Ten Scamacca to poziom Pinamontiego
masakra jakaś jeśli to jest prawda
La Gazzetta pisze że będziemy musieli do czerwca sprzedać kogoś za 100mln euro
Brak u nas pomocnikow na solidnym poziomie
Szkoda ze my nie probujemy go sciagnac
Roma po Zakarie
wczoraj o 23 filmik wrzucalismy na sb
Nic dobrego
Co słychać?
Witam Mateusz
Malo gowna w ataku mamy co
No i na co nam ten Ogórek
przecież jak przyjdzie to na wyp z opcja
też mnie ten Scamacca nie przekonuje
Scamacca nawet do vice satriano sie nie nadaje
Xdddd
akurat Scamacca wydaje się najlpesza opcja na vice Dzeko.
Zakaria do wzięcia za darmo w przyszłe lato a my myslimy o Pedro...
Joao Pedro to brzmi trochę jak taki ruchacz Chad
Jednego joao sie pozbylismy to trzeba kolejnego
Inter i Cagliari
no Radję ładnie wydymaliśmy wspólnie
Znakomite relacje xD
Orel nie badz minimalista
dało nam
a wy na nie plujecie
Orel pro suningowy
Suning?
Witam
Smacznej kawusi suningowy Orzeu
smacznej kawusi życzę
o to też
Eeee nie doczytałem niżej, że o tym rozmowa
U nas za to wyciekło nagranie zaprawionego Vidalaka. Tłumaczą, że to jeszcze przed startem sezonu
czyli stabilnie
a to u najgo:
Ciekawe co u naingolana
ale czekalem az na koncu odpali auto i odjedzie
Życie
W Interze zawsze musi byc jakis alkoholik w druzynie
Na ulicy
To niech chleje w jakims bunkrze i nie odwala pajacerki
dokl xdd
I to udowadnia ze można być w mega formie waląc zubry
XDdd
np ja
Wielu sportowców chleje
Orzeu to sa zawodowcy nie rob jaj
nie mam nic przeciwko o ile bedzie dobrze gral
on generalnie to lubi wypic i to nie jest tajemnicą
No 17 sierpnia tez bylem nayebany i co
Video z 17. sierpnia
Vidal nayebany
ale zaczynam trochę już współczuć kibicom milanu. Nie widziałem jeszcze nigdy by odejscie tak średniego zawodnika moglo kogos tak zaboleć.
przeciez identyczna kompilacje mozna o waszym świętym TOnalim zrobić. Co mecz ma mnóstwo strat i niedokladnych pdoań
dajcie mu troche czasu
ale to dobry zawodnik
jest bez formy
no i co
tu wam podrzucam https://twitter.com/FCIMComps/status/1445153668182036480?s=08
ja jestem fanem Darwina Nuneza
predzej Romagnoli przejdzie do Juve
a czy przypadkiem Juve nie musi zaplacic za Chiese
Mroowa ale mam nadzieje, ze nie polecisz w chuya
i w ten właśnie sposób juve powoli będzie sobie odbudowywało kadrę.
też myślę, że vlaho będzie biegał w koszulce w czarno białe pasy
kessie to podobno chce 8 mln pensji xD
spoko
maly jestem zeby mi nie bylo
Proponuje na sheriff
niedziela
Kiedy chcesz
kiedy felicita?
andrzej lekko to zimny heineken wchodzi
Vlaho do juve lekko
ma ogromny potencjal, ale chyba sobie z presja nie radzi lub obroncy juz bardziej sie na nim skupiaja
w tym sezonie Vlahovic jak narazie bardzo przecietnie się prezentuje.
My zablokowalismy sobie ten transfer Correa
Juve lub Anglia
Myślicie że vlahovic trafi do Juve
I po co byla ta cala Correa?
Nie*
Vlaho bie przedluzy kontraktu
Kessi za free
Neves pewnie nie długo wyląduje w jakimś liverpool
przecież Sanchez może grać zamiast Brozo
Ruben neves jedynie ale nas nie stac
Kim byscie zastapili Brozo?
Interu
Nieoficjalnie Brozo odchodzi z Interi
czarni Targayenowie w nowym serialu HBO
do 2029 r.