biznes to biznes
siec kebabow rozwija
Candreva ma naprawde dobry poczatek sezonu
lepiej w gornik niz w kebab
Antek dzis sztos, super dosrodkowanie, teraz bomba z lewej
tak tak...juz widze jak pilkarze swoje majatki daja w swoje ukochane kluby. Jestes kompletnie oderwany od rzeczywistosci
Candreva asysta i gol
sądze że jego majatek opiewa na co najmniej kilkadziesiat mln € wiec moglby z pare mln euro wylozyc gornikowi jak tak kocha
Cuadrado potyka sie dzisiaj o wlasne nogi, a przeciwko Interowi zapewne mecz życia
Gornik zanotowal rekordowe zyski ze sprzedazy koszulek i gadzetow takze samym marketingiem Górnik juz zyskal.
podolskiu zamiast inwestowac w kebaby i inne gowno inwestycje to niech w ten swoj ukochany gornik zainwestuje
A pozniej takie janusze jak skepta beda pisac "Podolski sie przeliczyl bo pewnie myslal ze bedzie strzelal gola za golem..
Przed przyjsciem do Górnika mówił że jest już starszym zawodnikiem i żeby nie spodziewano się że przyjdzie strzelac gola za golem i kondycyjnie jeszcze jest na fatalnym poziomie. Wie, że w ekstraklasie gra się siłowo i może mieć problemy na początku.
ale tak to jest, moze gdyby poldi byl zawodnikiem bazujacym na technice to by pewnie mial lajtowo a że lukas od zawsze bazowal na dynamice i szybkosci ktorej nie ma, to w takim razie pozostalo mu tylko solidne uderzenie i nic wiecej
myslal ze cos pogra w "marnej ekstraklapie" a tu sie okazalo ze jest cienki jak dupa wenża
samo to ze przylazi tu w takim wieku o czyms swiadczy
podolski sie przeliczyl
widziales co sam Podolski mówił?
no czyli mowisz jak wiekszosc januszy
i se bedzie stojanowa caly mecz gral i gole walil
ze to jakas okregowka ta ekstraklasa
on kondycyjnie nie domaga
on sam tak myslal pewnie
"miał" tylko przez amatorow ktorzy sie nie znaja na pilce
a nawet 1 gola wcisnac nie moze xD
podolski mial rozniesc te lige w pyl
VAR a tu karny dla Niecieczy w meczu z Górnikiem to jakas parodia. Cyrk. Podolski po co przychodziles do tej smiesznej skorumpowanej ligi
lokatelli mocny grajek
Bedzie remis
Juve gra w 9
To co juve w 2 połowie bedzie bez sił jak z milanem > ?
coś tam próbuje ale dużo niedokładności
Sampa gra coś?
Candreva piekne dosrodkowanie
Murru ścieku gdze łapy wystawiasz
Drewniak nazwisko xD chlop pewnie zycia nie mial w juniorach, mlodziezowkach itd
Stałe fragmenty wykonuje w łęcznej
Drewniak akurat jest dobry
Koles gra jakby go wyciagneli z Serie D
Bernardeschi jest gorszy niz ktokolwiek kto gral w Interze w 2010-2021
Drewniak
Ten kulusewski jest mega daremny
szkoda chłopa
Plakal bo wiedzial ze zerwal cos i pauza na 3 miechy
Dupała sie juz nagral
ojoj Dybala z płaczem schodzi
Jaki terminarz w pasdzierniku
To zobaczysz seba
No tak. 6-1, 1-3, 2-2. Trzy mecze 7 pkt. Faktycznie się odkręcamy
Juve sie rozkreca a my sie odkrecamy
Dupała gol
derby żymu
Napoli pewnie wygra
oraz derby Rzymu
ciekawe jaki dziś juve zagra
Orzeu czemu zbanowales Kapitaniaka?
Jedno i drugie to dno xd
Sa tez sytuacje gdzie pruja sie do ludzi bez masek , kij ma 2 konce xd
bo akurat na Krowodrzy wysiadał
potem dowiedzailem sie ze to kibic cracovii
ocencie fast
ostatnio jadąc mpk w krakowie jakis patus w autobusie zdarł maseczke jakiemus innemu gosciowi mowiac przy tym "zdejmij ten kaganiec z mordy, nie ma zadnej plandemii"
Slepta nic nie powiem nie chce mi sie , innym razem moze xdd
to też ludzie z internetu
czyli co, Tusk czy Kaczyński was nie denerwuje?
co powiesz na ten temat
wujek ostatnio slyszalem ze jakis antycovidowiec zmarl na covid
To pokazuje tylko twoja slabosc ze gosc z internetu cie tak wk... xd
Do ciebie to na serio pojadę
koniec dyskusji
To musial tez cie wk...
co wejdę to spory
No nie wiem do endera juz jechales przeciez xd
kolejna
zadyma
Bo mnie wkurwiasz w opór, nikt tu mnie tak nie wkurwia
Nie chcesz pamietac xd
Waliłbym cię na łeb gościu
Zapomniales co
Robaku
Slabe
Za miesiąc zejdziesz do 30 czyli tyle ile faktycznie wydaliśmy i będziesz uskuteczniał koniówe pod to, że niby jak zwykle miałeś rację
A co juz zalommiales czy nie chcesz pamietac bo psuje ci to narracje xds
Oho teraz już 60
Opisywalem juz 60 , ale ty dalej swoje nie dociera xd wiec sam sobie opisuj
Psychopato
VVujek opisz 80 mln na transfery ze sprzedaży Lukaku
Orzeu czemu od razu czerwo to nie fair
Ze mnie wyjasniles xdd
Endru
No wyrlumacz wszystkim co takiego napisales
Opowiadaj szczochu jak tam 80 mln na transfery
Alez wyjasniaja hahahaha
a eleven do seriea?
Do kiedy polsat ma prawa do Cl?
owy
Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala