Archiwum shoutboksa

ZnawcaCalcio 26.09.2021 11:39

Nie zawsze strzelisz karnrgo

ZnawcaCalcio 26.09.2021 11:39

Taka jest pilka

Orzeu 26.09.2021 11:38

Dimarco może i bije dobrze karne

Skepta 26.09.2021 11:37

co nam z pilkarza wymiatajacego na treningach jak w meczu daje ciała

Skepta 26.09.2021 11:37

mecze weryfikuja a nie treningi

ZnawcaCalcio 26.09.2021 11:37

Dokl. Trening to nie miejsce na pokazanie sie w czym jest sie najlepszy

Skepta 26.09.2021 11:36

jestem pewien ze taki brozowic by to strzelil z zamknietymi oczami

Skepta 26.09.2021 11:36

a bylo 2:2 i gol na wage zwyciestwa i dawac di marcowi takie cos xDDD

Skepta 26.09.2021 11:35

tu chodzi o to zebvy sie nie zesrac

Skepta 26.09.2021 11:35

na treningach to se qrwa mozna strzelac

ZnawcaCalcio 26.09.2021 11:35

Moze tam Dimarco byl najlepszy

ZnawcaCalcio 26.09.2021 11:35

Ale nie wieny jak to wyglada na treningach

Orzeu 26.09.2021 11:33

Barelli, Brozoviciowi, nawet PErisiciowi

VVujek 26.09.2021 11:33

Komu byś dał ?

Skepta 26.09.2021 11:32

jak mozna dawac di marco karnego

VVujek 26.09.2021 11:27

Bylo tego troche

VVujek 26.09.2021 11:26

Dzeko w 1 polowie tez zmarnowal dobra okazje przed bramka lautaro

Chuchu 26.09.2021 11:26

No Lautaro na pustą miał

VVujek 26.09.2021 11:26

Lautaro nie trafil jeszcze po strzale barelli

Chuchu 26.09.2021 11:26

Kurła powinniśmy to wygrać, niedosyt spory jest po tym meczu pomimo że remis z Atalantą się wydaje wynikiem ok

Chuchu 26.09.2021 11:25

No mieliśmy lepsze okazje, karny i główka Dzeko w doliczonym

VVujek 26.09.2021 11:24

Bez przesady xd

Chuchu 26.09.2021 11:23

Koleś jak nie dogra piłki z rożnego to tak jakbyśmy grali w 10

VVujek 26.09.2021 11:22

Moim zdaniem to Atalanta miała dużo szczęścia .

VVujek 26.09.2021 11:22

Inter miał dużo lepsze sytuacje od Atalanty w tym nietrafiony karny , a Milany piszą że Inter na farcie xd

Chuchu 26.09.2021 11:22

Jak się pojawi jakaś dobra oferta za Hakana to przyjąć od razu

Dzonyy 26.09.2021 11:14

Amen

Orzeu 26.09.2021 11:13

bywa irytujący ale trzeba przyznać, że bramki strzela

Orzeu 26.09.2021 11:13

Dżeko 5 bramek już w lidze

Claudio 26.09.2021 11:12

na Bastoniego ktos dal

Orzeu 26.09.2021 11:11

pewnie na Dimarco

Orzeu 26.09.2021 11:11

na kogo w sondzie głosowałeś

domin98 26.09.2021 11:09

Chyba w Maresce się bawisz

Orzeu 26.09.2021 11:09

już dobrze wiesz za co

domin98 26.09.2021 11:09

Za co żółta xD

Orzeu 26.09.2021 11:06

mam pretensje do trenera, że go wyznaczył

Orzeu 26.09.2021 11:06

ja też nie mam pretensji do Dimarco

Orzeu 26.09.2021 11:06

:inter2021:

Orzeu 26.09.2021 11:06

:zolta: Domin

Claudio 26.09.2021 10:58

ja do Dimarco nie mam pretensji. Coż uderzał tak jak lubie karne. W bok pod poprzeczke czyli nie do obrony. Cóż nie udalo się.

Claudio 26.09.2021 10:57

AF chciał się przyyebac znowu. Tyle :)

andyvdm 26.09.2021 10:56

Dzeko nie potrafi karnych strzelać

andyvdm 26.09.2021 10:56

Dzięki nj

domin98 26.09.2021 10:50

Co Orzeu

ZnawcaCalcio 26.09.2021 10:49

Dzeko nie byl 1 wykonawca karnych w Romie?

Orzeu 26.09.2021 10:46

Domin

Adriano_forever 26.09.2021 10:37

domin ok, spytałem bo nie wiedziałem

Xucatlan 26.09.2021 10:36

Jeśli będzie to karny o ogromnym znaczeniu, to trudno powiedzieć.

Xucatlan 26.09.2021 10:36

Myślę, że zależy od sytuacji na boisku. Jak to nie będzie karny na wagę zwycięstwa w końcówce, to pewnie znów dostanie Dimarco, na przełamanie.

Dzonyy 26.09.2021 10:31

Wcześniej mieliśmy pewniakow

Dzonyy 26.09.2021 10:31

Mnie to bardziej zastanawia kto będzie kolejne karne bil

domin98 26.09.2021 10:29

w sumie w romie to chyba też inni wykonywali, kiedyś np. Kolarov

domin98 26.09.2021 10:29

powiem szczerze nie wiedziałem że Edin ma takie słabe statystyki

domin98 26.09.2021 10:29

no Alexis to byłby dopiero sabotażem xdd

Dzonyy 26.09.2021 10:28

Jeszcze bardziej bawiło mnie cały mecz plucie na dzeko a potem płacz, ze nie on wykonywał karnego

Dzonyy 26.09.2021 10:27

Dzeko: Penalties scored - 11;Penalties missed- 10 - Alexis: Penalties scored - 4;Penalties missed- 8

domin98 26.09.2021 10:25

i słabo wykonane te, które udało się strzelić

Xucatlan 26.09.2021 10:25

Albo ci co sugerują Dżeko, który w karierze na 21 karnych, 10 przestrzelił xD

domin98 26.09.2021 10:25

pozdrawiam karne z borussia i bologna

domin98 26.09.2021 10:25

ta Lautaro xD

domin98 26.09.2021 10:25

AF stąd że inzaghi się na ten temat wypowiedział

Dzonyy 26.09.2021 10:24

Bekę to mam z tych co piszą ze u nas 11 powinien wykonywać lautaro

Dzonyy 26.09.2021 10:24

No a na jakiej zasadzie go niby wybrał?

El_Imprezatore 26.09.2021 10:22

mam nadzieję, że Onana już w styczniu bo jak będą czekać to może się to źle skończyć

Seba 26.09.2021 10:19

Bez sensu są gadki po fakcie. Gdyby nie strzelił Dzeko, to by było, kto dał karnego gościowi, któryemu cały mecz piłka ucieka. Gdyby nie strzelił Brozo, to by było kto dał karnego gościowi, który ostatniego karnego strzelał kilka lat temu i w dodatku go przestrzelił

Seba 26.09.2021 10:16

Podają informacje, że Onana może dołączyć do Interu jednak już w styczniu. Chyba mają dosyć Partanowicza

Adriano_forever 26.09.2021 10:16

skąd argument że dimarco bije najlepiej karne na treningu?

Seba 26.09.2021 10:15

Ciężko było w tamtym momencie wybrać zawodnika, a Dimarco po wejściu wychodziło wszystko. Inzaghi spokojnie może się z tego wybronić

Claudio 26.09.2021 10:11

Grales kiedys w pilke? Znasz zasady w klubie?

Claudio 26.09.2021 10:11

skoro gosc najlepiej bije karne na treningach to niby czemu to byla dziwna decyzja?

Skepta 26.09.2021 10:06

ten "karny dla di marco" to tylko zalążek

Skepta 26.09.2021 10:06

spodziewajcie sie "dziwnych decyzji" Inzaghiego w tym sezonie jeszcze wiele razy ;)

pablo77 26.09.2021 03:49

ja to rozumiem Czaglar, tylko się śmieje z tego ze budowali go na mistrza wszechczasów a się okazał zwykłym Jasiem :)

Czaglar 26.09.2021 00:23

No Joshua jest w dużej czesci produkt marketingowy, ale on po prostu dostarcza tym Angolom emocje. Tam ludzie przychodzą na Chisore który rekord ma jako ma, a ciągle dostaję dobrze płatne walki, bo zapewnia show

pablo77 26.09.2021 00:19

no byli specjaliści i piarowcy kreowali ze to bedzie wiekszy mistrz niz Tyson, Ali czy bracia Kliczko

Czaglar 26.09.2021 00:17

Ale kto go jakaś legenda robiłz produktem będzie z kolejna porażka, czy bez niej. Typ wyprzedaje największe stadiony w Anglii w niecała dobę.

pablo77 26.09.2021 00:17

Joshua razem z Wilderem miały być dwie ikony boksu legendy jak Pacquiao z Maywatherem a tu wyszla lipa :D

FReeFonix 26.09.2021 00:16

Przecież Fury go zabije jeśli do takiej walki dojdzie

pablo77 26.09.2021 00:15

Joshua miał być legendą a się okazał tylko produktem marketingowym

pablo77 26.09.2021 00:14

xD

Czaglar 26.09.2021 00:11

Czy ja wiem, w kontrakcie rewanż, tam Ukr da się obić i znów będą planować walkę z Furym

pablo77 26.09.2021 00:10

o curva ale bombka o nazwie Joshua wlasnie pyerdolnela glosno :D

Chuchu 26.09.2021 00:08

Hakan jest gorszy niż Vidal w poprzednim sezonie :D

FReeFonix 26.09.2021 00:08

Kozak

Czaglar 26.09.2021 00:07

Ukr

Dzonyy 26.09.2021 00:06

Kosmos. Pokaz boksu w wykonaniu Ukrainca

FReeFonix 26.09.2021 00:03

O CURVA CO ROBI

Dzonyy 26.09.2021 00:03

Lekcja boksu

Dzonyy 26.09.2021 00:03

Alez Usyk jest szefem

Czaglar 26.09.2021 00:02

Do idealnego okienka zabrakło im tej wymiany Ilicica na Boge

Czaglar 26.09.2021 00:01

Ilicic? Nie dziwię się, że go chcieli wepchnąć Milanowi

FReeFonix 26.09.2021 00:01

Poszedł gong na AJa

Czaglar 26.09.2021 00:00

Ostatnia runda, zobaczymy czy skręca ukra

Chuchu 26.09.2021 00:00

A jak oceniacie formę fizyczną Ilicicia ??

FReeFonix 26.09.2021 00:00

Niech obije tego AJa błagam

Czaglar 25.09.2021 23:58

Ukr wygrywa na punkty, ale walczy w Anglii więc mogą być cyrki

FReeFonix 25.09.2021 23:58

Oglada ktos AJ vs USyk?

Czaglar 25.09.2021 23:57

Po prostu strasznie kruchy piłkarz, a piłka to nie bajka żeby od początku do końca wszystko wychodzilo

Czaglar 25.09.2021 23:56

Hakan to taki odpowiednik Wernera, wokół niego musi wszystko się zgrywać wokół, taki trochę dzieciak specjalnej troski nad którym trzeba siedzieć i pracować.

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się