Archiwum shoutboksa

Seba 28.09.2021 19:00

Ależ ma forme

MatiInter 28.09.2021 19:00

Barella

intermed1 28.09.2021 19:00

Kurrr

MatiInter 28.09.2021 19:00

Wow

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:59

Dzeko zaraz gdzieś dołoży nogę i będziemy wygrywać

Husi 28.09.2021 18:59

Mam podobnie ;)

Dantte 28.09.2021 18:59

Nie minęło 15 min a już mam dość dzeko.. .

doman 28.09.2021 18:59

macie glos na tym linku ?

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:58

To jest tylko jakiś Szachtar

ragnar 28.09.2021 18:57

Doklafnie, ostrzelac Piatova

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:57

Musimy zacząć grać

Husi 28.09.2021 18:57

Z innej perspektywy wyglądało to całkiem niegroźnie

minus09 28.09.2021 18:57

o boze

Chuchu 28.09.2021 18:57

się wygięla ta noga że jprdl

Czaglar 28.09.2021 18:57

Uuuuuaaaa

Chuchu 28.09.2021 18:56

koniec sezonu dla Traore chyba

Czaglar 28.09.2021 18:56

Na bramce mają stuletniego Piatova, to tykającą bomba większa od Handy. Trzeba ładować ile fabryka dała

Saff 28.09.2021 18:54

"Według przepisów tylko loga i herby sponsorów oraz drużyn mogą znaleźć się na koszulkach"

Saff 28.09.2021 18:54

Nie wiem czy z tym naszym wężem to nie podobna sytuacja, jaką ostatnio Ajax miał

minus09 28.09.2021 18:53

w sumie jak ograniczyli logo sponsora to z wzorami tez moze byc podbna wytyczna

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:53

Ajjjjj

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:53

Pewnie w LM nie może być takich wzorów

ragnar 28.09.2021 18:52

Pewnie po dlugiej podrozy handa musi sie rozruszać...to sie rzucil

minus09 28.09.2021 18:51

ale wenża brakuje

Kebo 28.09.2021 18:51

ciężary jak skuhwysyn będą

MatiInter 28.09.2021 18:51

Handa rzucił się przynajmniej

ragnar 28.09.2021 18:51

W zeszlym byla krata

Chuchu 28.09.2021 18:51

stroje z zeszłego sezonu?

minus09 28.09.2021 18:51

jak w masło

Chuchu 28.09.2021 18:50

czemu go nikt nie zatrzymał

Chuchu 28.09.2021 18:50

jprdl

ragnar 28.09.2021 18:50

Nie mamy weza na koszulkach...troche inny wyjazdowe

intermed1 28.09.2021 18:50

To powinna być bramka

intermed1 28.09.2021 18:50

Ale nas jadą

intermed1 28.09.2021 18:49

Hahaha

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:47

tylko żeby Samir nic nie odstawił

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:46

to jest kluczowy mecz

MatiInter 28.09.2021 18:46

Powtórka z półfinału LE

Saff 28.09.2021 18:45

Liczę na to, chociaż czuję w kościach jakiś gówno-remis

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:45

i jakieś 0:3

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:45

powinien to być dla nas spacerek

Luki165 28.09.2021 18:45

Sklad optymalny

MatiInter 28.09.2021 18:44

Miałem w kompie niezaktualizowana godzinę i datę, ustawiona na niedzielę 26.09 i mi transmisji nie odpalało że będzie dostępna od 28.09

MatiInter 28.09.2021 18:43

Dobra poszlo

Saff 28.09.2021 18:42

Ja mam z Orange i działa

MatiInter 28.09.2021 18:42

Z ncplus

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:41

z linka?

MatiInter 28.09.2021 18:40

Działa wam normalnie Polsat Sport premium?

Chuchu 28.09.2021 18:40

форвард Інтер !!

marcinek91081 28.09.2021 18:39

Jedziemy z nami !!

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:31

dziś konieczne 3 pkt

Ibracadabra eight 28.09.2021 18:30

jakiegoś sprawdzonego linka ktoś ma?

nicolas80 28.09.2021 18:28

0 21 milan altletico

VVujek 28.09.2021 18:26

Ja dopiero dzis ogarnąłem

nicolas80 28.09.2021 18:26

Komentarz: dumanowski guziak

VVujek 28.09.2021 18:26

Ciekawe ile ludzi dziś nie obejrzy meczu myśląc, że jest o 20:45

nicolas80 28.09.2021 18:25

Lubi mieć linię w pobliżu

VVujek 28.09.2021 18:24

A perka jest przyspawany.

VVujek 28.09.2021 18:24

Wątpię bo inni wahadlowi od czasu do czasu schodzą

nicolas80 28.09.2021 18:22

Realizuje załozenia taktyczne

VVujek 28.09.2021 18:21

Brakuje tylko by czasem schodził do środka, a nie kurczowo trzymał sie lini .

nicolas80 28.09.2021 18:21

Perisic jest w świetnej formie pelny profesjonalizm

VVujek 28.09.2021 18:20

Na takiego Perisicia wszyscy psiocza a jest on solidnym zawodnikiem , chłop naprawdę zapie... w każdym meczu.

nicolas80 28.09.2021 18:18

Ławka to jest nasza sila

VVujek 28.09.2021 18:18

Najlepsze jest to , że na ławce mamy zawodników którzy mogą odmienić losy meczu.

Gloin1989 28.09.2021 18:16

Brakuje tylko Sensiego

nicolas80 28.09.2021 18:14

Po za tym mocna lawka wynik ostateczny moze byc tylko jeden

nicolas80 28.09.2021 18:10

Wracajac do skladu to widac że chcemy już w pierwszej polowie zamknąć ten mecz

nicolas80 28.09.2021 18:07

Tak w polast sport premium1

blue1908 28.09.2021 18:04

Można obejrzeć mecz w tv ?

Endru 28.09.2021 17:58

pluto11 bo trener nie chce ryzykowac musi sie przekonac do holendra z czasem darmian znowu bedzie rezerwowym

Dzonyy 28.09.2021 17:55

Cieszy mnie weczyno

pluto11 28.09.2021 17:55

Dalej nie rozumiem dlaczego w lidze nie wtchodzi Dumfries w pierwszej 11

pluto11 28.09.2021 17:55

No sklad ok szkoda ze Correa po kontuzji

VVujek 28.09.2021 17:49

Mi ten skład odpowiada.

Endru 28.09.2021 17:46

widze, ze jak hakana nie ma to di marco musi byc

VVujek 28.09.2021 17:46

Póki co Dzeko sie sprawdza, dobrze zastepuje Lukaku

pablo77 28.09.2021 17:42

(y)

Gloin1989 28.09.2021 17:40

Wejdzie później

pablo77 28.09.2021 17:40

w sumie tak Correa moglby wyjsc

forzaragazzi 28.09.2021 17:39

Tylko za Dzeko mógłby jakis Correa lub Sanchez

ragnar 28.09.2021 17:39

oficjane z sempreinter

pablo77 28.09.2021 17:39

git skład

ragnar 28.09.2021 17:39

Samir Handanovic; Milan Skriniar, Stefan De Vrij, Alessandro Bastoni; Denzel Dumfries, Nicolo Barella, Marcelo Brozovic, Matias Vecino, Federico Dimarco; Edin Dzeko, Lautaro Martinez.

pablo77 28.09.2021 17:38

dokładnie, niby małe rzeczy takie detale ale są w curve ważne

ragnar 28.09.2021 17:37

mi brakuje najbardziej tego, że jak podawał,nawet na 5 metrów to było to podanie celne, jak sobie przypomne wejscia Vecino z tamtego sezonu ( w tym poki co daje rade) czy teraz powroty Dzeko i proby rozegrania, niemal co drugie podanie do przeciwnika, to wlasnie widac brak takiego pewnego gracza co podaje na dużym % celnosci

pablo77 28.09.2021 17:36

amen Endru

Gloin1989 28.09.2021 17:30

Nic dodać nic ująć

Endru 28.09.2021 17:30

Uruchamial kontry podaniami, swietnie gral na jeden kontakt, bardzo duzo biegal, dobrze bil stale fragmenty

Endru 28.09.2021 17:28

Raz to eriksen dlugo nie rozumial czego od niego chce trener, a dwa to sam conte z poczatku nie mial na niego pomyslu w swojej grze, jak sie dogadali byl kluczowym elementem w zdobyciu przez zespol scudetto

Gloin1989 28.09.2021 17:26

Napewno dałby więcej niż turek

VVujek 28.09.2021 17:22

Szkoda bo się powoli rozkręcał , a u Simone miałby więcej swobody.

Gloin1989 28.09.2021 17:20

Eriksen końcówkę sezonu miał dobrą

VVujek 28.09.2021 17:06

Trzeba mu oddać to , że potrafił jednym podaniem uruchomić kontrę.

VVujek 28.09.2021 17:05

Był od poczatku lutego trybikiem w machinie Conte , ale o odpaleniu to nie ma mowy.

VVujek 28.09.2021 17:02

No Eriksen to u nas nie odpalił, takie sa fakty.

nicolas80 28.09.2021 17:02

Uwazam ze Eriksen gral przecietnie i wielu sie ze mna zgodzi

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się