Archiwum shoutboksa

Ojciec SB 25.09.2021 18:07

WHO NEEDS LUKAKU?

cuba 25.09.2021 18:07

nie było co zbierać

cuba 25.09.2021 18:07

:forza:

intermed1 25.09.2021 18:07

bez spalonego?

cuba 25.09.2021 18:07

gool

il_biscione 25.09.2021 18:07

Ale goalazo

cuba 25.09.2021 18:07

LAAAAAAUUUAAAROOOOO !! !! !! !! !

intermed1 25.09.2021 18:07

PIĘKN(E

cuba 25.09.2021 18:07

gool gool

Seba 25.09.2021 18:06

goool

cuba 25.09.2021 18:06

miałem to samo Seba

Seba 25.09.2021 18:05

Widzialem to w bramce

intermed1 25.09.2021 18:05

Dzeko w swoim stylu

cuba 25.09.2021 18:05

blisko

cuba 25.09.2021 18:04

ajjjjjjjjjj

cuba 25.09.2021 17:59

:forza:

cuba 25.09.2021 17:59

loveinter

cuba 25.09.2021 17:59

loveinter

cuba 25.09.2021 17:59

:flaga2: offtopic :flaga2:

cuba 25.09.2021 17:58

serce

cuba 25.09.2021 17:57

komentator jeden już mi sie podnieca i czycha na .... :D

ZnawcaCalcio 25.09.2021 17:47

Atalanta w topowej formie nie jest

ZnawcaCalcio 25.09.2021 17:46

Nie ma co srac sie

cuba 25.09.2021 17:46

stałe fragmenty gry itp miło widzieć :flaga:

cuba 25.09.2021 17:40

skupienie

cuba 25.09.2021 17:39

teraz skupania się na meczu :)

cuba 25.09.2021 17:38

Krur

cuba 25.09.2021 17:38

Brawo Krok

cuba 25.09.2021 17:38

ależ oni starają się obalić Inter i tylko czekają na przegraną w tym meczu.. Mikołaj Kruk choć za Interem ale potrafi być kreatywny w kom.

cuba 25.09.2021 17:26

:inter: :inter: :inter:

nicolas80 25.09.2021 17:25

⚫🔵🇮🇹

Endru 25.09.2021 17:24

Ojciec :brawo:

Ojciec SB 25.09.2021 17:23

:suning: gunwo

maverik 25.09.2021 17:22

:inter2021: :top:

Orzeu 25.09.2021 17:20

Darmian :top:

nicolas80 25.09.2021 17:16

Na co za pózno? W 60 wchodzi robi róznice i odwraca wynik

cuba 25.09.2021 17:16

składy są

cuba 25.09.2021 17:11

mają być 3pkt !!

il_biscione 25.09.2021 17:11

W 60 może być za późno

forzaragazzi 25.09.2021 17:09

W 60 minucie swiezy Dumfries

forzaragazzi 25.09.2021 17:09

Darmian pilnuje Gosensa

nicolas80 25.09.2021 17:08

Przypominam że mecz trwa 90 minut

il_biscione 25.09.2021 17:07

Czego nie dumfries kuhwa znów będzie męka z przodu

cuba 25.09.2021 17:07

dziś najważniejsze 3pkt i tyle

nicolas80 25.09.2021 17:07

Dobrze mieć na ławce zawodnikow ktorzy mogą odmienić wynik meczu

cuba 25.09.2021 17:07

jak wygramy optymalny jak nie to czuje że są tacy co czekają na porazke Interu :)

ragnar 25.09.2021 17:06

Daj Boze, niech strzela :)

maverik 25.09.2021 17:05

o ile Darmian nie strzeli w 59

ragnar 25.09.2021 17:05

Dumfries pewnie wejdzie z lawki w 2 polowie kolo 60 min

nicolas80 25.09.2021 17:04

Sklad opymalny

cuba 25.09.2021 17:04

ale też chciałbym Denzela

cuba 25.09.2021 17:03

najważniejsze 3pkt

intermed1 25.09.2021 17:03

Szkoda że nie Dumfries

cuba 25.09.2021 17:02

pasuje maverik w mojej ocenie :)

cuba 25.09.2021 17:01

Mikołaj Kruk chyba jedyny tam za Interem :)

cuba 25.09.2021 16:59

czekam na Naszą 11 wyjściową :)

cuba 25.09.2021 16:57

:inter: :forza: :inter:

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:57

Wpadles w jakis szal, bo Milan nie stracil pkr w 6 kolejce

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:56

Intermed, ale po co te wysrywy?

cuba 25.09.2021 16:56

dokł

Claudio 25.09.2021 16:55

milan jakie męczarnie z amatorami z juve, venezia i spezia...poczatek sezonu a paliwa brakuje

intermed1 25.09.2021 16:55

Motta i tak zaraz poleci

intermed1 25.09.2021 16:51

Tak walczy że frajersko punkty stracili z Juve i Milanem

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:51

Spezia przynajmniej z mocnymi powalczy

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:51

Sa gorsi

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:50

Czemu?

intermed1 25.09.2021 16:50

Niech ta Spezia już spie*dala z ligi

cuba 25.09.2021 16:50

więc nic jak tylko zdrowie

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:49

Brak scudetto bylby kompromitacja

cuba 25.09.2021 16:49

jak zdrowie dopiszę to bronimy Mistrza na luzie

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:49

Ale taka prawda

Claudio 25.09.2021 16:48

P. Coelho

Claudio 25.09.2021 16:48

w SerieA tylko Inter może przegrać Scudetto, a nie inni je wygrać.

cuba 25.09.2021 16:48

(y)

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:48

Nie ma do nas podjazdu

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:48

Reszta nawet nie na do. As podjazdu

Juzek 25.09.2021 16:48

w dzisiejszych czasach nie ma słabych drużyn

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:48

Obecnie tylko Napoli gra na poziomie Interu

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:47

Beda to robic

cuba 25.09.2021 16:47

tylko czekać kiedy kibice milanu będą się spuszczać nad zwycięstwem i to ze Spezia

intermed1 25.09.2021 16:47

4 pety na jednego zawodnika się rzucili

ZnawcaCalcio 25.09.2021 16:46

Spezia zbyt dobrze gra zeby spasc z ligi

il_biscione 25.09.2021 16:46

2 gości bez krycia

intermed1 25.09.2021 16:46

Znając życie z nami remis będą mieli

intermed1 25.09.2021 16:45

Spezia jakie to są pety

il_biscione 25.09.2021 16:45

Ale gowniana ta spezia

cuba 25.09.2021 16:45

kurde milan na farcie

il_biscione 25.09.2021 16:45

Gol diaz

il_biscione 25.09.2021 16:45

Duman i guzik

cuba 25.09.2021 16:44

a kto komentije mecz Interu ?

maniek-maniek 25.09.2021 16:43

Ci komentatorzy powinni zostać wyrzuceni za stronniczość

il_biscione 25.09.2021 16:43

Ta spezia nie taki chlopiec do bicia. Nie jednemu krwi napsuła

cuba 25.09.2021 16:42

niech wygra Spezia

Claudio 25.09.2021 16:42

pojedynek Klich vs Fabianski mnie fascynuje

il_biscione 25.09.2021 16:42

Ani spezia ani milam nie mieli dziś jakis super okazji taki dziwny mecz

cuba 25.09.2021 16:42

(y)

Claudio 25.09.2021 16:41

a pieprze ten pseudo Milan jakos nie porywa mnie ich gra

cuba 25.09.2021 16:41

:brawo:

Orzeu 25.09.2021 16:41

:brawo:

Shoutbox

ragnar 28.06.2026 05:57

Jednak nie,95 remis

ragnar 28.06.2026 05:56

Haha Austria out, tak jest jak się gra na remis

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się