Myślicie że vlahovic trafi do Juve
I po co byla ta cala Correa?
Nie*
Vlaho bie przedluzy kontraktu
Kessi za free
Neves pewnie nie długo wyląduje w jakimś liverpool
przecież Sanchez może grać zamiast Brozo
Ruben neves jedynie ale nas nie stac
Kim byscie zastapili Brozo?
Interu
Nieoficjalnie Brozo odchodzi z Interi
czarni Targayenowie w nowym serialu HBO
Odet 05.10.2021 15:01 dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie) miało być tylu nie było nigdy
kiedyś mieć, być, zjeść mogła garstka, a teraz całkiem pokaźna liczba ludzi
mieć, być, zjeść
i coraz wiecej ludzie chce jeszcze wiecej
dziś chyba ważniejsze jest to że jest za duzo ludzi (tylu nie było nigdzie)
dokl chonciak
Wy serio wierzycie w te pierdolenie?XD A za czyich czasów ścieki z fabryk trafiały do rzek? Albo używano eternitu by pokryć dach? Pewnie nasze dziadki i babcie bardzo dbały o ekologię paląc czym się da. Sztuczne nawozy, pestycydy w hurtowych ilościach wszędzie. Ale tak to dzieci, które żądają klimy w klasach nie dbają o klimat. A kto je tego nauczył? Kto im powiedział, że bez klimy nie da się żyć? Bo nie one same
broda jest jednym z największych przygłupów na tej stronie to co się dziwic
idealnie to powiedzial trafil w 100%
https://i.ibb.co/64FDRDB/katolik.jpg do kościoła chodził, na klatce dzień dobry mówił
Dokł
albo zacznij ruchać to najlepsze to zbicia wagi
To już załatwione, ale nie schudnę przy tym za bardzo xD
no właśnie może na dupie nie siedź tylko weź się do roboty
Muszę to przemyśleć xdd
może tak do fizycznej pracy co, krzepy i sylwetki nabrać?
dieta Fonix dieta
Jedynie kg ciężko zrzucić xdd
Praca, mieszkanie, zdrowie
co tam się klaruje, opisz
A się klaruje powoli wszystko, a co tam u Ciebie byq?
Siema
ma ktoś z was hyperbooka?
jak życie Foniak?
witam
Dokł
smacznego kawusi i wiadomo co, wiadomo kogo
witam
Smacznej kawusi jbć kapusi
Kuniec awarii
XD
w sumie to już wolę by te najwieksze gowno jednak wrocilo na fb
Handanowic Bastoni dr Vrij Skriniar- Damian , Barella , Brozovic, Gaglardni, Perisic - Martinez , Caicedo
dokl mlodziutki Caicedo to jest to
A Korea nic nie wnosi
Caicedo strzela jak na zawołanie w 90+
Caicedo mógł ściągnąć a nie Koreę
Sanchez zakrywa czapką habala calhanoglu
A z nami robiła co chciała inzaghi out
Atalanta wczoraj nie pierdła
Milan rozbił Atalanta a my?
W Chile gra pierwsze skrzypce Sanchez
nie wiem o czym mowisz, u nas graja Abraham, Shomurodov i Mayoral na ataku
I Alexis odsunięty na boczny tor
Inzaghi wziął swojego wafla z Lazio Koreę
Nie rozumiem odsuwania od składu sancheza on dał nam mnóstwo punktów nie zasługuje na takie traktowanie
Ma kto jakie antidotum na to
Witam nie działa mi Facebook Instagram
jedynie szkoda whatsappa
ja w telefonie nie mam messengera czy fb. Szkoda ramu i baterii na to
bo zawsze na msg dzwoniee xD
Ja nawet numerow w tel nie mam
no powiem Ci, ze okazalo sie, ze nie ma kontaktu z ludzmi bez messengera xD
niech to nie dziala przez miesiac i niektorzy sie uwolnia od tego shitu przynajmniej na troche i zobacza ze istnieje tez inne zycie
gdyby nie to, ze only fans dziala to influencerki by masowo popelnialy samobojstwa
podobno dzisiaj był znaczny wzrost samobójstw nastolatków.
Fonix otworzyłem ten link od Ciebie i mi fejsbuk przestał działać
No ja korzystam jeszcze z fcinter.pl, nie jest tak źle
to ktos jeszcze korzysta z tego syfu ?
Boś pantofel gościu
jakbym nie wszedł na sb to nawet bym nie wiedział że fejsbuk nie działa
witam ynterystów
Dobrze ze dyskord dziala
kubal wyłączył fejsbuka bo maly ruch na sb
Tylko FCI działa
Konkretni deweloperzy to robili
Nie ma już nic
Dobrze Ze fcinter dziala
Czyli to koniec
Whats up również
Instagram też
Tragedia
nom
Fb siem zesrał
Tak
Wskoczył za kontuzjowanego Peesine, Tonali zaś po obgadaniu sprawy z trenerem u-21 leci tam na zgrupowanie
Myślałem, że wcześniej niż na Listopadowe mecze się to nie stanie
Dimarco leci na reprezentacje
Szkoda że Tonali do nas nie przyszedł powoli się rozkręca i pokazuje na co go stać
bo on zazwyczaj jak gra to daje radę