tak
I co milan dzis wygra
bo mowil, ze musza odpoczac
Southgate nie wzial Bellinghama, Sancho czy Greenwooda
oby tylko go nie zajechali, bo czesto bywa tak, ze jak zbyt mlody zawodnik za duzo gra to...potem jest dupa
w ogole Sebastian Kowalczyk opisywal, ze jak on wchodzi do Pogoni do 1 skladu to nie mial takiej lekkosci i pewnosci siebie jak kolejni mlodzi wchodzacy do pierwszego zespolu
to sprobuje kolejny raz
nawet jak nie wyjdzie mu 2-3 razy
ja lubie to, ze nie boi sie w ogole
moze bedzie lepsza wersja ziela w przyszlosci
lubie ze nie boi sie brac na siebie odpowiedzialnosc
nawet bardzo dobrze jak na 18 latka
w sumie Kozlowski rowniez jest dobrze zbudowany fizycznie
murzyn
17 lat a wyglada jak dorosly chlop
Polak
ten mlody chlop co do nas dolaczyl
Lewy powinien miec pomnik
ile mozna jechac na grzbiecie Lewego
mysle, ze kadra na Euro 2024 moze byc naprawde ciekawa i mocna
oby
Polska moze miec ciekawa przyszlosc
oraz Hateboura
fajnie Atalanta bez Toloi i Gosensa
nie mowie o Brozku
Ale widać ze do swojego sufitu ma bardzo daleko tylko czy będą chęci i glowa
a my jakis potencjalny inny hiper talent
Będąc wczoraj na meczu bardzo mi sie podobal. Wiele rzeczy robi na pol gwizdka
musze nastepnym razem budzik ustawic
Ja akurat z dużą ciekawośc obserwuję rozwój Kamińskiego
on czuje sie dobrze i na 8, i na 10
claudio nieraz tak mam
nie ma to jak zapomniec o gotowaniu i usiąść przy komputerze...garnek spalony
Kozlowski to bardziej CM
byloby dla niego miejsce do grania
poza tym gra tam na 10 kaleka Reus
Ja akurat uważam ze tak ze względu na kase jaka tam wsadzana w rozwój zawodnika
pewnie jeden z nich zaraz odejdzie
dwoch 18 latkow w 1 skladzie
BvB stawia na Bellinghama i Reyne
a teraz nie wygladaja juz tak ciekawie
Lipsku nie wybije sie na teraz
jakby byl tam Nagelsmann
Lipsk nie
Zalewski ma fajnie, bo siedzi w Romie i Mourinho czasem go puszcza
juz ma 3 gole i asyste w tym sezonie
fajnie, ze Kozlowski zaczyna strzelac
Albo jakis Lipsk
Kozlowski musi pojsc tam gdzie jego uksztaltuja
Bvb b.dobra opcja
ale ja mysle, ze BvB byloby super wyborem dla niego
hehe
niech Musialowski udowodni, ze mozna sie tam wybic
Ale to byloby morderstwo
nie wiem taki Salzburg bylby dla niego dobry
Liverpool tez go niby chce
ja mysle, ze BvB moglby byc super wyborem
chce powoli budowac kariere
Scout był na meczu
sporo klubow
On sam wysapal, ze nie pojdzie do klubu z absolutnego topu
Podobno Milan go obserwuje
Ale wszytsko zależy gdzie pójdzie
w sumie moglby byc juz w zupelnie innym miejscu gdyby nie wypadek samochodowy
Kozłowski ma papiery na duże granie
albo zagrac jeszcze jeden w Lidze Polskiej
wiec nie jestem zaskoczony
juz w Szczecinie od dawna sapali, ze to ultra talent
moi zdaniem ten sezon powinien dokonczyc
ja tez
uwielbiam go
Kozlowski? Top
Więc musi umieć bronić
nie wiemy czy to nie byl przypadek Claudio
iele klubow go obserwuje
Ale w polu ma swoje braki
Onana był szykowany na nr1 w Chelsea przed tym banem
swoja droga co myslicie o Kozlowskim z Pogoni
Onana byl topem, az nie "zachcialo" mu sie brać
I tam gral dobrze, ale jak to murzyni na linii kocur
poza tym swietnie gra nogami, ale juz przeczytalem na stronie, ze ponoc tragiczny jest w tym elemencie... xddd
Ja go kojarzę tylko z Lm
ja uwazam, ze tak
Onana jest dobry?
ze scislego topu
Dlatego pojdziemy w Onane albo w Leno
ja mysle ze w jego przypadku jedynym realnym klubem jest AM
swoim czasie kazdy chcial Draga
Ale nie mamy kasy
Ja osobiście chciałabym go w Interze
mocniejszym znaczy Liga Mistrzow
tylko problem jest taki, ze w kazdym mocnym klubie bramka jest obsadzona
jedyny Polak ktory moglby grac realnie w Interze
o ile Oblak odejdzie
AM
drag musi odejsc z Fiory do mocniejszego klubu
poza tym na ostatnim zgrupowaniu tak tragicznie nie gral
Jakoś nir widzę Drągowskiego jako 1 w rep. Po tym jak Sosua go potraktował w Florencji
dla bramkarza najlepsze co moze byc to dobra konkurencja w skladzie. Bez tego przychodzi rozluznienie.
musicie to zrozumiec