Archiwum shoutboksa

intermed1 28.09.2021 20:03

Dramat

Czaglar 28.09.2021 20:03

Aajjjjj jakby Dimarco poszedł do konca

FReeFonix 28.09.2021 20:03

Zdjął najlepszego zawodnika Interu xddd brawo

pluto11 28.09.2021 20:03

Gramy straszna padakę

Luki165 28.09.2021 20:02

Zmieniamy system

Luki165 28.09.2021 20:02

Gdzie wygrywaliśmy

Luki165 28.09.2021 20:02

Ludzie szymon zrobił zmiany podobne do meczów ligowych

pablo77 28.09.2021 20:02

czy Barella na srodek za Brozoo

pablo77 28.09.2021 20:01

to co teraz na dwóch pivotów ? Vecino Barella i Hakan na 10-tce ?

Welys 28.09.2021 20:01

Inzaghi to jest tak niesamowity kmiot, że aż ciężko w to uwierzyć xD

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:01

Brozo jakoś bardzo nie protestował to może coś w tym jest

rroossoonneerii 28.09.2021 20:01

to ten dziadek gervinho w szachtarze ?

pablo77 28.09.2021 20:01

moze jakis uraz w sumie gra od deski do deski brozo

Dantte 28.09.2021 20:01

Powinien zdjąć brozo i skriniara. Wyróżniali się na tle innych

Claudio 28.09.2021 20:00

Teraz mamy w końcu gościa w ataku na szybką piłkę

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:00

Hakan da radę, dobrze że Dzeko nie ma

Chuchu 28.09.2021 20:00

Czemu Brozo?

rroossoonneerii 28.09.2021 20:00

wchodzi wielki turas

pablo77 28.09.2021 19:59

widzice Szymon nie jest slepy, od razu robi takie zmiany

Claudio 28.09.2021 19:59

I dzeko

intermed1 28.09.2021 19:59

No i zdjął najlepszego gracza na boisku

pluto11 28.09.2021 19:59

I :cenzor: po meczu jak on zdejmuje Brozo

Claudio 28.09.2021 19:59

Brozo out? Haha

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:59

Wchodzi Hakan i Correa

keats 28.09.2021 19:59

Widzieliscie jak ten dodo biega? Jak hakimi!

Claudio 28.09.2021 19:59

Guziak co pieprz z tymi stałymi fragmentami xD przecież to na naszej polowie

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:59

Przy atakach nie ma ani Dumfriesa ani Dimarco

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:59

Nic dziwnego że nic nie gramy jak siedzimy 5 w obronie

Szociq 28.09.2021 19:58

Dumfries nie wiedział co się dzieje a Milan jak zwykle trzyma poziom

Claudio 28.09.2021 19:58

Correa i Hakan się rozgrzewają

Pjerun 28.09.2021 19:58

w lidze mistrzow tylko Skriniar i Brozovic w tym sezonie dojechali

MuCha2 28.09.2021 19:57

Zmieniać pół składu bo to jest zenua

Dantte 28.09.2021 19:57

Bo skriniar to pan piłkarz

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:57

Tylko się bronimy

Czaglar 28.09.2021 19:57

Jak w ogóle Skriniar to wyjął teraz po powtórce patrze

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:57

Jak będzie 1 punkt po dwóch meczach to będzie fajnie :D

Szociq 28.09.2021 19:56

statystyki jakbyśmy z PSG grali

intermed1 28.09.2021 19:56

Jadą z nami ładnie

intermed1 28.09.2021 19:56

Zaraz strzelą

Husi 28.09.2021 19:56

Ten dzeko to tylko przeszkadza

intermed1 28.09.2021 19:56

Nie ma pomysłu na grę

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:56

Szymon rób zmiany

Claudio 28.09.2021 19:55

Dzeko nawet do główki się skakać nie chce 😄

Bloom99 28.09.2021 19:55

link please

rroossoonneerii 28.09.2021 19:55

prawie tez wygrywaliscie co nie zmienia faktu ze szachtar lepiej gra :<

Husi 28.09.2021 19:55

Zaraz Lautaro na 1:0

marcinek91081 28.09.2021 19:55

Będzie 0-0

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:54

Prawie przegrywaliśmy

rroossoonneerii 28.09.2021 19:54

wy macie klatwe szachtaru jak nic

intermed1 28.09.2021 19:53

Już to widziałem w bramce

rroossoonneerii 28.09.2021 19:53

ale uratowal

Chuchu 28.09.2021 19:53

lol gdzie tam faul?

Claudio 28.09.2021 19:53

Ufff

rbaggio1988 28.09.2021 19:53

Spokojnie dwa remisy z szachtarem i dwie wygrane z tiraspolem daja awans , do tego u siebie możemy spokojnie ograć szachtarow i jeszcze z Realem ugrać remis ;) .

Claudio 28.09.2021 19:53

Stepanenko i Patrick są wkurzający. Solomona bardzo fajny grajek

Husi 28.09.2021 19:53

Bo tu trzeba zacząć strzelać na bramkę, proste granie

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:52

Ajjj te ostatnie podania w pole karne do nikogo

Bloom99 28.09.2021 19:52

dajcie linka

Czaglar 28.09.2021 19:52

Nie mogę z tego Handy

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:51

Na razie to mają różnego

Czaglar 28.09.2021 19:50

No dobra jak z gry nie wejdzie to jeszcze te różne mamu

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:50

Jak chcą awansować z grupy to muszą wygrać

Szociq 28.09.2021 19:49

no nic, jedziemy z drugą połową i zobaczymy czy sprawdzą się nasze przewidywania

Claudio 28.09.2021 19:49

Jest Vecino, jest Dzeko. Wygramy

ragnar 28.09.2021 19:47

albo Sanchez, on zawsze gre rozrusza

Chuchu 28.09.2021 19:47

Pewnie koło 60-70 minuty wejdzie

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:47

Teraz jedziemy z nimi

VVujek 28.09.2021 19:47

Lautaro tez pika odskakuje

Chuchu 28.09.2021 19:47

Correa na drugą połowę bardzo proszę

rchemik 28.09.2021 19:47

poki co to Lautaro lepiej i wiecej gra na sciane jak Dzeko ;p

pablo77 28.09.2021 19:47

najgorzej ze Dzeko malo biega i duzo traci pilek broni go to ze cos tam strzelal

intermed1 28.09.2021 19:47

On piłki nie umie przyjąć

ragnar 28.09.2021 19:47

kuleje przyjecie, Dumfries zgubił kilka pilek, LM tez, Dzeko odskakuje mu na 5 metrow...to do poprawy i przyspieszyc wymiane podan...na stojąco nie wygramy

intermed1 28.09.2021 19:47

Trochę słabo?

Pjerun 28.09.2021 19:46

mialem nadzieje, ze nadrobimy troszke grajac na sciane z Dzeko, ale on w tym aspekcie poki co troche slabo

Claudio 28.09.2021 19:46

Nie wiem po co znowu pokazywali te pudło Dzeko... Dramat

VVujek 28.09.2021 19:46

Pjerun w punkt

pablo77 28.09.2021 19:46

np. mecz z Lazio to chyba wisienka na torcie jego gry z kontry

Pjerun 28.09.2021 19:46

a teraz mamy wolnych napastnikow

Pjerun 28.09.2021 19:45

jak mielismy Lukaku to przeciwnicy bali sie tak ryzykowac, bo nikt nie chcial zostawiac Lukaku 1vs1 z obronca

Chuchu 28.09.2021 19:45

Za Conte to jakoś wyglądało

pablo77 28.09.2021 19:45

lepiej niz z atakiem pozycyjnym

VVujek 28.09.2021 19:45

Bo brakuje zawodnikoe z dryblingiem w pomocy

pablo77 28.09.2021 19:45

akurat Conte dobrze sie czul w grze z kontry

Pjerun 28.09.2021 19:45

bo nie mamy szybkich napastnikow

Chuchu 28.09.2021 19:45

Nie potrafimy wychodzić spod pressingu

Chuchu 28.09.2021 19:45

Ten problem mamy od bardzo dawna, już kilku trenerów wstecz

pablo77 28.09.2021 19:44

potwierdza sie to co w meczu z fiorentina ze jak przeciwnik wyjdzie wysokim pressingiem to jest problem

Czaglar 28.09.2021 19:44

Ten mecz wygląda jak męczarnie rok temu, a teraz mają dodatkowo De Zerbiego

FReeFonix 28.09.2021 19:44

Remis będzie

Seba 28.09.2021 19:44

Chuchu ale już rok temu było 2 razy po 0:0 :D

VVujek 28.09.2021 19:44

Ten salamon dobry jest

nicolas80 28.09.2021 19:44

Wygramy 3-0

Czaglar 28.09.2021 19:44

Ale wtedy mecz się nam ułożył i Piatov rozdawał prezenty

Luki165 28.09.2021 19:44

Od 70 min będziemy na nich siedzieć

VVujek 28.09.2021 19:43

Sahtar nie dość ze pressuje to duzo biegaja brazole wychodząc na pozycje , spuchną

Chuchu 28.09.2021 19:43

My ich 2 lata temu 5:0 sklepaliśmy

Seba 28.09.2021 19:43

Dw Vrij i Inzaghi powiedzieli, że szukają odpowiedniego balansu, więc jest 0:0 zamiast 2:2 :D

Czaglar 28.09.2021 19:43

A najlepiej to Alexis, ale Simone jakoś nie zmienia ustawienia i dzisiaj pewnie nie będzie eksperymentowal

pablo77 28.09.2021 19:43

szkoda tego strzalu dzeko swoja droga nie wiem jak mozna z 2.5 metra nie trafic w bramke...

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się