Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:41

jestem dobrej mysli

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:41

dwa mecze z Szeryfem

Claudio 28.09.2021 20:41

Z tymi kontrami to jest nieporozumienie. Za Conte to była największą broń

FReeFonix 28.09.2021 20:41

Kosztuje

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:41

spokojnie

miniu86 28.09.2021 20:41

Jest taka stara zasada która mówi że nie wolno przegrywać pierwszego meczu w LM po potem wszystko się komplikuje

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:41

my po 4 kolejce mozemy miec juz awans

FReeFonix 28.09.2021 20:41

Strata Pintusa tyle nas kosztuję?

mateo-mazzini 28.09.2021 20:41

nie ma przyspieszenia, nie ma dryblingu tez

Szociq 28.09.2021 20:41

dzisiaj w każdym aspekcie wyglądaliśmy fatalnie

Piekarz 28.09.2021 20:41

znowu mecz o wszystko się szykuje pod koniec grupy xD

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:40

terminarz ostatnio latwy nie byl

Adin 28.09.2021 20:40

Vecino 21 dotkniec

mateo-mazzini 28.09.2021 20:40

my fizycznie wygladany fatalnie

VVujek 28.09.2021 20:40

Fatalnie Inter

Claudio 28.09.2021 20:40

Kibice Milanu mają to do siebie że widzą to co chcą widzieć

mateo-mazzini 28.09.2021 20:40

A w ogole czy ktos zauważył, ze my ANI RAZU nie wyprowadziliśmy kontry nawet rowną liczba pilkarzy, nie mówiąc o przewadze liczebnej

Piekarz 28.09.2021 20:40

niezłe kupsko

Ojciec SB 28.09.2021 20:40

Irytowało w końcówce jak szliśmy z jakaś niby akcja i wycofanie do obrony, z przodu często nikogo nie było

rroossoonneerii 28.09.2021 20:40

wybicia nie widzialem

NdOrom 28.09.2021 20:40

z Relaem wkalkuowana porazka

NdOrom 28.09.2021 20:40

ale tak wlasnie powinni zagrac dzisaj

rroossoonneerii 28.09.2021 20:40

no widzialem 2/3 i strzal

FReeFonix 28.09.2021 20:40

I maverik na messengerze

Szociq 28.09.2021 20:40

widocznie gwint się zerwał ;-)

Claudio 28.09.2021 20:40

Ale rossoneri widział 2 dotknięcia Hakana

FReeFonix 28.09.2021 20:39

VVujek i nicolas80 kompro

NdOrom 28.09.2021 20:39

nie no z Realem to w zasadzie wszysyc zagrali spoko

Adin 28.09.2021 20:39

wg statystyk Hakan dotknal 18 razy a gaglardiani 7 razy

VVujek 28.09.2021 20:39

Zazwyczaj Inter w 2 polowie podkrecal śrubę, to było

interinho 28.09.2021 20:39

De zerbi wysrał inzaghiego 3 razy dzisiaj

Pjerun 28.09.2021 20:39

Skriniar i Brozovic tylko w lidze mistrzow w tym sezonie

mateo-mazzini 28.09.2021 20:39

Szokujaco slabo, ale coz, to chyba za duze buty dla niektorych

Ojciec SB 28.09.2021 20:39

Dzeko się skompromitował, Correa prócz jednego strzału to jakby go nie było na boisku, środek pola bez zawodników

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:39

No to pewnie LE ;)

Juzek 28.09.2021 20:39

Mystrz Włoch

minus09 28.09.2021 20:38

jak sie oddaje pierwszy celny strzal w 87 minucie to sie nie wygrywa meczu proste

Szociq 28.09.2021 20:38

Jak to szło po pierwszej połowie? Jesteśmy lepsi, kreujemy sytuacje, Ukraińcy ciagle pressują i w drugiej połowie opadną z sił :D

Claudio 28.09.2021 20:38

Boję się że nas Sassuolo zabiega w weekend. Kondycyjnie wyglądamy fatalnie

NdOrom 28.09.2021 20:38

bo to ewidentnie kondycjnie nie dojechalo

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:38

na koniec fazy grupowej bedziemy mieli 10-13 pkt

El_Imprezatore 28.09.2021 20:38

Caly zespol oprocz skriniara zagral dno

NdOrom 28.09.2021 20:38

To co Atalanta ich zajechala?

Matiinterlegia 28.09.2021 20:38

Jeszcze kupon mi upierdzielili

FReeFonix 28.09.2021 20:38

Potężny mistrz Włoch

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:38

wyjdziemy

Ojciec SB 28.09.2021 20:37

Znowu dupa, my nie wyjdziemy z tej grupy cl nigdy

El_Imprezatore 28.09.2021 20:37

Dno dno i jeszcze raz dno

Husi 28.09.2021 20:37

Dramat ten mecz, wstyd się tak zaprezentować

martin 28.09.2021 20:37

s :cenzor: syny

maniek-maniek 28.09.2021 20:37

Dziady :cenzor: !! !!

Claudio 28.09.2021 20:37

Najgorsze jest to że byliśmy wypompowani jakby wczoraj graliśmy mecz xD

Welys 28.09.2021 20:37

Wybitna drużyna, jedyna w swoim rodzaju

intermed1 28.09.2021 20:37

Taki słaby mecz to chyba ostatnio za Spalettiwgi

rchemik 28.09.2021 20:37

FT

Welys 28.09.2021 20:37

Brawo Mistrz Włoch

martin 28.09.2021 20:37

co za :cenzor: szmaciarze jebae

rroossoonneerii 28.09.2021 20:37

oster correaz dotknal z 5 razy hakan z 2/3 a gaglia chyba 0

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:37

brakuje nam pomocnika

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:37

zagraliśmy syf i tyle

Mateusz17 28.09.2021 20:37

słabo

Claudio 28.09.2021 20:37

Koniec

oster 28.09.2021 20:36

Gagliardini dotknął piłkę odkąd wszedł? Ale zmiana...

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:36

czy walczy z Barceloną na CN

INTERkibic 28.09.2021 20:36

Powiedziałem ze śmierdzi remisem 0-0 na kilometr. I mosz.

Adin 28.09.2021 20:36

pytanie Szachtar taki dobry jest?

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:36

Slavie, ktora robi 1/4 LE

Czaglar 28.09.2021 20:36

Miał być ciężki mecz i byl.

andyvdm 28.09.2021 20:36

Szachtar był dzisiaj klasę lepszy

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:36

i tyle mam do dodania

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:36

tylko debil moze porownac Slavie z Szeryfem

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:36

oczywiscie, ze tak nie pisalem xddddd

rroossoonneerii 28.09.2021 20:36

byl tu faul ?

Claudio 28.09.2021 20:36

Co on gwiżdże zaś

Dantte 28.09.2021 20:36

Aj, kasztanoglu

Chuchu 28.09.2021 20:35

2 minuty

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:35

z Szeryfem zdobywamy 6 pkt i mamy ustawiona grupe w LM

andyvdm 28.09.2021 20:35

Pewnie ze Slavia też pisałeś tu że amatorzy i pewne 3 pkt

intermed1 28.09.2021 20:35

A ziomek postawił na remis i się cieszy

rroossoonneerii 28.09.2021 20:35

2007 XD

rroossoonneerii 28.09.2021 20:35

pyatow gra w szachtarze od 207r

andyvdm 28.09.2021 20:35

To doświadczenie

rroossoonneerii 28.09.2021 20:35

o kurczaki

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:35

Bo co rok wyliczamy każdy punkt i wiadomo czym to się kończy

andyvdm 28.09.2021 20:35

To nie panika

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:34

jak zawsze panika

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:34

uwielbiam to obsranie na sb

Dantte 28.09.2021 20:34

Ich ręcznik jest lepszy niż nasz

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:34

juz wiecej pkt nie zdobeda

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:34

To ja mówię Wam że z nimi będziemy grać jak równy z równym

andyvdm 28.09.2021 20:34

My ledwo nie przegraliśmy

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:34

no i co z tego?

Mateusz17 28.09.2021 20:34

obudzili sie w 88

andyvdm 28.09.2021 20:34

Wygrali z Szachtarem 2-1

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:34

najslabszy zespol tej edycji w LM

Szociq 28.09.2021 20:34

Wybronił to czego ostatnio w meczu z Atalantą nie potrafił wybronić Handanovic

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:33

wez tego gowna nie porownuj do PSV czy Slavii

ZnawcaCalcio 28.09.2021 20:33

andyvdm 28.09.2021 20:32 Z szeryfem widzę wszyscy przypisują 3 pkt jak ze Slavia i PSV xD

Cny 28.09.2021 20:33

i to jest bramkarz, a nie Handanović

Ibracadabra eight 28.09.2021 20:32

Tu albo trzeba jechać na grubo albo out

Shoutbox

andyvdm 26.06.2026 01:48

Już niejeden był co chciał tylko do Interu

Paolo92 26.06.2026 01:13

Prima pagina Gazzetta dello Sport: “Il Real lo riprende ma Nico Paz vuole l’Inter”

Piekarz 26.06.2026 00:43

Są podstawy sądzić że typ może mieć większy talent od Lautaro a tu go Lautarak ma 'urabiać' xd żarty na bok

andyvdm 26.06.2026 00:35

Jedyny Paz w naszym zasięgu już gra w Interze

HB 26.06.2026 00:11

tu licza sie pieniadze, to nie jest organizowanie konkurencyjnego grilla

HB 26.06.2026 00:10

Lautaro nie umial nawet urobic dybali

HB 26.06.2026 00:10

rchemik 25.06.2026 19:43 Lautaro juz powinien dostac tel od Kobry aby urabiał chłopaka :D

Dejwid 25.06.2026 23:43

Może jest szansa jesli Como nie bedzie w stanie wyłożyć hasju, a Inter zgodzi się na klauzlue odkupu, bo angole to na cos takiego nie pójdą.

Cny 25.06.2026 23:08

pamiętajcie że real miał prośbę o poczekanie z transferem Denzela

KibicInteru 25.06.2026 22:47

Plus jest taki że nie negocjujemy już z Atalantą

timon 25.06.2026 22:46

Chyba, ze rzeczywiscie ktos to ogarnie szybciej

timon 25.06.2026 22:46

No w sierpniu

KibicInteru 25.06.2026 22:39

Jeśli sprawa się zrobić nieciekawa, to myślę że Marotta odejdzie od stołu

KibicInteru 25.06.2026 22:38

Real potrzebuje pieniędzy więc sprawa Paza raczej szybko się rozstrzygnie

timon 25.06.2026 22:31

Nie ma sie co nastawiac. Bedziemy co dzien kilkoma newsami bombardowani. Problem taki, ze teraz cale mercato pod niego ustawia a nam na juz potrzeba wahadla i dwoch obroncow. Żeby sie nie skonczylo ze bedziemy mrozic kase na Paza, wszystkie ciekawe opcje w tym czasie sie rozejda, Paz pojdzie do Chelsea a my w sierpniu bedziemy w panice robic hurtowe transfery po 20mln

Paolo92 25.06.2026 22:06

Bergomi: “Per me l'Inter si può spingere fino a 70 milioni per Nico Paz. Se conosco un po' come la pensano, per loro arrivare a 50 per Palestra era uno sforzo enorme, perché poi pensano sempre a rivendere il giocatore. Non dobbiamo fermarci al ruolo pensando a Paz, stiamo parlando di un 2005 che il ruolo può anche cambiarlo".

KibicInteru 25.06.2026 22:05

Jones to jest raczej alternatywą dla Paza. Dopóki jest choć cień szansy na Argentyńczyka, to rozmowy d Liverpoolem nie pójdą do przodu

Szczupac_FCI 25.06.2026 22:01

jedyna nadzieje w Beppe

Adriano_forever 25.06.2026 22:00

nie musi 2x tyle. wystarczy pół miliona

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29494

Liczba newsów: 53360

Liczba komentarzy: 625475

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się