Archiwum shoutboksa

Nerazzurri83 27.09.2021 22:52

Ale poszedł sku-rwiel https://www.planeta.pl/Kronika-policyjna/Makabryczny-wypadek-pod-Olsztynem!-Auto-rozpadlo-sie-na-kawalki-27-09-2021

Nerazzurri83 27.09.2021 22:49

Czy bezdomnemu uczniowi można zadać prace domowa ?

chonciak 27.09.2021 22:40

CO TEN MANDRAGORA :O

Czaglar 27.09.2021 22:21

1-1 czerwień dla Torino

chonciak 27.09.2021 22:21

: :czerwona:

Endru 27.09.2021 22:13

No to zegnamy brozo niestety

Orzeu 27.09.2021 22:11

bez zmian

Endru 27.09.2021 22:09

witam co z kontraktem Brozovica?

Orzeu 27.09.2021 22:02

pdw

Dzonyy 27.09.2021 22:01

:zolta:

Dzonyy 27.09.2021 22:00

Orzeu :zolta

Czaglar 27.09.2021 22:00

W weekend derby. Niech przycisną, choć statystykę co teraz podali - 1 wygrana przez 25 lat nieziemska

Czaglar 27.09.2021 21:59

Drużyna Juricia otwiera Venezie.

nicolas80 27.09.2021 21:53

Ostatnio się troszkę pomylilem w prognozie wyniku ale na jutro coś czuje jednak zwycięstwo 3-0. Pasuje nie stracic bramki

Orzeu 27.09.2021 21:52

podgrzane kule to ma capitano jak widzi VVujka na sb

nicolas80 27.09.2021 21:35

A Superliga się marzy

Chuchu 27.09.2021 21:35

Po co?

Piekarz 27.09.2021 21:33

czemu komukolwiek miałoby zależeć na tym, żebyśmy grali z Szachtarem

Imrahil 27.09.2021 21:33

sugeruje, ze ten system jest ujowy

Piekarz 27.09.2021 21:33

pojawia się podstawowe pytanie

nicolas80 27.09.2021 21:32

Sugerujesz podgrzane kule i ze ktos to ustawił xdd

Imrahil 27.09.2021 21:30

zero ustawki

Imrahil 27.09.2021 21:30

fajna ta uefa, my ciagle z tymi samymi gramy

nicolas80 27.09.2021 21:30

Ty nie musisz wazne zeby zawodnicy podeszli powaznie do meczu

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:27

nie szanuje Szachtara bo to zwykle kmioty

nicolas80 27.09.2021 21:26

Nikt się boi chodzi o szacunek do rywala i koncentację

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:26

btw to teraz zaczyna boleć mnie ten karny Dimarco xd

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:25

ja oczekuje zwyciestwa i kazdy inny wynik będzie kompromitacją

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:25

jak mamy bac sie Szachtarow to od razu zajmujmy 4 miejsce w grupie i dajmy sobie spokoj z LM

Czaglar 27.09.2021 21:24

W środku tygodnia De Zerbi rozbił w Superpucharze Ukrainy Dynamo 3-0 więc mogą wyjść podbudowani. Będzie ciężko.

nicolas80 27.09.2021 21:22

Wszystko wzkazuje na to że jutro wygramy jednak Szachtar gra u siebie i trzeba pełnej koncentacji

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:19

bo nie wierzę w to, że możemy stracić pkt z Szeryfem

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:19

ale jak wygramy to mamy autostradę do awansu

Chuchu 27.09.2021 21:17

jak nie wygramy to prawdopodobieństwo kolejnego kompro w grupie wzrośnie znacząco

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:17

czyli Darmian na wahadle, bo ponoć lepszy w defensywie

doman 27.09.2021 21:17

"- To nie jest decydujący o awansie mecz, ale bardzo ważny." jak czytam taki poczatek wypowiedzi trenera po przegranym pierwszym meczu to juz wiem ze to nie bedzie łatwy mecz... :D

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:13

niekoniecznie

ZnawcaCalcio 27.09.2021 21:13

VVujek 27.09.2021 19:00 Jasne jest , ze kluby które inwestowały więcej i mają większe wydatki na pensję będą na największym minusie.

Orzeu 27.09.2021 20:34

bo są kolosami, które zarabiają poniżej swojego potencjału (duży % zysków zgarniają UEFA i związki narodowe)

Orzeu 27.09.2021 20:33

i przez to nie można się dziwić, że kluby chcą powstania jakiejś super ligi

Orzeu 27.09.2021 20:32

no śmieszne

Piekarz 27.09.2021 19:31

w sumie zabawne że przy takiej ogromnej popularności, chętnych do sponsoringu za reklamę, przemyśle gadżetowo-odzieżowym i tak dalej piłeczka ciągle jest tak chu.jowym interesem

VVujek 27.09.2021 19:00

Jasne jest , ze kluby które inwestowały więcej i mają większe wydatki na pensję będą na największym minusie.

Orzeu 27.09.2021 18:57

na dniach pewnie raport Interu

Orzeu 27.09.2021 18:56

Juve ponad 200 na minusie

Orzeu 27.09.2021 18:56

Milan -96 mln euro za poprzedni rok

Endru 27.09.2021 16:30

Bennacer XD

domin98 27.09.2021 16:16

to też ciekawa alternatywa jak mamy gonić wynik

domin98 27.09.2021 16:14

śmigał w środku pola, albo po lewym skrzydle

domin98 27.09.2021 16:14

dimarco wszedł za bastoniego ale właściwie to nie grał na jego pozycji

VVujek 27.09.2021 16:03

Dimarco może wiele dać , jego dośrodkowania są świetne.

Orzeu 27.09.2021 15:42

mocno liczę na tą czwórkę w tym sezonie

Orzeu 27.09.2021 15:42

Vidal Vecino Sanchez Correa

Gloin1989 27.09.2021 15:13

Ooo Vidal wraca

domin98 27.09.2021 15:11

Orzeu :zolta:

domin98 27.09.2021 15:11

OFF TOPIC

Orzeu 27.09.2021 14:52

:suning: :top:

cuba 27.09.2021 13:52

Milego Dzionka Panowie :) Pozdrawiam Serdecznie :)

emika 27.09.2021 13:35

alez Saff wyjasnil niemilosiernie

Skepta 27.09.2021 13:13

czuje ze masz dlugie wlosy i nosisz glany, smierdzisz i sluchasz rammstein

Skepta 27.09.2021 13:13

ale bym cie bennacer za kudły wzial i o sciane z barana

Luki165 27.09.2021 13:07

hahha

Imrahil 27.09.2021 13:07

xD

Saff 27.09.2021 13:05

Ale jakie to trzeba mieć smutne życie, śniadanie zjedzone, kawka wypita, piana na gębie jest, pewnie erekcja małego pindola też, to można wejść na stronę nie swojego klubu i próbować trollować innych, bo póki co wyniki własnego, marnego klubu się zgadzają ;)

Nerazzurri83 27.09.2021 13:03

Dzban niezły

Nerazzurri83 27.09.2021 13:03

Otóż to 😂

Saff 27.09.2021 13:01

Gość pewnie chciał potrollować Romanistów, tylko niespełna rozumu jest i adresy stron mu się pojebały

Imrahil 27.09.2021 13:00

no odklejeniec, pewnie nosi koszulkę z napisem KONSTYTUCJA a na czapce ma KOD

domin98 27.09.2021 13:00

i jeszcze mylisz fakty o veronie i lazio, także no won

domin98 27.09.2021 12:59

Gościu, włazisz tu i prowokujesz

Bennacer 27.09.2021 12:59

Pytam się jak samopoczucie a wy już zaczepki bo nick mam piłkarza Milanu?

domin98 27.09.2021 12:58

Bennacer : BAN :

Imrahil 27.09.2021 12:57

mistrz post-covid, co wyhaczył u siebie 0-3 w prime swojego szczekania ?

Imrahil 27.09.2021 12:57

co to za odklejenie ?

Bennacer 27.09.2021 12:55

Jeszcze bez porażki wy już dwie

Bennacer 27.09.2021 12:55

My po męczarniach spezie pokonaliśmy i Venezia no i remis w Turynie na ciężkim terenie

Gloin1989 27.09.2021 12:53

?

Bennacer 27.09.2021 12:52

Verona i Lazio z wami wygrały jak samopoczucie?

Bennacer 27.09.2021 12:52

Hej

Gloin1989 27.09.2021 12:37

chyba do 2024

Gloin1989 27.09.2021 12:37

Długi kontrakt ma

pablo77 27.09.2021 12:17

Zieliński to by było marzenie :D

Luki165 27.09.2021 12:16

No no :) hah

pablo77 27.09.2021 12:16

Luki może wymiana Luis Alberto - Hakan :D

Luki165 27.09.2021 12:15

No to byłby złoty strzał hehe

pablo77 27.09.2021 12:15

Kessie na lawke tez ciekawa opcja jak za darmo, zeby wcurwic Milanistów :D

Luki165 27.09.2021 12:15

Alberto spoko tylko nie mamy kasy na takie wzmocnienie

Luki165 27.09.2021 12:14

Martwi trochę tez ten brak stabilności w obronie. Chociaż ciezko o to gdy sie ma ręcznik za plecami

pablo77 27.09.2021 12:14

ja bym w zime brał Luisa Alberto bo chyba mu nie po drodze z Sarrim

Luki165 27.09.2021 12:14

No brakuje nam kogoś kreatywnego w tym środku. Sam Barella tego w dłuższej perspektywie nie pociągnie.

Ojciec SB 27.09.2021 12:09

e tam niech wraca na boisko bo hakan jest fatalny

bobogol 27.09.2021 12:07

There is no coverage for the value of the player’s contract, but FIFA does provide up to €7.5 million per 365-day period on the wages of players injured during international competition, of which the UEFA Euros are included.This would cover a large part of Eriksen’s salary, thought to be net €9 million annually.

Luki165 27.09.2021 12:06

A no tak, zapomniałem o tym

Adriano_forever 27.09.2021 12:05

i z uefy

Adriano_forever 27.09.2021 12:05

tylko z ubezpieczenia dostaje

Adriano_forever 27.09.2021 12:05

ale chyba mu nie płacimy pensji z kasy klubowej

Luki165 27.09.2021 12:05

Dla nas wystarczy ze zejdzie z linii plac

Luki165 27.09.2021 12:04

Chociaż raczej nie

Luki165 27.09.2021 12:04

Nie wiem

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Vancore 26.06.2026 23:50

po kimpilacjach i ocenach za mecze w LM w tym sezonie to mozna uznac ze kawal grajka, ale jednak z belgii

ciechan 26.06.2026 23:45

Kurde wszystko się zgadza. Jak myśle o tych dodach, Molinach i innych to już wolę zaryzykować jakiegoś pokemona

martins2000 26.06.2026 23:44

byly juz telefony miedzy agentami więc coś większego niz tylko obserwacje

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się