Archiwum shoutboksa

Dantte 28.09.2021 20:01

Powinien zdjąć brozo i skriniara. Wyróżniali się na tle innych

Claudio 28.09.2021 20:00

Teraz mamy w końcu gościa w ataku na szybką piłkę

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:00

Hakan da radę, dobrze że Dzeko nie ma

Chuchu 28.09.2021 20:00

Czemu Brozo?

rroossoonneerii 28.09.2021 20:00

wchodzi wielki turas

pablo77 28.09.2021 19:59

widzice Szymon nie jest slepy, od razu robi takie zmiany

Claudio 28.09.2021 19:59

I dzeko

intermed1 28.09.2021 19:59

No i zdjął najlepszego gracza na boisku

pluto11 28.09.2021 19:59

I :cenzor: po meczu jak on zdejmuje Brozo

Claudio 28.09.2021 19:59

Brozo out? Haha

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:59

Wchodzi Hakan i Correa

keats 28.09.2021 19:59

Widzieliscie jak ten dodo biega? Jak hakimi!

Claudio 28.09.2021 19:59

Guziak co pieprz z tymi stałymi fragmentami xD przecież to na naszej polowie

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:59

Przy atakach nie ma ani Dumfriesa ani Dimarco

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:59

Nic dziwnego że nic nie gramy jak siedzimy 5 w obronie

Szociq 28.09.2021 19:58

Dumfries nie wiedział co się dzieje a Milan jak zwykle trzyma poziom

Claudio 28.09.2021 19:58

Correa i Hakan się rozgrzewają

Pjerun 28.09.2021 19:58

w lidze mistrzow tylko Skriniar i Brozovic w tym sezonie dojechali

MuCha2 28.09.2021 19:57

Zmieniać pół składu bo to jest zenua

Dantte 28.09.2021 19:57

Bo skriniar to pan piłkarz

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:57

Tylko się bronimy

Czaglar 28.09.2021 19:57

Jak w ogóle Skriniar to wyjął teraz po powtórce patrze

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:57

Jak będzie 1 punkt po dwóch meczach to będzie fajnie :D

Szociq 28.09.2021 19:56

statystyki jakbyśmy z PSG grali

intermed1 28.09.2021 19:56

Jadą z nami ładnie

intermed1 28.09.2021 19:56

Zaraz strzelą

Husi 28.09.2021 19:56

Ten dzeko to tylko przeszkadza

intermed1 28.09.2021 19:56

Nie ma pomysłu na grę

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:56

Szymon rób zmiany

Claudio 28.09.2021 19:55

Dzeko nawet do główki się skakać nie chce 😄

Bloom99 28.09.2021 19:55

link please

rroossoonneerii 28.09.2021 19:55

prawie tez wygrywaliscie co nie zmienia faktu ze szachtar lepiej gra :<

Husi 28.09.2021 19:55

Zaraz Lautaro na 1:0

marcinek91081 28.09.2021 19:55

Będzie 0-0

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:54

Prawie przegrywaliśmy

rroossoonneerii 28.09.2021 19:54

wy macie klatwe szachtaru jak nic

intermed1 28.09.2021 19:53

Już to widziałem w bramce

rroossoonneerii 28.09.2021 19:53

ale uratowal

Chuchu 28.09.2021 19:53

lol gdzie tam faul?

Claudio 28.09.2021 19:53

Ufff

rbaggio1988 28.09.2021 19:53

Spokojnie dwa remisy z szachtarem i dwie wygrane z tiraspolem daja awans , do tego u siebie możemy spokojnie ograć szachtarow i jeszcze z Realem ugrać remis ;) .

Claudio 28.09.2021 19:53

Stepanenko i Patrick są wkurzający. Solomona bardzo fajny grajek

Husi 28.09.2021 19:53

Bo tu trzeba zacząć strzelać na bramkę, proste granie

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:52

Ajjj te ostatnie podania w pole karne do nikogo

Bloom99 28.09.2021 19:52

dajcie linka

Czaglar 28.09.2021 19:52

Nie mogę z tego Handy

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:51

Na razie to mają różnego

Czaglar 28.09.2021 19:50

No dobra jak z gry nie wejdzie to jeszcze te różne mamu

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:50

Jak chcą awansować z grupy to muszą wygrać

Szociq 28.09.2021 19:49

no nic, jedziemy z drugą połową i zobaczymy czy sprawdzą się nasze przewidywania

Claudio 28.09.2021 19:49

Jest Vecino, jest Dzeko. Wygramy

ragnar 28.09.2021 19:47

albo Sanchez, on zawsze gre rozrusza

Chuchu 28.09.2021 19:47

Pewnie koło 60-70 minuty wejdzie

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:47

Teraz jedziemy z nimi

VVujek 28.09.2021 19:47

Lautaro tez pika odskakuje

Chuchu 28.09.2021 19:47

Correa na drugą połowę bardzo proszę

rchemik 28.09.2021 19:47

poki co to Lautaro lepiej i wiecej gra na sciane jak Dzeko ;p

pablo77 28.09.2021 19:47

najgorzej ze Dzeko malo biega i duzo traci pilek broni go to ze cos tam strzelal

intermed1 28.09.2021 19:47

On piłki nie umie przyjąć

ragnar 28.09.2021 19:47

kuleje przyjecie, Dumfries zgubił kilka pilek, LM tez, Dzeko odskakuje mu na 5 metrow...to do poprawy i przyspieszyc wymiane podan...na stojąco nie wygramy

intermed1 28.09.2021 19:47

Trochę słabo?

Pjerun 28.09.2021 19:46

mialem nadzieje, ze nadrobimy troszke grajac na sciane z Dzeko, ale on w tym aspekcie poki co troche slabo

Claudio 28.09.2021 19:46

Nie wiem po co znowu pokazywali te pudło Dzeko... Dramat

VVujek 28.09.2021 19:46

Pjerun w punkt

pablo77 28.09.2021 19:46

np. mecz z Lazio to chyba wisienka na torcie jego gry z kontry

Pjerun 28.09.2021 19:46

a teraz mamy wolnych napastnikow

Pjerun 28.09.2021 19:45

jak mielismy Lukaku to przeciwnicy bali sie tak ryzykowac, bo nikt nie chcial zostawiac Lukaku 1vs1 z obronca

Chuchu 28.09.2021 19:45

Za Conte to jakoś wyglądało

pablo77 28.09.2021 19:45

lepiej niz z atakiem pozycyjnym

VVujek 28.09.2021 19:45

Bo brakuje zawodnikoe z dryblingiem w pomocy

pablo77 28.09.2021 19:45

akurat Conte dobrze sie czul w grze z kontry

Pjerun 28.09.2021 19:45

bo nie mamy szybkich napastnikow

Chuchu 28.09.2021 19:45

Nie potrafimy wychodzić spod pressingu

Chuchu 28.09.2021 19:45

Ten problem mamy od bardzo dawna, już kilku trenerów wstecz

pablo77 28.09.2021 19:44

potwierdza sie to co w meczu z fiorentina ze jak przeciwnik wyjdzie wysokim pressingiem to jest problem

Czaglar 28.09.2021 19:44

Ten mecz wygląda jak męczarnie rok temu, a teraz mają dodatkowo De Zerbiego

FReeFonix 28.09.2021 19:44

Remis będzie

Seba 28.09.2021 19:44

Chuchu ale już rok temu było 2 razy po 0:0 :D

VVujek 28.09.2021 19:44

Ten salamon dobry jest

nicolas80 28.09.2021 19:44

Wygramy 3-0

Czaglar 28.09.2021 19:44

Ale wtedy mecz się nam ułożył i Piatov rozdawał prezenty

Luki165 28.09.2021 19:44

Od 70 min będziemy na nich siedzieć

VVujek 28.09.2021 19:43

Sahtar nie dość ze pressuje to duzo biegaja brazole wychodząc na pozycje , spuchną

Chuchu 28.09.2021 19:43

My ich 2 lata temu 5:0 sklepaliśmy

Seba 28.09.2021 19:43

Dw Vrij i Inzaghi powiedzieli, że szukają odpowiedniego balansu, więc jest 0:0 zamiast 2:2 :D

Czaglar 28.09.2021 19:43

A najlepiej to Alexis, ale Simone jakoś nie zmienia ustawienia i dzisiaj pewnie nie będzie eksperymentowal

pablo77 28.09.2021 19:43

szkoda tego strzalu dzeko swoja droga nie wiem jak mozna z 2.5 metra nie trafic w bramke...

Luki165 28.09.2021 19:43

A wiadomo jak sie skończyło

Luki165 28.09.2021 19:43

Z Realem zagraliśmy piękne 45 min i pary starczyło na 60

nicolas80 28.09.2021 19:42

Na razie nie bedzie zadnych zmian

Luki165 28.09.2021 19:42

Mecz ocenia sie po 90 min

Claudio 28.09.2021 19:42

Mamy 3 wyjazdy pod rząd. Szachtar/Sassuolo/Lazio więc grają Ekonomicznie

VVujek 28.09.2021 19:42

Ja tam nie widzę meczarni

Czaglar 28.09.2021 19:42

Chyba najbliżej ten Vidalak do wpuszczenia jeśli nie wrak

intermed1 28.09.2021 19:42

Hakana 1 dobry mecz na 5 to może dzisiaj wypadnie ten jedne

Szociq 28.09.2021 19:41

jeżeli po tych męczarniach będą 3 pkt to ja nie mam z tym problemu, ale póki co mamy 1 pkt i nie wygląda to za dobrze

Seba 28.09.2021 19:41

Hakan odkupi dzisiaj swoje winy

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:41

Coś mi się wydaje że Dzeko może grać do końca :D

Czaglar 28.09.2021 19:41

Ale trudno powiedzieć, że ja wypracowaliśmy jak to Ukr mu podawał.

kadrian89 28.09.2021 19:41

Vidal in żeby podostrzyc

Shoutbox

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

AveCaesar 26.06.2026 10:50

Miki 39 lat ;)

AveCaesar 26.06.2026 10:49

No i zarobimy 20 mln, za dwa lata nie będzie Paza, Bare 31 lat, Hakan (o ile przedłużłby kontrakt, na co się nie zanosi) bedzie miał 34 lata,, Zielu (o ile przedłuży kontrakt) 34 lata. To zmienia naszą sytuację na chwilę. Tak się nie buduje drużyny. Chyba, że Club Brugge.

Klinsi64 26.06.2026 10:39

jakieś tam szanse na niego mamy oczywiscie biorąc pod uwage ktore ploty sa prawdziwe a ktore nie

Claudio 26.06.2026 10:33

przeciez Paz z miejsca daje Interowi mega kreatywnosc i nieprzewidywalnosc - czemu nie patrzysz na te aspekty? To juz nie jest mlokos ktorego trzeba nauczyc gry w pilke

Claudio 26.06.2026 10:33

oni nie chca sie go pozbyc definitywnie

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Żeby przy tym zarobić 20 mln ?

Claudio 26.06.2026 10:32

trzeba pamietac ze byly glosy, iż Real chcialby miec szanse na powrot Paza do Realu.

AveCaesar 26.06.2026 10:32

Znaczy klubu na poziomie Como do ogrywania zawodników innym klubom ?

Claudio 26.06.2026 10:31

Paz juz teraz pokazal ze jest wartoscią dodaną w SerieA. Wybrany najlepszym pomocnikiem ligi. Jakby przez 2 lata miał grać świetnie w Interze i jeszcze mielibysmy za to dostac dodatkowo 20mln przy naprawdę małych szansach na jego transfer to nie wiem czy to az tak slabo wyglada. Trzeba znac swoje miejsce w szeregu

AveCaesar 26.06.2026 10:29

Z każdej strony to wygląda słabo. Paz już jest wyceniany na 80 mln. A jeszcze nie kopnął dobrze piłki w reprezentacji i nie grał w europejskich pucharach w ogóle.

Claudio 26.06.2026 10:29

zalozmy ze jest te 90mln, a przy 20% by było te 90mln musisz sprzedac za minimum te ok 113mln

AveCaesar 26.06.2026 10:28

Zarobimy 20 mln za jego pobyt 2 lata u nas.

Claudio 26.06.2026 10:27

ale bardziej trzeba nastawiac sie na 70 - 90mln, zamiast 60-80mln

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625493

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się