Archiwum shoutboksa

Chuchu 28.09.2021 21:20

Kompromitujące pudła Dzeko i Lautaro dzisiaj

Luki165 28.09.2021 21:20

Można kończyć sezon

Luki165 28.09.2021 21:20

Generalnie gasić światło

mateo-mazzini 28.09.2021 21:19

pomocy nie mamy, nasza pomoc stoi

Chuchu 28.09.2021 21:19

Napoli scudetto

FReeFonix 28.09.2021 21:19

Sciagneli jakiegos wraka co w Romie podrzędnej go nie chcieli xD

Chuchu 28.09.2021 21:19

Po sezonie

Chuchu 28.09.2021 21:19

Dzeko stary wypalony

Luki165 28.09.2021 21:19

xD

Chuchu 28.09.2021 21:19

Nie mamy ataku w tym sezonie

andyvdm 28.09.2021 21:19

Milan przez 17 minut z Atletico miał więcej okazji niż Inter cała 2 połów z Szachtaraem xd

Luki165 28.09.2021 21:18

xD

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:18

Bedzie gorzej jak za spala

mateo-mazzini 28.09.2021 21:18

Przecietniejemy, czuje wraca era Spaleciaka

doman 28.09.2021 21:17

inzaghi to przegryw , ile razy wygrywal wo 90min tak tyle samo razy przegrywal - chocby z nami o 4 miejsce

Skepta 28.09.2021 21:17

a co mam robic

Skepta 28.09.2021 21:17

jak ]

Skepta 28.09.2021 21:17

po chuy. grac w tej lm

Chuchu 28.09.2021 21:16

Niby co roku to samo, ale co roku człowiek i tak zaskoczony i rozczarowany

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:16

Nie zapraszam cie nwwet

Chuchu 28.09.2021 21:16

Nie idę na piwo

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:16

Przeciez tutaj bedzie powtorka z rozrrywki, szkoda czasu

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:15

Chuchu widzę nie masz co robic

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:15

Ogolnie w lidze jest najgorszy ale jesli chodzi o cale srodowisko calcio we wloszech to jesr dwoch gorszyxh

mateo-mazzini 28.09.2021 21:15

no mowiles najgorszy trener w lidze to teraz kto gorszy

Chuchu 28.09.2021 21:15

Trzeba trzymać kciuki za Real we wszystkich meczach teraz poza tym z nami

Skepta 28.09.2021 21:14

inzaghi oferma\

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:14

Chyba nie

mateo-mazzini 28.09.2021 21:14

w sobotę mowiles ze najgorszy

mateo-mazzini 28.09.2021 21:14

to awansowal

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:13

Inzaghi jest 3 od konca

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:13

We wloszech w calcio najlepsi sa allegri i Conte, potem Juric chyba

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:13

Nigel de jong oczywiscie

mateo-mazzini 28.09.2021 21:13

Randama a teraz opisz kto we Wloszech najlepiej rozumie calcio i dlaczego Cassano

Skepta 28.09.2021 21:12

ktory de jong

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:12

A de jong oczywiscie jest lepszym graczem

mateo-mazzini 28.09.2021 21:12

i wiem co powiesz

mateo-mazzini 28.09.2021 21:11

A to ja wiem ze Ty możesz

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:11

I powiem krotko, jestesmy gleboko w piz dzie

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:11

Ja moge opisac przyszłość Interu

doman 28.09.2021 21:11

Ja osobicie bede w szoku jak wyjdziemy

mateo-mazzini 28.09.2021 21:11

de Jong czy Barella lepszy, opisz

Skepta 28.09.2021 21:11

xD

mateo-mazzini 28.09.2021 21:11

Czarodziej opisz przyszlosc w LM

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:10

Z grupy nie wyjedziemy, lepiej wykorzystajcie wtorki i środy z lm w inny sposob, nie dajcie sie enty raz z rzedu nabrac na tk

doman 28.09.2021 21:10

sprawdzalem wp. ostatnio , no naglowki ze skorupski i dragowski puscili duzo bramek itp , i caly artykul pod bramkarzy i souse a nie nasz wielki klub

FReeFonix 28.09.2021 21:09

O Interze to się ostatnio bardziej w kontekście Contego mówiło aniżeli o samym Interze xD

mateo-mazzini 28.09.2021 21:09

Jakbyscie temu klubowi od wczoraj kibicowali, przeciez my mozemy znowu skonczyc na 4 miejscu

doman 28.09.2021 21:09

takze mowie z duma komu kibicuje ale czuje ze odbieraja to jakbym mowil w jezyku diabła czyli po węgiersku

doman 28.09.2021 21:08

malo tego ,czasem jak bywalem w knajpach na meczach interu (bo znajmoy mial bar i mi wlaczyl - nikt inny tego nie chcial ogladac) to ludzie -znajomi sie pytali co to za mecz i komu kibicuje , cos na zasadzie ze nei znaja tych druzyn :D

Claudio 28.09.2021 21:08

Zobaczymy jak reszta część meczu się ułoży

Claudio 28.09.2021 21:08

City gra, PSg strzela

mateo-mazzini 28.09.2021 21:08

ide o zaklad ze ci co mowia ze bedzie 6 pkt potem po remisie w Tyraspolu beda mowic "punkt na trudbym terenie"

Chuchu 28.09.2021 21:08

PSG gol

Skepta 28.09.2021 21:07

na szeryfie bedzie 4 pkt

mateo-mazzini 28.09.2021 21:07

Ciekawi mnie bardzo to dopisywanie sobie punktow z Szeryfem

FReeFonix 28.09.2021 21:07

Dokł doman

Chuchu 28.09.2021 21:06

Jak ogra Szachtara 2 razy to może awansujemy

doman 28.09.2021 21:06

osoiscie mnie to brzydzi , nie po to kibicuje ponad 20 lat interowi zeby byle gimbus nie znal nazwy tego klubu i ich sukcesow

Chuchu 28.09.2021 21:06

Sporo w rękach Realu

andyvdm 28.09.2021 21:05

Soulmakers w Milanie

doman 28.09.2021 21:05

FF racja

Skepta 28.09.2021 21:05

jestesmy skonczeni

FReeFonix 28.09.2021 21:05

Ku rwa że jakaś Chelsea Londyn ma lepszą historię w Europie w XXI wieku niż wielki Inter Mediolan, to jest dla mnie żart

mateo-mazzini 28.09.2021 21:05

Najbardziej martwi to, ze 3/4 skladu notuje regres

doman 28.09.2021 21:04

tyraspol , nazwa ktora moze byc znana z gry panstwa i miasta moze byc niedlugo okrzyknieta czarnym koniem turnieju i pogromca mistrza wloch :d

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:03

na 100% będziemy mieć 6 pkt z Szeryfem

andyvdm 28.09.2021 21:03

Musimy pozostać zjednoczeni i zobaczymy gdzie to nas doprowadzi moim zdaniem

Chuchu 28.09.2021 21:03

Może wszystko zacznie się w Tyraspolu

Chuchu 28.09.2021 21:03

Tym razem nie zaczęło się w Kijowie

Orzeu 28.09.2021 21:03

cieszę się że Vidal, Correa i Sanchez wracają do pełni sił, bo mogą okazać się kluczowi

Claudio 28.09.2021 21:03

Będziemy męczyć ale wygramy i będą 6 pkt.

FReeFonix 28.09.2021 21:02

Jak to jest, że zmiany Incagiego są takie słabe?

doman 28.09.2021 21:02

ale na tym polega piekno futbolu ze david moze pobic goliata

Chuchu 28.09.2021 21:02

A pewnie będziemy się męczyć z nimi

Orzeu 28.09.2021 21:02

ale no to jest Inter a tam jest jakiś Szeryf , to oni się powinni Interu obawiać

Claudio 28.09.2021 21:02

Dobra jesteśmy sfrustrowani. Ok. Ale takie stanie to trochę już przesada.

Czaglar 28.09.2021 21:02

Już wczoraj Szachtar to miał być do obijania

Chuchu 28.09.2021 21:02

@Orzeu obawiać nie, ale niektórzy myślą, że 2 spacerki i 6 punktów luźno

Orzeu 28.09.2021 21:02

i w Madrycie o wszystko

Orzeu 28.09.2021 21:01

tzn ja wiem że istnieje duża szansa że się zesramy na którymś z tych meczów

doman 28.09.2021 21:01

napewno wyzszym niz slavia

Claudio 28.09.2021 21:01

To był zupełnie inny Inter

Claudio 28.09.2021 21:01

A na jakim byliśmy poziomie jak graliśmy że Slavia?

Chuchu 28.09.2021 21:01

Raczej jestem zbyt doświadczony w kibicowaniu Interowi żeby nie wiedzieć, że możemy znowu się wyyebać

doman 28.09.2021 21:01

to chyba jeszcze gorzej :D

andyvdm 28.09.2021 21:01

Slavii

doman 28.09.2021 21:00

sparty pragi tez sie mielismy nie obawiac :P

Orzeu 28.09.2021 21:00

co Ty Chuchu mówisz że mamy się Szeryfów obawiać?

Claudio 28.09.2021 21:00

Dokładnie. Sheriff to solidna ekipa ale bez przesady.

Orzeu 28.09.2021 21:00

beka

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:00

ale*

interinho 28.09.2021 21:00

Oby ogolic szeryfa bo inaczej biada nam ...

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:00

al przyzwyczaiłem się do tego

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:00

to raczej Ty jesteś Chuchu panikarzem

Chuchu 28.09.2021 20:59

Więc ktoś musi być sporym optymistą biorąc za pewnik 6 pkt z Szeryfami

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

po 4 kolejce będziemy mieć 7 pkt

Claudio 28.09.2021 20:59

A widział ktoś mecz sheriff - Szachtar? Sheriff tylko i wyłącznie kontrował. Mieli masę szczęścia i nie upatrywałbym w nich mocnej drużyny. Szachtar miał pecha niesamowitego wtedy

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

lepiej dla nas, że wygrał

interinho 28.09.2021 20:59

Hakan jest cieniutki strasznie tylko why ? W Milanie klepal i ta technika byla a teraz odskakuje mu wszystko na 2 m

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625498

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się