Archiwum shoutboksa

Skepta 25.09.2021 20:07

bo inzaghi nie pojmuje defnsywy w takiej stopniu jak pan Conte

HB 25.09.2021 20:07

Milan sobie z Romą i Juve powalczy o 4. miejsce

Skepta 25.09.2021 20:07

gramy gorzej w obronie to nie dziwne

HB 25.09.2021 20:07

Inter nie rywalizuje z Milanem lol, zagrożeniem jak zawsze jest Atalanta, ale ma za krótką ławkę

Adin 25.09.2021 20:06

Po atalancie macie Sassuolo, Lazio i Juve

mateo-mazzini 25.09.2021 20:06

na starcie to robi różnice

mateo-mazzini 25.09.2021 20:06

W Milanie nikt nie jeździ za ocean, prawie nikt nie grał Euro

interinho 25.09.2021 20:06

Handa tylko nie pozwala spokojnie meczu ogladac...

Kusy 25.09.2021 20:06

FreFonix bo bardziej jesteśmy ustawienia do przodu, no i handa w bramce i jest jak jest

nicolas80 25.09.2021 20:06

W.kazdym razie powinnismy my to wygrac na spokojnie

mateo-mazzini 25.09.2021 20:05

Ludzie u nas 3/4 kadry grało Euro albo Copa America albo było na dwóch zgrupowaniach kadry już

FReeFonix 25.09.2021 20:05

Po 6 kolejkach można zauważyć, że z przodu gramy lepiej niż za Conte, a z tyłu gorzej niż za Conte

Welys 25.09.2021 20:05

Mamy jakiegoś losowego ciapciaka na ławce to jesteśmy niżej, nic dziwnego

Czaglar 25.09.2021 20:05

Tak się nie da grac

HB 25.09.2021 20:05

Milan ma młodych chłopców, którzy nie grali Euro

Mateusz17 25.09.2021 20:05

Milan ma dobre początki a potem ameno

interinho 25.09.2021 20:05

Atalanta to nie sa byle leszczyki i Musso tez im 2 lub 3 takie sety zlapal .

Czaglar 25.09.2021 20:05

No, ale znów dochodzimy do tego samego. Strach cokolwiek puścić w światło bramki

Pjerun 25.09.2021 20:05

6 kolejek dopiero

Skepta 25.09.2021 20:05

kuriozum zeby milan z taka kadra byl wyzej od nas

Czaglar 25.09.2021 20:04

Myślę, że jakby Dzeko na samym początku przy 1-0 się nie wygłupił to wyglądałoby to zupełnie inaczej

Skepta 25.09.2021 20:04

typowy lukaku sie osral na lepsza ekipe

interinho 25.09.2021 20:04

Podszedlby dzeko i by nie trafil to co byscie mowili ? No zdaza sie najlepszym .

HB 25.09.2021 20:04

a Atleti przegrało z Alaves ;d

nicolas80 25.09.2021 20:04

Zawsze myślę pozytywnie a wytypować wynik to jest loteria

Luki165 25.09.2021 20:04

Tyle jeżeli chodzi o ten mecz

Luki165 25.09.2021 20:04

Zawiodła skuteczność i ręcznik w bramce

FReeFonix 25.09.2021 20:03

A nie, na wyjeździe, no tak

HB 25.09.2021 20:03

+1 Mateusz

HB 25.09.2021 20:03

Chelsea nie oddała nawet jednego strzału ;d

Welys 25.09.2021 20:03

Z tym że w tym sezonie lepiej już raczej nie będzie

FReeFonix 25.09.2021 20:03

To nie ten sezon Czaglar

Mateusz17 25.09.2021 20:03

miał jaja

Mateusz17 25.09.2021 20:03

ten nie chciał tego nie bylo poszedł chłop i kopnoł

Czaglar 25.09.2021 20:03

Też prowadziliśmy po golu Lautaro

Czaglar 25.09.2021 20:03

W zeszłym sezonie też na starcie był remis z Atalanta

interinho 25.09.2021 20:03

Mecz rwany ale fajny dla oka , ofensywa i to sie podoba .

Skepta 25.09.2021 20:03

Lukaku tez sie dzis osrał na rzadko z City

mateo-mazzini 25.09.2021 20:03

No chcemy to, ze Typ na treningu moze nawet sam sobie konia walic, ale w 85 minucie z Atalanta na 2:2 nie dajesz jemu

Mateusz17 25.09.2021 20:03

ja mam wieksze pretensje do liderów niz do dimarco

intermed1 25.09.2021 20:03

na Szachtar proszę duet Sanchez - Lautaro

Pjerun 25.09.2021 20:02

sprawiedliwy wynik

Luki165 25.09.2021 20:02

Wy naprawdę macie pretensje ze di marco podszedł do karnego xD?

Nitrogen 25.09.2021 20:02

Tak pisał przed meczem

HB 25.09.2021 20:02

Atalanta mogła z 5:1 prowadzić

nicolas80 25.09.2021 20:02

Atalanta nic nie grała

FReeFonix 25.09.2021 20:02

Statystyki też mówią, że mecz na remis

Nitrogen 25.09.2021 20:02

3-0

Odet 25.09.2021 20:02

nicolas80 ile to miało byc 4-2?

HB 25.09.2021 20:02

na szczęscie znowu dobry wynik Interu wbrew grze

FReeFonix 25.09.2021 20:02

Jak dla mnie mecz na remis

HB 25.09.2021 20:02

nie byliśmy lepsi, Atalanta zasługiwała na zwycięstwo

Czaglar 25.09.2021 20:02

Nie no witać,że Dimarco nogę ma chirurgiczna. W presezonie też strzelał karne i ładnie zajebal

FReeFonix 25.09.2021 20:02

Handanowika uratował VAR bo ładnie odwalił

nicolas80 25.09.2021 20:02

Szkoda bo bylismy lepsi ale.remis nie ma tragedi

juvedead 25.09.2021 20:02

nr 1 jest Lautaro

Ojciec SB 25.09.2021 20:02

a handa to jest FATALNY jego tutaj juz dawno nie powinno byc

interinho 25.09.2021 20:02

Pewnie na treningach bije 100 na 100 wiec nie wiem o co pretensje macie . Dal chlopak super zmiane dzisiaj karnego nie strzelali najwieksi

Mateusz17 25.09.2021 20:01

i nr 1 i 2 odmowil lub go nie bylo na boisku

Adin 25.09.2021 20:01

to byla najlepszy moment w tym sezonie co widzialem

Mateusz17 25.09.2021 20:01

mowie wam przed meczem napewno jest trojka wyznaczona

Seba 25.09.2021 20:01

:D

Czaglar 25.09.2021 20:01

Ale nie powiem, że to nie jest kuriozalne gdy twój bramkarz najlepsza interwencje w meczu ma ta nieudana xD

maverik 25.09.2021 20:01

FF, pewnie Dzeko

Adin 25.09.2021 20:01

czemu Nicola nie strzelal

FReeFonix 25.09.2021 20:01

Kto go desygnował do karnego?

FReeFonix 25.09.2021 20:01

Wszyscy chyba czuli, że nie trafi

mateo-mazzini 25.09.2021 20:01

Juz nawet Ivan lepssy byl

Mateusz17 25.09.2021 20:00

brozo dzeko karny w takim momencie

HB 25.09.2021 20:00

;d

HB 25.09.2021 20:00

komentator mówił, że Dimarco walnął jakiegoś pięknego karnego z Sampdorią w zeszłym sezonie

taboret 25.09.2021 20:00

dawac tego murzyna onane

mateo-mazzini 25.09.2021 20:00

ale dlaczego Dimarco?

HB 25.09.2021 20:00

drużyna ewidentnie opadła z sił, dziś prawie nie było pressingu

Moldar3 25.09.2021 20:00

Fajny mecz, ta końcówka xD boli jednak defensywa, za udoz tych goli tracą

HB 25.09.2021 20:00

i wali z szczuba

HB 25.09.2021 20:00

Skriniar to ma akurat najgorszą technikę w całej drużynie

jedynyklubwmediolanie 25.09.2021 20:00

podziękuj sędziemu że aż 1 pkt jest xd

taboret 25.09.2021 19:59

skriniar by strzelil z zamknietymi oczami i bez nogi

intermed1 25.09.2021 19:59

Ale się sfarciło z tą "interwencją" Handy

HB 25.09.2021 19:59

tylko Brozo ma psychę na karnego w takim meczu

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:59

kazdy byl lepszy byl od Dimarco w tym momencie, nawet Handanovic

juvedead 25.09.2021 19:59

Holender by strzelił

Mateusz17 25.09.2021 19:59

bo sie ,,nie czuli na silach,,

Mateusz17 25.09.2021 19:59

moglo tez tak byc ze bylo 3 wyznaczonych i 2 odmowilo

juvedead 25.09.2021 19:58

Di coś tam w kadrze Interu nigdy nie powinien być a on to coś do karnego podchodzi

Mateusz17 25.09.2021 19:58

zepsuli to karny na 3 punkty

HB 25.09.2021 19:58

jedynyklubwmediolanie Atalanta 5:0 AC Milan

blazej98 25.09.2021 19:58

jak brame załadował z wolnego to jaja mu lizaliscie a teraz raz nie trafił i sapiecie mordy

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:58

Innzaghi powinien zostac zwolniony z klubu za danie 11 Dimarco...

jedynyklubwmediolanie 25.09.2021 19:58

Inter na farcie. Powinien przegrać. Kilka mm Handy go uratowalo xd

mauroo1902 25.09.2021 19:58

eh Dimarco zastanawiam sie kto mógł strzelać chyba jedynie Dzeko ... po dłuższym namyśle

Husi 25.09.2021 19:58

Darmian dzeko handanovic

blazej98 25.09.2021 19:58

wol;ne

HB 25.09.2021 19:58

czy można usuwać ze strony ścierwa wyzywające zawodników od śmieci i szmat?

blazej98 25.09.2021 19:58

dal to dal jakby dzeko nie trafil to byscie pisali czemu nie dimarco jak on u nas rozne i

intermed1 25.09.2021 19:58

nikt oprócz Lukaku nie potrafi karnego strzelić

nicolas80 25.09.2021 19:58

Dzieki za walke do konca

Husi 25.09.2021 19:58

Dzeko dzisiaj 6 sytuacji..

il_biscione 25.09.2021 19:57

Remis jak porazka. Jeszcze raz zobacze darmiana to mnie szlak trafi

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

20x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

8x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się