Archiwum shoutboksa

Claudio 28.09.2021 21:43

poprzeczka Barelli czy główka De Vrija...

Claudio 28.09.2021 21:42

no po okazjach Lautaro i Dzeko z 2 metrów mam mieszane uczucia

Ibracadabra eight 28.09.2021 21:42

jakim cudem Real przegrywa? :D

iss84 28.09.2021 21:42

4 popreczki w 3 meczach, co za vodoo na tej ukr odprawiaja

Chuchu 28.09.2021 21:42

No dzisiaj bardziej zdobyliśmy 1 pkt niż straciliśmy 2

Claudio 28.09.2021 21:41

dobrze ze chociaz nie przegrali

Chuchu 28.09.2021 21:41

Brugge - Szeryf w 1/8 co czujecie?

Claudio 28.09.2021 21:41

CHuchu skończ już płakać...normalnie jak nie Ty

rroossoonneerii 28.09.2021 21:41

club bruge wygrywa z lipskiem

iss84 28.09.2021 21:40

jak sie nie trafia z metra do pustej to gdzie do ludzi

Chuchu 28.09.2021 21:40

Szeryf dostarczyciel punktów, pewne 2 zwycięstwa wielkiego Interu

iss84 28.09.2021 21:39

bol d jest tylko straszny bo nic z nimi nie wpada qwa

iss84 28.09.2021 21:39

po ciezkich spotkaniach w lidze

iss84 28.09.2021 21:39

jakbysmy wygrali dzis 1-0 to by bylo ze na ciezkim terenie, po ciezkim meczu, dohrzały zespół wygrał

Claudio 28.09.2021 21:38

oojjjj czerwona De Bryune?

rroossoonneerii 28.09.2021 21:38

spalony

rroossoonneerii 28.09.2021 21:38

ajajaj leao prawie z przewrotki

Skepta 28.09.2021 21:37

Kessie :lol:

Claudio 28.09.2021 21:37

2 mecze i tylko 1 stracony. Lepsza średnia w LM niż w lidze :D

FReeFonix 28.09.2021 21:37

Typ z 3. polskiej ligi ma więcej bramek w lidze mistrzów niż wielki Inter Mediolan

mateo-mazzini 28.09.2021 21:37

overall 8 spotkan 4 zwyciestwa Szymona

juvedead 28.09.2021 21:37

i jaka grupa

kadrian89 28.09.2021 21:37

Inter globalnie patrząc wygrał polowe spotkań w tym sezonie, wiec czas trochę ochłonąć

mateo-mazzini 28.09.2021 21:36

2 mecze 1 punkt zero goli

andyvdm 28.09.2021 21:35

Tylko nie miał kto wykanczac Ukraincom

andyvdm 28.09.2021 21:35

Każde podanie do przodu to była kontra na gola

Claudio 28.09.2021 21:35

tak zerkam na tempo meczu w Paryzu i szczerze mowiac po co my chcemy awansowac?

Ojciec SB 28.09.2021 21:34

To co tam realek traci pkt? Boże ale by jesteśmy dziadami

mateo-mazzini 28.09.2021 21:34

tutaj bylo nudno po prostu xd

mateo-mazzini 28.09.2021 21:34

E tam bywalo gorzej andy

andyvdm 28.09.2021 21:34

Coś strasznego

andyvdm 28.09.2021 21:34

2 połowa to był najgorsza połówka od lat chyba jaka widzialem

Claudio 28.09.2021 21:34

milan to moze niech cos może wygra, a pozniej mozna sie zachwycac. Mistrzostwo covidowe sie nie liczy przypominam

Chuchu 28.09.2021 21:33

oczywiście że się da

Chuchu 28.09.2021 21:33

andy to jest Inter

juvedead 28.09.2021 21:33

ostatnie miejsce jest dla nas ludzie dajmy sobie spokój

DragoDBZ 28.09.2021 21:33

Boje się o Inter, nie aby skończyli w tak dogodnej grupie na3-4 miejscu

andyvdm 28.09.2021 21:33

Takiego gówna jak dzisiaj nie da się drugi raz zagrac

miniu86 28.09.2021 21:33

Real może nam podwójnie skomplikować sprawę jakby już nie była skomplikowana

Claudio 28.09.2021 21:33

Inter da im lekcję futbolu

siwanasaki 28.09.2021 21:33

Nawet Ac Milan po tylu latach jest od nas lepszy taka prawda gorzka ale tak jest

intermed1 28.09.2021 21:33

Przecież Sherif to chłopcy do bicia, cnie?

DragoDBZ 28.09.2021 21:33

i teraz by prawie drugą strzelili Realowi

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:32

Po raz pierwszy od lat Milan moze zrobic nam dziecko w derbach

DragoDBZ 28.09.2021 21:32

Sherif prowadzi z Realem XD

Adin 28.09.2021 21:32

Kessie czerwien. Ten chyba mysli tylko teraz o kasie

CyganZingaro 28.09.2021 21:32

taka jest prawda

CyganZingaro 28.09.2021 21:32

JESTEŚMY POŚMIEWISKIEM EUROPY

interinho 28.09.2021 21:31

Za to Milan mega mocny pytanie czy siądą czy nas zgwałcą w lidze tym razem

Claudio 28.09.2021 21:31

Atletico jak Inter. Fajnie sie zaczelo a teraz kaleczą

mateo-mazzini 28.09.2021 21:31

Milan i tak moze wygrac

kadrian89 28.09.2021 21:31

Tez prawda

Claudio 28.09.2021 21:30

widzac ostatni mecz Atletico to Milan jest w stanie nawet w 10 utrzymac te prowadzenie.

kadrian89 28.09.2021 21:30

No to Milan popłynie pewno

Luki165 28.09.2021 21:30

Jest nadepnięcie

andyvdm 28.09.2021 21:30

A myślałem że to była czerwona bezposrednia

rroossoonneerii 28.09.2021 21:30

i czerwo

rroossoonneerii 28.09.2021 21:30

2 zolte za soft faule

andyvdm 28.09.2021 21:29

Za co niby ta czerwona xD

nicolas80 28.09.2021 21:29

Kessi czerwo

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:29

Ja widzialem kilka meczów szeryfu i wiem co mowie to moze byc największą sensacja xxi wieku

Claudio 28.09.2021 21:29

to z milaosci do milanu

rroossoonneerii 28.09.2021 21:29

kessie czerwo

Luki165 28.09.2021 21:29

Ale sa granice

mateo-mazzini 28.09.2021 21:29

Randama wyszedl poza skale

Luki165 28.09.2021 21:29

Ja rozumiem ze można trolowac

Luki165 28.09.2021 21:28

Randama odstaw ten mefendrom

mateo-mazzini 28.09.2021 21:28

XDDD

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:28

Przeciez ten szeryf to jest jeden z głównych pretendentow do triumfu w calych rozgrywkach

kadrian89 28.09.2021 21:28

No ale my to już 6 pkt z szeryfem mamy podobno xd

andyvdm 28.09.2021 21:27

Szeryf strzela bramkę Realowi i wygrywa z Szactarem czego my nie potrafimy ale 6 pkt 200% xD

Omen 28.09.2021 21:27

I strzela piłkarz wypożyczony z Legii 😂😂

mateo-mazzini 28.09.2021 21:27

Real wyjdzie Szachtar wyjdzie

Claudio 28.09.2021 21:27

no i Real wygra i tak

miniu86 28.09.2021 21:27

Szeryf wygrywa, ok czyli już na pewno nie wyjdziemy z tej grupy bo my teraz potrzebujemy zmierzyć się kimś słabym a oni słabi nie są

Piekarz 28.09.2021 21:27

Randama jesteś zdradzieckim pier.dolcem

Adin 28.09.2021 21:27

emisuje z Lipskiem

Adin 28.09.2021 21:27

to Brugge jest ciekawe

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:27

Tak

mateo-mazzini 28.09.2021 21:27

nie ma opcji zeby Real nie wygral z Tyraspolem - tak to bylo?

Omen 28.09.2021 21:27

W Europie nie ma słabych drużyn poza Polskimi

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:26

Niewazne w jakiej grupie jestesmy i tak z niej nie wyjdziemy

Piekarz 28.09.2021 21:26

od początku mówiłem, że nasza grupa jest piekielnie silna

doman 28.09.2021 21:26

qrva drugi raz mnie zabili , jeny templar

Chuchu 28.09.2021 21:26

Zaraz się okaże, że jesteśmy w grupie śmierci

FReeFonix 28.09.2021 21:26

Hit xD

Adin 28.09.2021 21:26

ktos oglada PSG

Skepta 28.09.2021 21:26

pilka jest piekna

Skepta 28.09.2021 21:26

a teraz wali gola na bernabeuvfreefon

CzarodziejCzasu 28.09.2021 21:26

Gdzie ten typ co obstawial 4:0 dla realu minimum

Adin 28.09.2021 21:25

na pierwszym miejscu

FReeFonix 28.09.2021 21:25

HAHAHHA STRZELIŁ TEN TYP CO GRAŁ NA MAMRACH GIŻYCKO MIESIĄC TEMU XDD

Chuchu 28.09.2021 21:25

"Inter pewne 6 pkt z Szeryfem"

Skepta 28.09.2021 21:25

tiraspol wyjdie z grupy

Czaglar 28.09.2021 21:25

Zaczyna się koszmar jak rok temu

Adin 28.09.2021 21:25

GOOOL Szeryf

Chuchu 28.09.2021 21:25

Szeryf prowadzi z Realem

Piekarz 28.09.2021 21:25

Real w piz.dę

Tomala 28.09.2021 21:25

Ale kadrowo dużo lepiej wygląda niż Inter

Claudio 28.09.2021 21:25

Real xD

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się