Archiwum shoutboksa

Adin 26.09.2021 18:03

i zamieni sie z Napoli

Adin 26.09.2021 18:03

jezeli Atalanta zacznie grac to bedzie na drugim miejscu

Adin 26.09.2021 18:03

ja stawiam Inter, Napoli, Milan, Atalanta.

Adin 26.09.2021 18:03

waszym zdaniem najlepiejzy mial okres przygtowawczy

pablo77 26.09.2021 18:02

top4 dla mnie to Inter Atalanta Napoli Milan

Adin 26.09.2021 18:02

zanim pojde

pablo77 26.09.2021 18:02

to prawda ale uważam, że jesteśmy najmocniejsi obecnie

Adin 26.09.2021 18:01

Morata i Dybala maja kontuzje

Adin 26.09.2021 18:01

pablo77 Serie a jest nieprzewidywalne . LM zycze wam zdobycia troche pkt , aby Serie A miala wiecej xD

pablo77 26.09.2021 18:01

ja też nie stawiałem na Inter ale jak się przekonał do Eriksena to ruszyła maszyna.

Adin 26.09.2021 18:00

jeszcze slowko odnosnie Conte. tu na forum nikt nie stawial na Inter. :)

pablo77 26.09.2021 18:00

czyli obronimy mistrzostwo z lepszym dorobkiem punktowym i wyjdziemy z grupy LM może nawet ćwierćfinał

Adin 26.09.2021 17:59

za dlugo on byl w Lazio

pablo77 26.09.2021 17:59

ja jestem pelen optymizmu odnosnie Inzaghiego i wierze ze zrobimy krok naprzod z nim

Adin 26.09.2021 17:59

na pewno bedzie mial asysty gownie z stalych fragmentow

Adin 26.09.2021 17:58

Inzaghi jest zbyt ofensywny.

Seba 26.09.2021 17:58

ale jeszcze swoje Hakan zrobi. Może być niewidoczny, ale ma zbyt dobrze ułożoną stopę. Jeszcze dopisze kilka asyst i bramek

pablo77 26.09.2021 17:58

bardziej uważam, że nie miał żadnej konkurencji w lidze

Adin 26.09.2021 17:58

poukladal moim zdaniem team

pablo77 26.09.2021 17:58

szanuje co zrobił Conte ale nie uwazam zeby to był samograj :)

Adin 26.09.2021 17:57

Conte to Conte stworzyl samograja

Adin 26.09.2021 17:57

dla Hakan lewa polowka nie jest optymalna. Nie ejst zly na tej pozycji, ale traci on wiecej z swoich umiejetnosci

pablo77 26.09.2021 17:56

akurat Conte był paranoikiem taktycznym i czesto było topornie

Seba 26.09.2021 17:56

No Hakan chyba lepszy na podmęczonego rywala, aniżeli od początku

Adin 26.09.2021 17:56

to tak jak z Eriksenem. zanim dostoswoal sie do taktyki troche minelo

pablo77 26.09.2021 17:56

no jak dla mnie Hakan moglby wchodzic na ostatnie 30 min bardziej albo po prostu gracz do rotacji idealny na slabszych rywali.

Adin 26.09.2021 17:55

dopiero jak przeszedl na AMC zaczal miec wieksza swobode

Adin 26.09.2021 17:55

Hakan akurat duzo pracowal w defenswie w milanie

Adin 26.09.2021 17:55

hehe

Seba 26.09.2021 17:55

Hakan w Milanie miał więcej swobody. W Interze musi harować też w defensywie

Adin 26.09.2021 17:55

albo znowu wicemistrzostwo

pablo77 26.09.2021 17:54

czyli mistrz jesieni pozniej spuchniecie 4 miejsce, i nie wyjscie z grupy LM :D

Adin 26.09.2021 17:54

moze co prawda Milan tak srednio gra, ale pkt.

pablo77 26.09.2021 17:54

no ja bym powiedział ze jest na etapie Spalla

Adin 26.09.2021 17:54

Milan jest przed wejsciem waszym Conte

pablo77 26.09.2021 17:53

jak Spaletti wprowadzał nas do LM

pablo77 26.09.2021 17:53

Milan jest gdzieś na tym etapie co Inter w 2017

pablo77 26.09.2021 17:53

dokładnie, zgadzam się z jednym i drugim

Adin 26.09.2021 17:53

Jestescie o 2-3 lata do przodu z projektem

Adin 26.09.2021 17:52

no Hakan mial klopot z presja. mialjakies tam problemy milosne dawno temu i calkowicie zniknal .zeszly sezon byl bardzo dobry w jego wykonaniu. Ale jak napisales to nie bedzie pilkarz na miare Interu. pierwszy sklad.

pablo77 26.09.2021 17:51

w Milanie miał liczby fajnie spoko ale tutaj oczekiwania mocno skoczyly w górę

Adin 26.09.2021 17:51

nie mowiac o prawoskrzydlowym. Snickers powinien wchodzic z lawki, mimo ze jego workrate i poprawa wizji znacznie poprawila.

pablo77 26.09.2021 17:51

tutaj moze byc za duza presja dla niego

Adin 26.09.2021 17:50

teraz tez nie ma

Adin 26.09.2021 17:50

Milan byl zmuszony grac nim, bo nie bylo kasy na AMC

pablo77 26.09.2021 17:50

dla mnie to nie jest gracz na pierwszy sklad Interu może z całym szacunkiem Milanu tak ale tu to na lawke ;)

Adin 26.09.2021 17:49

ja sam mam nadzieje, ze Milan znajdzie kgos bardzo dobrego do rywalizacji z Diazem. On moim zdaniem jeszcze nie jest tak do konca gotowy.

pablo77 26.09.2021 17:49

no wlasnie zalezy od tego kto jakie ma oczekiwania

Adin 26.09.2021 17:48

na pewno bedzie nieraz dawac zachwyty i czesto jeczyc z jego powodu

pablo77 26.09.2021 17:48

dla mnie to jest rezerwowy Eriksena

Adin 26.09.2021 17:48

bedzie solidnym wzmocnieniem

pablo77 26.09.2021 17:48

jak widzisz nawet po sondzie ktora wkleiles tutaj nikt nie uwazal ze bedzie gwiazda zespolu czy zbawieniem.

Adin 26.09.2021 17:47

On zawsze gral ladnie przed podpisaniem kontraktu :)

pablo77 26.09.2021 17:46

w zeszlym sezonie byl najlepszym pomocnikiem ligi a teraz to w sumie brahim lepszy Hakan gowniany taki u was obraz jest :)

pablo77 26.09.2021 17:45

Adin prawda jest taka ze Hakana to wy kibice Milanu pompowaliście a teraz z niego szydzicie

Adin 26.09.2021 17:45

PSG ma kase i mialo wnosie transfer Mbappe

pablo77 26.09.2021 17:44

dzieki Rangar

Adin 26.09.2021 17:44

Gigi to Gigi. Trafil do glupiego klubu. Powatpiewam zeby zostal on wypozyczony, bo po co

Adin 26.09.2021 17:43

Tak naprawde obecnie Diaz calkiem dobrze sprawuje. Tylko brakuje mu tego wzrostu. Jak nie ma miejsca jest niewidoczny. Ale w grze jest bardziej przydatny od Hakana.. Zas Hakan lepiej gral w fazie defenswynej. Pozycja Hakana to AMC.. Na lewej polowce srednio gral i czesto znikal.

Adin 26.09.2021 17:39

odnosnie Hakana

ragnar 26.09.2021 17:38

W samo sedno

ragnar 26.09.2021 17:38

Pablo77 brawo

Chuchu 26.09.2021 17:38

Nasz mecz z Szachtarem będzie na którymś z Polsatów ??

pablo77 26.09.2021 17:34

taki Donnaruma w zeszlym sezonie to był +15 do obrony to u nas jest Handa -15 do obrony :/

pablo77 26.09.2021 17:34

dokładnie

Claudio 26.09.2021 17:33

no juz rok temu kazdy mial nadzieje na nowego bramkarza ale w ramach oszczednosci uznali ze Handa jeszcze da rade....niestety nie daje

pablo77 26.09.2021 17:32

no mozna wymieniac tych bledow tyle od poprzedniego sezonu ze pewnie z 20 to lekko bysmy wymienili

pablo77 26.09.2021 17:31

z Hellasem tez podal tak do Brozo ze padla bramka..

forzaragazzi 26.09.2021 17:31

Tak, tylko niektórzy popełniają tych błędów więcej, niektórzy mniej. Jedne są duże , drugie mniejsze

pablo77 26.09.2021 17:31

tak tylko ja nie slysze co kolejke ze navas czy thibo w realu dal dupy i padla bramka a tu co mecz jakis cyrk

Claudio 26.09.2021 17:31

prawda jest taka ze jakbysmy mieli lepszego bramkarza to 3-4 goli mozna by spokojnie uniknąć

Claudio 26.09.2021 17:30

kazdy gol to jakis bląd takze tego :P taka pilka nozna

pablo77 26.09.2021 17:30

a ten strzal malinovskiego w srodek a ten zamiast do boku to w przeiwnym kierunku pod nogi toloia...

forzaragazzi 26.09.2021 17:29

Gol z Realem można zganić na Vecino ale Camavingo wszedł w tempo w pole karne

pablo77 26.09.2021 17:29

kurde nawet Musso wczoraj atalancie troche wybronil

Claudio 26.09.2021 17:29

lazio w zeszlym sezonie pokonalo atalante, milan, rome, napoli...wiec potrafil grac z mocnymi

pablo77 26.09.2021 17:29

zobaczcie ten 3 gol atalanty gość uderzył w środek bramki a ten zrobił jakiegoś pajacyka i wpadło... Navas by to w koszyk złapał albo Courtois

forzaragazzi 26.09.2021 17:28

Mam na myśli bramki z Bolonią i Sampą

forzaragazzi 26.09.2021 17:28

I dwa gole to problemy z kryciem i te można było uniknąć

pablo77 26.09.2021 17:28

wiadomo, że to nasz kapitan ale no nie tylko nie daje nic ekstra ale wręcz kazdy strzal w bramkę przyspiesza bicie serca.

forzaragazzi 26.09.2021 17:27

Na razie dwa gole na szmaty Handy, jeden samobój, jeden znakomity strzał Malinowskiego

Endru 26.09.2021 17:27

Jego pilka jest wesola jak za leonardo

Endru 26.09.2021 17:27

Musisz byc strategiem

pablo77 26.09.2021 17:27

ciężko nas oceniać pod kątem straconych goli bo z całym szacunkiem do Handy jego czas już minął

Endru 26.09.2021 17:27

Nie znajdziemy inzaghi nie umie grac z mocnymi

Claudio 26.09.2021 17:26

jak znajdziemy równowagę to będzie bardzo dobrze

Claudio 26.09.2021 17:25

no na ten moment tracimy troche za duzo goli, ale tez bardzo duzo srzelamy

Claudio 26.09.2021 17:25

faktem jest ze w zeszlym sezonie Lazio stracilo sporo goli, ale 2 lata temu to Lazio zaraz za Interem mialo najmniej straconych goli w lidze w tym 1 mniej od mistrza juve. W Interze ma lepszy material wiec pewnie zgra to wszystko ze sobą

pablo77 26.09.2021 17:23

wiadomo bylo duzo bledow i sporo do poprawy ale w kazdym potrafilismy dobrze zareagowac i w kazdym moza cos pozytywnego napisac

Claudio 26.09.2021 17:22

mysle ze po 16-18 mozna go oceniac

pablo77 26.09.2021 17:22

no jakoś tak i moim zdaniem wszystkie dobre albo bardzo dobre.

Claudio 26.09.2021 17:21

przeciez Simone zagral z Interem ile? 7 oficjalnych spotkan?

pablo77 26.09.2021 17:21

a no to tak masz racje tam komentuja kazde jego zagranie to 100% racji :D

pablo77 26.09.2021 17:20

ze z taka gra nie ma szans na scudetto ze gramy radosny futbol, obrona rozmontowana i ze atalanta oddala 23 strzaly

Claudio 26.09.2021 17:20

Chodzi o samego hakana. Tam to jest obsesja na jego temat :)

pablo77 26.09.2021 17:20

wystarczy poczytać komentarze po wczorajszym meczu i niektorzy juz zwalniają Inzaghiego

pablo77 26.09.2021 17:19

ale to wszedzie tak jest Cluadio

Claudio 26.09.2021 17:18

zawsze to zysk

Endru 26.09.2021 17:18

Spakowalbym go za jakies 20 baniek do niemiec zimą

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się