Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

nicolas80 25.09.2021 20:02

Atalanta nic nie grała

FReeFonix 25.09.2021 20:02

Statystyki też mówią, że mecz na remis

Nitrogen 25.09.2021 20:02

3-0

Odet 25.09.2021 20:02

nicolas80 ile to miało byc 4-2?

HB 25.09.2021 20:02

na szczęscie znowu dobry wynik Interu wbrew grze

FReeFonix 25.09.2021 20:02

Jak dla mnie mecz na remis

HB 25.09.2021 20:02

nie byliśmy lepsi, Atalanta zasługiwała na zwycięstwo

Czaglar 25.09.2021 20:02

Nie no witać,że Dimarco nogę ma chirurgiczna. W presezonie też strzelał karne i ładnie zajebal

FReeFonix 25.09.2021 20:02

Handanowika uratował VAR bo ładnie odwalił

nicolas80 25.09.2021 20:02

Szkoda bo bylismy lepsi ale.remis nie ma tragedi

juvedead 25.09.2021 20:02

nr 1 jest Lautaro

Ojciec SB 25.09.2021 20:02

a handa to jest FATALNY jego tutaj juz dawno nie powinno byc

interinho 25.09.2021 20:02

Pewnie na treningach bije 100 na 100 wiec nie wiem o co pretensje macie . Dal chlopak super zmiane dzisiaj karnego nie strzelali najwieksi

Mateusz17 25.09.2021 20:01

i nr 1 i 2 odmowil lub go nie bylo na boisku

Adin 25.09.2021 20:01

to byla najlepszy moment w tym sezonie co widzialem

Mateusz17 25.09.2021 20:01

mowie wam przed meczem napewno jest trojka wyznaczona

Seba 25.09.2021 20:01

:D

Czaglar 25.09.2021 20:01

Ale nie powiem, że to nie jest kuriozalne gdy twój bramkarz najlepsza interwencje w meczu ma ta nieudana xD

maverik 25.09.2021 20:01

FF, pewnie Dzeko

Adin 25.09.2021 20:01

czemu Nicola nie strzelal

FReeFonix 25.09.2021 20:01

Kto go desygnował do karnego?

FReeFonix 25.09.2021 20:01

Wszyscy chyba czuli, że nie trafi

mateo-mazzini 25.09.2021 20:01

Juz nawet Ivan lepssy byl

Mateusz17 25.09.2021 20:00

brozo dzeko karny w takim momencie

HB 25.09.2021 20:00

;d

HB 25.09.2021 20:00

komentator mówił, że Dimarco walnął jakiegoś pięknego karnego z Sampdorią w zeszłym sezonie

taboret 25.09.2021 20:00

dawac tego murzyna onane

mateo-mazzini 25.09.2021 20:00

ale dlaczego Dimarco?

HB 25.09.2021 20:00

drużyna ewidentnie opadła z sił, dziś prawie nie było pressingu

Moldar3 25.09.2021 20:00

Fajny mecz, ta końcówka xD boli jednak defensywa, za udoz tych goli tracą

HB 25.09.2021 20:00

i wali z szczuba

HB 25.09.2021 20:00

Skriniar to ma akurat najgorszą technikę w całej drużynie

jedynyklubwmediolanie 25.09.2021 20:00

podziękuj sędziemu że aż 1 pkt jest xd

taboret 25.09.2021 19:59

skriniar by strzelil z zamknietymi oczami i bez nogi

intermed1 25.09.2021 19:59

Ale się sfarciło z tą "interwencją" Handy

HB 25.09.2021 19:59

tylko Brozo ma psychę na karnego w takim meczu

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:59

kazdy byl lepszy byl od Dimarco w tym momencie, nawet Handanovic

juvedead 25.09.2021 19:59

Holender by strzelił

Mateusz17 25.09.2021 19:59

bo sie ,,nie czuli na silach,,

Mateusz17 25.09.2021 19:59

moglo tez tak byc ze bylo 3 wyznaczonych i 2 odmowilo

juvedead 25.09.2021 19:58

Di coś tam w kadrze Interu nigdy nie powinien być a on to coś do karnego podchodzi

Mateusz17 25.09.2021 19:58

zepsuli to karny na 3 punkty

HB 25.09.2021 19:58

jedynyklubwmediolanie Atalanta 5:0 AC Milan

blazej98 25.09.2021 19:58

jak brame załadował z wolnego to jaja mu lizaliscie a teraz raz nie trafił i sapiecie mordy

CzarodziejCzasu 25.09.2021 19:58

Innzaghi powinien zostac zwolniony z klubu za danie 11 Dimarco...

jedynyklubwmediolanie 25.09.2021 19:58

Inter na farcie. Powinien przegrać. Kilka mm Handy go uratowalo xd

mauroo1902 25.09.2021 19:58

eh Dimarco zastanawiam sie kto mógł strzelać chyba jedynie Dzeko ... po dłuższym namyśle

Husi 25.09.2021 19:58

Darmian dzeko handanovic

blazej98 25.09.2021 19:58

wol;ne

HB 25.09.2021 19:58

czy można usuwać ze strony ścierwa wyzywające zawodników od śmieci i szmat?

blazej98 25.09.2021 19:58

dal to dal jakby dzeko nie trafil to byscie pisali czemu nie dimarco jak on u nas rozne i

intermed1 25.09.2021 19:58

nikt oprócz Lukaku nie potrafi karnego strzelić

nicolas80 25.09.2021 19:58

Dzieki za walke do konca

Husi 25.09.2021 19:58

Dzeko dzisiaj 6 sytuacji..

il_biscione 25.09.2021 19:57

Remis jak porazka. Jeszcze raz zobacze darmiana to mnie szlak trafi

blazej98 25.09.2021 19:57

nie zesrajcie sie na dimarco

Skepta 25.09.2021 19:57

di marco karnego dac XDDDDDD

Welys 25.09.2021 19:57

Tak, typowy

Imrahil 25.09.2021 19:57

xD

Czaglar 25.09.2021 19:57

Świetny mecz. Trzeba szanować ten remis

Ojciec SB 25.09.2021 19:57

:brawo: :blagam: dziekujemy dimarco za 1pkt :flaga2:

blazej98 25.09.2021 19:57

ty takie rzeczy piszesz typowy sezonowiec

blazej98 25.09.2021 19:57

chory jakis jestes mamy 5 meczy 3 zwyciestwa i 2 remisy

ilfenomeno_9 25.09.2021 19:57

A Inzaghi za co won? Zmiany zrobil dobre

blazej98 25.09.2021 19:57

welys wez sie rabnij w głowe/

Welys 25.09.2021 19:57

Inzaghi won

il_biscione 25.09.2021 19:57

Szmata bośniacka

Welys 25.09.2021 19:57

FT

taboret 25.09.2021 19:57

meczowke to mial dimarco na wapnie

Ojciec SB 25.09.2021 19:57

cala bramka jego...

Seba 25.09.2021 19:56

Dzeko haha

Czaglar 25.09.2021 19:56

Dzeko miał meczowke. Szkoda.

taboret 25.09.2021 19:56

atalanta to nie jest zly przeciwnik, lepszy remis niz w wiadomo co

blazej98 25.09.2021 19:56

liverpool 3-2\

il_biscione 25.09.2021 19:56

Pieprzony ma leb ten dzeko

intermed1 25.09.2021 19:56

Dzeko weź ty już spie*dalaj do domu

mauroo1902 25.09.2021 19:56

Liverpool 2-2 ale jazda... to moze nie taki zły ten remis z Atalanta

Seba 25.09.2021 19:56

nie wierze

Seba 25.09.2021 19:56

aaaaaaa

ilfenomeno_9 25.09.2021 19:56

Taka jego rola w tym sezonie

Seba 25.09.2021 19:55

Handa znowu stoi i się gapi :/

taboret 25.09.2021 19:55

handanovic to broni tylko to co leci w niego albo nad niego xd

Mateusz17 25.09.2021 19:55

oszukac przeznaczenie

il_biscione 25.09.2021 19:55

Szmaciarz do karnych mój Boże

Mateusz17 25.09.2021 19:55

pany to byl ten moment ze pech nas opusci

intermed1 25.09.2021 19:54

wolny dla Atalanty

Seba 25.09.2021 19:54

co ten Maresca znowu?

intermed1 25.09.2021 19:54

o nie

Mendjolan 25.09.2021 19:54

Czyli po jednym sezonie spokoju znów PAZZA

ilfenomeno_9 25.09.2021 19:54

dobrze, ze Gosens nic nie gra

HB 25.09.2021 19:54

KOŃCZ TO BŁAGAM, JUŻ WYSTARCZAJĄCO JESTEŚMY NAUCZENI POKORY

taboret 25.09.2021 19:53

no to remis zostanie

mauroo1902 25.09.2021 19:53

6 min ale przedłużajooo

Mateusz17 25.09.2021 19:53

6

ilfenomeno_9 25.09.2021 19:53

6

taboret 25.09.2021 19:53

ile doliczyl?

Mateusz17 25.09.2021 19:53

on przy 11 byłby 15

Adin 25.09.2021 19:53

Handa bohater

Mateusz17 25.09.2021 19:53

u nas kazdy mogl bic tego karnego tylko nie dimarco

HB 25.09.2021 19:53

Dimarco dobrze strzelił

Shoutbox

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

fajny ten komentator

Samsewybierz 28.06.2026 00:54

nicola modrić

Klinsi64 27.06.2026 23:44

gość nazywa się Sut

ragnar 27.06.2026 23:36

Tragedia komentator

Tifosinho 27.06.2026 23:34

Piękne sito 😁

Lucash 27.06.2026 23:34

po co nam Paz jak mamy Sucicia

Claudio 27.06.2026 23:33

ale ten komentator co za kompro z tym Vlasicem

Cny 27.06.2026 23:33

sucic z golem nie tylko na boisku

ragnar 27.06.2026 23:33

Ukłuł

Claudio 27.06.2026 23:32

Sucic ulalala

Cny 27.06.2026 22:17

dogadaliby się szybciej to i tak czeski by wbiła

Cny 27.06.2026 22:16

przeciez tutaj nie ma co winić Ałzylja

Cny 27.06.2026 22:16

to samo paz

Cny 27.06.2026 22:16

co nie zmienia faktu że kandydatem był idealnym niemalze

Cny 27.06.2026 22:16

oczywiście że palestra przeplacony

jaszczomb 27.06.2026 21:12

a na paza nigdy nie bylo nawet cienia szansy bo como go kupilo w oknie w ktorym byl on dla nich na wylacznosc

jaszczomb 27.06.2026 21:11

60 mln za palestre to przeciez kpina

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w warunkach totalnego przeplacania za potencjal i nic wiecej?

jaszczomb 27.06.2026 21:11

w jakich warunkach

Cny 27.06.2026 20:44

a tak to znowu wyjdzie zbieranie pokemonów bo fundusz, bo dyrektorzy nie potrafią w takich warunkach pracować, bo nie mamy absolutnie scoutingu

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29501

Liczba newsów: 53368

Liczba komentarzy: 625704

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się