Archiwum shoutboksa

intermed1 25.09.2021 19:17

WON Z TYM KEBABEM

mateo-mazzini 25.09.2021 19:17

Hakan jest tak przeciętny jak klub z ktorego przyszedl

Adin 25.09.2021 19:17

Caglar ladnie opisales Hakana

HB 25.09.2021 19:17

nasi nie mają siłu, pora zacząć rotować składem trochę

Tomala 25.09.2021 19:17

Ktoś tu wcześniej pisał, że tylko Napoli może powalczyć z Interem.. a wygląda na to, że

Seba 25.09.2021 19:16

ajjj

Czaglar 25.09.2021 19:16

Zawsze gdy mecz podwyższonego ryzyka on będzie znika

Endru 25.09.2021 19:16

Vecino niech wchodzi bo to sa jakies jaja

zv0d 25.09.2021 19:16

Jak tak można podać

Intermem 25.09.2021 19:16

Jak padaka? Przecież to jest gość lepszy od Messiego i De Bruyne. Ma statystycznie statycznie statystycznie najwiecej wykreowanych sytuacji 😂 PSG 30 mln rocznie kontraktu mu proponowali 😂tak Seba przyglup mówił

Ojciec SB 25.09.2021 19:16

hakan ahahhahaha

intermed1 25.09.2021 19:15

JAKI TO JEST ŚMIEĆ

Seba 25.09.2021 19:15

Hakan kolejny

intermed1 25.09.2021 19:15

NIEEEEE

Ojciec SB 25.09.2021 19:15

my problem z celnym podaniem na metr czy dwa mamy xD

mateo-mazzini 25.09.2021 19:15

Barella jedyny który dogrywa

mateo-mazzini 25.09.2021 19:15

jak z Fiorentina - gramy bez srodka

Ojciec SB 25.09.2021 19:15

co oni graja xD

Dantte 25.09.2021 19:15

Sanchez a dawać. Gość myśli na boisku

Adin 25.09.2021 19:14

Bo to Hakan.

Endru 25.09.2021 19:14

Hakan straszna padaka

intermed1 25.09.2021 19:14

PERISIC TY FJUCIE

Seba 25.09.2021 19:14

Perisic matko

cuba 25.09.2021 19:14

zmiany na zaraz

intermed1 25.09.2021 19:14

Eriksen come back

Adin 25.09.2021 19:13

Gasparini jest najmocniejszy w lidze

Endru 25.09.2021 19:13

Zmiany rób betonie !! !! !! !! !

Adin 25.09.2021 19:13

Ale Handa zdziadzial od zeszlego sezonu

HB 25.09.2021 19:13

eh, czyli Atalanta jednak dalej jest piłkarsko najmocniejsza

maniek-maniek 25.09.2021 19:13

Co oni nie widzą co handa wyprawia !! !

jedynyklubwmediolanie 25.09.2021 19:12

Inter typowo na farcie. Powinno być 3:1 dla Atalanty

Husi 25.09.2021 19:12

Handa to ma zryw hahah

Czaglar 25.09.2021 19:12

To zawsze ty Maresca

Seba 25.09.2021 19:12

Handa jak zwykle w bezruchu :D

Endru 25.09.2021 19:12

Jezu jaki fart

intermed1 25.09.2021 19:12

nie wyciągniemy tego

cuba 25.09.2021 19:11

o kur............

minus09 25.09.2021 19:11

jaka reka pajacu xd

Seba 25.09.2021 19:11

omg

Husi 25.09.2021 19:11

Maresca to jest szmaciarz okrutny

Kusy 25.09.2021 19:11

Xdddddd

VVujek 25.09.2021 19:11

Bezzebny endry probuje ugryźć, no ale sie nie da to cos szczeka xd

intermed1 25.09.2021 19:11

przecież podobno nie może być wolnego po VARZE

HB 25.09.2021 19:11

beznadziejne strzały ma Calha

cuba 25.09.2021 19:10

zapomnij to nie milan

Kusy 25.09.2021 19:10

Dawać

intermed1 25.09.2021 19:10

czekajcie

Seba 25.09.2021 19:10

Maresca hahaha

intermed1 25.09.2021 19:10

VAR

intermed1 25.09.2021 19:10

AR

intermed1 25.09.2021 19:10

ohohoho

HB 25.09.2021 19:10

dlaczego Alexis nigdy nie gra, za on te pieniądze dostaje

Czaglar 25.09.2021 19:10

Dobra Darmian na ławę, fatalnie weszliśmy w polowe

Ojciec SB 25.09.2021 19:09

Dzeko jest dzisiaj tragiczny

HB 25.09.2021 19:09

może Conte miał rację z murowaniem i graniem na 0:0 z Atalantą ostatnio, co tutaj wszystkim się bardzo podobało ;d

Endru 25.09.2021 19:09

Hakan myslami w milanie

Endru 25.09.2021 19:09

Nie gra

Kusy 25.09.2021 19:09

Niewykorzystane sytuacje, wiecie co💪

Adin 25.09.2021 19:09

Hakan gra w pierwszym skladzie

Endru 25.09.2021 19:08

Orzeu zaloz swojemu pieskowi kaganiec bo szczeka, a ludzie chca w spokoju mecz obejrzec

Seba 25.09.2021 19:08

Handa znowu stoi i się patrzy

intermed1 25.09.2021 19:08

Jadą z nami jak chcą

Dantte 25.09.2021 19:08

Tiki take

intermed1 25.09.2021 19:08

CO MY GRAMY

rbaggio1988 25.09.2021 19:07

Oby hakana wpuścił po przerwie .

VVujek 25.09.2021 19:07

Na szczęście z endru nie da sie przegrać w dyskusji , taki jest madry ze sam siebie wyjasnia

Endru 25.09.2021 19:06

Maresca sedziuje

HB 25.09.2021 19:06

bo 3 żółte

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:06

dlcaczego Atalanta ma czerwo dostac

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:06

xD

HB 25.09.2021 19:06

nadzieja w jakiejś czerwonej kartce dla Atalanty

Kusy 25.09.2021 19:05

Pamiętajcie o jednym Pazza Inter

Endru 25.09.2021 19:05

Orzeu uspokoj swojego vvujka bo mnie obraza jak go merytorycznie wyjasniam

HB 25.09.2021 19:05

na szczęście Muriel kontuzja albo cośtam

Kusy 25.09.2021 19:05

Wracamy za 45 min w szampańskich nastrojach !! !!

Fanatyczny 25.09.2021 19:04

Każdy dorastał, nie wiem... Płodził dzieci a ten... Przypadek? Utkwił na sb i trolluje od lat

VVujek 25.09.2021 19:04

Napisalem , ze jak utrzyma forme to lwestia czasu jest powolanie , a ten pier... ze zmiazdzyl xdd zmiażdżony to ty mózg masz xd

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:04

Powodzenia Inter !!

Adin 25.09.2021 19:04

Podobno Perisic byl na meczu Milanu, bo Rebic inaczej nie zaprosilby go na jego urodziny. Takie sa pogloski

HB 25.09.2021 19:04

co za upokorzenie

nicolas80 25.09.2021 19:04

Endru niestety dla Ciebie ale Wujek ma rację

HB 25.09.2021 19:04

lol Chelsea 0 strzałów z City ;d

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:03

xD

intermed1 25.09.2021 19:03

Atalanta się zatrzasnęła w szatni

Fanatyczny 25.09.2021 19:03

Niestotne. Tyle lat czytania Pana randamy zniszczyło mnie

Endru 25.09.2021 19:03

Fanatyczny wez sobie cos na uspokojenie bo za nerwowy jestes

VVujek 25.09.2021 19:03

Zmiażdżyles ? Haha ty seruo masz cos z glowa

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:03

1:3 typuje

nicolas80 25.09.2021 19:03

Zaraz wejdą zmiennicy i ich rozjedziemy

Kusy 25.09.2021 19:03

Będzie 4-2 lub 3-3

Fanatyczny 25.09.2021 19:03

Jesteś od dawna tutaj

Fanatyczny 25.09.2021 19:03

A nie sory

Endru 25.09.2021 19:03

No co zmiazdzylem cie w temacie esposito i cie pare dni nie bylo wyjek

VVujek 25.09.2021 19:02

No nie moge

Fanatyczny 25.09.2021 19:02

Mailem z nim zwarcia jeszcze dawno przed twoim istnieniem tutaj

VVujek 25.09.2021 19:02

Xd napisal endru haha

VVujek 25.09.2021 19:02

Endru 25.09.2021 19:02 Nie umiesz dyskutowax

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:02

po stronie atalanty na pewno

Fanatyczny 25.09.2021 19:02

Ja na randame nie mam już sił

mateo-mazzini 25.09.2021 19:02

gole jeszcze będą

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się