Ale poszedł sku-rwiel https://www.planeta.pl/Kronika-policyjna/Makabryczny-wypadek-pod-Olsztynem!-Auto-rozpadlo-sie-na-kawalki-27-09-2021
Czy bezdomnemu uczniowi można zadać prace domowa ?
CO TEN MANDRAGORA :O
1-1 czerwień dla Torino
:
No to zegnamy brozo niestety
bez zmian
witam co z kontraktem Brozovica?
Orzeu :zolta
W weekend derby. Niech przycisną, choć statystykę co teraz podali - 1 wygrana przez 25 lat nieziemska
Drużyna Juricia otwiera Venezie.
Ostatnio się troszkę pomylilem w prognozie wyniku ale na jutro coś czuje jednak zwycięstwo 3-0. Pasuje nie stracic bramki
podgrzane kule to ma capitano jak widzi VVujka na sb
A Superliga się marzy
Po co?
czemu komukolwiek miałoby zależeć na tym, żebyśmy grali z Szachtarem
sugeruje, ze ten system jest ujowy
pojawia się podstawowe pytanie
Sugerujesz podgrzane kule i ze ktos to ustawił xdd
zero ustawki
fajna ta uefa, my ciagle z tymi samymi gramy
Ty nie musisz wazne zeby zawodnicy podeszli powaznie do meczu
nie szanuje Szachtara bo to zwykle kmioty
Nikt się boi chodzi o szacunek do rywala i koncentację
btw to teraz zaczyna boleć mnie ten karny Dimarco xd
ja oczekuje zwyciestwa i kazdy inny wynik będzie kompromitacją
jak mamy bac sie Szachtarow to od razu zajmujmy 4 miejsce w grupie i dajmy sobie spokoj z LM
W środku tygodnia De Zerbi rozbił w Superpucharze Ukrainy Dynamo 3-0 więc mogą wyjść podbudowani. Będzie ciężko.
Wszystko wzkazuje na to że jutro wygramy jednak Szachtar gra u siebie i trzeba pełnej koncentacji
bo nie wierzę w to, że możemy stracić pkt z Szeryfem
ale jak wygramy to mamy autostradę do awansu
jak nie wygramy to prawdopodobieństwo kolejnego kompro w grupie wzrośnie znacząco
czyli Darmian na wahadle, bo ponoć lepszy w defensywie
"- To nie jest decydujący o awansie mecz, ale bardzo ważny." jak czytam taki poczatek wypowiedzi trenera po przegranym pierwszym meczu to juz wiem ze to nie bedzie łatwy mecz...
niekoniecznie
VVujek 27.09.2021 19:00 Jasne jest , ze kluby które inwestowały więcej i mają większe wydatki na pensję będą na największym minusie.
bo są kolosami, które zarabiają poniżej swojego potencjału (duży % zysków zgarniają UEFA i związki narodowe)
i przez to nie można się dziwić, że kluby chcą powstania jakiejś super ligi
no śmieszne
w sumie zabawne że przy takiej ogromnej popularności, chętnych do sponsoringu za reklamę, przemyśle gadżetowo-odzieżowym i tak dalej piłeczka ciągle jest tak chu.jowym interesem
Jasne jest , ze kluby które inwestowały więcej i mają większe wydatki na pensję będą na największym minusie.
na dniach pewnie raport Interu
Juve ponad 200 na minusie
Milan -96 mln euro za poprzedni rok
Bennacer XD
to też ciekawa alternatywa jak mamy gonić wynik
śmigał w środku pola, albo po lewym skrzydle
dimarco wszedł za bastoniego ale właściwie to nie grał na jego pozycji
Dimarco może wiele dać , jego dośrodkowania są świetne.
mocno liczę na tą czwórkę w tym sezonie
Vidal Vecino Sanchez Correa
Ooo Vidal wraca
Orzeu
OFF TOPIC
Milego Dzionka Panowie
Pozdrawiam Serdecznie
alez Saff wyjasnil niemilosiernie
czuje ze masz dlugie wlosy i nosisz glany, smierdzisz i sluchasz rammstein
ale bym cie bennacer za kudły wzial i o sciane z barana
hahha
xD
Ale jakie to trzeba mieć smutne życie, śniadanie zjedzone, kawka wypita, piana na gębie jest, pewnie erekcja małego pindola też, to można wejść na stronę nie swojego klubu i próbować trollować innych, bo póki co wyniki własnego, marnego klubu się zgadzają
Dzban niezły
Otóż to 😂
Gość pewnie chciał potrollować Romanistów, tylko niespełna rozumu jest i adresy stron mu się pojebały
no odklejeniec, pewnie nosi koszulkę z napisem KONSTYTUCJA a na czapce ma KOD
i jeszcze mylisz fakty o veronie i lazio, także no won
Gościu, włazisz tu i prowokujesz
Pytam się jak samopoczucie a wy już zaczepki bo nick mam piłkarza Milanu?
Bennacer :
:
mistrz post-covid, co wyhaczył u siebie 0-3 w prime swojego szczekania ?
co to za odklejenie ?
Jeszcze bez porażki wy już dwie
My po męczarniach spezie pokonaliśmy i Venezia no i remis w Turynie na ciężkim terenie
?
Verona i Lazio z wami wygrały jak samopoczucie?
Hej
chyba do 2024
Długi kontrakt ma
Zieliński to by było marzenie
No no
hah
Luki może wymiana Luis Alberto - Hakan
No to byłby złoty strzał hehe
Kessie na lawke tez ciekawa opcja jak za darmo, zeby wcurwic Milanistów
Alberto spoko tylko nie mamy kasy na takie wzmocnienie
Martwi trochę tez ten brak stabilności w obronie. Chociaż ciezko o to gdy sie ma ręcznik za plecami
ja bym w zime brał Luisa Alberto bo chyba mu nie po drodze z Sarrim
No brakuje nam kogoś kreatywnego w tym środku. Sam Barella tego w dłuższej perspektywie nie pociągnie.
e tam niech wraca na boisko bo hakan jest fatalny
There is no coverage for the value of the player’s contract, but FIFA does provide up to €7.5 million per 365-day period on the wages of players injured during international competition, of which the UEFA Euros are included.This would cover a large part of Eriksen’s salary, thought to be net €9 million annually.
A no tak, zapomniałem o tym
i z uefy
tylko z ubezpieczenia dostaje
ale chyba mu nie płacimy pensji z kasy klubowej
Dla nas wystarczy ze zejdzie z linii plac
Chociaż raczej nie
Nie wiem