może Conte miał rację z murowaniem i graniem na 0:0 z Atalantą ostatnio, co tutaj wszystkim się bardzo podobało ;d
Hakan myslami w milanie
Nie gra
Niewykorzystane sytuacje, wiecie co💪
Hakan gra w pierwszym skladzie
Orzeu zaloz swojemu pieskowi kaganiec bo szczeka, a ludzie chca w spokoju mecz obejrzec
Handa znowu stoi i się patrzy
Jadą z nami jak chcą
Tiki take
CO MY GRAMY
Oby hakana wpuścił po przerwie .
Na szczęście z endru nie da sie przegrać w dyskusji , taki jest madry ze sam siebie wyjasnia
Maresca sedziuje
bo 3 żółte
dlcaczego Atalanta ma czerwo dostac
xD
nadzieja w jakiejś czerwonej kartce dla Atalanty
Pamiętajcie o jednym Pazza Inter
Orzeu uspokoj swojego vvujka bo mnie obraza jak go merytorycznie wyjasniam
na szczęście Muriel kontuzja albo cośtam
Wracamy za 45 min w szampańskich nastrojach
Każdy dorastał, nie wiem... Płodził dzieci a ten... Przypadek? Utkwił na sb i trolluje od lat
Napisalem , ze jak utrzyma forme to lwestia czasu jest powolanie , a ten pier... ze zmiazdzyl xdd zmiażdżony to ty mózg masz xd
Powodzenia Inter
Podobno Perisic byl na meczu Milanu, bo Rebic inaczej nie zaprosilby go na jego urodziny. Takie sa pogloski
co za upokorzenie
Endru niestety dla Ciebie ale Wujek ma rację
lol Chelsea 0 strzałów z City ;d
xD
Atalanta się zatrzasnęła w szatni
Niestotne. Tyle lat czytania Pana randamy zniszczyło mnie
Fanatyczny wez sobie cos na uspokojenie bo za nerwowy jestes
Zmiażdżyles ? Haha ty seruo masz cos z glowa
1:3 typuje
Zaraz wejdą zmiennicy i ich rozjedziemy
Będzie 4-2 lub 3-3
Jesteś od dawna tutaj
A nie sory
No co zmiazdzylem cie w temacie esposito i cie pare dni nie bylo wyjek
No nie moge
Mailem z nim zwarcia jeszcze dawno przed twoim istnieniem tutaj
Xd napisal endru haha
Endru 25.09.2021 19:02 Nie umiesz dyskutowax
po stronie atalanty na pewno
Ja na randame nie mam już sił
gole jeszcze będą
Nie umiesz dyskutowax
Fanatyczny juz dales bo go obrazasz
Spokojnie pewne 3 pkt
do 30 raczej nie dotrwam
teraz mozna srac kto zdobedzie scudetto
Już za stary jestem na to
... Dobra nie dam się wciągnąć xd
Czarodziej poczekaj do 30 koleki
jak dzis nie wygramy to raczej nie wygramy juz scudetto
trolownie to nie zbrodnia
Wygramy to?
Tyle lat trolowania
Czemu go ktoś jeszcze nie zatłukł?
Nie wiem jak 80 ale wiem jak 60
Chcialbym w to wierzyc ale to raczej nieprawda fanatyczny
Tyle lat tutaj się żywisz
2 bramki z niczego . Czasami się zdarza ale teraz pokazemy kto jest mistrzem
Inter jest najmocniejszy
Inter lol
Trolu zapchlony
Inter xD
Inter ty dzbanie
Juve teoretycznie
No w tej chwili Milan
TYLKO WIELKI INTER
no a kto jest najmocniejszy w Serie A
Nawet Napoli ma. Lepszą kadrę
no tak mogło być że Dżeko by wykończył albo podał i byłoby 2:0
to był zart, ochłoń
Jakkolwiek można napisać że milan to najmocniejsza ekipa serie a?
Dzeko miał piłkę na 2:0
o Malinowsky piekna bramka
ja stawiam jednak na remis. moze byc 3:3 xD
Orzeu jak mogło być 2:0? strzał Malinovskiego był nie do obrony, tyle że dość fartownie piłka wylądowała przy Zapacie
Koniec
pewnie tak bedzie Edwart
No koniex
Nie wygramy, prawdopodobnie przegramy
Endru koniec prowokacji albo polecisz
Zobaczycie za godzine jaki to inter wspalnialy 🙂 a milanisci co tu wchodzą bedzie "znowu wygrali"
Chcielismy kontrolowac mecz ale wpadly 2 przypadkowe bramki
zdarza się
embiakowsky średnio, wyrównany, mogło być 2:0 jest 1:2
Wyjek jak tam twoje 80mln euro od suning na transfery
nadzieja w tym, że drużyna była w szoku po szybkiej stracie dwóch bramek i teraz się ogarnie i wciśnie dwie-trzy
choć pewnie do lutego marca gdzieś będą w wyścigu
panowie jak mecz wygląda?
jestem ciekawy czy ten Juve zdobedzie pkt z Sampa, ktora jest lekko upierdliwa dla tzw czolowki
Inter się bronił nawet przy 1:2
Czarodziej dalej fantazjuje
nicolas, ja nie jestem tym razem optymistą, wygląda to słabo, a Atalanta nie padnie jak Fiora
Zapomnailes randama że Mourinho też wlaczy o mistrzostwo
Milan nie ma kadry na
Synu