Archiwum shoutboksa

Aby kontynuować zaloguj lub zarejestruj się.

pablo77 25.09.2021 21:22

nie liczac meczu z hellasem

HB 25.09.2021 21:22

on jest regularnie obijany na boisku, do tego gra prawie zawsze 90 min

pablo77 25.09.2021 21:22

Brozovic tez dobrze gra ostatnio

HB 25.09.2021 21:21

mnie przeraża perspektywa tego, ze Barella moglby wypasc na miesiąc

Adin 25.09.2021 21:20

pablo macie Bariella w formie. To jest roznica

pablo77 25.09.2021 21:19

teraz gramy bardziej zespolowo

pablo77 25.09.2021 21:19

zgadza sie ale z drugiej strony kazda pilke gralismy na Lukaku i nasze akcje byly jednowymiarowe

HB 25.09.2021 21:18

Lukaku jednak ściągał na siebie więcej obrońców i lepiej przetrzymywał

pablo77 25.09.2021 21:18

a Dzeko tak samo ciagle traci pilke nie potrafi sie zastawic ale pozniej dwa razy wsadzil leb i strzelil bramke z glowy :D

HB 25.09.2021 21:18

i strzelał karne

pablo77 25.09.2021 21:17

Lukaku tak samo probowal sie zastawiac 80 min i ciagle tracil pilke rozkladal lapy i mial pretensje pozniej dwa razy sie przepchal i strzelil gola

pablo77 25.09.2021 21:17

i napisze cos kontrowersyjnego Dzeko gra praktycznie to samo co Lukaku

pablo77 25.09.2021 21:16

moim zdaniem dobrze wygladamy

Juzek 25.09.2021 21:15

Dollarumma gnije na ławie w PSG. Smiechu warte

ZnawcaCalcio 25.09.2021 21:13

Z kolei Inter nie gral jeszcze z totalnymi gowniakami typu Spezia, Salerno czy Venezia

ZnawcaCalcio 25.09.2021 21:13

Juve jest tak gowniane ze ciezko powiedziec czy mieli trudniejszy terminarz

ZnawcaCalcio 25.09.2021 21:13

Adin 25.09.2021 21:08 Milan dotad mial trudniejszy terminarz niz Inter. Taka mala dygresja

nicolas80 25.09.2021 21:12

Inter wyglada bardzo dobrze i to jest dopiero poczatek i beda grac jeszcze lepiej

Adin 25.09.2021 21:10

to jest zagadka

Adin 25.09.2021 21:09

Newiadomo kiedy Juve bedzie gralo swoje

HB 25.09.2021 21:09

Juve się bardziej liczy od Atalanty a Lazio od Fiorentiny?

Adin 25.09.2021 21:08

Milan dotad mial trudniejszy terminarz niz Inter. Taka mala dygresja

maverik 25.09.2021 21:05

Milan tez mial 5-1-0

maverik 25.09.2021 21:05

i jakos dalismy rade

maverik 25.09.2021 21:04

w zeszlym sezonie tez gralismy u siebie, w sobote, o 18:00 i tez zremisowalismy 2:2, tylko ze z Parma i mielismy 3-2-1, a teraz mamy 4-2-0

pablo77 25.09.2021 21:04

dokl Seba to samo napisalem nizej :)

Kusy 25.09.2021 21:03

Dokl

Seba 25.09.2021 21:02

Z drugiej strony pokazuje to, że Inter jest silny i kibice liczą na Scudetto. Inaczej nikt by nie rozpaczał remisu z Atalantą

Seba 25.09.2021 21:01

Dimarco strzeliłby karnego i nie byłoby lamentu

nicolas80 25.09.2021 21:01

Na tym polega urok pilki noznej że jest nie przewidywalna

HB 25.09.2021 21:01

Atalanta oficjalnie zaczęła sezon

Seba 25.09.2021 21:01

Po prostu mecz dwóch silnych ekip

Seba 25.09.2021 21:01

Później mogło być 1-3 dla Atalanty, a później 3-2 dla Interu

Seba 25.09.2021 21:01

To był mecz, w którym mogło wydarzyć się wszystko. Równie dobrze po 10 minutach mogło być 2:0 dla Interu, ale Dzeko się zaplątał

HB 25.09.2021 20:59

jestem totalnie spokojny w kontekście scudetto, Inter to drużyna ułożona, a jednocześnie z olbrzymim potencjałem wzrostu, mecze z Atalantą są specyficzne

nicolas80 25.09.2021 20:57

Nie zrozumieją

HB 25.09.2021 20:57

za miesiąc - dwa wpadnie jakaś porażka z Udinese po karnym i będzie histeria

Seba 25.09.2021 20:57

szczególnie bez bramkarza

Kusy 25.09.2021 20:56

Niektórzy muszą zrozumieć, że nie da, się wygrać wszystkich 38 spotkań

nicolas80 25.09.2021 20:55

Czarodziej to jest prowkator

pablo77 25.09.2021 20:54

takze wyluzujcie 14pkt na 18 jest spoko

Seba 25.09.2021 20:54

po derbach są reprezentacje

nicolas80 25.09.2021 20:54

Pablo zgadzam się szkoda że za

HB 25.09.2021 20:54

a tamci tylko na to czekają

HB 25.09.2021 20:54

bo u nas będzie szpital po

HB 25.09.2021 20:54

ufff

Seba 25.09.2021 20:54

przed

HB 25.09.2021 20:54

czy mecz z Milanem jest po przerwie reprezentacyjnej?

pablo77 25.09.2021 20:53

uwazam ze dzisiaj zagralismy dobry mecz i wynik mogl isc w obie strony szkoda tego karnego takie zwyciestwo by moglo nas jeszcze podbudowac

nicolas80 25.09.2021 20:53

Nic sie nie sprawdza i dalej w to brnie

HB 25.09.2021 20:53

Czarodziej nienawidzi Interu

nicolas80 25.09.2021 20:53

Czarodziej tez krytykowal Conte i pisal te same glupoty rok temu . Nie ma.co brac tego na powaznie

andyvdm 25.09.2021 20:52

Jeszcze nie raz Samir baboli nawpuszcza

pablo77 25.09.2021 20:52

w tym ja :D

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:52

zobaczycie Onane to za Handa zatesknicie

pablo77 25.09.2021 20:52

i polowa konczyla juz sezon po 4 kolejkach

pablo77 25.09.2021 20:52

i remis z lazio frajerski

andyvdm 25.09.2021 20:51

To nie jest wiek w którym się jest na topie

pablo77 25.09.2021 20:51

i dostalismy na dziure z milanem

pablo77 25.09.2021 20:51

i w 7 kolejce byl remis z atalanta 1:1...

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:51

jaki z tego wniosek?

pablo77 25.09.2021 20:51

ja wam tylko przypomne i tobie Czarodzieju ze w zeszlym sezonie po 6 kolejkach mielismy 11 pkt

andyvdm 25.09.2021 20:51

Janda ma 37 lat więc nie ma się go co czepiać

mateo-mazzini 25.09.2021 20:50

Handa się z Wojtkiem zacznie zaraz ścigać

KibicInteru 25.09.2021 20:50

20-7 świetny bilans

mateo-mazzini 25.09.2021 20:50

z czego tak ze 3 to wina bramkarza bezpośrednio

mateo-mazzini 25.09.2021 20:50

no i straciliśmy 7

HB 25.09.2021 20:50

to są normalne oczekiwania kibiców WIELKIEGO INTERU

pablo77 25.09.2021 20:49

na 6 kolejek zdobylismy 20bramek

KibicInteru 25.09.2021 20:49

14pkt po 6 kolejkach, jest ok

pablo77 25.09.2021 20:49

moim zdaniem dobrze wygladamy

mateo-mazzini 25.09.2021 20:49

Niesamowite że niektórzy tu oczekiwali że Inter będzie asfaltował całą ligę

pablo77 25.09.2021 20:48

nom

HB 25.09.2021 20:48

niedawno?

pablo77 25.09.2021 20:48

HB bo alexis wrócił nie dawno po kontuzji ?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:48

z drugiej strony mozesz miec racje, w tym roku jestesmybez bintusa to fizycznie na pewno bedzie duzo lepiej

pablo77 25.09.2021 20:48

nie ale wyjdziemy z grupy przynajmniej

HB 25.09.2021 20:48

pablo to czemu nie gra Alexis poza końcówkami czasem?

KibicInteru 25.09.2021 20:48

w tym sezonie myślisz że wygramy lm?

pablo77 25.09.2021 20:47

no super tytuł zdobylismy w zeszlym sezonie w LM :D

pablo77 25.09.2021 20:46

Czarodziej mi sie wydaje ze to Conte pilowal ciagle jedna i ta sama jedenastke a Inzaghi w kazdym meczu robi 5 zmian i bdzie rotowac skladem

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:46

ja wole tytuly

pablo77 25.09.2021 20:46

Czarodziej wole przegrywac do przerwy i w drugiej polowie niszczyc niz jak za Conte kopac sie po czole w pierwszej i w koncowce tracic frajersko bramki :)

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:45

no, koncowka drugiej polowy

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:45

Juz nie wspomne ze druga polowa sezonu to oddychanie rekawami u Inzaghiego

pablo77 25.09.2021 20:44

dzisiaj pewnie rowno w 60 min za Hakana wszedlby Gagson i siema :D

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:44

jak ci sie podoba przegrywanie do przerwy w 50% spotkan to niech CI sie podoba

pablo77 25.09.2021 20:44

dobrze czyta grę i robi dobre zmiany Conte robil te same zmiany nie wazne od wyniku i tego co sie dzieje

mateo-mazzini 25.09.2021 20:44

A po drugie, to piłka nożna jest grą strzałów celnych zakończonych golem, a tu było 2:2

pablo77 25.09.2021 20:44

mi sie podoba ten Inter i Inzaghi jako trener

mateo-mazzini 25.09.2021 20:43

Strzał nie jest równy sytuacji strzeleckiej, tak jak bywają sytuacje bez strzału, to po pierwsze

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:43

jesli druzyna rywala 23 razy dochodzi do sytuacji strzeleckiej no to chyba jest cos nie tak z tym zespolem?

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:43

jak to co z tego?

mateo-mazzini 25.09.2021 20:42

niech sobie 40 oddają

mateo-mazzini 25.09.2021 20:42

I co z tego że 23 strzały

pablo77 25.09.2021 20:42

przypomne ze jakby Dzeko dobrze przyjal pilke i wystawil do Persika patelnie na pustaka byloby 2:0

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:42

przeciez to jest skandal

CzarodziejCzasu 25.09.2021 20:42

jak mozna dopuscic do oddania 23 strzalow na wlasnym stadionie? Chcialbym zobaczyc kiedy ostatni raz doszlo do podobnej sytuacji

pablo77 25.09.2021 20:42

niestety ale najważniejsza jest skuteczność i ten mecz mógł mieć różne oblicza

mateo-mazzini 25.09.2021 20:42

albo i nie

Shoutbox

El_Imprezatore 27.06.2026 08:09

No to wiadomo, że tu nie przyjdzie jak ma dobre opinie

timon 27.06.2026 08:06

Ale kompletnie nie znam typa

timon 27.06.2026 08:06

Niby fajnie się w lm pokazał

timon 27.06.2026 08:06

Ten Khalailim ma bardzo dobre opinie w necie

Piotrek85 27.06.2026 07:33

Anan iGuga

Piotrek85 27.06.2026 07:32

Ali i Guga ,ale to będzie śmigać 😀

AveCaesar 27.06.2026 06:42

To Gugu pewnie będzie zmiennikiem Dimy.

AveCaesar 27.06.2026 06:42

Sky Sport – Inter interesuje się Ananem Khalailim (rocznik 2004) z Union Saint-Gilloise. Zawodnik ten cieszy się uznaniem zarówno Chivu, jak i władz klubu, a także Napoli – które pracuje nad tym transferem od około miesiąca, lecz nie osiągnęło jeszcze porozumienia z belgijskim klubem, oczekującym kwoty 25 milionów euro. Jest on jednym z głównych celów transferowych Interu na prawą flankę.

Cyrax 27.06.2026 06:33

łooo matko co tam się odwaliło w milanówku? Ramos za 74 mln + bonusy i zarobki 7 mln rocznie? Ale tam ktoś odleciał :lol:

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29499

Liczba newsów: 53366

Liczba komentarzy: 625630

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się