Mimo wszystko szkoda ze to nie Inter kupili :( ah a my będziemy sie bujac nie wiadomo ile jeszcze z suning
są dopiero po 7. kolejce. zostało jeszcze 31 xD
wiesz czemu?
nie widze
opisz mistrzu zarzadzania
tak roznica całej kadry ktora aktualnie jest w klubie. Serio nie widzisz roznicy w podstawach do budowania druzyny z 9, a 19 miejsca? Powaznie?
gdzie tu jest, ze za chwile beda potega?
napisalem, ze jak w ciagu 2-3 lat beda w LM to bedzie duzy sukces
xDDD
do tego najblizsze okienko jest w styczniu w polowie sezonu. Moze byc tak ze spadna z ligi i zajmie im z 5-6 lat by znalezc sie w czolowce. Nie rozumiesz tego? Ty z góry zakladasz ze "za chwile" bedzie potega z tego co piszesz
uważasz, ze jest roznica?
zalozmy, ze Newcastle zajemie 17 miejsce, a City bylo 9
inaczej
nie mowie juz o tym, ze spadna zligi
jaka jest roznica miedzy 19 miejscem, a 9?
blagam
uzyj mozgu Claudio
xDD
widać, że nie wiesz nic o zarzadzaniu klubem. Myslisz ze to Footbal Manager
nie ma roznicy
xdd
city jak bylo przejmowane konczylo na 9 miejscu. Newcastle w tym momencie jest na przed ostatnim 19 miejscu. Jest jednak roznica
a jak juz LM beda mieli, to najlepsi przychylniejszym okiem beda na nich patrzec
jak zagraja w tym czasie w LM to bedzie swietny wynik
tylko psychopata moze zakladac, ze Newcastle zdobedzie mistrza w przeviagu 2-3 lat
a juz sezon po przejeciu klubu otarli sie o LM
oni po 2 latach od przejecia zagrali w LM
wiec za duzo zrobic nie mogli
do tego oni przejeli City chyba jakos w trakcie okienka
no i Hart, ale on chyba byl wychowankiem
wtedy chyba jakos robinho sciagali jako gwiazde
tylko Kompany i Zabaleta na dluzej zostali w klubie
tam tez od 0 budowano
bo City bylo gownem
oczywicie, ze szybko
Na pewno w ciagu dwoch lat nie zagraja nawet w LM
ogromne pieniadze i 4 lata czekania na mistrza. No rzeczywiscie szybko
jak mozna zakladac porazke wlasciciela z tak poteznym kapialem?
Druzyny, ktora ma wiekszy fanbase niz City?
nie ma na czym budowac druzyny?
moze nawet dla nich lepiej by spadli z ligi
mialem to pisac
w 2012 zdobyli mistrzostwo
Przejeli City w 2008 roku
a newcastle? Tam budujesz druzyne kompletnie od zera bo nie ma na czym
wiele lat
ale piszesz glupoty xdd
pieniadze nie graja
a kiedy kupili city?
xdddd
a City sporo lat zajelo zeby stac sie scisla czolowka ligi, a europy to chyba nigdy nie zwojuja
to moze
przykladowo fundusz do ktorego nalezy MC ma chyba ok. 30 mld
a morgan podobno w bilionach liczyli xD
wiem, ze PIF ma +300 mld
nie wiem
nie mogli inwestowac w klub tak jakby tego chcieli
ale miej na uwadze, iż oni nie mają większej wiedzy
a największy to nie ten JP Morgan co miał superlige finansowac?
poza tym Tottenham budowal stadion
na calym wiecie
porownujesz wlascicieli Arsenalu czy Tottenhamu do najwiekszego funduszu jaki chyba jest
gdzie rucha ich jakieś lester
no tak xd
tak jak wlasciciele Arsenalu czy Tottenhamu
i do tego klub bez stadionu
tam jest zdecydowanie wieksza konkurencja. Możesz wyjsc na błazna
?
kto powazny chcialby klub w Serie A_
bo to glupoty
są dwie strony medalu
wiec nie wyskakuj mi tutaj z cena xdd
bardziej oplaca sie kupic klub w PL za 2 mld niz za 1 mld w Serie A
Claudio xdd
mozesz tak mowic, ale prawda jest taka, ze arabow interesuje przede wszystkim PL
ty nie jesteś więc rozumiem, iż możesz tego nie wiedzieć
każdy biznesmen patrzy na cenę
Nie ma obecnie nic bardziej prestizowego niz klub w PL
myslisz, e Fundusz posiadajacy ponad 300 mld patrzy na cene?
TAŃSZE
Lepsze Newcastle w PL niz Inter w gownianej Serie A
UFFICIALE - La capienza degli stadi sale al 75%
Teraz każdy gracz przechodząc do Newcastle: Od zawsze marzyłem grać w tym klubie xddd
śmiałbym się jakby Newcastle spadło w tym sezonie
Ciekawe czy Lukaku będzie całował herb, gdy go kupią
aż się płakać chce
recznik
Parada 7 kolejki Serie A
viale della Liberazione, invece, è spiega che finora nessuno ha presentato a Zhang la cifra richiesta, superiore al miliardo di euro.
Guarro - Finora da viale della Liberazione hanno sempre smentito un interesse concreto da parte del fondo Pif, ma indiscrezioni provenienti dal mondo arabo raccontano altro, e cioè che il Public Investment Fund abbia avviato i dialoghi con Steven Zhang, ma che quest’ultimo, per adesso, traccheggi perché intento a perseguire la missione che da anni suo padre, Jindong Zhang, intende vedere concretizzata. Quale? Quella di strappare al comune di Milano il sì per la costruzione del nuovo stadio. La versione che proviene da vi
Takie newcastle przejete, a te pieprzone pasozyty wciaz zatruwają Inter
cukier szkodzi zdrowiu niestety
swiatełkowy
Masakra ;x
No i potwierdzają przejęcie Newcastle
Dzonyy
Głośno było o tym, ze na grupach rowerowych dostawli bo pisali pedał/y
do 2029 r.