Archiwum shoutboksa

intermed1 25.09.2021 18:31

jaaaaaaaaaaaaa

Seba 25.09.2021 18:31

ale brama

Adriano_forever 25.09.2021 18:30

Hakan okres przygotowawczy miał tylko dobry

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:29

Weczyn i Vidal moga wyczuc szanse na regularne granie

Seba 25.09.2021 18:29

matko Dzeko

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:29

Hakan slabiutki

intermed1 25.09.2021 18:28

ale gównogolem śmierdzi

cuba 25.09.2021 18:28

na trybunach święto

Seba 25.09.2021 18:27

nasz X-men

Dantte 25.09.2021 18:27

Czaglar, ważne że działa ta jego telekineza xd

Czaglar 25.09.2021 18:26

Handa atakował telekineza

intermed1 25.09.2021 18:25

ufffffffff

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:25

juz mogl naprawde podac do Perisika

Seba 25.09.2021 18:25

Szkoda że Brozo tak rzadko uderza

Seba 25.09.2021 18:24

Kibice Milanu będą mieć powody do radości

intermed1 25.09.2021 18:24

co za pet

intermed1 25.09.2021 18:23

PIĘKNY STRZAŁ

Seba 25.09.2021 18:22

Atalanta traci nerwy

Czaglar 25.09.2021 18:22

Lautaro znów przechwyt po tym podaniu Hakana

cuba 25.09.2021 18:21

:D

Seba 25.09.2021 18:20

5 metrow spalony a sedzia nic :D

HB 25.09.2021 18:19

great block by perisic great block by perisic

minus09 25.09.2021 18:19

rzuca

minus09 25.09.2021 18:19

wreszcie handa sie rzyca

Weo 25.09.2021 18:18

Proszę o jakiegoś linka

intermed1 25.09.2021 18:18

ehhh siedli na nas

Czaglar 25.09.2021 18:17

Kurcze Dzeko jakby nie te pokraczne przyjecie to byłoby pieknie

intermed1 25.09.2021 18:17

Handa prawie się przewrócił

cuba 25.09.2021 18:16

:D

intermed1 25.09.2021 18:16

XD

Seba 25.09.2021 18:16

Sensi niech nie klaszcze, bo sobie ręce połamie :D

HB 25.09.2021 18:15

basto zasłużył na żółtą wtedy z fiorą

mimas2316 25.09.2021 18:14

Spuchnie jak w zeszłym roku :)

intermed1 25.09.2021 18:14

11 minuta a ten żółta za niewinne przewinienie

intermed1 25.09.2021 18:14

Sędzia przesadził

cuba 25.09.2021 18:14

tylko serce

Seba 25.09.2021 18:14

ale głupia kartka

Seba 25.09.2021 18:13

z taką grą Milan długo nie pociągnie. Spokojnie :)

HB 25.09.2021 18:13

milan jest takim wkurzającym komarem brzęczącym, która nie chce się odwalić

HB 25.09.2021 18:13

eh znowu milan wygrał

cuba 25.09.2021 18:13

kat na bramki :)

cuba 25.09.2021 18:12

:)

cuba 25.09.2021 18:12

Lautaro wychodzi z siebie

intermed1 25.09.2021 18:12

patelnia do perisicia

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:12

Placek dal asyste?

Seba 25.09.2021 18:12

miał Perisika...

Seba 25.09.2021 18:12

ajjj Dzek

Seba 25.09.2021 18:11

No Martinez im trudniejsza piłka, tym łatwiejsza

HB 25.09.2021 18:11

dantte wolisz brozo w blondzie czy bez farby?

Seba 25.09.2021 18:11

Hakan wow

HB 25.09.2021 18:11

ona strzela tylko ładne bramki albo pudłuje proste

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:11

cos czuje, ze 20 goli w lidze bedzie

HB 25.09.2021 18:10

no on jest tsubasa trochę

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:10

dobrze, ze nowy kontrakt podpisuje

Dantte 25.09.2021 18:10

HB +1

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:10

LM niesamowity jest

HB 25.09.2021 18:10

mam nadzieję, że nie ma ibry i jego spoilerów

Dantte 25.09.2021 18:10

Ale początek. Nie spodziewałem się

Czaglar 25.09.2021 18:10

Choć serce w gardle, że spalil

Seba 25.09.2021 18:10

Nasi nie opłacili abonamentu na Var

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:10

mnie to juz denerwuje

HB 25.09.2021 18:10

nom

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:10

a karnych to w ogole nie patrza i nam nie daja

Czaglar 25.09.2021 18:09

Gargantua Barella

ZnawcaCalcio 25.09.2021 18:09

zauwazyliscie, ze to juz chyba 3 czy 4 gol w tym sezonie gdzie sprawdzaja u nas jakis spalony...

Seba 25.09.2021 18:09

Handa w bezruchu :D

HB 25.09.2021 18:09

niech ktoś mu zabierze piłkę

Seba 25.09.2021 18:09

było w piłke

HB 25.09.2021 18:09

ivan Ty wariacie dryblujący

horrorshow86 25.09.2021 18:09

Ostatnio też trafił z woleja

Ojciec SB 25.09.2021 18:08

Placuszek :top:

cuba 25.09.2021 18:08

IDZIEMY PO SWOJE

minus09 25.09.2021 18:08

moj placusz moj malutki rosnij duzy okrąglutki

HB 25.09.2021 18:08

barelka i darmian kochamy waaaaaas

HB 25.09.2021 18:08

lautaro wreszcie trafił z woleja <3

KibicInteru 25.09.2021 18:08

uff

minus09 25.09.2021 18:08

ATOMOWY START INTERU

intermed1 25.09.2021 18:08

ufff

Ojciec SB 25.09.2021 18:07

WHO NEEDS LUKAKU?

cuba 25.09.2021 18:07

nie było co zbierać

cuba 25.09.2021 18:07

:forza:

intermed1 25.09.2021 18:07

bez spalonego?

cuba 25.09.2021 18:07

gool

il_biscione 25.09.2021 18:07

Ale goalazo

cuba 25.09.2021 18:07

LAAAAAAUUUAAAROOOOO !! !! !! !! !

intermed1 25.09.2021 18:07

PIĘKN(E

cuba 25.09.2021 18:07

gool gool

Seba 25.09.2021 18:06

goool

cuba 25.09.2021 18:06

miałem to samo Seba

Seba 25.09.2021 18:05

Widzialem to w bramce

intermed1 25.09.2021 18:05

Dzeko w swoim stylu

cuba 25.09.2021 18:05

blisko

cuba 25.09.2021 18:04

ajjjjjjjjjj

cuba 25.09.2021 17:59

:forza:

cuba 25.09.2021 17:59

loveinter

cuba 25.09.2021 17:59

loveinter

cuba 25.09.2021 17:59

:flaga2: offtopic :flaga2:

cuba 25.09.2021 17:58

serce

cuba 25.09.2021 17:57

komentator jeden już mi sie podnieca i czycha na .... :D

Shoutbox

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Cny 27.06.2026 20:43

taki przykry. w sensie nie ma złości, tylko smutek bo się rysował piękny inter

Chuchu 27.06.2026 20:38

Ależ piękny falstart mercato

jaszczomb 27.06.2026 20:18

zaorane

jaszczomb 27.06.2026 20:17

alez klinsi wyjasnia sb

Klinsi64 27.06.2026 19:33

nie kupmy jeszcze Soleta i śmiało mozna uderzać po Olise

Klinsi64 27.06.2026 19:32

145 mln zaoszczedzone brawo Marotta

Klinsi64 27.06.2026 19:32

50+70+25

Cny 27.06.2026 19:19

a na okazje się nie czeka, tylko się ich szuka

Cny 27.06.2026 19:19

teraz znowu przepalą hajsu na murzynow

Cny 27.06.2026 19:18

50M na gwiazdę? czego gwiazdę? ligi czeskiej czy ekstraklasy? ;) ... pajacerka tu się odwala. ciężko funkcjonować we współczesnym futbolu w takich realiach. oni serio myślą że Marotta zawsze ulepi z gówna kolejny majstersztyk jak Chivu... za trenerów jednak nie trzeba płacić. za piłkarzy już tak. i nich nie nauczyli ich że wydane ok 70M na djufa Dalberta anża janża poszło do pieca

Cny 27.06.2026 19:15

te 25 milionów to komedia xd oaktree to debile. jeszcze trzymają dyrektorów którzy kompletnie nie potrafią robić takich transferów xd

martins2000 27.06.2026 18:50

rezygnuje ze starań o Jonesa

martins2000 27.06.2026 18:49

Inter po odrzuceniu oferty 25 mln przez Liverpool rezyd

KibicInteru 27.06.2026 18:08

ciekawe czy Rabiot by chciał do nas przyjść

KibicInteru 27.06.2026 18:01

4-5 nowych zawodników ma przyjść, więc dla kogoś zabraknie miejsca

KibicInteru 27.06.2026 17:50

Oby chociaż tego Nico Williamsa ogarnęli

broda4991 27.06.2026 17:44

Norton cuffy wraca do notesów ponoć 🤣🤣🤣

martins2000 27.06.2026 17:43

Inter zmieniło strategię, będzie czekało na okazję ekonomiczną FB

Cyrax 27.06.2026 17:40

Wiesz przecież, że słowa Marotty i Zanettiego odnośnie wielkiego nazwiska dotyczyło pomocnika lub ofensywnego grajka (dlatego chcieli Lookmana lub Kone), a transfer Akanjiego wyskoczył na ostatnią chwilę, bo udało się pozbyć Pavarda

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625692

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się