Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Luki165 28.09.2021 19:43

A wiadomo jak sie skończyło

Luki165 28.09.2021 19:43

Z Realem zagraliśmy piękne 45 min i pary starczyło na 60

nicolas80 28.09.2021 19:42

Na razie nie bedzie zadnych zmian

Luki165 28.09.2021 19:42

Mecz ocenia sie po 90 min

Claudio 28.09.2021 19:42

Mamy 3 wyjazdy pod rząd. Szachtar/Sassuolo/Lazio więc grają Ekonomicznie

VVujek 28.09.2021 19:42

Ja tam nie widzę meczarni

Czaglar 28.09.2021 19:42

Chyba najbliżej ten Vidalak do wpuszczenia jeśli nie wrak

intermed1 28.09.2021 19:42

Hakana 1 dobry mecz na 5 to może dzisiaj wypadnie ten jedne

Szociq 28.09.2021 19:41

jeżeli po tych męczarniach będą 3 pkt to ja nie mam z tym problemu, ale póki co mamy 1 pkt i nie wygląda to za dobrze

Seba 28.09.2021 19:41

Hakan odkupi dzisiaj swoje winy

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:41

Coś mi się wydaje że Dzeko może grać do końca :D

Czaglar 28.09.2021 19:41

Ale trudno powiedzieć, że ja wypracowaliśmy jak to Ukr mu podawał.

kadrian89 28.09.2021 19:41

Vidal in żeby podostrzyc

Szociq 28.09.2021 19:40

inni natomiast naoogladali się Interu i dla nich tak gra to kunszt taktyczny Simone XD

Pjerun 28.09.2021 19:40

tez bym takie zmiany zrobil

VVujek 28.09.2021 19:40

No Dzeko nie dość że niewidoczny to jeszcze sete zmarnował, no to byla setka przecież xd

Claudio 28.09.2021 19:40

Jedziemy po Dzeko tzn ze strzeli gola w 2 połowie

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:40

Henry w studiu :p

pablo77 28.09.2021 19:40

Dobra wyglada to srednio, chyba sie zgodzimy ze correa, hakan in dzeko, vecino out ?

Pjerun 28.09.2021 19:39

Ja bym Dzeko zmienil. Mało daje

Luki165 28.09.2021 19:39

Przecież psg ujja tam gra

Claudio 28.09.2021 19:39

Kolton jak zwykle ogarnia. Też stawia na dobrą grę Interu w 2 polowie

VVujek 28.09.2021 19:39

Ludzie sie naogladaja jakiegos PSG w L1 a potem pie... takie glupoty xd

kadrian89 28.09.2021 19:38

Szeryf tez będzie męka może i gorsza

Luki165 28.09.2021 19:38

I bylby var i by nie bylo

Czaglar 28.09.2021 19:38

Był spalony, przecież go odgwizdali

nicolas80 28.09.2021 19:38

Tak na serio jest dobrze gramy na zero z tylu

kadrian89 28.09.2021 19:38

Na wschodzie zawsze męczarnie

VVujek 28.09.2021 19:38

Przypadkowe ? Haha

Chuchu 28.09.2021 19:38

Hakimi szczerze mówiąc miewał gorsze mecze :D

Luki165 28.09.2021 19:38

Nie bylo tam spalonego

Szociq 28.09.2021 19:37

błagam, jeżeli jakieś przypadkowe strzały uznajemy na wykreowane sytuacje to znaczy że my już nie mamy żadnych wymagań wobec tej drużyny

Claudio 28.09.2021 19:37

Muszę spróbować

FReeFonix 28.09.2021 19:37

Strzał Lautaro był po spalonym chyba

FReeFonix 28.09.2021 19:37

Herbatę z cytryną

VVujek 28.09.2021 19:37

A strzał lautaro ?

Luki165 28.09.2021 19:37

A poprzeczka?

Claudio 28.09.2021 19:37

Marudzenie na Dumfriesa...FF coś ty dziś pił?

VVujek 28.09.2021 19:37

A k.. kto xd

FReeFonix 28.09.2021 19:37

Jedyna sytuacja którą kojarzę to strzał Dzeko w kosmos z 3 metrów

VVujek 28.09.2021 19:37

3 bramkowe

Czaglar 28.09.2021 19:37

Przecież my. Ich nie stworzylismy

VVujek 28.09.2021 19:36

DzekobLautaro Barella

VVujek 28.09.2021 19:36

Inter tworzy sytuacje

Luki165 28.09.2021 19:36

No i zaraz siądą na pupie

FReeFonix 28.09.2021 19:36

Co z tego że oni nic nie stworzyli jak my też nic nie stworzyliśmy :D

VVujek 28.09.2021 19:36

I tylko tyle

kadrian89 28.09.2021 19:36

Ale brazole spod pressu ładnie wychodzą i klepią

Sub-Zero 28.09.2021 19:36

Nie idzie na to patrzeć. Hakan za Vecino i Correa za Dzeko i może coś ruszy

Szociq 28.09.2021 19:36

mecz na poziomie naszej ekstraklasy

Luki165 28.09.2021 19:35

My mielismy 3 okazję zeby prowadzić

doman 28.09.2021 19:35

Chyba Brazylijczycy....

Husi 28.09.2021 19:35

Paliwo paliwem ale nasz snajper dostając piłkę na tacy przy 3 metrach do bramki ląduje w trybuny to wiecie

Luki165 28.09.2021 19:35

A wy marudzicie

Luki165 28.09.2021 19:35

Ludzie Ukraińcy nic nie stworzyli

FReeFonix 28.09.2021 19:35

Pomyśleć sobie, że to niby Inter wygląda najlepiej kadrowo z całej Serie A xd

VVujek 28.09.2021 19:35

Kilkukrotnie tracimy piłkę przez slabe przyjecie pilki , a to Dzeko a to lautaro

kadrian89 28.09.2021 19:35

Paliwa brakuje, nie mamy głębi składu jednak

FReeFonix 28.09.2021 19:34

Damfris straszny jeździec bez głowy, on w ogóle używa mózgu czasem?

pluto11 28.09.2021 19:34

Perisic woecej do przodu gra ale Dimarco potrafi dośrodkowac

intermed1 28.09.2021 19:34

To jest dramatyczna sytuacja jeśli Perisic ma nas ratować

Chuchu 28.09.2021 19:34

Póki co śmierdzi remisem

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:34

Nie wiem czy na LM Perisić nie byłby lepszy

VVujek 28.09.2021 19:34

Oni

kadrian89 28.09.2021 19:34

Inter jak na kacu

pluto11 28.09.2021 19:34

Dzeko nie ma prawa wyjsc na druga polowe z jego grą

VVujek 28.09.2021 19:34

Obi mogli strzelić

nicolas80 28.09.2021 19:34

Rozczarowanie kompromitacja zmienic wszywstkich haha

VVujek 28.09.2021 19:34

Dzeko Lautaro Denzel Barella

Pjerun 28.09.2021 19:33

z Realem w pierwszej polwoie zagralismy swietnie, w drugiej bylo gorzej. Moze teraz bedzie na odwrot

VVujek 28.09.2021 19:33

Zreszta to my mielismy okazje

Szociq 28.09.2021 19:33

przecież naszych nikt nie pressuje, potykają się o własne nogi

minus09 28.09.2021 19:33

klasyczny gianfranco obsranko

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:33

Dokładnie, w drugiej poprawki Szymona, ewentualne zmiany i załatwimy to jak z Fiorentiną

VVujek 28.09.2021 19:33

Ta jak ciagle pressing stosują xd

rchemik 28.09.2021 19:32

shaktar czeka i kontry wiec sil im nie braknie

FReeFonix 28.09.2021 19:32

Jedyne co to pressują, tak to nic

VVujek 28.09.2021 19:32

Szachtar ciągle pressuje

Czaglar 28.09.2021 19:32

W tym problem, że Ukryj niczego nie rzucily

Dantte 28.09.2021 19:32

Wujek, ale szachtar nic nie gra xd

VVujek 28.09.2021 19:31

Skończcie płacz kolejny mecz w ktorym rywal rzuca wszystkie sily na 1 połowę

pluto11 28.09.2021 19:30

Jedynie Brozo jest wszedzie dzisaj

rchemik 28.09.2021 19:30

jak czytać moc zespołu jak w 1 skłądzie na 10 gra Vecino Mocarny ;p

pluto11 28.09.2021 19:30

Dzeko to tragedia jest

Claudio 28.09.2021 19:30

Nasi grają oszczędnie. Ta sama taktyka co w ostatnich meczach 1 połowa na stojąco a 2 połowa brali się za robotę

rchemik 28.09.2021 19:29

piach... nic sie nie klei

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:29

Jak na razie wieje tym samym co w zeszłym sezonie

intermed1 28.09.2021 19:29

Kaszanoglu na ratunek

Czaglar 28.09.2021 19:29

3 lata obijania w grupie robi swoje

pluto11 28.09.2021 19:29

Jak na razie wieje żenada

Czaglar 28.09.2021 19:29

Usrani jesteśmy po pachy.

Claudio 28.09.2021 19:29

Bastoni spi

FReeFonix 28.09.2021 19:28

de Vrij mi najgorzej z naszej obrony wygląda w tym sezonie

Dantte 28.09.2021 19:28

Pan skriniar

keats 28.09.2021 19:27

Vecino statysta niestety

Luki165 28.09.2021 19:27

Zal tego Nandeza

zv0d 28.09.2021 19:27

Szkoda że nie ma już guarina :(

Luki165 28.09.2021 19:27

No niestety nie mamy tego 3 do środka

Ibracadabra eight 28.09.2021 19:27

Hakan akurat mógłby coś z dystansu wsadzić

Claudio 28.09.2021 19:26

Chcieliście Vecino ale nie widzę progresu w porównaniu z Hakanem

Shoutbox

timon 26.06.2026 17:17

Tylko wloska mentalnosc i tak nie pozwoli na promowanie mlodych. U nas przy 3-0 wolimy wpuszczac Darmiana czy Mikiego zamiast Topalovicia czy Cocchiego

timon 26.06.2026 17:17

Niemcy co chwile kogos do UK za gruby hajs sprzedaja, jezeli my nie mamy siana to powinnismy gruby hajs w scouting zainwestowac

Claudio 26.06.2026 17:03

Sandro Tonali is one of De Zerbi's biggest targets for Tottenham's transfer summer, but the first approach of €93M was rejected by Newcastle!

Piotrek85 26.06.2026 16:59

Borussia idzie po Guele Doue

martins2000 26.06.2026 16:45

Idrissa Touré kolejny?!

lord-gs 26.06.2026 16:37

Akurat City to klub kupujacy a nie sprzedajacy

lord-gs 26.06.2026 16:37

A skad to przekonanie?

martins2000 26.06.2026 16:28

Bastoni jakby grał w City to by go sprzedali 150 a Inter to taka biedronka

Claudio 26.06.2026 16:24

Niech idzie do AV

Claudio 26.06.2026 16:24

🚨 Mateo Kovacic stał się celem transferowym zarówno dla Nottingham Forest, jak i Aston Villa przed letnim oknem. Manchester City chętnie wysłucha ofert dla chorwackiego pomocnika, którego aktualna oferta ma wygaśnąć w przyszłym roku.

Claudio 26.06.2026 16:21

kiedys sie mowilo o arabach ze to zaraza, zło, psują futbol, ale jak angole robią dokladnie to samo tylko na wieksza skalę to już jest cacy

Claudio 26.06.2026 16:20

angole to zaraza obecnych czasów....

Claudio 26.06.2026 16:20

Wyścig o Yan Diomande się rozkręca! 🔥👀 Według raportów Lipsk odrzucił właśnie poprawę oferty Liverpoolu o około 116 mln euro.

AveCaesar 26.06.2026 16:15

O widzę, że Anglik 32 lata i więcej w szpitalu jak na boisku. Wycofuję wszystko.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Ten Molina byłby w porządku.

AveCaesar 26.06.2026 16:13

Stones z Mancinim i obrona stanęłaby na nogi. Tylko kto na wahadełko ?

Piotrek85 26.06.2026 16:07

Przykre to ,ale liga włoska to dziadostwo

pluto11 26.06.2026 16:04

Solet + Stones lub Mancini do tego Provedel ktoś na wahadło i jak się uda Jones. Pozbyć się Asllaniego Pavarda Fratte

Borgen 26.06.2026 16:02

Chociaż ku mojemu zaskoczeniu wygląda na to, że chociaż LH czy Diouf nie wnieśli szczególnie dużo do klubu to finansowo jakoś specjalnie na nich nie stracimy... No, ale to nie może być nasza długofalowa strategia, że kupujemy przeciętniaków, próbujemy ich wypromować w LM i sprzedać 5-10 milionów drożej

El_Imprezatore 26.06.2026 15:59

Jak się hajsu niema to się kombinuje a nie kupuje pokemony z Francji jak diufa czy LH

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625565

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się