Archiwum shoutboksa

Czaglar 25.09.2021 20:34

Może zrobi to z Lazio, ale to komentarza Milaniakow to nie były robione na złość. Gość jest po prostu himeryczny.

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:34

a Torino ktore?

maverik 25.09.2021 20:34

a znajac zycie to nie bedzie gotowy, tylko na repki, pojedzie tam i sie polamie znow

HB 25.09.2021 20:34

easy bet

HB 25.09.2021 20:33

1. Inter 2. Atalanta 3. Napoli 4. Juve 5. Milan 6. Roma 7. Lazio

maverik 25.09.2021 20:33

Vidal dopiero na Sassuolo ma byc

HB 25.09.2021 20:33

w porównaniu do Vidala, Gagli i Hakana

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:33

No jesli stawiasz na rowni obecny Inter z Napoli i Milanem w walce o tytul to rownie dobrze moge Cie zapytac o Torino

Luki165 25.09.2021 20:33

I będzie grał

HB 25.09.2021 20:33

Vecino jest najmniej bezużyteczny

Czaglar 25.09.2021 20:33

Hakan strzeli Salernitanie, da asyste

Luki165 25.09.2021 20:33

Vidal wróci

HB 25.09.2021 20:33

obowiązkowo

maverik 25.09.2021 20:33

to co Vecino Matias na Szachtar w wyjsciowym?

Czaglar 25.09.2021 20:32

Też o to postulowałem. To będzie problem w przekroju sezonu, że nie ma 3 pewniaka w pomocy.

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:32

Hakan nie ma prawda nawet z lawki sie podniesc

mateo-mazzini 25.09.2021 20:32

Randama skończ Ty nawet śmieszny nie jesteś

HB 25.09.2021 20:32

i zmieniać go Hakanem w 70'

HB 25.09.2021 20:32

hakan jest tak słaby, że trzeba grać Alexisem więcej na 10

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:31

a Torino jest w grze?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:31

xD

mateo-mazzini 25.09.2021 20:31

Inter, Milan albo Napoli

iss84 25.09.2021 20:31

Przynajmniej ma siłę na 90 min

HB 25.09.2021 20:31

Simone w ogóle nie wykorzystuje głębi składu w ataku, czego nie rozumiem, ciągle grają Lautaro i Dżeko

mateo-mazzini 25.09.2021 20:31

Ligę wygra ten kto będzie mial mniej zmęczenia, mniej kontuzji i się nie zesra

Luki165 25.09.2021 20:31

Ze ten eriksen mial zawal:(

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:31

lepiej nie licz na cos ekstra od Correi

Adin 25.09.2021 20:31

dziadek wam strzela bramki

iss84 25.09.2021 20:30

Z Sampa Realem i Atalanta zabrakło skuteczności, gra była ok, czekam aż Szymon ogarnie żeby Correa zaczynał zamiast dziadka

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:30

dawno nie bylo tak slabego pomocnika w Intrze

Adin 25.09.2021 20:30

da z niego ludzie w nastepnym sezonie

mateo-mazzini 25.09.2021 20:30

Momentami graliśmy nieźle, momentami słabo, liga jest wyrównana

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:30

No Hakan to jest gosc na Sampdorie jakas

Luki165 25.09.2021 20:30

Lecz na bramce jest ręcznik

Adin 25.09.2021 20:30

co to za roznica. Ale Di Marco mi imponuje.

Luki165 25.09.2021 20:30

Zagraliśmy dobry mecz

HB 25.09.2021 20:30

on by po ziemi w środek strzelił jak te swoje wolne

HB 25.09.2021 20:29

dobrze, że nie Hakan

maverik 25.09.2021 20:29

Dzeko to nawet nie myslal o karnym

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:29

no z czego tu sie cieszyc jak gramy pieknie a i tak nie wygrywamy meczow :mysli:

maverik 25.09.2021 20:29

Inzaghi: "Who chose Dimarco? My decision. Calhanoglu and Lautaro tried them out this morning. Then I had Dimarco and Perisic. I thought Federico looked fresher, he kicked them well this morning. Perisic also kicks them well. I'm sorry for Dimarco, he deserved that goal."

Adin 25.09.2021 20:29

do jutra jak Napoli wygra

mateo-mazzini 25.09.2021 20:29

Randama ochłoń

Seba 25.09.2021 20:28

Czarodziej podniecony, bo Milan liderem

HB 25.09.2021 20:28

i ma doła

HB 25.09.2021 20:28

Czarodziej jest rozjuszony

Luki165 25.09.2021 20:28

Haha

Luki165 25.09.2021 20:28

Jaki tutaj płacz

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:28

Spezia przekrecila prawie Juventus, prawie przekrecila Milan, wiec jest szansa, ze z Interem juz sie uda

Adin 25.09.2021 20:28

wlasciwie kto nie ejst klopotliwy. milan tak srednio gra, ale pkt

mateo-mazzini 25.09.2021 20:28

no o tym że różnice są MAŁE.

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:28

no ale wygrali, wiec o czym tu gdybac

HB 25.09.2021 20:27

Adin ja zamierzam poczekać na jakąś porażkę albo 2 remisy pod rząd Interu i wtedy postawić kilka stów na Inter

Adin 25.09.2021 20:27

Spezia jest klopotliwa

mateo-mazzini 25.09.2021 20:27

Dzisiaj Milan strzelił w samej końcówce Spezii, niby słabej drużynie, a też niewiele zabrakło i by byli na tych samych punktach co my

Raffal 25.09.2021 20:27

No dzeko dzis dramat ale on zawsze gdzies moze strzelic dlarego zostal.

Adin 25.09.2021 20:27

HB postawienie kogos na scudetto od pierwszych kolejek jest jak strzelenie w lotka

HB 25.09.2021 20:27

PAN TRENER SIMONE INZAGHI

HB 25.09.2021 20:27

7.12.2019 - Lazio 3:1 Juve, 22.12.2019 - Lazio 3:1 Juve

Dzonyy 25.09.2021 20:26

Tyle lat a jemu taka osobę dalej sie udaje trzymać poza oddziałem zamonietym

Dzonyy 25.09.2021 20:26

Dla mnie mistrzem jest psychiatra randamy

HB 25.09.2021 20:26

Adin ale ja nie piszę, że Inter jest mistrzem, sezon się nie skończył przecież, więc oficjalnie wyścig trwa

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:25

jesli chcecie w Interze drugie Lazio to niestety ale daleko nie zajedziemy

HB 25.09.2021 20:25

nicolas wyjaśnił totalnie

Adin 25.09.2021 20:25

Inter

Adin 25.09.2021 20:25

HB to mamy 3 mistrzow , bo inter, Milan czy Napoli jeszcze nie przegrali. Kto jest Mistrzem ? xD

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:25

co zrobil z Lazio to zrobil, tu jest Inter

nicolas80 25.09.2021 20:25

Czarodziej wszystko co piszesz to są bzdury

mateo-mazzini 25.09.2021 20:25

no nie trenują Z JAKIEGOŚ POWODU

HB 25.09.2021 20:25

to co Inzaghi zrobił ze zbieraniny w Lazio przegrywa tylko z dokonaniami Gasperiniego

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:25

no ale oni nie trenują

mateo-mazzini 25.09.2021 20:24

Randama ja rozumiem że Ty go nie znosisz, ale to nie jest Di Francesco czy Giampaolo

Dzonyy 25.09.2021 20:24

Randama chyba dzisiaj za mało leków zazyl

Dzonyy 25.09.2021 20:24

XDddd

mateo-mazzini 25.09.2021 20:24

xddd

mateo-mazzini 25.09.2021 20:24

"jednego z najgorszych"

HB 25.09.2021 20:24

XD

Dzonyy 25.09.2021 20:24

Jestem spokojny o dobry sezon

HB 25.09.2021 20:24

mistrza poznaje się po tym jak sobie radzi w gorszym momencie, a Inter pozostaje niepokonany po 6 meczach mimo zmęczenia po Euro/Copa/zgrupowaniach

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:24

to jest ta roznica

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:24

ale mamy jednego z najgorszych trenerow w Lidze

Dzonyy 25.09.2021 20:24

Jak dla mnie naprawdę fajnie wygladamy

HB 25.09.2021 20:23

Inter jedzie w tym sezonie na totalnych rezerwach po stracie Lukaku+Hakimiego+Eriksena, a i tak pozostaje drużyną ze zdecydowanie największym potencjałem

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:23

jak stawiaja to przegraja

Dzonyy 25.09.2021 20:23

Tak jak o placku barelli

Dzonyy 25.09.2021 20:23

To akurat dobrze. W zeszłym roku tez tak pisales

HB 25.09.2021 20:22

buki stawiają mocno na Inter

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:22

nie wiem HB, nie ogladam ligi hiszpanskiej to Ci nie odpowiem, ale ogladam Lige Wloska i powiem Ci, że nas w grze o Scudetto po prostu nie ma :D

HB 25.09.2021 20:22

opisz jak to możliwe, że mistrz hiszpanii przegrywa

Kusy 25.09.2021 20:21

Dzony kto wygra na dzisiejszej gali

HB 25.09.2021 20:21

czarodziejczasu a atletico madrid przegrał z deportivo alaves

Dzonyy 25.09.2021 20:21

Randama ogarnia

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:21

ZUNING ogarnia

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:21

Tymczasem z Chin napływają niepokojące wieści o zamknięciu londyńskiego biura Suning Sport i ryzyku niewypłacalności Evergrande , w które Suning zainwestował 2,6 miliarda.

HB 25.09.2021 20:21

Skriniar dziś gorszy mecz, Basto grał ostrożnie po żółtej, Perisic dziś nie miał sily też, przy tej anulowanej bramce na 3:2 widac było jak zarówno PErisic i Alexis stoją i olewają powrót

mateo-mazzini 25.09.2021 20:21

Bo jasne, Skriniar w giga formie, ale np. Stefan już w tym sezonie mocno chybotliwy

mateo-mazzini 25.09.2021 20:20

Może to jest kwestia czasu, a może nie - nie wiem, czas pokaże

HB 25.09.2021 20:20

Brozo dziś był trochę bez sił

Adin 25.09.2021 20:20

przeciez to byl monolit nie do zdarcia

HB 25.09.2021 20:20

może Vecino wejdzie na stałe do podstawy, on ma więcej przechwytów i pressingu niż Calha

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się