Archiwum shoutboksa

HB 25.09.2021 20:54

a tamci tylko na to czekają

HB 25.09.2021 20:54

bo u nas będzie szpital po

HB 25.09.2021 20:54

ufff

Seba 25.09.2021 20:54

przed

HB 25.09.2021 20:54

czy mecz z Milanem jest po przerwie reprezentacyjnej?

pablo77 25.09.2021 20:53

uwazam ze dzisiaj zagralismy dobry mecz i wynik mogl isc w obie strony szkoda tego karnego takie zwyciestwo by moglo nas jeszcze podbudowac

nicolas80 25.09.2021 20:53

Nic sie nie sprawdza i dalej w to brnie

HB 25.09.2021 20:53

Czarodziej nienawidzi Interu

nicolas80 25.09.2021 20:53

Czarodziej tez krytykowal Conte i pisal te same glupoty rok temu . Nie ma.co brac tego na powaznie

andyvdm 25.09.2021 20:52

Jeszcze nie raz Samir baboli nawpuszcza

pablo77 25.09.2021 20:52

w tym ja :D

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:52

zobaczycie Onane to za Handa zatesknicie

pablo77 25.09.2021 20:52

i polowa konczyla juz sezon po 4 kolejkach

pablo77 25.09.2021 20:52

i remis z lazio frajerski

andyvdm 25.09.2021 20:51

To nie jest wiek w którym się jest na topie

pablo77 25.09.2021 20:51

i dostalismy na dziure z milanem

pablo77 25.09.2021 20:51

i w 7 kolejce byl remis z atalanta 1:1...

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:51

jaki z tego wniosek?

pablo77 25.09.2021 20:51

ja wam tylko przypomne i tobie Czarodzieju ze w zeszlym sezonie po 6 kolejkach mielismy 11 pkt

andyvdm 25.09.2021 20:51

Janda ma 37 lat więc nie ma się go co czepiać

mateo-mazzini 25.09.2021 20:50

Handa się z Wojtkiem zacznie zaraz ścigać

KibicInteru 25.09.2021 20:50

20-7 świetny bilans

mateo-mazzini 25.09.2021 20:50

z czego tak ze 3 to wina bramkarza bezpośrednio

mateo-mazzini 25.09.2021 20:50

no i straciliśmy 7

HB 25.09.2021 20:50

to są normalne oczekiwania kibiców WIELKIEGO INTERU

pablo77 25.09.2021 20:49

na 6 kolejek zdobylismy 20bramek

KibicInteru 25.09.2021 20:49

14pkt po 6 kolejkach, jest ok

pablo77 25.09.2021 20:49

moim zdaniem dobrze wygladamy

mateo-mazzini 25.09.2021 20:49

Niesamowite że niektórzy tu oczekiwali że Inter będzie asfaltował całą ligę

pablo77 25.09.2021 20:48

nom

HB 25.09.2021 20:48

niedawno?

pablo77 25.09.2021 20:48

HB bo alexis wrócił nie dawno po kontuzji ?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:48

z drugiej strony mozesz miec racje, w tym roku jestesmybez bintusa to fizycznie na pewno bedzie duzo lepiej

pablo77 25.09.2021 20:48

nie ale wyjdziemy z grupy przynajmniej

HB 25.09.2021 20:48

pablo to czemu nie gra Alexis poza końcówkami czasem?

KibicInteru 25.09.2021 20:48

w tym sezonie myślisz że wygramy lm?

pablo77 25.09.2021 20:47

no super tytuł zdobylismy w zeszlym sezonie w LM :D

pablo77 25.09.2021 20:46

Czarodziej mi sie wydaje ze to Conte pilowal ciagle jedna i ta sama jedenastke a Inzaghi w kazdym meczu robi 5 zmian i bdzie rotowac skladem

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:46

ja wole tytuly

pablo77 25.09.2021 20:46

Czarodziej wole przegrywac do przerwy i w drugiej polowie niszczyc niz jak za Conte kopac sie po czole w pierwszej i w koncowce tracic frajersko bramki :)

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:45

no, koncowka drugiej polowy

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:45

Juz nie wspomne ze druga polowa sezonu to oddychanie rekawami u Inzaghiego

pablo77 25.09.2021 20:44

dzisiaj pewnie rowno w 60 min za Hakana wszedlby Gagson i siema :D

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:44

jak ci sie podoba przegrywanie do przerwy w 50% spotkan to niech CI sie podoba

pablo77 25.09.2021 20:44

dobrze czyta grę i robi dobre zmiany Conte robil te same zmiany nie wazne od wyniku i tego co sie dzieje

mateo-mazzini 25.09.2021 20:44

A po drugie, to piłka nożna jest grą strzałów celnych zakończonych golem, a tu było 2:2

pablo77 25.09.2021 20:44

mi sie podoba ten Inter i Inzaghi jako trener

mateo-mazzini 25.09.2021 20:43

Strzał nie jest równy sytuacji strzeleckiej, tak jak bywają sytuacje bez strzału, to po pierwsze

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:43

jesli druzyna rywala 23 razy dochodzi do sytuacji strzeleckiej no to chyba jest cos nie tak z tym zespolem?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:43

jak to co z tego?

mateo-mazzini 25.09.2021 20:42

niech sobie 40 oddają

mateo-mazzini 25.09.2021 20:42

I co z tego że 23 strzały

pablo77 25.09.2021 20:42

przypomne ze jakby Dzeko dobrze przyjal pilke i wystawil do Persika patelnie na pustaka byloby 2:0

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:42

przeciez to jest skandal

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:42

jak mozna dopuscic do oddania 23 strzalow na wlasnym stadionie? Chcialbym zobaczyc kiedy ostatni raz doszlo do podobnej sytuacji

pablo77 25.09.2021 20:42

niestety ale najważniejsza jest skuteczność i ten mecz mógł mieć różne oblicza

mateo-mazzini 25.09.2021 20:42

albo i nie

Adin 25.09.2021 20:41

Gasp z wieksza iloscia kasy bylby niemozliwy

pablo77 25.09.2021 20:41

obie drużyny mogły przechylić szale na swoją stronę ale remis jest sprawiedliwy dla obu zespołów

HB 25.09.2021 20:41

dla mnie Inter był zgaszony tak jak pół roku temu, Gasp jest niemożliwie dobrym trenerem

Luki165 25.09.2021 20:40

Na zwycięstwo? Inter

pablo77 25.09.2021 20:40

HB zgadzam się z Adinem mecz na remis

Adin 25.09.2021 20:40

mecz na remis

pablo77 25.09.2021 20:40

naprawde co mecz cos odwala, dzisiaj strzał w srodek bramki a ten odwala jakies fikumiku

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:40

Inter czy Atalanta?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:40

a kto bardziej zasluzyl?

Luki165 25.09.2021 20:40

Bo piszesz jak potłuczony

HB 25.09.2021 20:40

pablo przyznaj, że Atalanta zasłużyła na zwycięstwo

Luki165 25.09.2021 20:39

Randama bije cie ktos?

pablo77 25.09.2021 20:39

nie chce nic mowic ale handanovic... niech on juz wypyerdala z tej bramki...

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:39

pewnie jutro kolejna czesc powiesci

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:38

Mam nadzieje ze redakcja portalu nie zapomni umiescic na stronie artykulu la gazzetty o przemianie Interu

Adin 25.09.2021 20:37

pod tym wzgledem

juvedead 25.09.2021 20:37

Inzaghi sul rigore di Dimarco: "Decisione mia, mi dispiace, si meritava quel gol"

Adin 25.09.2021 20:37

Theo sie poprawil

mateo-mazzini 25.09.2021 20:37

Theo tak za bardzo to nie broni, nie wiem czy nam potrzebny kolejny taki

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:37

Ciekawe gdzie te ekspety co 3 dni temu opisywaly ze Hakan>Eriksen

HB 25.09.2021 20:36

oddamy Hakana, weźmiemy Theo :)

Adin 25.09.2021 20:36

ja wole jak Tonali wykonuje

HB 25.09.2021 20:36

D

Adin 25.09.2021 20:36

HB ja widzialem jego wolne przez kilka lat

HB 25.09.2021 20:36

ja wolę jak Brozo wykonuje

Adin 25.09.2021 20:36

75%

HB 25.09.2021 20:36

no Adin a widziałeś dziś jego wolnego?

Adin 25.09.2021 20:36

7 %

HB 25.09.2021 20:36

on może tutaj nie może tego pokazać, bo barelka gra na wariata i wszystko zabiera

Czaglar 25.09.2021 20:35

No on dużo kreował z stałych fragmentów, co u nas i tak będzie plusem.

Adin 25.09.2021 20:35

HB to kreowanie sytuacji byly zwiazane z rzutami roznymi i wolnymi

maverik 25.09.2021 20:35

niestety Hakan zero mentalu, ale nie zapominajmy skad przyszedl

mateo-mazzini 25.09.2021 20:35

za dużo miał słabych sezonów wcześniej żeby się jakoś nim podniecać

HB 25.09.2021 20:35

ja miałem, bo były te staty o jego kreowaniu akcji

mateo-mazzini 25.09.2021 20:35

i na szybki transfer bez wielkiej kasy to była najlepsza opcja

mateo-mazzini 25.09.2021 20:35

Przecież on przyszedł tylko dlatego że Eriksen miał zawał

Czaglar 25.09.2021 20:35

A pod presją, z mocnym zespołem gdzie jeszcze mecz się nie ułoży to już w ogóle będzie jak kulą u nogi

mateo-mazzini 25.09.2021 20:34

Dobra, ale kto miał jakieś wymagania wobec niego?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:34

xD

Adin 25.09.2021 20:34

ma swoje okresy przy podwyzce

nicolas80 25.09.2021 20:34

Mi się gra Interu podoba a wiadomo że czasami się zdarzy remis czy porazka

Adin 25.09.2021 20:34

on znika

HB 25.09.2021 20:34

Czaglar moim zdaniem on gra regularnie źle, nie ma w tym chimeryczności

Shoutbox

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Claudio 27.06.2026 12:10

Ale ta Argentyna ma terminarz na tych MŚ. W Grupie Austria, Jordania, Algieria. Po wyjściu z grupy Wyspy Zielonego Przylądka. W następnej rundzie Australia lub Egipt, a pozniej w drabince prawdopodobnie Szwajcaria lub Kolumbia (chyba, że Portugalia wygra z Kolumbią).

AveCaesar 27.06.2026 12:08

Słabo, ale nie zdziwi mnie żadna kwota tutaj.

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Ogólnie sezonie (nie dobrym)

AveCaesar 27.06.2026 12:07

Palestra po jednym sezonie kosztował 60 mln.

Claudio 27.06.2026 12:01

ze strony milanu

Claudio 27.06.2026 12:01

[AKTUALIZACJA]: W ostatnich godzinach pojawiały się informacje, że kwota, jaką Milan wyłoży na Gonçalo Ramosa, wyniesie 65 milionów euro podstawy oraz 5 milionów w formie bonusów. Rzeczywistość okazuje się jednak inna. Według najnowszych ustaleń stawka jest znacznie wyższa: mówi się o 74 milionach euro kwoty stałej plus bonusy. Koszt sprowadzenia zawodnika drastycznie wzrósł, a co za tym idzie – ostateczna suma, jaką Gerry Cardinale przeleje na konto paryskiego klubu, zamknie się w okolicach aż 80 milionów euro. Portugalczyk przeszedł już testy medyczne w USA, gdzie przebywa obecnie ze swoją reprezentacją na Mistrzostwach Świata, i podpisał z klubem z Mediolanu 5-letni kontrakt. Jego zarobki będą wynosić aż 7 milionów euro netto za sezon…

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Trudno, już się przyznałem.

Claudio 27.06.2026 12:01

tego nie napsialem

AveCaesar 27.06.2026 12:01

Tak jestem ukrytym Milanistą

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625668

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się