Atalanta nic nie grała
Statystyki też mówią, że mecz na remis
3-0
nicolas80 ile to miało byc 4-2?
na szczęscie znowu dobry wynik Interu wbrew grze
Jak dla mnie mecz na remis
nie byliśmy lepsi, Atalanta zasługiwała na zwycięstwo
Nie no witać,że Dimarco nogę ma chirurgiczna. W presezonie też strzelał karne i ładnie zajebal
Handanowika uratował VAR bo ładnie odwalił
Szkoda bo bylismy lepsi ale.remis nie ma tragedi
nr 1 jest Lautaro
a handa to jest FATALNY jego tutaj juz dawno nie powinno byc
Pewnie na treningach bije 100 na 100 wiec nie wiem o co pretensje macie . Dal chlopak super zmiane dzisiaj karnego nie strzelali najwieksi
i nr 1 i 2 odmowil lub go nie bylo na boisku
to byla najlepszy moment w tym sezonie co widzialem
mowie wam przed meczem napewno jest trojka wyznaczona
Ale nie powiem, że to nie jest kuriozalne gdy twój bramkarz najlepsza interwencje w meczu ma ta nieudana xD
FF, pewnie Dzeko
czemu Nicola nie strzelal
Kto go desygnował do karnego?
Wszyscy chyba czuli, że nie trafi
Juz nawet Ivan lepssy byl
brozo dzeko karny w takim momencie
;d
komentator mówił, że Dimarco walnął jakiegoś pięknego karnego z Sampdorią w zeszłym sezonie
dawac tego murzyna onane
ale dlaczego Dimarco?
drużyna ewidentnie opadła z sił, dziś prawie nie było pressingu
Fajny mecz, ta końcówka xD boli jednak defensywa, za udoz tych goli tracą
i wali z szczuba
Skriniar to ma akurat najgorszą technikę w całej drużynie
podziękuj sędziemu że aż 1 pkt jest xd
skriniar by strzelil z zamknietymi oczami i bez nogi
Ale się sfarciło z tą "interwencją" Handy
tylko Brozo ma psychę na karnego w takim meczu
kazdy byl lepszy byl od Dimarco w tym momencie, nawet Handanovic
Holender by strzelił
bo sie ,,nie czuli na silach,,
moglo tez tak byc ze bylo 3 wyznaczonych i 2 odmowilo
Di coś tam w kadrze Interu nigdy nie powinien być a on to coś do karnego podchodzi
zepsuli to karny na 3 punkty
jedynyklubwmediolanie Atalanta 5:0 AC Milan
jak brame załadował z wolnego to jaja mu lizaliscie a teraz raz nie trafił i sapiecie mordy
Innzaghi powinien zostac zwolniony z klubu za danie 11 Dimarco...
Inter na farcie. Powinien przegrać. Kilka mm Handy go uratowalo xd
eh Dimarco zastanawiam sie kto mógł strzelać chyba jedynie Dzeko ... po dłuższym namyśle
Darmian dzeko handanovic
wol;ne
czy można usuwać ze strony ścierwa wyzywające zawodników od śmieci i szmat?
dal to dal jakby dzeko nie trafil to byscie pisali czemu nie dimarco jak on u nas rozne i
nikt oprócz Lukaku nie potrafi karnego strzelić
Dzieki za walke do konca
Dzeko dzisiaj 6 sytuacji..
Remis jak porazka. Jeszcze raz zobacze darmiana to mnie szlak trafi
nie zesrajcie sie na dimarco
di marco karnego dac XDDDDDD
Tak, typowy
xD
Świetny mecz. Trzeba szanować ten remis
dziekujemy dimarco za 1pkt
ty takie rzeczy piszesz typowy sezonowiec
chory jakis jestes mamy 5 meczy 3 zwyciestwa i 2 remisy
A Inzaghi za co won? Zmiany zrobil dobre
welys wez sie rabnij w głowe/
Inzaghi won
Szmata bośniacka
FT
meczowke to mial dimarco na wapnie
cala bramka jego...
Dzeko haha
Dzeko miał meczowke. Szkoda.
atalanta to nie jest zly przeciwnik, lepszy remis niz w wiadomo co
liverpool 3-2\
Pieprzony ma leb ten dzeko
Dzeko weź ty już spie*dalaj do domu
Liverpool 2-2 ale jazda... to moze nie taki zły ten remis z Atalanta
nie wierze
aaaaaaa
Taka jego rola w tym sezonie
Handa znowu stoi i się gapi :/
handanovic to broni tylko to co leci w niego albo nad niego xd
oszukac przeznaczenie
Szmaciarz do karnych mój Boże
pany to byl ten moment ze pech nas opusci
wolny dla Atalanty
co ten Maresca znowu?
o nie
Czyli po jednym sezonie spokoju znów PAZZA
dobrze, ze Gosens nic nie gra
KOŃCZ TO BŁAGAM, JUŻ WYSTARCZAJĄCO JESTEŚMY NAUCZENI POKORY
no to remis zostanie
6 min ale przedłużajooo
6
6
ile doliczyl?
on przy 11 byłby 15
Handa bohater
u nas kazdy mogl bic tego karnego tylko nie dimarco
Dimarco dobrze strzelił