Archiwum shoutboksa

Adriano_forever 28.09.2021 22:34

mesi

Omen 28.09.2021 22:34

Nie ma co olewać tego Szerifa bo będzie ciężko

Claudio 28.09.2021 22:34

szykuje sie 4 mecz w tym sezonie Atletico bez strzelonego gola.

Omen 28.09.2021 22:33

No bo taka Legia na start w LM dostała chyba 8 bramek od Borussii

andyvdm 28.09.2021 22:33

Nie wiem czy oni tacy słabi czy Milan taki dobry

andyvdm 28.09.2021 22:33

Atletico żadnej akcji nie zrobiło w przewadze gorznej

pluto11 28.09.2021 22:33

I my chcemy ugrac 6 pkt z Tiraspolem i wtjsccz grupy

Claudio 28.09.2021 22:33

mowilem ze milan w 10 jeszcze to utrzyma. Widze ze Atletico 6 strzalow i 0 celnych

Chuchu 28.09.2021 22:32

tylko polskie są słabe

Omen 28.09.2021 22:32

Piłkarz który nie mieści się w składzie Legii strzela bramkę Realowi w Madrycie. Naprawdę nie ma juz słabych drużyn chyba

andyvdm 28.09.2021 22:32

A nie jak się strzela w bramkarza wszystko

andyvdm 28.09.2021 22:32

Fart to jak się od słupka odbije po linii

Imrahil 28.09.2021 22:32

ico znow Inter wtopa hehe

andyvdm 28.09.2021 22:31

To były strzały w bramkarza

Claudio 28.09.2021 22:31

ale Real okazje marnuje. Ogrom farta Szeryfu

andyvdm 28.09.2021 22:31

To nie był fart

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:31

ja piszę o Realu

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:31

inaczej byśmy teraz gadali

andyvdm 28.09.2021 22:31

To Inter miał farta

andyvdm 28.09.2021 22:31

Kto

Adriano_forever 28.09.2021 22:30

już szachtar miał być izi win

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:30

jakby nie mieli farta to mogli z nami dostać jakieś 3:1

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:30

eee tam, takie gadanie

andyvdm 28.09.2021 22:30

Oklep

andyvdm 28.09.2021 22:30

Będzie olel od szeryfów zobaczycie

Chuchu 28.09.2021 22:30

remis dla nas dobry w sumie, bo Real w obu meczach z Szachtarem będzie grał na poważnie

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:30

w tej naszej grupie to będzie loteria

Omen 28.09.2021 22:30

Real to olewa takie zespoły i potem się męczy. A kiedy przychodzi im spotkać się z nami to się spinają.

Claudio 28.09.2021 22:27

chyba spalony

Claudio 28.09.2021 22:27

var

Claudio 28.09.2021 22:26

haha szerif 1-2

FReeFonix 28.09.2021 22:22

Od redakcji

andyvdm 28.09.2021 22:22

A skąd wiesz że to on

Claudio 28.09.2021 22:21

co jak co ale ogladam 20 minut 2 polowie i poza 1 kontra to Sheriff nie istnieje kompletnie

andyvdm 28.09.2021 22:20

Nie działa ten link

Claudio 28.09.2021 22:20

1-1

Claudio 28.09.2021 22:19

Benzema bedzie strzelal

FReeFonix 28.09.2021 22:19

Ty ku rwa zje bie

FReeFonix 28.09.2021 22:19

To o tym spamerze co teraz tu o Zanettim pisał XDD

rroossoonneerii 28.09.2021 22:18

gosciu gra bardziej agresywnie niz kessie

rroossoonneerii 28.09.2021 22:18

czemu llorente jeszcze czerwonej nie dostal

Claudio 28.09.2021 22:18

karny Real

Claudio 28.09.2021 22:17

teraz juz chyba da

Claudio 28.09.2021 22:17

karny bedzie

Claudio 28.09.2021 22:17

znowu VAR

Claudio 28.09.2021 22:16

nie ma

Claudio 28.09.2021 22:16

VAR

Claudio 28.09.2021 22:15

powinien byc chyba karny

Claudio 28.09.2021 22:15

karny real?

iss84 28.09.2021 22:14

na drugiej stronce sa wypowiedzi wszystkich

Claudio 28.09.2021 22:14

Skriniar

iss84 28.09.2021 22:14

to chyba on zablokował setke dla górników co

Claudio 28.09.2021 22:14

serio tak powiedzial?

iss84 28.09.2021 22:13

de vrij: przepraszam za ten wynik

Claudio 28.09.2021 22:13

ale ten Vinicius robi wiatr.

Skepta 28.09.2021 22:13

Jesli real przegra u siebie z tyraspol to pier dole ten sport

Orzeu 28.09.2021 22:12

prywatnie kolega spod Żabki jednego z userow fci

Orzeu 28.09.2021 22:11

psychopata znany na fci

FReeFonix 28.09.2021 22:10

Co to za debil xd

Orzeu 28.09.2021 22:10

Pikos zglaszam to do prokuratury

CyganZingaro 28.09.2021 22:09

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:09

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:09

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:09

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:09

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

iss84 28.09.2021 22:08

cygan roi zaslone dymna bo kocha dzieci

CyganZingaro 28.09.2021 22:08

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:08

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:08

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:08

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

CyganZingaro 28.09.2021 22:08

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

Claudio 28.09.2021 22:08

moze na dopingu są :D

kadrian89 28.09.2021 22:07

Oni maja wakacje w tej swojej lidze i kady mecz w LM płuca będą wypluwać

Claudio 28.09.2021 22:06

teraz Sheriff mial grozna kontre. Lepiej kontrują niż my

kadrian89 28.09.2021 22:06

Ale szeryf u siebie będzie b trudnym rywalem

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:05

jak jest więcej takich sytuacji to już trzeba oglądać się na innych i liczyć na farta

Claudio 28.09.2021 22:05

jak narazie to Sherif świetnie się broni. Ale w koncu zabraknie sił

nicolas80 28.09.2021 22:05

To co proponujesz innego. Kibic powinien wierzyc do konca w swoja drużynę

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:05

w grupie jest miejsce na jedną, dwie straty punktów, proste

domin98 28.09.2021 22:05

Wyrzucili Cię w końcu czy nie?

domin98 28.09.2021 22:05

Jak tam studia?

domin98 28.09.2021 22:04

Cześć Olek

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:04

jak u nas zawsze będzie wyliczanie każdego punktu to nie ma co szukać w tej LM

Orzeu 28.09.2021 22:04

Olek nie zaczynaj znowu

Claudio 28.09.2021 22:03

znowu ten cieć ehh

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:03

a tutaj wyszli jak na trening, cofneli się pod bramkę no i mamy

CyganZingaro 28.09.2021 22:03

Szokujące informacje docierają do nas z Buenos Aires, aresztowany został Javier Zanetti - wieloletni kapitan Interu oraz rezerwowy reprezentacji Argentyny. Zatrzymanie ma związek z rozbiciem szajki pedofilów działających w Mediolanie w latach 2006-2010. 🤬🤬🤬

andyvdm 28.09.2021 22:03

Dopisujecie 6 pkt z Szeryfem a oni strzelają gola Realowi, my nie, oni wygrywają z Szachtarek a my nie

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:03

na Real wyszli nabuzowani i tamci nie wiedzieli co się dzieje przez 60 minut

Adin 28.09.2021 22:03

musicie sie nauczyc nie dodawac przed meczem

Chuchu 28.09.2021 22:03

PSV u siebie ogramy na pewno, Barcelona zagra rezerwami to na pewno ich ogramy, Szachtara u siebie to na pewno walniemy

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:03

to jest kwestia nastawienia

Adin 28.09.2021 22:03

przed meczem tez mial byc 3 pkt

nicolas80 28.09.2021 22:02

Teraz 6 punktów z tiraspolem i wszystko wroci na właściwe tory

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:02

mam nadzieję :D

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:02

bo Szachtar u siebie chyba pie*dolniemy

Adin 28.09.2021 22:02

kadrian ja sie zdziwie jak nie bedziecie top 4

Ibracadabra eight 28.09.2021 22:01

6 pkt i mamy spokój

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się