Archiwum shoutboksa

mateo-mazzini 28.09.2021 21:05

Najbardziej martwi to, ze 3/4 skladu notuje regres

doman 28.09.2021 21:04

tyraspol , nazwa ktora moze byc znana z gry panstwa i miasta moze byc niedlugo okrzyknieta czarnym koniem turnieju i pogromca mistrza wloch :d

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:03

na 100% będziemy mieć 6 pkt z Szeryfem

andyvdm 28.09.2021 21:03

Musimy pozostać zjednoczeni i zobaczymy gdzie to nas doprowadzi moim zdaniem

Chuchu 28.09.2021 21:03

Może wszystko zacznie się w Tyraspolu

Chuchu 28.09.2021 21:03

Tym razem nie zaczęło się w Kijowie

Orzeu 28.09.2021 21:03

cieszę się że Vidal, Correa i Sanchez wracają do pełni sił, bo mogą okazać się kluczowi

Claudio 28.09.2021 21:03

Będziemy męczyć ale wygramy i będą 6 pkt.

FReeFonix 28.09.2021 21:02

Jak to jest, że zmiany Incagiego są takie słabe?

doman 28.09.2021 21:02

ale na tym polega piekno futbolu ze david moze pobic goliata

Chuchu 28.09.2021 21:02

A pewnie będziemy się męczyć z nimi

Orzeu 28.09.2021 21:02

ale no to jest Inter a tam jest jakiś Szeryf , to oni się powinni Interu obawiać

Claudio 28.09.2021 21:02

Dobra jesteśmy sfrustrowani. Ok. Ale takie stanie to trochę już przesada.

Czaglar 28.09.2021 21:02

Już wczoraj Szachtar to miał być do obijania

Chuchu 28.09.2021 21:02

@Orzeu obawiać nie, ale niektórzy myślą, że 2 spacerki i 6 punktów luźno

Orzeu 28.09.2021 21:02

i w Madrycie o wszystko

Orzeu 28.09.2021 21:01

tzn ja wiem że istnieje duża szansa że się zesramy na którymś z tych meczów

doman 28.09.2021 21:01

napewno wyzszym niz slavia

Claudio 28.09.2021 21:01

To był zupełnie inny Inter

Claudio 28.09.2021 21:01

A na jakim byliśmy poziomie jak graliśmy że Slavia?

Chuchu 28.09.2021 21:01

Raczej jestem zbyt doświadczony w kibicowaniu Interowi żeby nie wiedzieć, że możemy znowu się wyyebać

doman 28.09.2021 21:01

to chyba jeszcze gorzej :D

andyvdm 28.09.2021 21:01

Slavii

doman 28.09.2021 21:00

sparty pragi tez sie mielismy nie obawiac :P

Orzeu 28.09.2021 21:00

co Ty Chuchu mówisz że mamy się Szeryfów obawiać?

Claudio 28.09.2021 21:00

Dokładnie. Sheriff to solidna ekipa ale bez przesady.

Orzeu 28.09.2021 21:00

beka

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:00

ale*

interinho 28.09.2021 21:00

Oby ogolic szeryfa bo inaczej biada nam ...

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:00

al przyzwyczaiłem się do tego

ZnawcaCalcio 28.09.2021 21:00

to raczej Ty jesteś Chuchu panikarzem

Chuchu 28.09.2021 20:59

Więc ktoś musi być sporym optymistą biorąc za pewnik 6 pkt z Szeryfami

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

po 4 kolejce będziemy mieć 7 pkt

Claudio 28.09.2021 20:59

A widział ktoś mecz sheriff - Szachtar? Sheriff tylko i wyłącznie kontrował. Mieli masę szczęścia i nie upatrywałbym w nich mocnej drużyny. Szachtar miał pecha niesamowitego wtedy

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

lepiej dla nas, że wygrał

interinho 28.09.2021 20:59

Hakan jest cieniutki strasznie tylko why ? W Milanie klepal i ta technika byla a teraz odskakuje mu wszystko na 2 m

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

ale grali u siebie

andyvdm 28.09.2021 20:59

Jeszcze były potężne kontry zaczynające się podaniem do tyłu

Chuchu 28.09.2021 20:59

Szeryf wygrał 2:0 z tym Szachtarem, który nas zdominował

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

trzeba walczyć

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

ale nie ma co załamywać się

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:59

skompromitowaliśmy się dzisiaj

interinho 28.09.2021 20:58

Oni grali pilka pan do pana a my obsereujemy yno

FReeFonix 28.09.2021 20:58

Już cisną po Inzagim na fb Interu xD

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:58

ja mówiłem od początku sezonu, że brakuje nam jeszcze jednego pomocnika

doman 28.09.2021 20:58

Przypominam ze sherif wygral z ukraincami :P

interinho 28.09.2021 20:57

2 mega duze fakty to Shaktar ktory zjadl nas technicznie i tylko biegalismy za pileczka a drugi to fakt taki ze ni huła sil nie bylo biegac a u nas jest tartak w pomocy i tyle

Claudio 28.09.2021 20:57

Mahrez i Walker wyglądali jak jeden gość

andyvdm 28.09.2021 20:57

70-30 posiadania dla Szachtara w 2 połowie xD

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:57

Forza Inter !! !! !!

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:57

teraz 4 dni odpoczynku i golimy frajerów z Sassuolo

Orzeu 28.09.2021 20:57

:D

Claudio 28.09.2021 20:56

Messi wchodzi obsrany niczym Dzeko dziś

Orzeu 28.09.2021 20:56

prawda jest taka że trafiliśmy do grupy śmierci i dlatego nie idzie

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:56

tak mawiał Zanetti i ja dalej trzymam się tego

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:56

wrócimy silniejsi

Chuchu 28.09.2021 20:56

Nie potrafię racjonalnie wytłumaczyć dzisiejszej gry Interu

Orzeu 28.09.2021 20:56

teraz

VVujek 28.09.2021 20:56

Juve to samo

Orzeu 28.09.2021 20:56

Sassuolo i repka

interinho 28.09.2021 20:56

Ja po dwoch opadlem ale tu widze wieksza faza :-)

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:55

próbuje przekłamać fakty

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:55

ale Andy jak zawsze w swoim świecie

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:55

Sampdoria poza wpjerdolem od Napoli grała bardzo dobre mecze

interinho 28.09.2021 20:55

Znawca relanium ×3 to tak minimum Ci przepisuje

VVujek 28.09.2021 20:55

Z Sampa Milan sie męczył

Claudio 28.09.2021 20:55

Genoa? 4-0

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:55

xddd

andyvdm 28.09.2021 20:55

Zwłaszcza Genoa i Sampdoria którą każdy zlał oprócz nas

Claudio 28.09.2021 20:55

Spokojnie Venezia i Spezia to potentaci

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:54

dzięki HB, lubię wprowadzić trochę chaosu

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:54

dostaliśmy mocne lub solidne ekipy

HB 28.09.2021 20:54

Znawca opisujesz jak opętany, podoba mi się to

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:54

Inter wcale łatwego terminarza nie miał na początku rozgrywek

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:54

a my graliśmy z pretendentami do LE i LM

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:54

a obecne Juve to poziom 10 zespołu Serie A

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:54

mieliście łatwiejszy terminarz

rroossoonneerii 28.09.2021 20:53

a przed lfc jeszcze lazio bylo .

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:53

to już nie ma znaczenia

Luki165 28.09.2021 20:53

Hahha

Luki165 28.09.2021 20:53

Mieliśmy 2 setki i więcej czystych sytuacji niz Ukraińcy ale nas zdominowali

Orzeu 28.09.2021 20:53

widać było w drugiej połowie że nasi siedli

Claudio 28.09.2021 20:53

Na szczęście "tylko" 2 jeszcze zostaly

rroossoonneerii 28.09.2021 20:53

jak my po liverpoolu juve dostalismy po atletico atalanta a po porto was mamy

Orzeu 28.09.2021 20:53

2 dni przerwy były na odpoczynek

Claudio 28.09.2021 20:53

A teraz 3 mecze pod rząd na wyjeździe to jest dramat przy naszej kondycji

rroossoonneerii 28.09.2021 20:53

?

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:53

który ma śmieszny terminarz na początku sezonu

andyvdm 28.09.2021 20:53

Wyglądało to jakby celem było rozegranie teocmeczu jak najmniejszym nakładem sil

MuCha2 28.09.2021 20:53

Ale możemy być szczęśliwi z tego remisu.

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:53

nie jak faworyzowany Milan

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:53

ale największe ogóry dostaniemy dopiero po fazie grupowej LM

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:52

jakbyśmy sobie grali ze Speziami to byłoby inaczej

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:52

ciężkie były ostatnie 3 mecze

Orzeu 28.09.2021 20:52

przecież Lukaku i Hakimi też rok temu nie dali rady

Claudio 28.09.2021 20:52

Po meczach z Viola i Atalanta wypompowalismy się niestety. Tutaj jest problem. Bo kondycji od tak nie da się naprawić.

Luki165 28.09.2021 20:52

Czytam i sie smieje :)

Orzeu 28.09.2021 20:52

a za kim chcesz tęsknić?

Chuchu 28.09.2021 20:52

My większość 2. połowy nie potrafiliśmy z własnej polowy wyjść

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:52

Kadrian89 wygląda mi na osobę, która panikuje nawet jak przypala mu się jajecznica

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się