Archiwum shoutboksa

Claudio 28.09.2021 23:04

dawac mi no kursy na Inter-Sheriff

iss84 28.09.2021 23:03

dzis z gornikami gwizdal wszystko

andyvdm 28.09.2021 23:03

Szeryf zasługuje na awans

Claudio 28.09.2021 23:03

rossoneri no wiekszych bajkopisarzy niz milanisci to nie ma niestety ;(

iss84 28.09.2021 23:03

w ogole straszne aptekarstwo w tej lm

nicolas80 28.09.2021 23:02

Wygramy ludzie vo wy tak panikujecie

rroossoonneerii 28.09.2021 23:02

no tak claudio wszystko zawsze jest gwizdane pod milan :) zapomnialem i ty pisales ze kibice widza tylko to co chca widziec dobranoc

Orzeu 28.09.2021 23:02

i to było widać w 2 połowie

Saff 28.09.2021 23:02

Raczej nie panikuję w kwestii LM, ale raczej podziwiam optymizm

Orzeu 28.09.2021 23:02

w 13 dni 5 (pięć!) meczów graliśmy

Adin 28.09.2021 23:02

Kessie bezmozg

Orzeu 28.09.2021 23:02

tak

Saff 28.09.2021 23:02

Po naszym dzisiejszym meczu Orzeu?

Claudio 28.09.2021 23:02

rossoneri rozumiem frustracje. Tylko, że to nie jest SerieA gdzie kazda stykowa sytuacja byla na korzysc Milanu :)

Orzeu 28.09.2021 23:01

no ja też dopisałem

Chuchu 28.09.2021 23:01

No i chyba znowu walka o awans do ostatniej kolejki, w której gramy z Realem na Bernabeu :D

forzaragazzi 28.09.2021 23:01

W nosie mam milan, jak sami jesteśmy w czarnej dupie

Orzeu 28.09.2021 23:01

teraz wiesz co Interiści czuli po meczu z Realem

Saff 28.09.2021 23:01

Znawca przecież leciutko już nam dopisał 6pkt z Sheriffem do tabeli

Orzeu 28.09.2021 23:01

rroossoonneerii

rroossoonneerii 28.09.2021 23:01

lemar nabija reka lape kalulu i karny

andyvdm 28.09.2021 23:01

ZnawcaCalcio skompromitowany okrutnie

rroossoonneerii 28.09.2021 23:01

llorente bez czerwonej a on zrobil to samo co kessie 5 razy

Saff 28.09.2021 23:01

właśnie go cytowałem

andyvdm 28.09.2021 23:01

A no

rroossoonneerii 28.09.2021 23:01

jak mozna byc po takim drukarstwie byc zadowolonym

Saff 28.09.2021 23:00

andyvdm - Znawca

CzarodziejCzasu 28.09.2021 23:00

0 pu ktow

Adin 28.09.2021 23:00

nawet wiecej

CzarodziejCzasu 28.09.2021 23:00

W tiraspolu 0 pu m

Claudio 28.09.2021 23:00

widzicie? Milanisci nawet po porazkach sa zadowloeni a wy jestescie zalamani po remisie :P

andyvdm 28.09.2021 23:00

Już nie pamiętam

nicolas80 28.09.2021 23:00

Milan dal 100%

Adin 28.09.2021 23:00

do czerwonej Kessie dominacja i potem calkiem dobe obrona. ale zmeczenie zrobilo swoje.

andyvdm 28.09.2021 23:00

Który to kmiot dzisiaj ze mną się kłócił jaki to szeryf slaby

Adin 28.09.2021 23:00

ja powiem wam ze jestem zadowlony z meczu Milanu

Saff 28.09.2021 23:00

Cytuję tutejszego klasyka: "tylko debil moze porownac Slavie z Szeryfem"

Claudio 28.09.2021 22:59

no ale wyniki Szerifa to sensacja juz teraz, ale w el.LM juz byli ogromnym zaskoczeniem

nicolas80 28.09.2021 22:59

Teraz mecz o wszystko z sherifem

CzarodziejCzasu 28.09.2021 22:59

Mega dobrze grają

CzarodziejCzasu 28.09.2021 22:59

Ten szeryf to moze byc największa sensacja xxi wieu

andyvdm 28.09.2021 22:59

Szeriff j Real wychodzą z grupy niestety

miniu86 28.09.2021 22:59

Real tym samym życie utrudnił bardziej nam niż sobie

Claudio 28.09.2021 22:58

Szachtar i Real zlekcewazyli Moldawie i sie zemscilo. Inter wyjdzie na pelnej i wygramy

Orzeu 28.09.2021 22:58

tak

CzarodziejCzasu 28.09.2021 22:58

Nadal twierdzixie ze szeryf nie moze lm. Wygrać?

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:58

no jak pierwszy mecz zremisujemy to już nie chcę czytać tych wyliczeń matematycznych nawet :D

iss84 28.09.2021 22:58

jak sie zabunkruja, amoga, to slabo

miniu86 28.09.2021 22:58

Takie cyrki zawsze w naszej grupie

Chuchu 28.09.2021 22:58

Real tez się nie bał Szeryfa i zobacz jak skończył

Mateusz17 28.09.2021 22:58

jakies pojęcie maja

Omen 28.09.2021 22:58

Ja się zaczynam ich bać

andyvdm 28.09.2021 22:58

Mówi wam to coś

andyvdm 28.09.2021 22:58

Szeriff 6 pkt Inter 1

Mateusz17 28.09.2021 22:57

mysle ze te wyniki szeryfa nie sa przypadkowe jednak

nicolas80 28.09.2021 22:57

Co wy sie boicie sherifa

Claudio 28.09.2021 22:57

jak nie wygramy 2x z Sherifem to sorry ale co my chcemy szukac w LM?

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:57

no łatwiejszego zadania nie możemy mieć :D no kurde

miniu86 28.09.2021 22:57

Pod ultra presją przed 3 kolejka, super

miniu86 28.09.2021 22:57

Czyli teraz już musimy wygrać obba mecze z Mołdawia inaczej papa

Seba 28.09.2021 22:56

Czarodziej jak tam Milan?

Adriano_forever 28.09.2021 22:56

Jak ja ich nienawidzę

Claudio 28.09.2021 22:56

Real przegrywa u siebie z Mołdawią, Lipsk z Brugią, a wy płaczecie nad remisem Interu na wyjezdzie z Szachtarem :D

Adriano_forever 28.09.2021 22:56

Jasny uj znowu ten szachtar

Kunbaskier 28.09.2021 22:56

:)

Adriano_forever 28.09.2021 22:56

Z szachtarem o le walka

Kunbaskier 28.09.2021 22:56

Jedna wpadka z Szeryfem i awansik pozamiatany praktycznie

Adriano_forever 28.09.2021 22:56

Szeryf i real wyjdą

Seba 28.09.2021 22:56

Hahahaha Milan

Adriano_forever 28.09.2021 22:56

Czyli jednak szeryf już z awansem

miniu86 28.09.2021 22:56

6 pkt Sheriffa to nic dobrego

Skepta 28.09.2021 22:56

Juwentus wygra lige mistrzow w tym sezonie

Chuchu 28.09.2021 22:55

Serie A kompro w tym sezonie

nicolas80 28.09.2021 22:55

Real jeszcze lepszy haha haha

Skepta 28.09.2021 22:55

real sie teraz zepnie

andyvdm 28.09.2021 22:55

Więc beka z Milanu niewskazana

andyvdm 28.09.2021 22:55

Przypominam że mamy 1 pkt a Szeryf 6

Claudio 28.09.2021 22:55

taka porazka boli najbardziej. Ciekawe jak milan bedzie wygladal po tym meczu

Chuchu 28.09.2021 22:55

Jutro jeszcze Juve wyjazd z Chelsea, pewnie tylko Atalanta wygra

Skepta 28.09.2021 22:55

Milan skupia sie na scudetto

nicolas80 28.09.2021 22:55

Milan haha haha

Chuchu 28.09.2021 22:54

i gol

ANIOL 28.09.2021 22:54

Jacy my jesteśmy qrwa ułomni. Idę spać nara

andyvdm 28.09.2021 22:54

Szkoda Milanu

Claudio 28.09.2021 22:54

jednak Suarez

ANIOL 28.09.2021 22:54

No chyba mnie rozyebie

Skepta 28.09.2021 22:54

27.0 aniol

andyvdm 28.09.2021 22:54

Walczyli w 10 a nie jak Inter dzisiaj stali jak cipy

ANIOL 28.09.2021 22:53

Jaka stawka do qrwy nędzy była na szerif ?

andyvdm 28.09.2021 22:53

Szkoda Milanu jakby przegrali mi

Claudio 28.09.2021 22:53

murzyn obroni

Claudio 28.09.2021 22:53

jednak karny

andyvdm 28.09.2021 22:53

Karny

nicolas80 28.09.2021 22:53

Real Madryt 😃

Claudio 28.09.2021 22:53

bylo odbicie Kalulu, Lemara i ta mocna reka Kalulu

Claudio 28.09.2021 22:52

Lemar chyba tez zagral reka

Mateusz17 28.09.2021 22:52

zajebisty wynik dla nas

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:52

kurde, Milan słabo

Chuchu 28.09.2021 22:52

VAR?

Mateusz17 28.09.2021 22:52

sheriff pociągnął widze

Shoutbox

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

andyvdm 25.06.2026 21:13

Paź tu nie przyjdzie bo znowu ktoś z Anglii mu da 2x taka pensje i pozamiatane

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się