Archiwum shoutboksa

Juzek 25.09.2021 23:53

na 10 meczów ze 2 coś zagra

Juzek 25.09.2021 23:52

beka, a niektorzy stad sie podniecali transferem :brawo:

Juzek 25.09.2021 23:52

Dzisiejszy Hakan to typowy Kalczanoglu za czasu Milanu

Czaglar 25.09.2021 23:50

Hakan to taki najgorszy przypadek gdyby nie było z niego większego pożytku

Chuchu 25.09.2021 23:50

Miał być odpowiednikiem Luisa Alberto :D

Czaglar 25.09.2021 23:50

Jeszcze trzeba rozróżnić sytuację zagraniczniakow którzy załapali się na dekret

Czaglar 25.09.2021 23:49

No to jest ryzyko dawania dużego kontraktu zawodnikowi z kartą w ręku. Jak nie odpali, to tylko Angoli stać na taką pensje

pluto11 25.09.2021 23:48

No i ta zmiana Satriano dlaczego nie zmianial jak gralismy z Bologna i bylo 4/5- 1 tylko dziaij jak bylo wynik ratować

Chuchu 25.09.2021 23:47

Hakan może być kolejnym czereśniakiem z dużym kontraktem, którego ciężko będzie się pozbyć

Czaglar 25.09.2021 23:47

A po drugiej stronie strzały Maliny robiły u nas spustoszenie

Czaglar 25.09.2021 23:46

No właśnie jego największym atutem jest zajebisty strzał, a tylko raz z odległości spróbował coś uderzyć

Dzonyy 25.09.2021 23:45

Oj tak. Srtrasznie mnie wkurzyl wtedy

Chuchu 25.09.2021 23:44

Ani strzału, ani podania

Chuchu 25.09.2021 23:44

No i kontrę spieprzył koncertowo

Czaglar 25.09.2021 23:44

No wlasnie

Chuchu 25.09.2021 23:44

Bo poza tym jest totalnie bezużyteczny

Dzonyy 25.09.2021 23:44

xD

Czaglar 25.09.2021 23:44

Chyba nie podobal

Dzonyy 25.09.2021 23:43

nie podobal*

Chuchu 25.09.2021 23:43

Hakan to mógłby z ławki wchodzić tylko na stałe fragmenty

Dzonyy 25.09.2021 23:43

Jak nie on.

Dzonyy 25.09.2021 23:43

Juz drugi mecz z rzedu

Dzonyy 25.09.2021 23:43

Plus mnie podobal mi sie De Vriij

Dzonyy 25.09.2021 23:43

Najgorszy dzis Handa

Czaglar 25.09.2021 23:43

Akurat dzisiaj gdzie bardzo wysoko wychodził Demiral, prosiło się o mobilna parę która go sklepie

Dzonyy 25.09.2021 23:43

Slaby wystep. Troszke go bramka ratuje

Chuchu 25.09.2021 23:43

Hakan najgorszy dziś jednak

Dzonyy 25.09.2021 23:42

Dzisiaj dzeko byl mega irytujacy

pluto11 25.09.2021 23:42

Ale te niedokladne podania Dzeko to masakra

Dzonyy 25.09.2021 23:42

Ale tez czasami mnie dziwia zmiana Lautaro

Dzonyy 25.09.2021 23:42

Czaglar napastnikow o charakterystce latuaro mamy,a jak dzeko nie

Dzonyy 25.09.2021 23:41

Mialem wrazenie, ze on biega, zeby biegac sam za bardzo nie wie gdzie

Dzonyy 25.09.2021 23:41

kołek*

Dzonyy 25.09.2021 23:41

Biegal jak olek

Dzonyy 25.09.2021 23:41

A dumfries jakis dziwny dla mnie byl

Czaglar 25.09.2021 23:41

No i technicznie rzecz biorąc ma 5 bramek na 6 kolejek. Problem, że w każdym meczu gra do końca, a Lautaro robi zjazd do bazy

Chuchu 25.09.2021 23:41

No nie czaję czemu znowu w pierwszym wybiega Darmian a nie Dumfries

Dzonyy 25.09.2021 23:40

Poza tym rzeczywiscie skandal, ze gosc, ktory w 6 kolejkach ma 5 bramek i asyste gra w podstawie xD

Czaglar 25.09.2021 23:40

A kto ma grać za Dzeko jak Correa połamany, a Alexis dopiero co wrócił do użytku

Dzonyy 25.09.2021 23:39

Wiesz, ze oni graja na roznych pozycjach?

pluto11 25.09.2021 23:38

Moze mi ktos wytlumaczyc dlaczego Dumfries zaczyna na lawce i Dzeko w pierwszum składzie

Chuchu 25.09.2021 23:37

Każdy strzał nie w środek bramki z dystansu to prawie pewny gol dla przeciwnika

pluto11 25.09.2021 23:36

Ale Handa po za wybronieniem kilku sytuacji z Fiora to wyglada tragicznie niecma meczu zeby bledu nie popelnil nie jest pewny kazdy strzał to steach ze wpuści

Chuchu 25.09.2021 23:36

Niech ten Onana już przychodzi, mega szacunek dla Samira za bycie w tak wysokiej formie tyle lat, no ale już chyba nadszedł czas na bycie numerem 2

VVujek 25.09.2021 23:34

Mam to samo chuchu

Chuchu 25.09.2021 23:28

Chyba pierwszy raz jak oglądam Musso to gra dobry mecz :D Tak to zawsze wyglądał mizernie

Dzonyy 25.09.2021 23:28

Samir dzis napraawde kiepski

Chuchu 25.09.2021 23:28

Musso dużo lepiej dzisiaj wyglądał od Samira

pluto11 25.09.2021 23:24

Jak widze Hande na bramce i strzal zza polowy to w 95% wiem ze bedzid gol bo on sie niw ruszy ale dzisiaj to wybicie przed siebie to dzieciaki na orliku noga tak robic a nie bramkarz na takim poziomie

Chuchu 25.09.2021 23:08

Aczkolwiek ta główka Dzeko w doliczonym czasie to powinien być gol

Chuchu 25.09.2021 23:08

Zawału na koniec można było dostać, ale remis ostatecznie chyba dość sprawiedliwy

Chuchu 25.09.2021 23:07

Generalnie dobry mecz obu drużyn

Seba 25.09.2021 23:05

Imzaghiego

Chuchu 25.09.2021 23:05

Niezrozumiałe to dla mnie

Chuchu 25.09.2021 23:04

Czyja to była decyzja żeby do karnego podchodził Di Marco?

forzaragazzi 25.09.2021 23:02

Możliwe że od listopada mecze Serie A o godzinę póżniej. Liga Mistrzów zresztą też i inne ligi.

pablo77 25.09.2021 22:59

Inzaghi w zeszlym sezonie w Interze zdobylby ponad 100 pkt :D

pablo77 25.09.2021 22:58

Inzaghi > Conte ;)

Seba 25.09.2021 22:37

3:3 :D

Orzeu 25.09.2021 22:29

z 0:2 w 75 minucie na 3:2 w 86

Orzeu 25.09.2021 22:29

Genoa :D DDD

Saff 25.09.2021 22:28

Nie no przestań VVujek, przecież wg niektórych tutaj Inzaghi to najgorszy trener w Serie A ;)

il_biscione 25.09.2021 22:26

Macie może stream do walki usyka?

VVujek 25.09.2021 22:25

Inter Inzaghiego oglada się lepiej niż Inter Conte

VVujek 25.09.2021 22:25

Dobry meczyk był Inter powinien to wygrać, ale się nie udało

Orzeu 25.09.2021 22:23

Genoa :D

Orzeu 25.09.2021 22:20

jest kapitanem, nikt go nie posadzi na ławie

Orzeu 25.09.2021 22:20

Handa gra do konca sezonu

Orzeu 25.09.2021 22:20

nie ma szans

pluto11 25.09.2021 22:17

Handa musi usiasc bo jest srasznie cienki i irytujacy sadzevze Eadu zagra lepeij a nawet jak zagra tak samo to nikt nie bedzie mial pretensji

Orzeu 25.09.2021 21:55

Brozo mógł strzelać

Czaglar 25.09.2021 21:54

Można jedynie żałować, że nie było Lautaro na boisku, bo on taki moment kluczowy powinien dźwigać, choć równie dobrze też mógłby nie trafić, bo Musso go pewnie nieco podpatrzył na kadrze

CzarodziejCzasu 25.09.2021 21:53

brozovic powinien strzelac albo IP14

Czaglar 25.09.2021 21:53

Dzeko ma rekord 11 karnych strzelonych i 10 nietrafionych w karierze. Lepiej żeby on nie podchodził

Czaglar 25.09.2021 21:50

Alexis jak ostatnio mu Lautaro oddał karnego to się skończyło oklepem od Sampy

siwanasaki 25.09.2021 21:46

Czy ktoś wie czy correa będzie gotowy na Szachtar ?

maestro177 25.09.2021 21:46

ej no dajcie tego linka, nie chce mi karty przyjąć dazn

rbaggio1988 25.09.2021 21:45

Niech poprawia opis na newsie dlaczego bramka nie uznana...

CzarodziejCzasu 25.09.2021 21:34

nie

Blastersky 25.09.2021 21:33

Poratuje ktos linkiem do walki Joshua?

Endru 25.09.2021 21:32

Przeciez ta gra z Inzaghim to jakis cyrk

Endru 25.09.2021 21:32

Nie rozumiem dlaczego klub nie wroci do starego Pazza Inter Amala zamiast contowego ce solo

Atseif 25.09.2021 21:32

Jakoś miałem przeczucie, ze dimarko coś spierdoli. Mógł strzelać brozo lub sanchez

pablo77 25.09.2021 21:32

alez szkoda tego Musso :D

CzarodziejCzasu 25.09.2021 21:32

zimy nie bedzie w tym roku

Atseif 25.09.2021 21:32

Tak czy siak jakoś szkoda tego karnego

pablo77 25.09.2021 21:31

najwiekszym problemem pozostaje recznik na bramce ja bym juz w Zimie działał w związku z tym

HB 25.09.2021 21:27

to zrobiliśmy beznadziejny wynik punktowy

HB 25.09.2021 21:27

jak na początku zeszłego sezonu Brozo wypadł przez covida

pablo77 25.09.2021 21:26

czasami mu nie wychodzi

Dzonyy 25.09.2021 21:24

Przecież tym od dawna jest jluczowy

Dzonyy 25.09.2021 21:24

Brozo ostatnio gra dobrze?

pablo77 25.09.2021 21:23

i wtedy vidal dal dobra zmiane z correa

pablo77 25.09.2021 21:23

co pokazuje tylko ze Inzaghi dobrze czyta gre i robi dobre zmiany

HB 25.09.2021 21:23

największe rozczarowanie hakan

HB 25.09.2021 21:22

top3 sezonu jak na razie to barelka, skriniar i brozo

pablo77 25.09.2021 21:22

no wtedy gral slabo i chyba zmienil go Vidal dosyc szybko.

HB 25.09.2021 21:22

zawsze ten hellas xd

HB 25.09.2021 21:22

no Brozo dziś nas uratował przed jedną brakmą

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się