Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 02.10.2021 19:50

musimy obic Sassuolo

Claudio 02.10.2021 19:49

ale juve to nie juve jak kiedys i nie bedzie. To nie jest stabilna ekipa. Ciekawe jak my dzis sie zaprezentujemy. Boję się o tą kondycję, bo w Kijowie bylo z tym tragicznie

ZnawcaCalcio 02.10.2021 19:49

po co nam Raspadori? Opiszcie

Seba 02.10.2021 19:49

Kajo Żorż

ZnawcaCalcio 02.10.2021 19:49

a mnie to nie obchodzi

Claudio 02.10.2021 19:48

no przykro sie ich slucha

pluto11 02.10.2021 19:48

Komentarze na eleven sa tragiczne tylko Juve i Milan

ZnawcaCalcio 02.10.2021 19:48

a u nas wysrali sie jak Kane zostal sam na 30 m xd

Claudio 02.10.2021 19:47

zrobil sobie 3 kroczki jeszcze zanim strzlil :D

Claudio 02.10.2021 19:47

gosc na 22 metrze ma pilke i nikt obok niego nie stoi xD

Dzonyy 02.10.2021 19:47

Ale go zostawili

ZnawcaCalcio 02.10.2021 19:47

to nawet nie dziwi mnie xdd

ZnawcaCalcio 02.10.2021 19:46

klasyczne Torino zesrane w derbach xdd

Claudio 02.10.2021 19:46

toro jak zwykle zesralo

Orzeu 02.10.2021 19:46

wiedzialem

Seba 02.10.2021 19:46

Juve gol

Claudio 02.10.2021 19:44

ogladam sobie od 60 minuty mecz w turynie i serio ten swiecicki i kapica sa na takim samym poziomie subiektywnosci podczas komentowania jak hajto. Ten sam patologiczny level

Claudio 02.10.2021 19:43

Sky podało

pluto11 02.10.2021 19:43

Oby

Claudio 02.10.2021 19:41

Dzeko na ławce, Correa i Lautaro od początku

taboret 02.10.2021 19:34

usuneli na stale weza z wyjazdowek?

CzarodziejCzasu 02.10.2021 19:28

Hakanowi blizej do maestro niz vecinowemu ale nie dorasta to piet Christianowi

CzarodziejCzasu 02.10.2021 19:27

A my potrzebujemy maestro a nien żołnierza

CzarodziejCzasu 02.10.2021 19:26

No żołnierz

mateo-mazzini 02.10.2021 19:26

sam o nim pisałeś płomiennie swego czasu

mateo-mazzini 02.10.2021 19:26

Weczyno, ostatni żołnierz

CzarodziejCzasu 02.10.2021 19:25

Brakuje nam Eriksena

CzarodziejCzasu 02.10.2021 19:24

No a kto ma grac jesli nie ten jelop turecki

MuCha2 02.10.2021 19:22

Niech was tam w tym elevenie boli dupa bardzo dobrze

MuCha2 02.10.2021 19:21

Nurek zasrany a Ci jak sie spuszczaja nie no karny no jak

il_biscione 02.10.2021 19:21

Wbiega przed gościa zatrzymuje się i ciska

Dzonyy 02.10.2021 19:20

Jak dla mnie tam faul

mateo-mazzini 02.10.2021 19:20

Randama dzisiaj Hakan w podstawie, oceń

Seba 02.10.2021 19:20

obrzydliwy jest Kładrado

CzarodziejCzasu 02.10.2021 19:20

Podoba mi sie dynamika obecnego sb, porownywalna do gry Interu Inzaghiego

il_biscione 02.10.2021 19:20

Jaki to jest wymuszacz to szok

il_biscione 02.10.2021 19:19

Małpa

il_biscione 02.10.2021 19:19

Wbiegl cuadrado zatrzymal się przwrocil i chce karny

Dzonyy 02.10.2021 19:17

Obudzili się trochę pocprzerwie

Orzeu 02.10.2021 19:09

znając życie

Orzeu 02.10.2021 19:09

szkończy się jakimś 0-1

Orzeu 02.10.2021 19:09

no i co

Seba 02.10.2021 19:09

Loca póki co bez szału w Juve

Dantte 02.10.2021 18:51

oni to wiedzą kocie

Dzonyy 02.10.2021 18:46

Ależ to juve slabe

FReeFonix 02.10.2021 18:04

Gratulacje Marcin, nawet nie widziałem tego posta :o

forzaragazzi 02.10.2021 18:02

"Kasyno zawsze wygrywa".. bukmacherzy podobnie.

interro 02.10.2021 17:37

elo. info dla osób, które obstawiają u bukmacherów. w ewinner jest dziś freebet od zagranego kuponu. mozna puscic dubla z Interem, albo cos innego i dodatkowo dostac darmowy zakład.

Chuchu 02.10.2021 17:23

R.I.P. shoutbox

Chuchu 02.10.2021 13:27

Dziękuję :D

G3nesis 02.10.2021 13:18

Simone dobry gość, podoba mi się jego styl

ZnawcaCalcio 02.10.2021 13:17

Ale jednego jestem pewien. Kocham Inter trenera Simone Inzaghiego

ZnawcaCalcio 02.10.2021 13:17

Nie przypominam sobie takiej sytuacji zebym z kims mial walczyc

G3nesis 02.10.2021 13:17

Widziałem na fejsie

G3nesis 02.10.2021 13:16

Chuchu gratulacje

domin98 02.10.2021 13:14

Dokl

Chuchu 02.10.2021 13:05

Mateusz D to taki Najman shoutboxa

Orzeu 02.10.2021 12:11

także można by całą galę zrobić

Orzeu 02.10.2021 12:11

Mateusz D miał jeszcze walczyć z Kamilem K.

Orzeu 02.10.2021 12:11

to sie nie doczekasz

FReeFonix 02.10.2021 11:54

I też na walkę z Hubertem S.

FReeFonix 02.10.2021 11:54

Ja dalej czekam na walkę Mateusza D. (Szymona M.) z Kacprem C.

Orzeu 02.10.2021 11:53

ja to czekam na kolejną walkę mojego idola Marcina N.

FReeFonix 02.10.2021 11:06

Amadi Ferrari dziś obijany będzie

FReeFonix 02.10.2021 11:04

Ico

Orzeu 02.10.2021 10:50

:var:

Orzeu 02.10.2021 10:44

nom

forzaragazzi 02.10.2021 10:35

Balotelli się niegdy nie zmieni

CzarodziejCzasu 02.10.2021 10:34

Pięknie

Claudio 02.10.2021 10:32

niektórzy tutaj ogladają FAME MMA to na Betclicu jest oferta "Wytypuj wszystkie 10 walk i wygraj 20tys zł ;) Obowiązujące walki: Mańkowski - Parke "Ferrari" Roślik - "Filipek" Marcinek "Sasha" Muzheiko - "Krycha" Wilczek "Popo" Węgrzyn - "Mixer" Magdziarz Malczynski - Tańcula Wieja - "Way of Blonde" Brzuszczynska "Fericze" Ferenc - "Szeli" Szeliga "MiłyPan" Kołaczyński - "Smolasty" Smoliński Dubiel - "Ojwojtek" Przeździecki Wardęga - "Danny" Ferreri

CzarodziejCzasu 02.10.2021 10:18

Lichwiarze sa naszymi sponsorami

CzarodziejCzasu 02.10.2021 10:18

Glownym sponsorem Interu jest oaktree niestety

Orzeu 02.10.2021 09:58

ale punktujesz

CzarodziejCzasu 02.10.2021 08:36

Pirelli glowny sponsor niestety

CzarodziejCzasu 02.10.2021 08:36

Xd

Orzeu 02.10.2021 08:21

przeciez są dobrze

Orzeu 02.10.2021 08:21

beka

AlwaysRemember 02.10.2021 08:19

poprawione

CzarodziejCzasu 02.10.2021 08:02

Dalej mi sie nie chce

CzarodziejCzasu 02.10.2021 08:00

Wieksza beka i tak z nieaktualizowanych od kilku lat działow

Adriano_forever 01.10.2021 23:25

tym razem nie zgonisz winy na przerwę reprezentacyjną :D

Orzeu 01.10.2021 23:06

:D

Orzeu 01.10.2021 23:05

cos sie zablokowalo

Adriano_forever 01.10.2021 22:26

Orzeu coś znowu zrobił że sb nie żyje? :D

Orzeu 01.10.2021 21:04

Keita Balde już strzela

strzalkowy 01.10.2021 16:25

Klub z Turynu ma już jeden serial na Netflix , no ciekawe co to tym razem będzie ….

Orzeu 01.10.2021 16:15

o ciekawe

strzalkowy 01.10.2021 16:15

W środę na Netflix będzie premiera serialu dokumentalnego „Sportowe przekręty „ . W zwiastunie widać Juventus , czyli sprawa Calciopoli będzie w którymś odcinku.

nicolas80 01.10.2021 16:06

Stefano Sensi pracuje nad nową próbą rozpoczęcia

nicolas80 01.10.2021 16:00

Jedno jest pewne z Lukaku nic nie wygrają w tym sezonie

nicolas80 01.10.2021 15:59

Ale to ich problem

nicolas80 01.10.2021 15:58

Klepią za dużo i nic do niego nie dociera

nicolas80 01.10.2021 15:56

Za mało piłek dostaje

Imrahil 01.10.2021 15:56

jak tam sobie radzi lukak w czelsi ?

Shoutbox

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

martins2000 25.06.2026 21:04

Po spotkaniu Marotta Perez nasze mercato sie zresetowało to budzi u mnie podejrzenia i to optymistyczne

Klinsi64 25.06.2026 20:54

nie jestesmy w stanie konkurować jesli chodzi o supertalenty i tyle

Chuchu 25.06.2026 20:50

Jedna właśnie się skończyła z Palestrą, kolejne to Paz i Jones, okazuje się, że Solet wcale nie taki dogadany

Chuchu 25.06.2026 20:49

Pierwszy raz od dawna wierzyłem, że to mercato na serio będzie mocarne, a nie kolejny raz pińcet telenowel bez happy endu

rchemik 25.06.2026 20:19

Palestra za to był juz w Interze, juz agenci kawke pili, chłopak ułozony powtarzał że jego ambicją jest pozostać w najlepszej drużynie włoskiej XD Ale jak zobaczył walizkę funtów w ogródku obok nowego Aston Martina DBS to jakoś ambicja zmieniła kierunek :P

Claudio 25.06.2026 20:14

jedynie Spurs ma Gallaghera...

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się