Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Luki165 07.10.2021 20:59

Mimo wszystko szkoda ze to nie Inter kupili :( ah a my będziemy sie bujac nie wiadomo ile jeszcze z suning

embiakowsky 07.10.2021 20:59

są dopiero po 7. kolejce. zostało jeszcze 31 xD

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:59

wiesz czemu?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:59

nie widze

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:59

opisz mistrzu zarzadzania

Claudio 07.10.2021 20:59

tak roznica całej kadry ktora aktualnie jest w klubie. Serio nie widzisz roznicy w podstawach do budowania druzyny z 9, a 19 miejsca? Powaznie?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:58

gdzie tu jest, ze za chwile beda potega?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:58

napisalem, ze jak w ciagu 2-3 lat beda w LM to bedzie duzy sukces

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:58

xDDD

Claudio 07.10.2021 20:58

do tego najblizsze okienko jest w styczniu w polowie sezonu. Moze byc tak ze spadna z ligi i zajmie im z 5-6 lat by znalezc sie w czolowce. Nie rozumiesz tego? Ty z góry zakladasz ze "za chwile" bedzie potega z tego co piszesz

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:58

uważasz, ze jest roznica?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:58

zalozmy, ze Newcastle zajemie 17 miejsce, a City bylo 9

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:57

inaczej

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:57

nie mowie juz o tym, ze spadna zligi

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:57

jaka jest roznica miedzy 19 miejscem, a 9?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:57

blagam

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:57

uzyj mozgu Claudio

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:57

xDD

Claudio 07.10.2021 20:57

widać, że nie wiesz nic o zarzadzaniu klubem. Myslisz ze to Footbal Manager

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:56

nie ma roznicy

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:56

xdd

Claudio 07.10.2021 20:56

city jak bylo przejmowane konczylo na 9 miejscu. Newcastle w tym momencie jest na przed ostatnim 19 miejscu. Jest jednak roznica

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:55

a jak juz LM beda mieli, to najlepsi przychylniejszym okiem beda na nich patrzec

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:55

jak zagraja w tym czasie w LM to bedzie swietny wynik

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:55

tylko psychopata moze zakladac, ze Newcastle zdobedzie mistrza w przeviagu 2-3 lat

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:55

a juz sezon po przejeciu klubu otarli sie o LM

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:55

oni po 2 latach od przejecia zagrali w LM

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:54

wiec za duzo zrobic nie mogli

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:54

do tego oni przejeli City chyba jakos w trakcie okienka

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:54

no i Hart, ale on chyba byl wychowankiem

embiakowsky 07.10.2021 20:54

wtedy chyba jakos robinho sciagali jako gwiazde

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:54

tylko Kompany i Zabaleta na dluzej zostali w klubie

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:53

tam tez od 0 budowano

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:53

bo City bylo gownem

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:53

oczywicie, ze szybko

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:53

Na pewno w ciagu dwoch lat nie zagraja nawet w LM

Claudio 07.10.2021 20:53

ogromne pieniadze i 4 lata czekania na mistrza. No rzeczywiscie szybko :D

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:53

jak mozna zakladac porazke wlasciciela z tak poteznym kapialem?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:52

Druzyny, ktora ma wiekszy fanbase niz City?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:52

nie ma na czym budowac druzyny?

Claudio 07.10.2021 20:52

moze nawet dla nich lepiej by spadli z ligi

embiakowsky 07.10.2021 20:52

mialem to pisac

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:52

w 2012 zdobyli mistrzostwo

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:52

Przejeli City w 2008 roku

Claudio 07.10.2021 20:52

a newcastle? Tam budujesz druzyne kompletnie od zera bo nie ma na czym

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:52

wiele lat

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:52

ale piszesz glupoty xdd

Claudio 07.10.2021 20:52

pieniadze nie graja

embiakowsky 07.10.2021 20:52

a kiedy kupili city?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:51

xdddd

Claudio 07.10.2021 20:51

a City sporo lat zajelo zeby stac sie scisla czolowka ligi, a europy to chyba nigdy nie zwojuja

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:51

to moze

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:51

przykladowo fundusz do ktorego nalezy MC ma chyba ok. 30 mld

embiakowsky 07.10.2021 20:51

a morgan podobno w bilionach liczyli xD

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:51

wiem, ze PIF ma +300 mld

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:51

nie wiem

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:51

nie mogli inwestowac w klub tak jakby tego chcieli

Claudio 07.10.2021 20:51

ale miej na uwadze, iż oni nie mają większej wiedzy

embiakowsky 07.10.2021 20:51

a największy to nie ten JP Morgan co miał superlige finansowac?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:51

poza tym Tottenham budowal stadion

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:50

na calym wiecie

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:50

porownujesz wlascicieli Arsenalu czy Tottenhamu do najwiekszego funduszu jaki chyba jest

Claudio 07.10.2021 20:50

gdzie rucha ich jakieś lester

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:50

no tak xd

Claudio 07.10.2021 20:50

tak jak wlasciciele Arsenalu czy Tottenhamu

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:50

i do tego klub bez stadionu

Claudio 07.10.2021 20:49

tam jest zdecydowanie wieksza konkurencja. Możesz wyjsc na błazna

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:49

?

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:49

kto powazny chcialby klub w Serie A_

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:49

bo to glupoty

Claudio 07.10.2021 20:49

są dwie strony medalu

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:49

wiec nie wyskakuj mi tutaj z cena xdd

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:49

bardziej oplaca sie kupic klub w PL za 2 mld niz za 1 mld w Serie A

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:48

Claudio xdd

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:48

mozesz tak mowic, ale prawda jest taka, ze arabow interesuje przede wszystkim PL

Claudio 07.10.2021 20:48

ty nie jesteś więc rozumiem, iż możesz tego nie wiedzieć

Claudio 07.10.2021 20:48

każdy biznesmen patrzy na cenę

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:48

Nie ma obecnie nic bardziej prestizowego niz klub w PL

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:48

myslisz, e Fundusz posiadajacy ponad 300 mld patrzy na cene?

Claudio 07.10.2021 20:47

TAŃSZE

ZnawcaCalcio 07.10.2021 20:46

Lepsze Newcastle w PL niz Inter w gownianej Serie A

Claudio 07.10.2021 20:37

UFFICIALE - La capienza degli stadi sale al 75%

Kondzik 07.10.2021 20:34

Teraz każdy gracz przechodząc do Newcastle: Od zawsze marzyłem grać w tym klubie xddd

Claudio 07.10.2021 19:48

śmiałbym się jakby Newcastle spadło w tym sezonie :D

Seba 07.10.2021 19:29

Ciekawe czy Lukaku będzie całował herb, gdy go kupią

siwanasaki 07.10.2021 19:13

aż się płakać chce

Adriano_forever 07.10.2021 16:59

recznik

forzaragazzi 07.10.2021 16:22

Parada 7 kolejki Serie A

coco 07.10.2021 15:51

viale della Liberazione, invece, è spiega che finora nessuno ha presentato a Zhang la cifra richiesta, superiore al miliardo di euro.

coco 07.10.2021 15:51

Guarro - Finora da viale della Liberazione hanno sempre smentito un interesse concreto da parte del fondo Pif, ma indiscrezioni provenienti dal mondo arabo raccontano altro, e cioè che il Public Investment Fund abbia avviato i dialoghi con Steven Zhang, ma che quest’ultimo, per adesso, traccheggi perché intento a perseguire la missione che da anni suo padre, Jindong Zhang, intende vedere concretizzata. Quale? Quella di strappare al comune di Milano il sì per la costruzione del nuovo stadio. La versione che proviene da vi

Endru 07.10.2021 15:08

Takie newcastle przejete, a te pieprzone pasozyty wciaz zatruwają Inter

maverik 07.10.2021 14:06

cukier szkodzi zdrowiu niestety

maverik 07.10.2021 14:01

pdw swiatełkowy

FReeFonix 07.10.2021 13:42

Masakra ;x

Czaglar 07.10.2021 13:37

No i potwierdzają przejęcie Newcastle

Orzeu 07.10.2021 12:51

Dzonyy :zolta:

Dzonyy 07.10.2021 12:41

Głośno było o tym, ze na grupach rowerowych dostawli bo pisali pedał/y

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się