Archiwum shoutboksa

pablo77 28.09.2021 23:41

VAR jest zajebisty tylko sędziowie to idioci co nie potrafią z niego korzystać...

Adin 28.09.2021 23:41

Czasem nie widze roznicy var bez varu

Claudio 28.09.2021 23:41

nie wiem co oni spieprzyli z tym VARem. Robia wszystko by zostac przy pierwszej decyzji sedziego.

pablo77 28.09.2021 23:41

iss84 zgadza sie obaj przepychali ale spójrz kto pierwszy dotknal jaka jest przyczyna i skutek, czyli jak kalulu by nie wystawil łapy i nie zatzymal piłki to Lemar by nie dotknal reka tylko by pobiegl dalej z pilka

Claudio 28.09.2021 23:40

mydła*

Adin 28.09.2021 23:40

ogolnie ten Var to szajs

Claudio 28.09.2021 23:40

bo jak dotad Inter jest ruchany bez mysla z tym VARem

Adin 28.09.2021 23:40

hehe

Claudio 28.09.2021 23:40

ale w SerieA

Claudio 28.09.2021 23:40

jeszcze poprosze wiecej takich karnych na opak Milanowi za te wszystkie karne z ostatniego 1,5 roku :P

pablo77 28.09.2021 23:39

sorki ale to jest głupota Kalulu z tak szeroko roztawionymi łapami taka sama glupota jak Demiral w ostatnim meczu z Interem co Dimarco nie strzelil

iss84 28.09.2021 23:39

obaj przepychali pilke lapami

iss84 28.09.2021 23:39

w taich sytuacjach

Adin 28.09.2021 23:39

jestem nawalony wiec trudno bez emocji rzec

iss84 28.09.2021 23:39

powinni dawac wolny posredni czy cos

Adin 28.09.2021 23:39

tylko ze lemar byl chyba pierwszy

Adin 28.09.2021 23:38

obaj mieli reke

iss84 28.09.2021 23:38

ile głów tyle zdań, trudna sytuacja

Claudio 28.09.2021 23:38

tzn lemara

Claudio 28.09.2021 23:38

ja tam widze brzuch kalulu

pablo77 28.09.2021 23:38

no wlasnie nie dotknał by reka bo zauwaz ze kalulu zatrzymuje pilke reka pozniej nawet lemar dotyka ja reka i znowu kalulu odbija

Claudio 28.09.2021 23:38

ale sporo mocno kontrowersyjnych

Claudio 28.09.2021 23:37

zgadza sie

Adin 28.09.2021 23:37

Claudio ale sporo bylo slysznych

iss84 28.09.2021 23:37

puscili by gre pewnie :D

Claudio 28.09.2021 23:37

14? oni chyba pod 20 podchodzili

iss84 28.09.2021 23:37

a w anglii?

Claudio 28.09.2021 23:37

w SerieA jakby byla sytuacja odwrotna to bez VARu by dostali karnego

iss84 28.09.2021 23:36

rok temu ile, 14 mieli?

pablo77 28.09.2021 23:36

nie no staram sie ocenic tu obiektywnie nie wazne kto by to byl czy milan czy inter ja bym to zagwizdał

Claudio 28.09.2021 23:36

ślizgają się od 1,5 roku na karnych wiec przynajmniej w Europie nie jest wszystko pod nich

iss84 28.09.2021 23:36

szedl by dalej tylko jakby przepchal pilke reka

Claudio 28.09.2021 23:36

jeszcze nie doszliśmy do momentu by bylo mi zal milanu odnosnie karnego podyktowanego przeciwko nim.

pablo77 28.09.2021 23:35

zatrzymal akcje kalulu

iss84 28.09.2021 23:35

a ten karny dla jufow to jest dla mnei juz szczyt glupoty, z tego dosrodkowania nie mogla pasc bramka

pablo77 28.09.2021 23:35

nie no zwroc uwage ze tu zablokowal calkowicie droge przeciez on by poszedl dalej bo juz go mijal

iss84 28.09.2021 23:34

z ta reka tez, przeciez szkolą ich ze ma byc ruch, ze ma byc zagrozenie, ze ma nie byc nabita z metra etc

iss84 28.09.2021 23:33

to takie aptekarstwo co wypacza wynik

iss84 28.09.2021 23:33

ale to jest glupota zeby z tego byl karny

pablo77 28.09.2021 23:33

podstawy były

pablo77 28.09.2021 23:32

no to powiem tak, w tamtej sytuacji glupota Younga i cwaniactwo quadrado bodajze czy kto tam sie polozyl

iss84 28.09.2021 23:31

nom dokladnie

iss84 28.09.2021 23:31

dla mnie pierwszy dotknal Lemar

pablo77 28.09.2021 23:31

mowisz o tej akcji w pucharze Włoch co Young faulował ?

pablo77 28.09.2021 23:30

no jak dla mnie Kalulu pierwszy dotyka piłkę reką

iss84 28.09.2021 23:30

dosrodkowanie za bramke, bez szans na dojscie do pilki i faul hakimiego chyba

pablo77 28.09.2021 23:29

iss84 o jakiej sytuacji piszesz ?

iss84 28.09.2021 23:29

tak ewidentny jak karny dla juve interem, jak pila byla poza boiskiem, faul byl owszem, a le w pip niezgodne z duchem gry, ta reka byla ale na karnego?

pablo77 28.09.2021 23:28

zlapal prawie pilke w lape

Adin 28.09.2021 23:28

grubo przekreco ny

pablo77 28.09.2021 23:28

ewidentny karny nie wiem skad kontowersje

mimas2316 28.09.2021 23:25

Ale Milan został przekręcony

andyvdm 28.09.2021 23:24

W tamtym sezonie 7 przez cały miał

andyvdm 28.09.2021 23:24

I tak strzelił dużo

andyvdm 28.09.2021 23:23

Co się spodziewałeś po 35 letnim rezerwowym Romy

iss84 28.09.2021 23:20

dobrze ze gramy u siebie 1szy z szeryfem

Claudio 28.09.2021 23:18

ale Dzeko to trupiarnia straszna

Adin 28.09.2021 23:18

ide poczytac forum Realu

Claudio 28.09.2021 23:17

Inter wygrywa z sheriffem 2x, real z szachtarem po remisie Inter 7pkt, Sheriff 6pkt Real 5pkt Szachtar 3pkt. Ależ byłoby ciekawie

pablo77 28.09.2021 23:16

ehh... Dzeko by tam strzelil i by bylo elegancko teraz a tak to uj.

andyvdm 28.09.2021 23:16

XD

andyvdm 28.09.2021 23:16

Kalulu mu w 95 minucie zyebał kupon

FReeFonix 28.09.2021 23:14

No niebywała historia

Saff 28.09.2021 23:14

Przecież to brzmi jak jakiś kiepski wątek z serialu sci-fi

Saff 28.09.2021 23:13

Jak to w ogóle brzmi - jednego dnia grasz z jakimiś Mamrami, a potem ładujesz gola Realowi na Bernabeu :D

FReeFonix 28.09.2021 23:12

Saff - i z Mamrami Giżycko, byłem na tym meczu xD

nicolas80 28.09.2021 23:11

Kessie dziś sabotował milan strasznie sfrajerzył

pablo77 28.09.2021 23:11

Adin mówisz ze Kessie chce do Interu ? :D

Chuchu 28.09.2021 23:11

typowy mecz w Fifę

iss84 28.09.2021 23:11

plus jest taki ze real juz nie odpusci zadnego meczu

Adin 28.09.2021 23:10

jestemciekawy ile Legia pozniej zarobi

Omen 28.09.2021 23:10

Musimy wygrać teraz 3 mecze z rzędu w LM żeby wyjść z grupy.

Saff 28.09.2021 23:09

i teraz jest wypożyczony z Legii do Sheriffu

Saff 28.09.2021 23:09

Najlepsze, że typ który strzelił pierwszego gola dla Sheriffu w sierpniu jeszcze grał w rezerwach Legii w meczu z Bronią Radom

Claudio 28.09.2021 23:08

szkoda ze na Interze sie musza zatrzymac i ten sen im przerwiemy, ale i tak beda szczesliwi

Adin 28.09.2021 23:08

Brugge nie dziwie sie bo maja talenty

Adin 28.09.2021 23:08

oni maja taka dobra obrone

Claudio 28.09.2021 23:08

no ale ten Szeryf to jednak nie taki slaby. Przeszli mocno el.LM a teraz w LM jeszcze mocniej graja

Adin 28.09.2021 23:08

pablo Kessie mysli o nowym klubie dlatego

Adin 28.09.2021 23:07

u siebie z szeryfem

Claudio 28.09.2021 23:07

real ma 3 pkt my 1

pablo77 28.09.2021 23:07

jprdl, chciałem napisać, że Milan nam pokazał jak się gra z Madryckim klubem w 10-tkę od pierwszej połowy ale nie... widzę gen frajerstwa utrzymuję się w Mediolanie permanentnie :D

Adin 28.09.2021 23:07

Real dal ciala

FReeFonix 28.09.2021 23:07

Czemu lepiej?

Adin 28.09.2021 23:06

kie pocieszenie

Adin 28.09.2021 23:06

wiecie lepiej byc teraz kibicem Interu niz Realu

Adin 28.09.2021 23:06

pija Moldawskie wina i dlatego

Claudio 28.09.2021 23:06

nie wazne jak zaczynasz, wazne jak konczysz

andyvdm 28.09.2021 23:06

XDDD

andyvdm 28.09.2021 23:06

Szeriff 6 pkt Inter 1

Adin 28.09.2021 23:05

jak ta tabela wyglada Szeryf pierwszy

andyvdm 28.09.2021 23:05

Latynosow

andyvdm 28.09.2021 23:05

Z Lazio bez latynosk

nicolas80 28.09.2021 23:05

Czarodziej postaw na nich ze wygrają

Claudio 28.09.2021 23:04

na rozkladzie wyjazd z Sassuolo i Lazio. Nieciekawie

CzarodziejCzasu 28.09.2021 23:04

Szeryf moze lm nawet wygrac

Adin 28.09.2021 23:04

Ale Szeryf wow

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się