Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

HB 28.09.2021 20:51

Nicolas co dalej?

mateo-mazzini 28.09.2021 20:50

?

mateo-mazzini 28.09.2021 20:50

Nicolas jak to poprawićM

nicolas80 28.09.2021 20:50

Utrzymania sie przy pilce

HB 28.09.2021 20:50

Nicolas czego zabraklo Interowi?

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:50

wtedy możemy przegrać nawet z Szachtarem i Realem, bo teraz decydujący jest bilans bramkowy z tego co się orientuję

Czaglar 28.09.2021 20:50

Pierwsze symptom, że ne wygląda to dobrze, mieliśmy dziś, bo to był mec na stojąco.

mateo-mazzini 28.09.2021 20:50

powiedzcie to na glos w domu

Chuchu 28.09.2021 20:50

Frajerska porażka z Realem, kompromitujący remis z Szachtarem

mateo-mazzini 28.09.2021 20:50

SZACHTAR DONIECK NAS ZDOMINOWAL

nicolas80 28.09.2021 20:50

Ale nie zmienia to faktu że mielismy duzo sytuacji aby to dzis wygrać

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:50

wysoko wygrywamy z Szeryfem, Real dwa razy wygrywa z Szachtarem i mamy już 2 miejsce

Chuchu 28.09.2021 20:50

Wkurvia mnie Inter po prostu

mateo-mazzini 28.09.2021 20:49

tak 5, sorry

mateo-mazzini 28.09.2021 20:49

No i super mam sie z tego cieszyć

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:49

a jak Real nie zesra się, to może nawet dwa zwycięstwa bardzo przybliżą nas do awansu

Chuchu 28.09.2021 20:49

5:0 bylo

HB 28.09.2021 20:49

Chuchu masz doła?

nicolas80 28.09.2021 20:49

Szachtar bardzo dobrze zagral zdominowali nas

mateo-mazzini 28.09.2021 20:49

Przypominam mecz Inter - Szachtar 4:0

Piekarz 28.09.2021 20:49

Chuchu ale co Ty pierydolisz

Czaglar 28.09.2021 20:49

Nie no tu ma Alexisa, Correa, Vidala, Vecino to i tak półka lub dwie niż Muriqui, czy inny brat Lukaku z przypadku.

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:49

dokł Orzeu

kadrian89 28.09.2021 20:49

Nie wiem, ale wiem ze wyjazd w tiraspolu będzie prawdopodobnie jeszcze gorszy

Orzeu 28.09.2021 20:48

wygrać 3 następne mecze i mamy awans

Chuchu 28.09.2021 20:48

Prawdopodobieństwo odpadnięcia w grupie wynosi obecnie jakieś 72%

Claudio 28.09.2021 20:48

Mecz szeryf-Szachtar trochę zakrzywił siłę Szachtara. To naprawdę solidna ekipa i niektórzy trochę przesadzają myśląc że przyjechaliśmy ich pewnie ograć. Ja osobiście postawiłem na remis że zwrotem przy wygranej Interu

HB 28.09.2021 20:48

Awans pozostaje niezagrozony, natomiast liczyłem na rywalizacje punktowa z realem

Piekarz 28.09.2021 20:48

no to chyba korzystny wynik w sumie

Piekarz 28.09.2021 20:48

zremisowaliśmy na wyjeździe z drugą najtrudniejszą drużyną w grupie

Piekarz 28.09.2021 20:48

Chuchu no a co

mateo-mazzini 28.09.2021 20:48

a co mial powiedzieć xd

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:48

a mamy przed soba dwa spotkania z Szeryfem xdd

nicolas80 28.09.2021 20:48

Jak to powiedzial Inzagi nie jest to decydujacy mecz

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:47

po dwoch kolejkach wiesz, ze bedzie kompromitacja?

HB 28.09.2021 20:47

Dzis byl mecz w ktorym Alexis powinien byl zagrac 90 min

kadrian89 28.09.2021 20:47

Przecież nikt nie zwalnia ale szykuje się 4 rok kompromitacji w LM

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:47

minimum

Chuchu 28.09.2021 20:47

Skriniar ratuje nam punkt

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:47

wygramy scudetto i będziemy w 1/4 LM

mateo-mazzini 28.09.2021 20:47

no a on ma do wyboru Hakana i Vecino

Chuchu 28.09.2021 20:47

Wyglądaliśmy jak jakiś Inter Stramaccioniego dzisiaj

juvedead 28.09.2021 20:47

Inzaghi powiedział że w LM trzeba mieć topowych graczy

Chuchu 28.09.2021 20:46

Piekarz od kiedy Ty taki optymistycznie anstawiony?

Claudio 28.09.2021 20:46

Psg-City a ten o Milanie 😆

HB 28.09.2021 20:46

Trzeba przestudiowac mecz Szeriffa i odkryc tajniki pokonywania nowego szachtara

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:46

a na koncu to ja mialem racje

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:46

pamiętam to doskonale

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:46

sezon temu tez juz zwalnialiscie Conte

Claudio 28.09.2021 20:46

Ciekawe kto postawił gruba kasę na 0-0

kadrian89 28.09.2021 20:46

Ci co mniej grali i tak czlapali dziś

Piekarz 28.09.2021 20:46

zacznijmy od tego że wywozimy punkt z piekielnie trudnego terenu

mateo-mazzini 28.09.2021 20:46

Bo Szachtar w bramke nie trafiał

HB 28.09.2021 20:46

Po ch ogladac Milan

nicolas80 28.09.2021 20:46

nie stracilismy gola

Czaglar 28.09.2021 20:45

Nie no poczekamy jak się sezon rozwinie, ale temat przygotowania w Lazio był na tapecie. Tam można było jeszcze to tłumaczyć, słaba ławka, ale w Interze to nie przejdzie

HB 28.09.2021 20:45

Czyste konto

Chuchu 28.09.2021 20:45

Oglądacie Milan czy PSG ??

rroossoonneerii 28.09.2021 20:45

jaka

nicolas80 28.09.2021 20:45

Jest pozytywna rzecz z dziejszego meczu

mateo-mazzini 28.09.2021 20:45

to my będziemy remisowac z Torino

Claudio 28.09.2021 20:45

Jak z szeryfem nie będzie 6 pkt to niech lepiej zajmują te ostatnie miejsce bo w LE się ośmiesza

Chuchu 28.09.2021 20:45

Zostaliśmy zdominowani przez Szachtara

mateo-mazzini 28.09.2021 20:45

Przeciez jak zagramy 2 miesiace grania co 3 dni + kolejne wyjazdy na kadry

kadrian89 28.09.2021 20:45

I nie nie mamy kadry szerokiej. To bzdura, mamy 3-4 topów i od nich wszystko zależy

Chuchu 28.09.2021 20:45

Ten mecz to jest wstyd

HB 28.09.2021 20:45

Bo euro copa repry a to podstarzala kadra, najstarsza w serie

mateo-mazzini 28.09.2021 20:44

Jakim cudem my we wrzesniu nie mamy sily w miesniach

Claudio 28.09.2021 20:44

W końcu się uda 😜

HB 28.09.2021 20:44

Czyli Interek dalej doluje kondycyjnie. Widac bylo z Atalanta

mateo-mazzini 28.09.2021 20:44

ludzie

mateo-mazzini 28.09.2021 20:44

No ale jest WRZESIEŃ

Chuchu 28.09.2021 20:44

W tym roku mecz o wszystko na Bernabeu

kadrian89 28.09.2021 20:44

Zmęczenie widać z każdym meczem

Chuchu 28.09.2021 20:44

Claudio co roku takie wyliczenia robimy

Czaglar 28.09.2021 20:44

Wygląda dla nas.bardzo źle, bo za każdym razem wychodzimy z związanymi nogami

Claudio 28.09.2021 20:43

6pkt z szeryfem + wygrana z Szachtarem niczym z dynamem 12 lat temu i wyjście z grupy z 10 pkt

HB 28.09.2021 20:43

Dziekuję za opisy. Czuję się zaspokojony

mateo-mazzini 28.09.2021 20:43

Poza Barella nikt z 5tki z drugiej linii nic nie pokazal, autentycznie wygladali jakby byli na zbiorowym kacu

Chuchu 28.09.2021 20:43

KURA MAĆ

Omen 28.09.2021 20:43

Tylko żeby Real nie wtopił punktów z Szerifem. Tak naprawdę sytuacja w grupie nie wygląda dla nas źle

Piekarz 28.09.2021 20:43

wyjdziemy izi, ten remis jest dużo gorszy dla Szakchtiora niż dla nas :P

Czaglar 28.09.2021 20:43

Tylko ten temat był podnoszony w monecie przyjścia Inzaghiego i jednocześnie odejścia Conte i Pintusa. Przecież te Lazio w momencie grania co 3 dni się kompromitowało. Po wznowieniu Covidowym z drużyny która miała się bić o mistrza, prawie przewalili top4. Wtedy masa kontuzji i donosy o bójkach z sztabem o przygotowania powychodziły.

Husi 28.09.2021 20:43

Dzeko to jest zart, chlop nic nie daje a jeszcze marnuje na potege

mateo-mazzini 28.09.2021 20:42

HB stanie w miejscu, wahadla bez zadbej dynamiki, gra z pominięciem srodka do srodek sie chowa

HB 28.09.2021 20:42

Znawca opisz prognozy na koniec fazy grupowej.

FReeFonix 28.09.2021 20:42

Już niedługo Incagi out

Piekarz 28.09.2021 20:42

brak

HB 28.09.2021 20:42

Piekarz opisz swoje emocje po meczu.

VVujek 28.09.2021 20:42

Cisnelismy Real , a Sachtar ....

HB 28.09.2021 20:42

Mateusz opisz mecz, nie oglądałem.

pluto11 28.09.2021 20:42

A kto ma isc u nas na, kontre jak Dzeko jest wolny jak woz z weglem, Lukaku to szedl jak czołg

Piekarz 28.09.2021 20:42

Szakchtior już rok temu naje.bał Realakom

mateo-mazzini 28.09.2021 20:41

no ale moglismy tes przegrać skriniar wybronil

Pjerun 28.09.2021 20:41

jak mamy grac z kontry majac w ataku Dzeko i Lautaro, ktorzy sa mega wolni

rroossoonneerii 28.09.2021 20:41

dantte nie mow hop jeszcze moldawia wygra z realem XD

Adin 28.09.2021 20:41

a bede mial beke jak szeryf wygra z Realem

VVujek 28.09.2021 20:41

Ale i tak mogliśmy to wygrać Piatov wybronił

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:41

oby Real nie dal ciała z Szachtarem xd

Dantte 28.09.2021 20:41

3 druzyny walcza o to by przypadkiem nie wyjsc z grupy xD

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625474

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się