Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pluto11 28.09.2021 20:15

70 minuta a my wybijamy pike jak najdalej od bramki

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:15

Kiedy my ogarniemy tą grę w LM?

FReeFonix 28.09.2021 20:14

Bez kitu

Chuchu 28.09.2021 20:14

De Zerbi miażdży taktycznie Inzaghiego

INTERkibic 28.09.2021 20:14

No ale czy wy widzicie ze shahtar jest lepszy od nas?

Omen 28.09.2021 20:14

Najgorszy mecz za Inzaghiego

pluto11 28.09.2021 20:14

Czy my oddalismy jakis strzal w swiatlo bramki?

Claudio 28.09.2021 20:14

Nie zachowuj się jak pusto zyeby z acmilancompl

pluto11 28.09.2021 20:13

I my chcemy obronic mistrza i wyjsc z grupy LM z tak grą

Omen 28.09.2021 20:13

Co my gramy z Barcelona na Camp Nou czy z Szachtarem. Jprdl

INTERkibic 28.09.2021 20:13

Masakra. Ludzie masakra. Co roku to samo.

Claudio 28.09.2021 20:13

Rosso nie martw się o Hakana

Czaglar 28.09.2021 20:13

Z gry nic nie mamy, albo wpadnie coś po różnym ,albo jakiś jeden zryw wyjdzie.

Intermem 28.09.2021 20:13

Spokojnie zaraz wejdzie potężny Hakan.statystycznie jest najlepszy na świecie.Jest poprostu potężny !! ! A nie sorry on już gra 😂

Claudio 28.09.2021 20:13

Zaraz się okaże że remis to świetny wynik w Kijowie

rroossoonneerii 28.09.2021 20:12

turek w ogole gra ?

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:12

Nawet ciężko wytłumaczyć czemu tak beznadziejnie grają

Chuchu 28.09.2021 20:12

Jak nie przegramy to będzie fart

Luki165 28.09.2021 20:12

3 min i zaczynamy jazdę po zwycięstwo

FReeFonix 28.09.2021 20:12

Chuchu melisy siem napij

intermed1 28.09.2021 20:12

Ale jadą z nami

Chuchu 28.09.2021 20:11

idę po wódkę chyba

Husi 28.09.2021 20:11

Niby jest

Chuchu 28.09.2021 20:11

nie da się tego oglądać

intermed1 28.09.2021 20:11

Vecino jest na boisku?

rroossoonneerii 28.09.2021 20:11

skriniar znowu uratowal

intermed1 28.09.2021 20:11

Zajebista wrzuta z wolnego a ci stoją

pablo77 28.09.2021 20:11

chyba poszedl zaklad z drzeko kto wycurvi mocniej w kosmos

Husi 28.09.2021 20:11

Co za ciota

intermed1 28.09.2021 20:11

Nie mogę na to patrzę

Pjerun 28.09.2021 20:11

tak jak rok temu

FReeFonix 28.09.2021 20:11

Martynec overrated mocno

Claudio 28.09.2021 20:11

Bastoni litości...

Husi 28.09.2021 20:10

Hahahaah

Pjerun 28.09.2021 20:10

bez jaj

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:10

Lautaro

Czaglar 28.09.2021 20:10

Nic się nie klei. Dramat

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:10

Lauraro

pablo77 28.09.2021 20:10

jprdl jaki to jest pokemon facepalm

Chuchu 28.09.2021 20:10

...

rroossoonneerii 28.09.2021 20:10

to *

rroossoonneerii 28.09.2021 20:10

nicolas do odklejeniec po grzybach halucynach

Chuchu 28.09.2021 20:10

To z kim w fazie pucharowej LE?

Claudio 28.09.2021 20:10

Marnują takie sety jakby na podwórku sobie grali. No debile

FReeFonix 28.09.2021 20:10

Spokojnie Nicolas80 mówił że wygramy 3-0 a VVujek że stwarzamy okazje xD

oster 28.09.2021 20:10

Te dośrodkowania Dimarco to porażka

rroossoonneerii 28.09.2021 20:10

drugiej takiej sytuacji nie bedzie

intermed1 28.09.2021 20:09

Kolejny zjep

mateo-mazzini 28.09.2021 20:09

Dimarco dzisiaj absolutny dramat

Claudio 28.09.2021 20:09

Kur nie...

intermed1 28.09.2021 20:09

Hahahahah

mateo-mazzini 28.09.2021 20:09

ofensywnie Darmian daje najwiecdhze wszystkich wahadlowych

minus09 28.09.2021 20:09

z wlasnej polowy nie potrafimy wyjsc

FReeFonix 28.09.2021 20:09

W Kijowie, przepraszam

minus09 28.09.2021 20:09

przeciez my w drugiej polowie nie zaatakowalismy bramki

Husi 28.09.2021 20:09

Tragiczny jest ten mecz

mateo-mazzini 28.09.2021 20:09

Darmian nas uratuje

Czaglar 28.09.2021 20:09

Tak wyczekalismy ich na drugą połowę, że nawet blisko strzału nie bylismy

Claudio 28.09.2021 20:09

Barelli piłka odskakuje, Lautaro nawet jej przytrzymać nie potrafi. Trochę więcej mobilizacji i wyciągniemy te 1-0

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:09

Przewracają się o własne nogi

FReeFonix 28.09.2021 20:08

Jeszcze Brozović grał dobrze

FReeFonix 28.09.2021 20:08

Ciężkie powietrze w Doniecku

MuCha2 28.09.2021 20:08

Jedynie kto gra i komu sje chce to skriniar reszta spóźniona bez wiary piłka się odbija jak amatorom nawet barella jest cieniem

Czaglar 28.09.2021 20:08

Umówmy się z minuty na minutę wygląda to coraz gorzej

INTERkibic 28.09.2021 20:08

A dimarco jak dla mnie. Zwykły średni Kopacz.

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:08

Na razie to lipa że tak gra mistrz kraju :D

Claudio 28.09.2021 20:08

Oni jakby serio sił nie mieli 😄

Chuchu 28.09.2021 20:07

My prawie z własnej połowy nie wychodzimy

CzarodziejCzasu 28.09.2021 20:07

Dumfries to jeden z najgorszych pilkarzy jaki trafil do mediolanu

FReeFonix 28.09.2021 20:07

Niski pressing

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:07

Dimarco nawet przyjąć piłki nie potrafi, no co jest ??

INTERkibic 28.09.2021 20:07

PrZod nie Istnieje. Mam wrażenie ze jakby skriniar poszedł to przodu sam to by więcej zrobił

MuCha2 28.09.2021 20:07

Polska repr za najgorszych czasów ….

intermed1 28.09.2021 20:07

Bronimy się przed Szachtarem

Chuchu 28.09.2021 20:07

Ależ poirytowany jestem

Chuchu 28.09.2021 20:07

Nie da się patrzeć na to

MuCha2 28.09.2021 20:07

Do zmiany i to szybciutko

CzarodziejCzasu 28.09.2021 20:07

Bo to amator

intermed1 28.09.2021 20:07

A kto ogarnia?

FReeFonix 28.09.2021 20:06

Dokł

INTERkibic 28.09.2021 20:06

Niestety ale przegramy to. Jestem pewny

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:06

Dumfries dziś niestety nie ogarnia

intermed1 28.09.2021 20:06

Kolejny nie potrafi piłki przyjąć

Claudio 28.09.2021 20:06

Oni nie są kompletnie skupieni na tym meczu

intermed1 28.09.2021 20:06

Ja jebe

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:06

Tylko farfocel jakiś może wpaść, nic więcej

Claudio 28.09.2021 20:05

2 połowa wygląda tak jak w zeszłym sezonie. Tylko koszulkami się zamienili 🙂

CzarodziejCzasu 28.09.2021 20:05

Inzaghi w zasadzie do zwolnienia juz wiadomo ze to amator

INTERkibic 28.09.2021 20:05

No przecież w życiu z taka „gra” tego nie wygramy

MuCha2 28.09.2021 20:05

Szachatar nas wyjaśnia co za sipa

intermed1 28.09.2021 20:05

Zrobił zmiany i nic z tego nie wynika

INTERkibic 28.09.2021 20:05

Ale gramy pisde

MuCha2 28.09.2021 20:05

Darmian nas uratuje

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:05

Dla mnie bez tych 3 punktów nie mają już czego szukać w 1/8

FReeFonix 28.09.2021 20:05

Po prostu nie jesteśmy doświadczeni europejsko zrozumcie :/

marcinek91081 28.09.2021 20:04

Gramy piach widać było po kwadransie

Chuchu 28.09.2021 20:04

Nie wygląda jakbyśmy mieli wygrać

pluto11 28.09.2021 20:04

Znowu 4 miejsce w grupie

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:04

Naszym te 3 pkt dałyby kopa a tak to pewnie znowu nie awansujemy

pluto11 28.09.2021 20:04

Tego sie ogladac nie da

Shoutbox

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

wiadomo, że się połamie pewnie, ale może jakbyśmy nim dobrze zarządzali to mógłby więcej grać

ZnawcaCalcio 26.06.2026 12:40

Brałbym tego Stonesa przy rozsądnej pensji

Lopez 26.06.2026 12:37

Doskonałe relacje były też z ojcem tego z udine

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

XD

El_Imprezatore 26.06.2026 11:58

Tak właśnie będzie według Włochów

Claudio 26.06.2026 11:54

Perez "Beppe mój przyjacielu, ależ mamy doskonałe realcje! Do tego Javier się zna z tatą Paza. Niebywałe! W takim wypadku nie pozostaje mi nic innego jak odrzucić ofertę klubów angielskich wartą 10mln euro większą i oczywiście przyjąć Twoje - one są niepodważalne i mocne!"

Klinsi64 26.06.2026 11:47

w licytacji nie mamy nawet co startować

Klinsi64 26.06.2026 11:47

no na tym jedynie możemy opierać nadzieje + ten odkup

Jacenty 26.06.2026 11:40

wg Corsera Inter liczy w duzej mierze na relacje Marotta-Perez oraz Zanetti_Paz (senior). I podobno nie przewidujemy transakcji łączonej z Bastonim

Piotrek85 26.06.2026 11:34

Newcastle chce ponad 100 mln euro

Piotrek85 26.06.2026 11:30

I Van Hecke chyba ok 60 mln

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Senesi i Robertson przyszli już z wolnego transferu.

Piotrek85 26.06.2026 11:29

Tottenham oferuje 80 mln euro za Tonaliego. Ale tam w Anglii idą z rozmachem.

AveCaesar 26.06.2026 11:11

Ponoć lepszy rydz jak nic 😝

Jacenty 26.06.2026 11:05

Inter przedłużył kontrakt z Pelettim (rocznik 200 8) do 2029 r.

Jacenty 26.06.2026 11:03

Reale i Bayerny już się podniecają tym 18letnim Marokańczykiem Bouaddim czy jakoś tak, ale Francuzi (Lille) chcą już za niego po dwóch dobrych meczach na mś 80 mln euro

Klinsi64 26.06.2026 10:58

za 2 lata pojawi sie wielu innych pilkarzy na ktorych sie real podnieci

Jacenty 26.06.2026 10:54

A szans na Paza upatrywałbym jednak w samym piłkarzu. Skoro chciał zostać w Como, to jednak nie pieniądze są dla niego najważniejsze ale możliwość gry i rozwoju, zrównoważonego. U nas będzie miał w zasdzie gwarantowany skład, grę w LM, stabilizację. Z kolei transfer do Anglii to jak skok na główkę do wody nie wiedząc gdzie znajduje się dno. Myślę, że nie będzie chciał zaryzykować swojej kariery

Jacenty 26.06.2026 10:52

Dla mnie takim przyzwoitym minimum, jakie powinniśmy zarobić przy klauzuli odkupu, byłoby 30mln. Rozwinie się na pewno, a reinwestowanie ok 90mln euro to przynajmniej 2 niezłych piłkarzy

AveCaesar 26.06.2026 10:51

Czyli tak na prawdę będzie tylko Barella.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29497

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625497

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się