WHO NEEDS LUKAKU?
nie było co zbierać
bez spalonego?
Ale goalazo
LAAAAAAUUUAAAROOOOO
!
PIĘKN(E
goool
miałem to samo Seba
Widzialem to w bramce
Dzeko w swoim stylu
blisko
ajjjjjjjjjj
komentator jeden już mi sie podnieca i czycha na ....
Atalanta w topowej formie nie jest
Nie ma co srac sie
stałe fragmenty gry itp miło widzieć
skupienie
teraz skupania się na meczu
Krur
Brawo Krok
ależ oni starają się obalić Inter i tylko czekają na przegraną w tym meczu.. Mikołaj Kruk choć za Interem ale potrafi być kreatywny w kom.
⚫🔵🇮🇹
Ojciec
Darmian
Na co za pózno? W 60 wchodzi robi róznice i odwraca wynik
składy są
mają być 3pkt
W 60 może być za późno
W 60 minucie swiezy Dumfries
Darmian pilnuje Gosensa
Przypominam że mecz trwa 90 minut
Czego nie dumfries kuhwa znów będzie męka z przodu
dziś najważniejsze 3pkt i tyle
Dobrze mieć na ławce zawodnikow ktorzy mogą odmienić wynik meczu
jak wygramy optymalny jak nie to czuje że są tacy co czekają na porazke Interu
Daj Boze, niech strzela
o ile Darmian nie strzeli w 59
Dumfries pewnie wejdzie z lawki w 2 polowie kolo 60 min
Sklad opymalny
ale też chciałbym Denzela
najważniejsze 3pkt
Szkoda że nie Dumfries
pasuje maverik w mojej ocenie
Mikołaj Kruk chyba jedyny tam za Interem
czekam na Naszą 11 wyjściową
Wpadles w jakis szal, bo Milan nie stracil pkr w 6 kolejce
Intermed, ale po co te wysrywy?
dokł
milan jakie męczarnie z amatorami z juve, venezia i spezia...poczatek sezonu a paliwa brakuje
Motta i tak zaraz poleci
Tak walczy że frajersko punkty stracili z Juve i Milanem
Spezia przynajmniej z mocnymi powalczy
Sa gorsi
Czemu?
Niech ta Spezia już spie*dala z ligi
więc nic jak tylko zdrowie
Brak scudetto bylby kompromitacja
jak zdrowie dopiszę to bronimy Mistrza na luzie
Ale taka prawda
P. Coelho
w SerieA tylko Inter może przegrać Scudetto, a nie inni je wygrać.
Nie ma do nas podjazdu
Reszta nawet nie na do. As podjazdu
w dzisiejszych czasach nie ma słabych drużyn
Obecnie tylko Napoli gra na poziomie Interu
Beda to robic
tylko czekać kiedy kibice milanu będą się spuszczać nad zwycięstwem i to ze Spezia
4 pety na jednego zawodnika się rzucili
Spezia zbyt dobrze gra zeby spasc z ligi
2 gości bez krycia
Znając życie z nami remis będą mieli
Spezia jakie to są pety
Ale gowniana ta spezia
kurde milan na farcie
Gol diaz
Duman i guzik
a kto komentije mecz Interu ?
Ci komentatorzy powinni zostać wyrzuceni za stronniczość
Ta spezia nie taki chlopiec do bicia. Nie jednemu krwi napsuła
niech wygra Spezia
pojedynek Klich vs Fabianski mnie fascynuje
Ani spezia ani milam nie mieli dziś jakis super okazji taki dziwny mecz
a pieprze ten pseudo Milan jakos nie porywa mnie ich gra