Powinien zdjąć brozo i skriniara. Wyróżniali się na tle innych
Teraz mamy w końcu gościa w ataku na szybką piłkę
Hakan da radę, dobrze że Dzeko nie ma
Czemu Brozo?
wchodzi wielki turas
widzice Szymon nie jest slepy, od razu robi takie zmiany
I dzeko
No i zdjął najlepszego gracza na boisku
I
po meczu jak on zdejmuje Brozo
Brozo out? Haha
Wchodzi Hakan i Correa
Widzieliscie jak ten dodo biega? Jak hakimi!
Guziak co pieprz z tymi stałymi fragmentami xD przecież to na naszej polowie
Przy atakach nie ma ani Dumfriesa ani Dimarco
Nic dziwnego że nic nie gramy jak siedzimy 5 w obronie
Dumfries nie wiedział co się dzieje a Milan jak zwykle trzyma poziom
Correa i Hakan się rozgrzewają
w lidze mistrzow tylko Skriniar i Brozovic w tym sezonie dojechali
Zmieniać pół składu bo to jest zenua
Bo skriniar to pan piłkarz
Tylko się bronimy
Jak w ogóle Skriniar to wyjął teraz po powtórce patrze
Jak będzie 1 punkt po dwóch meczach to będzie fajnie
statystyki jakbyśmy z PSG grali
Jadą z nami ładnie
Zaraz strzelą
Ten dzeko to tylko przeszkadza
Nie ma pomysłu na grę
Szymon rób zmiany
Dzeko nawet do główki się skakać nie chce 😄
link please
prawie tez wygrywaliscie co nie zmienia faktu ze szachtar lepiej gra :<
Zaraz Lautaro na 1:0
Będzie 0-0
Prawie przegrywaliśmy
wy macie klatwe szachtaru jak nic
Już to widziałem w bramce
ale uratowal
lol gdzie tam faul?
Ufff
Spokojnie dwa remisy z szachtarem i dwie wygrane z tiraspolem daja awans , do tego u siebie możemy spokojnie ograć szachtarow i jeszcze z Realem ugrać remis
.
Stepanenko i Patrick są wkurzający. Solomona bardzo fajny grajek
Bo tu trzeba zacząć strzelać na bramkę, proste granie
Ajjj te ostatnie podania w pole karne do nikogo
dajcie linka
Nie mogę z tego Handy
Na razie to mają różnego
No dobra jak z gry nie wejdzie to jeszcze te różne mamu
Jak chcą awansować z grupy to muszą wygrać
no nic, jedziemy z drugą połową i zobaczymy czy sprawdzą się nasze przewidywania
Jest Vecino, jest Dzeko. Wygramy
albo Sanchez, on zawsze gre rozrusza
Pewnie koło 60-70 minuty wejdzie
Teraz jedziemy z nimi
Lautaro tez pika odskakuje
Correa na drugą połowę bardzo proszę
poki co to Lautaro lepiej i wiecej gra na sciane jak Dzeko ;p
najgorzej ze Dzeko malo biega i duzo traci pilek broni go to ze cos tam strzelal
On piłki nie umie przyjąć
kuleje przyjecie, Dumfries zgubił kilka pilek, LM tez, Dzeko odskakuje mu na 5 metrow...to do poprawy i przyspieszyc wymiane podan...na stojąco nie wygramy
Trochę słabo?
mialem nadzieje, ze nadrobimy troszke grajac na sciane z Dzeko, ale on w tym aspekcie poki co troche slabo
Nie wiem po co znowu pokazywali te pudło Dzeko... Dramat
Pjerun w punkt
np. mecz z Lazio to chyba wisienka na torcie jego gry z kontry
a teraz mamy wolnych napastnikow
jak mielismy Lukaku to przeciwnicy bali sie tak ryzykowac, bo nikt nie chcial zostawiac Lukaku 1vs1 z obronca
Za Conte to jakoś wyglądało
lepiej niz z atakiem pozycyjnym
Bo brakuje zawodnikoe z dryblingiem w pomocy
akurat Conte dobrze sie czul w grze z kontry
bo nie mamy szybkich napastnikow
Nie potrafimy wychodzić spod pressingu
Ten problem mamy od bardzo dawna, już kilku trenerów wstecz
potwierdza sie to co w meczu z fiorentina ze jak przeciwnik wyjdzie wysokim pressingiem to jest problem
Ten mecz wygląda jak męczarnie rok temu, a teraz mają dodatkowo De Zerbiego
Remis będzie
Chuchu ale już rok temu było 2 razy po 0:0
Ten salamon dobry jest
Wygramy 3-0
Ale wtedy mecz się nam ułożył i Piatov rozdawał prezenty
Od 70 min będziemy na nich siedzieć
Sahtar nie dość ze pressuje to duzo biegaja brazole wychodząc na pozycje , spuchną
My ich 2 lata temu 5:0 sklepaliśmy
Dw Vrij i Inzaghi powiedzieli, że szukają odpowiedniego balansu, więc jest 0:0 zamiast 2:2
A najlepiej to Alexis, ale Simone jakoś nie zmienia ustawienia i dzisiaj pewnie nie będzie eksperymentowal
szkoda tego strzalu dzeko swoja droga nie wiem jak mozna z 2.5 metra nie trafic w bramke...
A wiadomo jak sie skończyło
Z Realem zagraliśmy piękne 45 min i pary starczyło na 60
Na razie nie bedzie zadnych zmian
Mecz ocenia sie po 90 min
Mamy 3 wyjazdy pod rząd. Szachtar/Sassuolo/Lazio więc grają Ekonomicznie
Ja tam nie widzę meczarni
Chyba najbliżej ten Vidalak do wpuszczenia jeśli nie wrak
Hakana 1 dobry mecz na 5 to może dzisiaj wypadnie ten jedne
jeżeli po tych męczarniach będą 3 pkt to ja nie mam z tym problemu, ale póki co mamy 1 pkt i nie wygląda to za dobrze
Hakan odkupi dzisiaj swoje winy
Coś mi się wydaje że Dzeko może grać do końca
Ale trudno powiedzieć, że ja wypracowaliśmy jak to Ukr mu podawał.
Vidal in żeby podostrzyc
do 2029 r.