Archiwum shoutboksa

doman 28.09.2021 21:25

no i ch.j mnie zabili ;/

rroossoonneerii 28.09.2021 21:25

moldawia gol

Chuchu 28.09.2021 21:25

Polscy eksperci jeśli chodzi o wiedzę o calcio to utknęli w poprzedniej epoce

FReeFonix 28.09.2021 21:24

Atletico też gówno w tym sezonie, nie ma co ukrywać xd

Tomala 28.09.2021 21:24

Inter za to bardzo dobrze zagral

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:24

Bo milan ma trenera a my mamy jakas cipe

Adin 28.09.2021 21:24

i wolno

Piekarz 28.09.2021 21:24

XD

Adin 28.09.2021 21:24

Atletico slabo gra

Tomala 28.09.2021 21:24

A Milan, którego każdy tutaj krytykuje, taki cienki zespół i Altletico wygrywa i dominuje

rroossoonneerii 28.09.2021 21:24

sterjlu mowi ze wygrana wlochow na euro natchnela trenerow zeby druzyny wloskie zaczely agres ofensywna pilke XDD

Luki165 28.09.2021 21:23

No no :)

Tomala 28.09.2021 21:23

Inter taki silny, najlepszy we Włoszech a z ogórkami nie potrafi strzelic

Skepta 28.09.2021 21:23

Milan se wygrywa z atletico

doman 28.09.2021 21:23

CC dokładnie

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:23

No wrzesien a juz przegralismy wszystko

Luki165 28.09.2021 21:22

Panowie jest wrzesień

mateo-mazzini 28.09.2021 21:22

Radzę sie wreszcie oswoić z mysla ze Milan jest silny, żaden wstyd to przyznać

doman 28.09.2021 21:22

dobra ja odpalam elder scrollsa online i tam bede wiodl samotna krucjate na pvp

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:21

Milan jest kadrowo mniej wiexejmiedzy juventusem a Intere

Chuchu 28.09.2021 21:21

Leao strzela gola Atletico, koniec świata

Luki165 28.09.2021 21:21

xD

mateo-mazzini 28.09.2021 21:21

i faworyzowany terminarzem

doman 28.09.2021 21:21

Luki - Tobie :D

mateo-mazzini 28.09.2021 21:21

slucham tekstow jaki to Milan slaby

FReeFonix 28.09.2021 21:21

Prędzej Milan wyjdzie z grupy niż Inter

Czaglar 28.09.2021 21:21

Niech wygrywaja

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:21

Milan jest swietnt

Luki165 28.09.2021 21:21

Komu zamknie?

doman 28.09.2021 21:20

milan wygra i zamknie nam mordy

Chuchu 28.09.2021 21:20

Milan gol

Juzek 28.09.2021 21:20

goool

Chuchu 28.09.2021 21:20

Kompromitujące pudła Dzeko i Lautaro dzisiaj

Luki165 28.09.2021 21:20

Można kończyć sezon

Luki165 28.09.2021 21:20

Generalnie gasić światło

mateo-mazzini 28.09.2021 21:19

pomocy nie mamy, nasza pomoc stoi

Chuchu 28.09.2021 21:19

Napoli scudetto

FReeFonix 28.09.2021 21:19

Sciagneli jakiegos wraka co w Romie podrzędnej go nie chcieli xD

Chuchu 28.09.2021 21:19

Po sezonie

Chuchu 28.09.2021 21:19

Dzeko stary wypalony

Luki165 28.09.2021 21:19

xD

Chuchu 28.09.2021 21:19

Nie mamy ataku w tym sezonie

andyvdm 28.09.2021 21:19

Milan przez 17 minut z Atletico miał więcej okazji niż Inter cała 2 połów z Szachtaraem xd

Luki165 28.09.2021 21:18

xD

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:18

Bedzie gorzej jak za spala

mateo-mazzini 28.09.2021 21:18

Przecietniejemy, czuje wraca era Spaleciaka

doman 28.09.2021 21:17

inzaghi to przegryw , ile razy wygrywal wo 90min tak tyle samo razy przegrywal - chocby z nami o 4 miejsce

Skepta 28.09.2021 21:17

a co mam robic

Skepta 28.09.2021 21:17

jak ]

Skepta 28.09.2021 21:17

po chuy. grac w tej lm

Chuchu 28.09.2021 21:16

Niby co roku to samo, ale co roku człowiek i tak zaskoczony i rozczarowany

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:16

Nie zapraszam cie nwwet

Chuchu 28.09.2021 21:16

Nie idę na piwo

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:16

Przeciez tutaj bedzie powtorka z rozrrywki, szkoda czasu

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:15

Chuchu widzę nie masz co robic

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:15

Ogolnie w lidze jest najgorszy ale jesli chodzi o cale srodowisko calcio we wloszech to jesr dwoch gorszyxh

mateo-mazzini 28.09.2021 21:15

no mowiles najgorszy trener w lidze to teraz kto gorszy

Chuchu 28.09.2021 21:15

Trzeba trzymać kciuki za Real we wszystkich meczach teraz poza tym z nami

Skepta 28.09.2021 21:14

inzaghi oferma\

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:14

Chyba nie

mateo-mazzini 28.09.2021 21:14

w sobotę mowiles ze najgorszy

mateo-mazzini 28.09.2021 21:14

to awansowal

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:13

Inzaghi jest 3 od konca

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:13

We wloszech w calcio najlepsi sa allegri i Conte, potem Juric chyba

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:13

Nigel de jong oczywiscie

mateo-mazzini 28.09.2021 21:13

Randama a teraz opisz kto we Wloszech najlepiej rozumie calcio i dlaczego Cassano

Skepta 28.09.2021 21:12

ktory de jong

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:12

A de jong oczywiscie jest lepszym graczem

mateo-mazzini 28.09.2021 21:12

i wiem co powiesz

mateo-mazzini 28.09.2021 21:11

A to ja wiem ze Ty możesz

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:11

I powiem krotko, jestesmy gleboko w piz dzie

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:11

Ja moge opisac przyszłość Interu

doman 28.09.2021 21:11

Ja osobicie bede w szoku jak wyjdziemy

mateo-mazzini 28.09.2021 21:11

de Jong czy Barella lepszy, opisz

Skepta 28.09.2021 21:11

xD

mateo-mazzini 28.09.2021 21:11

Czarodziej opisz przyszlosc w LM

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:10

Z grupy nie wyjedziemy, lepiej wykorzystajcie wtorki i środy z lm w inny sposob, nie dajcie sie enty raz z rzedu nabrac na tk

doman 28.09.2021 21:10

sprawdzalem wp. ostatnio , no naglowki ze skorupski i dragowski puscili duzo bramek itp , i caly artykul pod bramkarzy i souse a nie nasz wielki klub

FReeFonix 28.09.2021 21:09

O Interze to się ostatnio bardziej w kontekście Contego mówiło aniżeli o samym Interze xD

mateo-mazzini 28.09.2021 21:09

Jakbyscie temu klubowi od wczoraj kibicowali, przeciez my mozemy znowu skonczyc na 4 miejscu

doman 28.09.2021 21:09

takze mowie z duma komu kibicuje ale czuje ze odbieraja to jakbym mowil w jezyku diabła czyli po węgiersku

doman 28.09.2021 21:08

malo tego ,czasem jak bywalem w knajpach na meczach interu (bo znajmoy mial bar i mi wlaczyl - nikt inny tego nie chcial ogladac) to ludzie -znajomi sie pytali co to za mecz i komu kibicuje , cos na zasadzie ze nei znaja tych druzyn :D

Claudio 28.09.2021 21:08

Zobaczymy jak reszta część meczu się ułoży

Claudio 28.09.2021 21:08

City gra, PSg strzela

mateo-mazzini 28.09.2021 21:08

ide o zaklad ze ci co mowia ze bedzie 6 pkt potem po remisie w Tyraspolu beda mowic "punkt na trudbym terenie"

Chuchu 28.09.2021 21:08

PSG gol

Skepta 28.09.2021 21:07

na szeryfie bedzie 4 pkt

mateo-mazzini 28.09.2021 21:07

Ciekawi mnie bardzo to dopisywanie sobie punktow z Szeryfem

FReeFonix 28.09.2021 21:07

Dokł doman

Chuchu 28.09.2021 21:06

Jak ogra Szachtara 2 razy to może awansujemy

doman 28.09.2021 21:06

osoiscie mnie to brzydzi , nie po to kibicuje ponad 20 lat interowi zeby byle gimbus nie znal nazwy tego klubu i ich sukcesow

Chuchu 28.09.2021 21:06

Sporo w rękach Realu

andyvdm 28.09.2021 21:05

Soulmakers w Milanie

doman 28.09.2021 21:05

FF racja

Skepta 28.09.2021 21:05

jestesmy skonczeni

FReeFonix 28.09.2021 21:05

Ku rwa że jakaś Chelsea Londyn ma lepszą historię w Europie w XXI wieku niż wielki Inter Mediolan, to jest dla mnie żart

mateo-mazzini 28.09.2021 21:05

Najbardziej martwi to, ze 3/4 skladu notuje regres

doman 28.09.2021 21:04

tyraspol , nazwa ktora moze byc znana z gry panstwa i miasta moze byc niedlugo okrzyknieta czarnym koniem turnieju i pogromca mistrza wloch :d

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:03

na 100% będziemy mieć 6 pkt z Szeryfem

andyvdm 28.09.2021 21:03

Musimy pozostać zjednoczeni i zobaczymy gdzie to nas doprowadzi moim zdaniem

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się