Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

Ojciec SB 25.09.2021 19:34

ale dobre zmiany Szymona i Hakan mega hamulcowy

mateo-mazzini 25.09.2021 19:34

jezu ale Ilicic sie spasł....

intermed1 25.09.2021 19:33

Dajcie piłke Barelli i zobaczmy co się stanie

HB 25.09.2021 19:33

i niech cały świat podziwia

Seba 25.09.2021 19:33

Perisik jak zwykle zamyka oczy i wrzuca :D

HB 25.09.2021 19:33

media powinny to podchwycić

HB 25.09.2021 19:33

ale wyścig mają

HB 25.09.2021 19:33

barelka czy chiesa barelka czy chiesa

HB 25.09.2021 19:33

dżeko dobijacz ;d

mateo-mazzini 25.09.2021 19:33

ja juz o Panu nic nie powiem

mateo-mazzini 25.09.2021 19:33

Panie Dzeko ja Pana przepraszam

HB 25.09.2021 19:33

barelka wyjdź za mnie

minus09 25.09.2021 19:33

dimarko cud dotkniecie

Seba 25.09.2021 19:32

Dimarco jakie piły daje

Ojciec SB 25.09.2021 19:32

Placuszek MVP

Czaglar 25.09.2021 19:32

Poziom

Czaglar 25.09.2021 19:32

To co Barella dzisiaj gra to jest jakiś epicki

HB 25.09.2021 19:32

DIMARCO OMG

Seba 25.09.2021 19:32

ajjjj

horrorshow86 25.09.2021 19:32

Karta za nic dla barolo

cuba 25.09.2021 19:32

widocznie musiałem coś napisać :D

Adriano_forever 25.09.2021 19:32

XD

mateo-mazzini 25.09.2021 19:32

25 lat kibicuje i sie nie nauczylem ze pazza

Adriano_forever 25.09.2021 19:32

intermed1 25.09.2021 19:29 iLE JESZCZE DZEKO BĘDZIE TRZYMAŁ

intermed1 25.09.2021 19:32

Barella znowu jest genialny

Czaglar 25.09.2021 19:32

Nie wierze

mateo-mazzini 25.09.2021 19:32

ja juz nic nie powiem o tym klubie

HB 25.09.2021 19:32

chyba tak skoro fanfary

cuba 25.09.2021 19:32

No I Proszęęęęęęęęęęęęęęęęęęę

Adriano_forever 25.09.2021 19:31

Dzeko xD

HB 25.09.2021 19:31

mateusz dla naszych?

mateo-mazzini 25.09.2021 19:31

nie no ja sie poddaje

cuba 25.09.2021 19:31

NO I PROSZĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘĘE

intermed1 25.09.2021 19:31

GOOOOOOOOOL

HB 25.09.2021 19:31

Seba dla koog?

HB 25.09.2021 19:31

za co ta żółta dla Barelki?

Seba 25.09.2021 19:31

gooool

cuba 25.09.2021 19:31

jeszcze 20min ok wierzę wiadomo serce

maniek-maniek 25.09.2021 19:31

:cenzor: nia i tyle w temacie

Tomala 25.09.2021 19:29

W końcu Inter musiał spuchnąć, szkoda, że tak szybko

Pjerun 25.09.2021 19:29

dobry przeciwnik

HB 25.09.2021 19:29

szacun dla Atalanty, najlepiej zagrany mecz przeciwko Interowi w Serie A od wielu miesięcy

Pjerun 25.09.2021 19:29

czy ja wiem cz slabo

intermed1 25.09.2021 19:29

iLE JESZCZE DZEKO BĘDZIE TRZYMAŁ

mateo-mazzini 25.09.2021 19:29

juz nie wygramy tego, nie ma z czego strzelic

cuba 25.09.2021 19:29

słabo dziś wyglądamy

mauroo1902 25.09.2021 19:28

Maresca przeciez nie powinien tego prowadzic...

cuba 25.09.2021 19:28

Endru już nie wiem jak to tłumaczyć bo gra ... sam widzisz ' ;)

intermed1 25.09.2021 19:28

WON WON WON

Seba 25.09.2021 19:27

Dzeko...

Czaglar 25.09.2021 19:27

Maresce

HB 25.09.2021 19:26

szachtar gra w kijowie?

inter30 25.09.2021 19:26

w druga strone decyzji by nie zmienil

Czaglar 25.09.2021 19:26

Materace wziął Demiral ma huki hahaah i zmienił decyzje

Seba 25.09.2021 19:26

Maresca jako oszołom

intermed1 25.09.2021 19:26

co śedzia robi w tym momencie

cuba 25.09.2021 19:25

zdaje sobie sprawę tylko w stylu gdy bardziej zacięcie itp

HB 25.09.2021 19:25

nic nowego, oby udało się wcisnąć coś na remis i do widzenia

HB 25.09.2021 19:24

Atalanta robi co chce

Endru 25.09.2021 19:24

Gagliardini powinen wejsc zamknac mecz

HB 25.09.2021 19:24

a reszta to emeryci albo amatorzy

HB 25.09.2021 19:24

tylko Alexis jeszcze

HB 25.09.2021 19:24

Inter nie ma więcej zmian

Endru 25.09.2021 19:23

Juz byly zmiany cuba

cuba 25.09.2021 19:23

zmiany zmiany zmiany

Ojciec SB 25.09.2021 19:23

:top:

Ojciec SB 25.09.2021 19:23

ale Placuszek to jest pilkarz

DragoDBZ 25.09.2021 19:23

Dawać Sancheza tylko on może zmienić oblicze tej gry, nasz joker

minus09 25.09.2021 19:22

aj

intermed1 25.09.2021 19:22

Boże chroń Barelle przed kontuzją

mateo-mazzini 25.09.2021 19:22

oho, jak my teraz nie zrobimy gola to juz moze nie być punktow

Nitrogen 25.09.2021 19:22

110 mln

Seba 25.09.2021 19:22

nie wierze

cuba 25.09.2021 19:21

Denzel

Ojciec SB 25.09.2021 19:21

dawac Sancheza za Dzekowatego

Seba 25.09.2021 19:21

coś się ruszyło

HB 25.09.2021 19:21

+ dimarco ofensywniejszy

HB 25.09.2021 19:21

żółta

ilfenomeno_9 25.09.2021 19:21

Bastoni kontuzja, ze zszedl?

cuba 25.09.2021 19:20

szkoda

intermed1 25.09.2021 19:20

Inzaghi jaki wkorw

Ojciec SB 25.09.2021 19:19

ajjjjjjjjjjjj

Tomala 25.09.2021 19:19

Oj taki Milan to ladnie przejedzie się po nas

cuba 25.09.2021 19:19

Simone wydaje się robi co może

rbaggio1988 25.09.2021 19:19

Z bananem problem taki że jest nie zbywał u i 3 lata po 5 baniem

intermed1 25.09.2021 19:19

jaaaaaaaaaa

zv0d 25.09.2021 19:19

Vecino zaraz je nie

Seba 25.09.2021 19:19

aaaaaa

Husi 25.09.2021 19:19

Dzeko ..

mateo-mazzini 25.09.2021 19:18

Adin jasne, tylko my byliśmy pod ścianą, Hakan byl za zero a ze Eriksen orawie umarl nikt nie mogl przewidziec

DragoDBZ 25.09.2021 19:18

dumfries i dimarco to powinny być wachadła od pierwszej minuty

rbaggio1988 25.09.2021 19:18

Brawo Hakan człapanoglu wraca tam gdzie powinien być od początku .

HB 25.09.2021 19:18

a nie jako wzmocnienie drużyny

HB 25.09.2021 19:18

hakan przyszedł, bo trzeba było kogoś darmowego na miejsce eriksena

cuba 25.09.2021 19:18

Oby te zmiany dały cos

Adin 25.09.2021 19:18

5

Ojciec SB 25.09.2021 19:18

na uj za Bastoniego?

Adin 25.09.2021 19:18

mln

Adin 25.09.2021 19:17

mateo teraz placicie przecietniakowi z mln. Milan byl madry i nie zaplacil mu tyle

zv0d 25.09.2021 19:17

Żółta ma

Shoutbox

KibicInteru 27.06.2026 15:52

Nawet w trakcie mercato ma miejsce selekcja głąbów od ludzi myślących

KibicInteru 27.06.2026 15:50

To że naiwniacy dają się nabierać na wielkie transfery bo zobaczyli nagłówek Lgds to tylko i wyłącznie ich wina

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625678

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się