Archiwum shoutboksa

HB 25.09.2021 19:09

może Conte miał rację z murowaniem i graniem na 0:0 z Atalantą ostatnio, co tutaj wszystkim się bardzo podobało ;d

Endru 25.09.2021 19:09

Hakan myslami w milanie

Endru 25.09.2021 19:09

Nie gra

Kusy 25.09.2021 19:09

Niewykorzystane sytuacje, wiecie co💪

Adin 25.09.2021 19:09

Hakan gra w pierwszym skladzie

Endru 25.09.2021 19:08

Orzeu zaloz swojemu pieskowi kaganiec bo szczeka, a ludzie chca w spokoju mecz obejrzec

Seba 25.09.2021 19:08

Handa znowu stoi i się patrzy

intermed1 25.09.2021 19:08

Jadą z nami jak chcą

Dantte 25.09.2021 19:08

Tiki take

intermed1 25.09.2021 19:08

CO MY GRAMY

rbaggio1988 25.09.2021 19:07

Oby hakana wpuścił po przerwie .

VVujek 25.09.2021 19:07

Na szczęście z endru nie da sie przegrać w dyskusji , taki jest madry ze sam siebie wyjasnia

Endru 25.09.2021 19:06

Maresca sedziuje

HB 25.09.2021 19:06

bo 3 żółte

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:06

dlcaczego Atalanta ma czerwo dostac

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:06

xD

HB 25.09.2021 19:06

nadzieja w jakiejś czerwonej kartce dla Atalanty

Kusy 25.09.2021 19:05

Pamiętajcie o jednym Pazza Inter

Endru 25.09.2021 19:05

Orzeu uspokoj swojego vvujka bo mnie obraza jak go merytorycznie wyjasniam

HB 25.09.2021 19:05

na szczęście Muriel kontuzja albo cośtam

Kusy 25.09.2021 19:05

Wracamy za 45 min w szampańskich nastrojach !! !!

Fanatyczny 25.09.2021 19:04

Każdy dorastał, nie wiem... Płodził dzieci a ten... Przypadek? Utkwił na sb i trolluje od lat

VVujek 25.09.2021 19:04

Napisalem , ze jak utrzyma forme to lwestia czasu jest powolanie , a ten pier... ze zmiazdzyl xdd zmiażdżony to ty mózg masz xd

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:04

Powodzenia Inter !!

Adin 25.09.2021 19:04

Podobno Perisic byl na meczu Milanu, bo Rebic inaczej nie zaprosilby go na jego urodziny. Takie sa pogloski

HB 25.09.2021 19:04

co za upokorzenie

nicolas80 25.09.2021 19:04

Endru niestety dla Ciebie ale Wujek ma rację

HB 25.09.2021 19:04

lol Chelsea 0 strzałów z City ;d

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:03

xD

intermed1 25.09.2021 19:03

Atalanta się zatrzasnęła w szatni

Fanatyczny 25.09.2021 19:03

Niestotne. Tyle lat czytania Pana randamy zniszczyło mnie

Endru 25.09.2021 19:03

Fanatyczny wez sobie cos na uspokojenie bo za nerwowy jestes

VVujek 25.09.2021 19:03

Zmiażdżyles ? Haha ty seruo masz cos z glowa

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:03

1:3 typuje

nicolas80 25.09.2021 19:03

Zaraz wejdą zmiennicy i ich rozjedziemy

Kusy 25.09.2021 19:03

Będzie 4-2 lub 3-3

Fanatyczny 25.09.2021 19:03

Jesteś od dawna tutaj

Fanatyczny 25.09.2021 19:03

A nie sory

Endru 25.09.2021 19:03

No co zmiazdzylem cie w temacie esposito i cie pare dni nie bylo wyjek

VVujek 25.09.2021 19:02

No nie moge

Fanatyczny 25.09.2021 19:02

Mailem z nim zwarcia jeszcze dawno przed twoim istnieniem tutaj

VVujek 25.09.2021 19:02

Xd napisal endru haha

VVujek 25.09.2021 19:02

Endru 25.09.2021 19:02 Nie umiesz dyskutowax

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:02

po stronie atalanty na pewno

Fanatyczny 25.09.2021 19:02

Ja na randame nie mam już sił

mateo-mazzini 25.09.2021 19:02

gole jeszcze będą

Endru 25.09.2021 19:02

Nie umiesz dyskutowax

Endru 25.09.2021 19:02

Fanatyczny juz dales bo go obrazasz

Kusy 25.09.2021 19:02

Spokojnie pewne 3 pkt

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:02

do 30 raczej nie dotrwam

Adin 25.09.2021 19:01

teraz mozna srac kto zdobedzie scudetto

Fanatyczny 25.09.2021 19:01

Już za stary jestem na to

Fanatyczny 25.09.2021 19:01

... Dobra nie dam się wciągnąć xd

Adin 25.09.2021 19:01

Czarodziej poczekaj do 30 koleki

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:01

jak dzis nie wygramy to raczej nie wygramy juz scudetto

mateo-mazzini 25.09.2021 19:01

trolownie to nie zbrodnia

intermed1 25.09.2021 19:01

Wygramy to?

Fanatyczny 25.09.2021 19:01

Tyle lat trolowania

Fanatyczny 25.09.2021 19:01

Czemu go ktoś jeszcze nie zatłukł?

VVujek 25.09.2021 19:00

Nie wiem jak 80 ale wiem jak 60

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:00

Chcialbym w to wierzyc ale to raczej nieprawda fanatyczny

Fanatyczny 25.09.2021 19:00

Tyle lat tutaj się żywisz

nicolas80 25.09.2021 19:00

2 bramki z niczego . Czasami się zdarza ale teraz pokazemy kto jest mistrzem

Orzeu 25.09.2021 19:00

Inter jest najmocniejszy

Endru 25.09.2021 19:00

Inter lol

Fanatyczny 25.09.2021 19:00

Trolu zapchlony

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:00

Inter xD

Fanatyczny 25.09.2021 19:00

Inter ty dzbanie

Adin 25.09.2021 19:00

Juve teoretycznie

Endru 25.09.2021 19:00

No w tej chwili Milan

HB 25.09.2021 19:00

TYLKO WIELKI INTER

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:00

no a kto jest najmocniejszy w Serie A

Fanatyczny 25.09.2021 19:00

Nawet Napoli ma. Lepszą kadrę

Orzeu 25.09.2021 19:00

no tak mogło być że Dżeko by wykończył albo podał i byłoby 2:0

HB 25.09.2021 19:00

to był zart, ochłoń

Fanatyczny 25.09.2021 19:00

Jakkolwiek można napisać że milan to najmocniejsza ekipa serie a?

KibicInteru 25.09.2021 18:59

Dzeko miał piłkę na 2:0

Adin 25.09.2021 18:59

o Malinowsky piekna bramka

Adin 25.09.2021 18:59

ja stawiam jednak na remis. moze byc 3:3 xD

HB 25.09.2021 18:59

Orzeu jak mogło być 2:0? strzał Malinovskiego był nie do obrony, tyle że dość fartownie piłka wylądowała przy Zapacie

Endru 25.09.2021 18:59

Koniec

Adin 25.09.2021 18:59

pewnie tak bedzie Edwart

Endru 25.09.2021 18:59

No koniex

CzarodziejCzasu 25.09.2021 18:59

Nie wygramy, prawdopodobnie przegramy

Orzeu 25.09.2021 18:59

Endru koniec prowokacji albo polecisz

edwart 25.09.2021 18:59

Zobaczycie za godzine jaki to inter wspalnialy 🙂 a milanisci co tu wchodzą bedzie "znowu wygrali"

nicolas80 25.09.2021 18:59

Chcielismy kontrolowac mecz ale wpadly 2 przypadkowe bramki

Orzeu 25.09.2021 18:59

zdarza się

Orzeu 25.09.2021 18:58

embiakowsky średnio, wyrównany, mogło być 2:0 jest 1:2

Endru 25.09.2021 18:58

Wyjek jak tam twoje 80mln euro od suning na transfery

HB 25.09.2021 18:58

nadzieja w tym, że drużyna była w szoku po szybkiej stracie dwóch bramek i teraz się ogarnie i wciśnie dwie-trzy

Orzeu 25.09.2021 18:58

choć pewnie do lutego marca gdzieś będą w wyścigu

embiakowsky 25.09.2021 18:58

panowie jak mecz wygląda?

Adin 25.09.2021 18:58

jestem ciekawy czy ten Juve zdobedzie pkt z Sampa, ktora jest lekko upierdliwa dla tzw czolowki

HB 25.09.2021 18:58

Inter się bronił nawet przy 1:2

Seba 25.09.2021 18:58

Czarodziej dalej fantazjuje

HB 25.09.2021 18:58

nicolas, ja nie jestem tym razem optymistą, wygląda to słabo, a Atalanta nie padnie jak Fiora

Fanatyczny 25.09.2021 18:58

Zapomnailes randama że Mourinho też wlaczy o mistrzostwo

Orzeu 25.09.2021 18:58

Milan nie ma kadry na :scudetto:

Seba 25.09.2021 18:58

Synu :D

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się