Archiwum shoutboksa

Bennacer 05.10.2021 16:49

Myślicie że vlahovic trafi do Juve

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:47

I po co byla ta cala Correa?

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:47

Nie*

ZnawcaCalcio 05.10.2021 16:47

Vlaho bie przedluzy kontraktu

Dyl87 05.10.2021 16:06

Kessi za free

AveCaesar 05.10.2021 15:59

Neves pewnie nie długo wyląduje w jakimś liverpool

AveCaesar 05.10.2021 15:51

przecież Sanchez może grać zamiast Brozo

CzarodziejCzasu 05.10.2021 15:40

Ruben neves jedynie ale nas nie stac

Endru 05.10.2021 15:39

Kim byscie zastapili Brozo?

CzarodziejCzasu 05.10.2021 15:36

Interu

CzarodziejCzasu 05.10.2021 15:36

Nieoficjalnie Brozo odchodzi z Interi

Orzeu 05.10.2021 15:05

:lol:

Orzeu 05.10.2021 15:05

czarni Targayenowie w nowym serialu HBO

Odet 05.10.2021 15:03

Odet 05.10.2021 15:01 dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie) miało być tylu nie było nigdy

Odet 05.10.2021 15:02

kiedyś mieć, być, zjeść mogła garstka, a teraz całkiem pokaźna liczba ludzi

Odet 05.10.2021 15:01

mieć, być, zjeść

Odet 05.10.2021 15:01

i coraz wiecej ludzie chce jeszcze wiecej

Odet 05.10.2021 15:01

dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie)

Orzeu 05.10.2021 14:40

dokl chonciak

chonciak 05.10.2021 14:30

Wy serio wierzycie w te pierdolenie?XD A za czyich czasów ścieki z fabryk trafiały do rzek? Albo używano eternitu by pokryć dach? Pewnie nasze dziadki i babcie bardzo dbały o ekologię paląc czym się da. Sztuczne nawozy, pestycydy w hurtowych ilościach wszędzie. Ale tak to dzieci, które żądają klimy w klasach nie dbają o klimat. A kto je tego nauczył? Kto im powiedział, że bez klimy nie da się żyć? Bo nie one same ;)

Lopez 05.10.2021 14:01

broda jest jednym z największych przygłupów na tej stronie to co się dziwic

Ojciec SB 05.10.2021 13:03

idealnie to powiedzial trafil w 100%

Orzeu 05.10.2021 12:29

:D

FReeFonix 05.10.2021 12:28

:D

FReeFonix 05.10.2021 12:28

https://i.ibb.co/64FDRDB/katolik.jpg do kościoła chodził, na klatce dzień dobry mówił

FReeFonix 05.10.2021 12:28

Dokł

Dyl87 05.10.2021 12:27

albo zacznij ruchać to najlepsze to zbicia wagi

FReeFonix 05.10.2021 11:52

To już załatwione, ale nie schudnę przy tym za bardzo xD

Orzeu 05.10.2021 11:51

no właśnie może na dupie nie siedź tylko weź się do roboty

FReeFonix 05.10.2021 11:49

Muszę to przemyśleć xdd

Imrahil 05.10.2021 11:44

może tak do fizycznej pracy co, krzepy i sylwetki nabrać?

Orzeu 05.10.2021 11:40

dieta Fonix dieta

FReeFonix 05.10.2021 11:35

Jedynie kg ciężko zrzucić xdd

FReeFonix 05.10.2021 11:35

Praca, mieszkanie, zdrowie

domin98 05.10.2021 11:32

co tam się klaruje, opisz

FReeFonix 05.10.2021 11:23

A się klaruje powoli wszystko, a co tam u Ciebie byq? :D

FReeFonix 05.10.2021 11:23

Siema

Imrahil 05.10.2021 11:01

ma ktoś z was hyperbooka?

domin98 05.10.2021 08:25

jak życie Foniak?

domin98 05.10.2021 08:25

witam

FReeFonix 05.10.2021 08:12

Dokł

Dzonyy 05.10.2021 07:47

smacznego kawusi i wiadomo co, wiadomo kogo

Dzonyy 05.10.2021 07:47

witam

FReeFonix 05.10.2021 07:38

Smacznej kawusi jbć kapusi

Dzonyy 04.10.2021 23:52

Kuniec awarii

Dzonyy 04.10.2021 23:51

XD

Claudio 04.10.2021 23:50

w sumie to już wolę by te najwieksze gowno jednak wrocilo na fb

Bennacer 04.10.2021 23:45

Handanowic Bastoni dr Vrij Skriniar- Damian , Barella , Brozovic, Gaglardni, Perisic - Martinez , Caicedo

Orzeu 04.10.2021 23:42

dokl mlodziutki Caicedo to jest to

Bennacer 04.10.2021 23:37

A Korea nic nie wnosi

Bennacer 04.10.2021 23:36

Caicedo strzela jak na zawołanie w 90+

Bennacer 04.10.2021 23:36

Caicedo mógł ściągnąć a nie Koreę

Bennacer 04.10.2021 23:34

Sanchez zakrywa czapką habala calhanoglu

Bennacer 04.10.2021 23:31

A z nami robiła co chciała inzaghi out

Bennacer 04.10.2021 23:30

Atalanta wczoraj nie pierdła

Bennacer 04.10.2021 23:30

Milan rozbił Atalanta a my?

Bennacer 04.10.2021 23:29

W Chile gra pierwsze skrzypce Sanchez

maverik 04.10.2021 23:25

nie wiem o czym mowisz, u nas graja Abraham, Shomurodov i Mayoral na ataku

Bennacer 04.10.2021 23:21

I Alexis odsunięty na boczny tor

Bennacer 04.10.2021 23:21

Inzaghi wziął swojego wafla z Lazio Koreę

Bennacer 04.10.2021 23:17

Nie rozumiem odsuwania od składu sancheza on dał nam mnóstwo punktów nie zasługuje na takie traktowanie

Bennacer 04.10.2021 23:12

Ma kto jakie antidotum na to

Bennacer 04.10.2021 23:10

Witam nie działa mi Facebook Instagram

Claudio 04.10.2021 22:32

jedynie szkoda whatsappa

Claudio 04.10.2021 22:32

ja w telefonie nie mam messengera czy fb. Szkoda ramu i baterii na to

Dzonyy 04.10.2021 22:31

bo zawsze na msg dzwoniee xD

Dzonyy 04.10.2021 22:31

Ja nawet numerow w tel nie mam

Dzonyy 04.10.2021 22:31

no powiem Ci, ze okazalo sie, ze nie ma kontaktu z ludzmi bez messengera xD

Claudio 04.10.2021 22:30

niech to nie dziala przez miesiac i niektorzy sie uwolnia od tego shitu przynajmniej na troche i zobacza ze istnieje tez inne zycie

Dzonyy 04.10.2021 22:28

gdyby nie to, ze only fans dziala to influencerki by masowo popelnialy samobojstwa

Claudio 04.10.2021 22:24

podobno dzisiaj był znaczny wzrost samobójstw nastolatków.

Orzeu 04.10.2021 22:02

:D

Orzeu 04.10.2021 21:46

Fonix otworzyłem ten link od Ciebie i mi fejsbuk przestał działać

FReeFonix 04.10.2021 21:44

No ja korzystam jeszcze z fcinter.pl, nie jest tak źle

Imrahil 04.10.2021 21:30

to ktos jeszcze korzysta z tego syfu ?

Adriano_forever 04.10.2021 20:26

Boś pantofel gościu

Chuchu 04.10.2021 20:20

jakbym nie wszedł na sb to nawet bym nie wiedział że fejsbuk nie działa

taboret 04.10.2021 20:18

witam ynterystów

Dzonyy 04.10.2021 20:01

Dobrze ze dyskord dziala

Orzeu 04.10.2021 19:51

kubal wyłączył fejsbuka bo maly ruch na sb

Adriano_forever 04.10.2021 19:28

Tylko FCI działa

Dzonyy 04.10.2021 19:28

Konkretni deweloperzy to robili

Nerazzurri83 04.10.2021 19:28

Nie ma już nic

Dzonyy 04.10.2021 19:28

Dobrze Ze fcinter dziala

Adriano_forever 04.10.2021 19:28

Czyli to koniec

Nerazzurri83 04.10.2021 19:28

Whats up również

Adriano_forever 04.10.2021 19:26

Instagram też

Adriano_forever 04.10.2021 19:14

Tragedia

forzaragazzi 04.10.2021 19:13

nom

FReeFonix 04.10.2021 19:08

Fb siem zesrał

Adriano_forever 04.10.2021 19:08

Tak

Czaglar 04.10.2021 15:18

Wskoczył za kontuzjowanego Peesine, Tonali zaś po obgadaniu sprawy z trenerem u-21 leci tam na zgrupowanie

Czaglar 04.10.2021 15:15

Myślałem, że wcześniej niż na Listopadowe mecze się to nie stanie

Czaglar 04.10.2021 15:15

Dimarco leci na reprezentacje 8)

Dyl87 04.10.2021 14:59

Szkoda że Tonali do nas nie przyszedł powoli się rozkręca i pokazuje na co go stać

Orzeu 04.10.2021 14:10

bo on zazwyczaj jak gra to daje radę

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się