to Napoli i ten Milan

Atseif 03.10.2021 21:08

Pałują się oboje do milaniaka i do jude

Atseif 03.10.2021 21:08

Wymiotuje jak tych dwóch debili komentuje mecze

Chuchu 03.10.2021 21:07

A Musso wygląda słabo jak zwykle kiedy oglądam jego mecz :D

Claudio 03.10.2021 21:07

raczej w niego trafil

Chuchu 03.10.2021 21:06

Menią co broni

Claudio 03.10.2021 21:05

i jeszcze tych dwoch baranow komentuje. Chyba jednak lepiej pograc

Claudio 03.10.2021 21:03

w ktorej to sekundzie milan strzelil?

Adin 03.10.2021 20:53

ogolnie mam wrazenie ze Uefie nie pasuje Var

Adin 03.10.2021 20:53

dziwna byla sytuacja w meczu Sevilli albo Salzburga

Adin 03.10.2021 20:52

wlasciwie wiem ze to nie byl jedyna taka dziwna sytuacja w Lidze Mistrzow

Juzek 03.10.2021 20:52

z Atletico to był skandal. Niech ta turecka gnida zdechnie. Tfu

Chuchu 03.10.2021 20:49

Dali się ruchnąć, Musso też słaba interwencja

Kusy 03.10.2021 20:49

Będzie

Kusy 03.10.2021 20:48

2-2

Adriano_forever 03.10.2021 20:48

szybko poszło

Chuchu 03.10.2021 20:48

I Milan gol w 1'

Adin 03.10.2021 20:40

jezeli milan nie bedzie zajechany to 2:1 dla Milanu. atalanta ma zjechana obrone na ten mecz

Adin 03.10.2021 20:40

1:1

Adin 03.10.2021 20:40

to zalezy czy Milanisci beda zajechani po meczu z Atletico

Chuchu 03.10.2021 20:32

Obstawiam remis

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:27

tak

Endru 03.10.2021 20:27

I co milan dzis wygra

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:21

bo mowil, ze musza odpoczac

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:21

Southgate nie wzial Bellinghama, Sancho czy Greenwooda

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:21

oby tylko go nie zajechali, bo czesto bywa tak, ze jak zbyt mlody zawodnik za duzo gra to...potem jest dupa

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:20

w ogole Sebastian Kowalczyk opisywal, ze jak on wchodzi do Pogoni do 1 skladu to nie mial takiej lekkosci i pewnosci siebie jak kolejni mlodzi wchodzacy do pierwszego zespolu

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:20

to sprobuje kolejny raz

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:19

nawet jak nie wyjdzie mu 2-3 razy

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:19

ja lubie to, ze nie boi sie w ogole

Adin 03.10.2021 20:19

moze bedzie lepsza wersja ziela w przyszlosci

Adin 03.10.2021 20:18

lubie ze nie boi sie brac na siebie odpowiedzialnosc

ZnawcaCalcio 03.10.2021 20:18

nawet bardzo dobrze jak na 18 latka

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się