Archiwum shoutboksa

Orzeu 29.09.2021 10:57

ZROBIŁEM

nicolas80 29.09.2021 10:30

Ostatni nasz mecz w fazie grupowej LM w Madrycie będzie dla nas meczem o I miejsce w grupie. Róbcie PrtScn

MuCha2 29.09.2021 10:23

Kto by pomyślał po takim losowan po 2 kolejce nóż na gardle. Albo 6 punktów z sherif albo walka o 3 bo Real zapnie dupe w Ostatnirj kolejce i wpierdoqqqq

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

Cztery szanse maja gdzie 2 z tych czterech zapowiadaja sie sZczegolnie latwo

CzarodziejCzasu 29.09.2021 10:05

No szeryf jeszcze jedno zwycięstwo i moze się udać

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

Giżycko making headlines, dedykuję gwiazdom SB xd

mateo-mazzini 29.09.2021 09:55

https://www.sport.pl/pilka/7,65041,27626456,pilkarz-legii-zszokowal-swiat-smiali-sie-z-niego-w-radomiu.html#s=SNO_Img_1&_ga=2.158277370.1552047575.1632133485-amp-fqve82TvqyCGGKqblg_kudSnK8ytN_ZD7LWxdsU5pB52hZmzyfV-co6rNwcDh-pv

mateo-mazzini 29.09.2021 09:53

To jest LM tutaj nawet mistrz Mołdawii będzie zaciskał zęby do końca

mateo-mazzini 29.09.2021 09:52

fascynujący optymizm. W lidze mamy 20 goli. Połowię strzeliliśmy Genoi i Bologni, które po 2:0 przestawały grać.

Dzonyy 29.09.2021 09:32

I niestety juz czuje, ze wtorki i srody na wiosne beda wolne

Dzonyy 29.09.2021 09:32

Nie wiem. Mogę przesadzać, ale strasznie mi się to oglądało.

Piekarz 29.09.2021 09:30

nie przesadzasz Dzonyy? dobry, twardy mecz

Dzonyy 29.09.2021 09:28

NIe dało sie tego ogladac

Dzonyy 29.09.2021 09:28

Ale mecz gówniany strasznie

Dzonyy 29.09.2021 09:28

MI sie podobało to, że był wczoraj wskladzie

Dzonyy 29.09.2021 09:28

Plus Hakan kiepski, a grajac co 3 dni trzeba rotowac

Dzonyy 29.09.2021 09:27

Veczynoi fajne zmiany dawal w tym sezonie

Imrahil 29.09.2021 09:25

i dlaczego gra veczyn?

Imrahil 29.09.2021 09:24

4 miejsce

nicolas80 29.09.2021 09:12

2 mecze w LM i 0 bramek strzelonych a w lidze 6 meczy i 20 bramek

miniu86 29.09.2021 09:08

dla mnie Inter w LM to zupełnie inna bajka i nawet nie śmiem stawiać takich założeń

miniu86 29.09.2021 09:07

patrząc na ostatnie 4 lata to jest bardzo optyistyczne założenie

Seba 29.09.2021 09:07

Do Madrytu pojedziemy już z awansem

miniu86 29.09.2021 09:07

ale nie nam

miniu86 29.09.2021 09:06

a ten bezużyteczny Real jeszcze pewnie komuś odda pkt

Seba 29.09.2021 09:06

widzę 0 pkt :D

miniu86 29.09.2021 09:06

dokładnie 9/9 albo sajonara

Seba 29.09.2021 09:06

Czarodziej jak tam Milan? :D

Chuchu 29.09.2021 09:06

Problem w tym, że musimy wygrać oba mecze z Szeryfem i rewanż z Szachtarem :D

miniu86 29.09.2021 09:05

Czarodziej co się tak pośpieszyłeś

miniu86 29.09.2021 09:05

problem w tym, że my musimy patrzeć na nasze występy w LM całościowo od 4 lat

CzarodziejCzasu 29.09.2021 09:05

Ten optymizm drugiego dnia co

CzarodziejCzasu 29.09.2021 09:05

Xd

miniu86 29.09.2021 09:03

samo 0-0 na wyjeździ z zachtarem nie jest jakimś tragicznym wynikiem gdy rozpatrujemy go osobno

miniu86 29.09.2021 09:03

Dobrych sytuacji na gola naliczyłem ze 4 i w takim meczu musisz coś po prostu wsadzić.

nicolas80 29.09.2021 08:54

Real przegrał także można walczyć jeszcze o I miejsce

nicolas80 29.09.2021 08:50

Proponuje jednak nie panikować i jeszcze nie kreować czarnych scenariuszy. Słabsze mecze się zdarzają. Szkoda że mimo sładbej gry nie udało się wygrać bo sytuacje były

Luki165 29.09.2021 08:46

I tym sie różnimy od innych dużych drużyn.

Imrahil 29.09.2021 08:45

koniec tematu

Imrahil 29.09.2021 08:45

4 miejsce

Luki165 29.09.2021 08:45

Bo można zagrać slabiutko jak wczoraj ale ten mecz byl na spokojnie do wygrania żebyśmy tylko wykorzystali 2 setki które mieliśmy.

Luki165 29.09.2021 08:43

No nie piszmy tylko ze Inter ma problem ze strzelaniem bramek. Na 8 oficjalnych meczy strzeliliśmy 20 co daje 2.5 bramki na mecz. Wszystko jest w głowie a ta nie dojeżdża na LM

nicolas80 29.09.2021 08:41

poza końcówką nie zrobilismy nic żeby to wygrać

nicolas80 29.09.2021 08:40

Wczoraj wyglądaliśmy bardzo blado. Był jeden z najsłapszych meczy jako ostatnio mam w pamięci

Dzonyy 29.09.2021 08:40

Przez ostatnie 2 lata to czytam i konczy sie tak samo :D

Dzonyy 29.09.2021 08:40

Wszystko zalezy od nas

nicolas80 29.09.2021 08:30

Przed nami dwumecz z Sheriff Tyraspol i jeżli nie zdobędziemy 6 punktów to ten fakt będzie można nazwać kompromitacją. Na tą chwilę wszystko zależy od nas.

mateo-mazzini 29.09.2021 08:29

Szeryf strzela gole, przypominam, my mamy z tym coraz większy problem

mateo-mazzini 29.09.2021 08:26

Doskonale ale skąd pewność ze nie bedzie tez tłem dla nas i nie wygra?

Skepta 29.09.2021 07:51

Ale i tak wyjda z grupy

Seba 29.09.2021 07:50

Sheriff wczoraj był tłem dla Realu. Udało im się wygrać, ale nie róbmy z nich już potęgi

Skepta 29.09.2021 07:50

I osramy z szachtarem i realem

Skepta 29.09.2021 07:49

Zniszczymy amatorow z moldavii

Seba 29.09.2021 07:49

a czemu nie? Nadal będziemy faworytem tego meczu. Dlaczego Empoli po wygranej z Juve nadal jest kandydatem do spadku?

mateo-mazzini 29.09.2021 07:45

Ale rozumiem ze my dalej 6 pkt z Tyraspolem pewne tak?

mateo-mazzini 29.09.2021 07:45

Dzien dobry wszystkim, widzę real w tylek

pablo77 29.09.2021 00:57

no taki gen frajerstwa się ciągnie i ciągnie

pablo77 29.09.2021 00:56

z Valencia tak samo chyba bylo

pablo77 29.09.2021 00:55

albo z Villareal bramki na wyjezdzie....

pablo77 29.09.2021 00:52

chodzi mi zawsze o taki brak szczęścia nawet jak w 2003 roku grali to odpadli w półfinale z Milanem po dwóch remisach

FReeFonix 29.09.2021 00:46

No to ciężko mówić o fatum jak samemu się nic nie daje XD

pablo77 29.09.2021 00:35

FreeFonix ale my od 20 lat nie gramy tam dobrze z wyjątkiem jednego sezonu.

Claudio 29.09.2021 00:32

jednak IZ BACK

FReeFonix 29.09.2021 00:31

Czy fatum... Ogólnie to nie gramy zbyt dobrze w tej Europie

pablo77 29.09.2021 00:30

jakies fatum nad nami ciąży.

pablo77 29.09.2021 00:30

zauważyłem FreeFonix przez te 20 lat ostatnie xD

FReeFonix 29.09.2021 00:25

Z tych topowych klubów to nawet Arsenal się tak w Europie nie kompromitował jak Inter XD

FReeFonix 29.09.2021 00:25

Inter to przegrywy europejskie pablo, taka jest rzeczywistość

Claudio 29.09.2021 00:23

no i nas mecz Inter-Atalanta minal

Claudio 29.09.2021 00:23

Od następnej kolejki na włoskie stadiony może wchodzić już 75% ich pojemności. Obecnie jest to tylko 50%.

pablo77 29.09.2021 00:08

co mnie Piekarz wyganiasz ? Nie osrańcu :)

CzarodziejCzasu 29.09.2021 00:04

A na siebie to sie spojrzec nie da

CzarodziejCzasu 29.09.2021 00:04

Lepiej sie z milanu posmiac

Ojciec SB 29.09.2021 00:04

Mistrz Włoch :lol:

CzarodziejCzasu 29.09.2021 00:03

Lepkek

Ojciec SB 29.09.2021 00:03

Jakieś szerif 6pkt a Inter 1 z czym do ludzi

CzarodziejCzasu 29.09.2021 00:03

Nie mow tak to pablo

Piekarz 29.09.2021 00:01

won stąd osrańcu

CzarodziejCzasu 28.09.2021 23:58

Inter xDD

pablo77 28.09.2021 23:54

jprdl gramy 3 mecz z REalem w przeciagu roku i 3 razy na dziure... przyjezdza rok temu Szachtar i dwa zwyciestwa z Realem, przyjezdza taki Szeryf i ładuje ich na dziure na Santiago... a my jak jakieś ułomy...

Piekarz 28.09.2021 23:51

Milan xDD

Piekarz 28.09.2021 23:51

Real xDD

pablo77 28.09.2021 23:48

wyszli wysokim pressingiem i mowilismy dobra w drugiej polowie spuchna i ich przycisniemy a to oni przycisneli i zaczeli sobie grac z nami jak City z jakims Brighton :)

pablo77 28.09.2021 23:46

ale trzeba przyznać ze Szachtar wygladal dzisiaj bardzo dobrze

Claudio 28.09.2021 23:45

dlatego jak Inter chce zostac mistrzem to zawsze musi byc mocniejszy nie o 5-6 pkt, ale o kilkanascie od reszty

rchemik 28.09.2021 23:44

Przykre jest jak patrzysz na boisko a tam DALEJ wchodzi Gagliardini czy Vecino . Di marco tez mnie nie przekonuje(może na rezerwe i na ogórków)

Claudio 28.09.2021 23:44

nie wspominajac o wałkach z poprzedniego sezonu

Claudio 28.09.2021 23:44

do dzis mi siedza w glowie te dwa ewidentne karne niepodyktowane Interowi

rchemik 28.09.2021 23:43

a sfrajerzymy

Claudio 28.09.2021 23:43

nie wiem jak w europie ale w serieA niestety sedziowie musza szukac opcji by zostac przy pierwotnej decyzji. Na siłę bo na siłę ale VAR nie odnotuje ich bezposredniej pomyłki tylko VARu :D

pablo77 28.09.2021 23:43

jak my znowu sfajerzymy w tym sezonie z ta LM to ja nie wiem...

Adin 28.09.2021 23:42

powiem wam ze ostatnia bramka szeryfa ladna

pablo77 28.09.2021 23:41

VAR jest zajebisty tylko sędziowie to idioci co nie potrafią z niego korzystać...

Adin 28.09.2021 23:41

Czasem nie widze roznicy var bez varu

Claudio 28.09.2021 23:41

nie wiem co oni spieprzyli z tym VARem. Robia wszystko by zostac przy pierwszej decyzji sedziego.

pablo77 28.09.2021 23:41

iss84 zgadza sie obaj przepychali ale spójrz kto pierwszy dotknal jaka jest przyczyna i skutek, czyli jak kalulu by nie wystawil łapy i nie zatzymal piłki to Lemar by nie dotknal reka tylko by pobiegl dalej z pilka

Claudio 28.09.2021 23:40

mydła*

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się