Archiwum shoutboksa

pluto11 25.09.2021 18:42

Jak mozna tak przedcsiebie wybic pilke zamiast do boku

Roni86 25.09.2021 18:42

Co za paralach

Husi 25.09.2021 18:42

Interwencja na poziomie amatorskim

blazej98 25.09.2021 18:42

on wszystko wpuszcza jeden strzal z fiorentina i gol znowu gol

DrInternista 25.09.2021 18:42

fajny ten nasz siatkarz

Roni86 25.09.2021 18:42

:cenzor: Radu na bramke

Adin 25.09.2021 18:42

musi byc dobry mecz

blazej98 25.09.2021 18:42

dalej będziecie handy bronic?

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:42

niesamowite xdddddddd

Roni86 25.09.2021 18:42

Niech wypierdala leszcz

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:42

ale ten Handa to debil

il_biscione 25.09.2021 18:42

Nie rozunie czemu nie dać radu od tej pihzdy mało kto będzie gorszy

OstatniPrawdziwy 25.09.2021 18:42

Leżą i kwiczą

bobogol 25.09.2021 18:42

juz ma m dosc tego Handy kur*wa jego zapier*olona mać

Roni86 25.09.2021 18:42

:cenzor: ile on meczy juz zajebal

Nitrogen 25.09.2021 18:42

Ciekawe co opisze Nykolas

Juzek 25.09.2021 18:42

to jest fenomen. taki handanovic

Roni86 25.09.2021 18:42

Handa to szmata

horrorshow86 25.09.2021 18:41

Dziękuję dobranoc

il_biscione 25.09.2021 18:41

Jak na orliku byle w ręce nie piekło

FReeFonix 25.09.2021 18:41

Tez szmata

Seba 25.09.2021 18:41

Handa hahaha

KibicInteru 25.09.2021 18:41

po uj handa paruje do toloia

il_biscione 25.09.2021 18:41

Handa ideaone wybicie

FReeFonix 25.09.2021 18:41

Świetnie go kryli

Dantte 25.09.2021 18:41

Brak szybkości, siły, zero podań....co on u nas robi?

il_biscione 25.09.2021 18:40

Brawo

Adriano_forever 25.09.2021 18:40

i penis na oczy

il_biscione 25.09.2021 18:40

Mamy to

il_biscione 25.09.2021 18:40

Hahahahah

FReeFonix 25.09.2021 18:40

Ehh

intermed1 25.09.2021 18:40

no cóż

Seba 25.09.2021 18:40

masakra

Seba 25.09.2021 18:40

Dzeko sprinter :D

Czaglar 25.09.2021 18:38

Matki

intermed1 25.09.2021 18:38

kurrrrrr

Seba 25.09.2021 18:38

nie wierze

maniek-maniek 25.09.2021 18:38

Tonali szaleje debil Kapica

Dantte 25.09.2021 18:37

Barollo za dwóch musi dzisiaj pracować

intermed1 25.09.2021 18:37

aj

Seba 25.09.2021 18:37

znowu Dzeko...

Dantte 25.09.2021 18:37

Dzeko byk 2 metry a zastawić się z piłką nie potrafi

intermed1 25.09.2021 18:37

dawać Sancheza

intermed1 25.09.2021 18:36

jezuuuuuu chłopie

Seba 25.09.2021 18:36

matko Dzeko

Adriano_forever 25.09.2021 18:36

Dzeko na wakacjach

Seba 25.09.2021 18:36

i znając życie ktoryś z nich strzeli bramke

Adriano_forever 25.09.2021 18:36

OPS nie ma

Adriano_forever 25.09.2021 18:36

wahadła nie istnieją

Dantte 25.09.2021 18:36

Znawca, czyli jak w każdym meczu

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:35

Dzeko, Hakan i Darmian dzisiaj sa tragiczni

il_biscione 25.09.2021 18:35

Kaszankanoglu się ogarnie spokojnie.

Juzek 25.09.2021 18:35

Typowy Kalczanoglu, a co niektórzy tutaj się podniecali

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:35

nie rozumiem czemu gra Darmian, a nie Dumfries

macyek 25.09.2021 18:35

lepiej zagrać dimarco niż darmianem

Czaglar 25.09.2021 18:34

Darmian strata za strata teraz

cuba 25.09.2021 18:34

Denzel w 2 połowie ..

FReeFonix 25.09.2021 18:34

Co za śmietnik

intermed1 25.09.2021 18:34

kolejna strata

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:33

bo Dumfries pokazal, ze jest gotowy na duze granie

OstatniPrawdziwy 25.09.2021 18:33

Co oni, na własne życzenie stracona bramka

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:33

szkoda

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:33

lepiej grac Darmianem niz Dumfriesem

Adriano_forever 25.09.2021 18:33

Rusłan brzydkich bramek nie strzela

Czaglar 25.09.2021 18:33

Dzeko mógł to zamknąć w 10 minucie, teraz się to msci

Husi 25.09.2021 18:33

Dzeko to jest tragiczny

FReeFonix 25.09.2021 18:33

3 tragiczne straty Darmiana

il_biscione 25.09.2021 18:33

Za mało jakości

il_biscione 25.09.2021 18:33

Za dużo strat w ostatnich 10 minutach

FReeFonix 25.09.2021 18:32

Brawo Darmian

intermed1 25.09.2021 18:32

uja graliśmy od 20 minut

Czaglar 25.09.2021 18:32

Bramki padają klasa swiatowa

Adriano_forever 25.09.2021 18:32

gunwo

Adriano_forever 25.09.2021 18:32

no i

il_biscione 25.09.2021 18:32

No tak musiało być

intermed1 25.09.2021 18:32

dolllllllllllle

Seba 25.09.2021 18:32

znowu głupia strata

intermed1 25.09.2021 18:32

pierrrrrrrr

intermed1 25.09.2021 18:31

jaaaaaaaaaaaaa

Seba 25.09.2021 18:31

ale brama

Adriano_forever 25.09.2021 18:30

Hakan okres przygotowawczy miał tylko dobry

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:29

Weczyn i Vidal moga wyczuc szanse na regularne granie

Seba 25.09.2021 18:29

matko Dzeko

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:29

Hakan slabiutki

intermed1 25.09.2021 18:28

ale gównogolem śmierdzi

cuba 25.09.2021 18:28

na trybunach święto

Seba 25.09.2021 18:27

nasz X-men

Dantte 25.09.2021 18:27

Czaglar, ważne że działa ta jego telekineza xd

Czaglar 25.09.2021 18:26

Handa atakował telekineza

intermed1 25.09.2021 18:25

ufffffffff

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:25

juz mogl naprawde podac do Perisika

Seba 25.09.2021 18:25

Szkoda że Brozo tak rzadko uderza

Seba 25.09.2021 18:24

Kibice Milanu będą mieć powody do radości

intermed1 25.09.2021 18:24

co za pet

intermed1 25.09.2021 18:23

PIĘKNY STRZAŁ

Seba 25.09.2021 18:22

Atalanta traci nerwy

Czaglar 25.09.2021 18:22

Lautaro znów przechwyt po tym podaniu Hakana

cuba 25.09.2021 18:21

:D

Seba 25.09.2021 18:20

5 metrow spalony a sedzia nic :D

Shoutbox

Imrahil 27.06.2026 17:05

[=

Cyrax 27.06.2026 16:52

Zapewne Lgds zmyśliła wypowiedź według wszechwiedzącego kibica

Cyrax 27.06.2026 16:51

Zanetti przed zeszłorocznym mercato: "Do drużyny dołączą też nazwiska o dużym kalibrze."

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625682

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się