Archiwum shoutboksa

Claudio 26.09.2021 14:16

biznes to biznes

Skepta 26.09.2021 14:15

siec kebabow rozwija :lol:

Claudio 26.09.2021 14:15

Candreva ma naprawde dobry poczatek sezonu

Skepta 26.09.2021 14:15

lepiej w gornik niz w kebab

ragnar 26.09.2021 14:15

Antek dzis sztos, super dosrodkowanie, teraz bomba z lewej

Claudio 26.09.2021 14:15

tak tak...juz widze jak pilkarze swoje majatki daja w swoje ukochane kluby. Jestes kompletnie oderwany od rzeczywistosci

Seba 26.09.2021 14:15

Candreva asysta i gol

Skepta 26.09.2021 14:14

sądze że jego majatek opiewa na co najmniej kilkadziesiat mln € wiec moglby z pare mln euro wylozyc gornikowi jak tak kocha

Seba 26.09.2021 14:14

Cuadrado potyka sie dzisiaj o wlasne nogi, a przeciwko Interowi zapewne mecz życia

Claudio 26.09.2021 14:14

Gornik zanotowal rekordowe zyski ze sprzedazy koszulek i gadzetow takze samym marketingiem Górnik juz zyskal.

Skepta 26.09.2021 14:13

podolskiu zamiast inwestowac w kebaby i inne gowno inwestycje to niech w ten swoj ukochany gornik zainwestuje

Claudio 26.09.2021 14:13

A pozniej takie janusze jak skepta beda pisac "Podolski sie przeliczyl bo pewnie myslal ze bedzie strzelal gola za golem.. :lol:

Claudio 26.09.2021 14:12

Przed przyjsciem do Górnika mówił że jest już starszym zawodnikiem i żeby nie spodziewano się że przyjdzie strzelac gola za golem i kondycyjnie jeszcze jest na fatalnym poziomie. Wie, że w ekstraklasie gra się siłowo i może mieć problemy na początku.

Skepta 26.09.2021 14:10

ale tak to jest, moze gdyby poldi byl zawodnikiem bazujacym na technice to by pewnie mial lajtowo a że lukas od zawsze bazowal na dynamice i szybkosci ktorej nie ma, to w takim razie pozostalo mu tylko solidne uderzenie i nic wiecej

Skepta 26.09.2021 14:09

myslal ze cos pogra w "marnej ekstraklapie" a tu sie okazalo ze jest cienki jak dupa wenża

Skepta 26.09.2021 14:09

samo to ze przylazi tu w takim wieku o czyms swiadczy

Skepta 26.09.2021 14:09

podolski sie przeliczyl

Claudio 26.09.2021 14:09

widziales co sam Podolski mówił?

Claudio 26.09.2021 14:08

no czyli mowisz jak wiekszosc januszy

Skepta 26.09.2021 14:08

i se bedzie stojanowa caly mecz gral i gole walil

Skepta 26.09.2021 14:08

ze to jakas okregowka ta ekstraklasa

Claudio 26.09.2021 14:08

on kondycyjnie nie domaga

Skepta 26.09.2021 14:08

on sam tak myslal pewnie

Claudio 26.09.2021 14:08

"miał" tylko przez amatorow ktorzy sie nie znaja na pilce

Skepta 26.09.2021 14:08

a nawet 1 gola wcisnac nie moze xD

Skepta 26.09.2021 14:07

podolski mial rozniesc te lige w pyl

Claudio 26.09.2021 14:06

VAR a tu karny dla Niecieczy w meczu z Górnikiem to jakas parodia. Cyrk. Podolski po co przychodziles do tej smiesznej skorumpowanej ligi :D

Skepta 26.09.2021 13:50

lokatelli mocny grajek

Skepta 26.09.2021 13:39

Bedzie remis

Skepta 26.09.2021 13:39

Juve gra w 9

VVujek 26.09.2021 13:28

To co juve w 2 połowie bedzie bez sił jak z milanem > ?

KibicInteru 26.09.2021 13:25

coś tam próbuje ale dużo niedokładności

il_biscione 26.09.2021 13:22

Sampa gra coś?

Skepta 26.09.2021 13:17

Candreva piekne dosrodkowanie

Skepta 26.09.2021 13:14

Murru ścieku gdze łapy wystawiasz

Skepta 26.09.2021 13:03

Drewniak nazwisko xD chlop pewnie zycia nie mial w juniorach, mlodziezowkach itd

Adriano_forever 26.09.2021 13:02

Stałe fragmenty wykonuje w łęcznej

Adriano_forever 26.09.2021 13:02

Drewniak akurat jest dobry

Skepta 26.09.2021 13:02

Koles gra jakby go wyciagneli z Serie D

Skepta 26.09.2021 13:01

Bernardeschi jest gorszy niz ktokolwiek kto gral w Interze w 2010-2021

Skepta 26.09.2021 12:58

Drewniak

Skepta 26.09.2021 12:58

Ten kulusewski jest mega daremny

KibicInteru 26.09.2021 12:56

szkoda chłopa

Skepta 26.09.2021 12:55

Plakal bo wiedzial ze zerwal cos i pauza na 3 miechy :)

Skepta 26.09.2021 12:54

Dupała sie juz nagral

KibicInteru 26.09.2021 12:53

ojoj Dybala z płaczem schodzi

Skepta 26.09.2021 12:48

Jaki terminarz w pasdzierniku

Skepta 26.09.2021 12:48

To zobaczysz seba

Seba 26.09.2021 12:47

No tak. 6-1, 1-3, 2-2. Trzy mecze 7 pkt. Faktycznie się odkręcamy :)

Skepta 26.09.2021 12:45

Juve sie rozkreca a my sie odkrecamy

Skepta 26.09.2021 12:45

Dupała gol

Adriano_forever 26.09.2021 12:18

derby żymu

Gloin1989 26.09.2021 12:17

Napoli pewnie wygra

Gloin1989 26.09.2021 12:17

oraz derby Rzymu

Gloin1989 26.09.2021 12:17

ciekawe jaki dziś juve zagra

Kusy 26.09.2021 12:10

Orzeu czemu zbanowales Kapitaniaka?

VVujek 26.09.2021 12:09

Jedno i drugie to dno xd

VVujek 26.09.2021 12:09

Sa tez sytuacje gdzie pruja sie do ludzi bez masek , kij ma 2 konce xd

Skepta 26.09.2021 12:09

bo akurat na Krowodrzy wysiadał

Skepta 26.09.2021 12:08

potem dowiedzailem sie ze to kibic cracovii

Orzeu 26.09.2021 12:08

facepalm

Skepta 26.09.2021 12:08

ocencie fast

Skepta 26.09.2021 12:08

ostatnio jadąc mpk w krakowie jakis patus w autobusie zdarł maseczke jakiemus innemu gosciowi mowiac przy tym "zdejmij ten kaganiec z mordy, nie ma zadnej plandemii"

VVujek 26.09.2021 12:07

Slepta nic nie powiem nie chce mi sie , innym razem moze xdd

Adriano_forever 26.09.2021 12:07

to też ludzie z internetu

Adriano_forever 26.09.2021 12:07

czyli co, Tusk czy Kaczyński was nie denerwuje?

Orzeu 26.09.2021 12:07

:lol:

Skepta 26.09.2021 12:07

co powiesz na ten temat

Skepta 26.09.2021 12:07

wujek ostatnio slyszalem ze jakis antycovidowiec zmarl na covid

VVujek 26.09.2021 12:06

To pokazuje tylko twoja slabosc ze gosc z internetu cie tak wk... xd

IlCapitano 26.09.2021 12:06

Do ciebie to na serio pojadę

Orzeu 26.09.2021 12:06

koniec dyskusji

VVujek 26.09.2021 12:06

To musial tez cie wk...

Gloin1989 26.09.2021 12:06

co wejdę to spory :D

VVujek 26.09.2021 12:06

No nie wiem do endera juz jechales przeciez xd

Orzeu 26.09.2021 12:06

BAN

Gloin1989 26.09.2021 12:06

kolejna

Gloin1989 26.09.2021 12:06

zadyma :D

IlCapitano 26.09.2021 12:05

Bo mnie wkurwiasz w opór, nikt tu mnie tak nie wkurwia

VVujek 26.09.2021 12:05

Nie chcesz pamietac xd

IlCapitano 26.09.2021 12:05

Waliłbym cię na łeb gościu

VVujek 26.09.2021 12:05

Zapomniales co

Orzeu 26.09.2021 12:05

:czerwona:

IlCapitano 26.09.2021 12:05

Robaku

VVujek 26.09.2021 12:05

Slabe

IlCapitano 26.09.2021 12:05

Za miesiąc zejdziesz do 30 czyli tyle ile faktycznie wydaliśmy i będziesz uskuteczniał koniówe pod to, że niby jak zwykle miałeś rację

VVujek 26.09.2021 12:05

A co juz zalommiales czy nie chcesz pamietac bo psuje ci to narracje xds

IlCapitano 26.09.2021 12:04

Oho teraz już 60

VVujek 26.09.2021 12:04

Opisywalem juz 60 , ale ty dalej swoje nie dociera xd wiec sam sobie opisuj

IlCapitano 26.09.2021 12:03

Psychopato

IlCapitano 26.09.2021 12:03

VVujek opisz 80 mln na transfery ze sprzedaży Lukaku

Endru 26.09.2021 12:03

Orzeu czemu od razu czerwo to nie fair

VVujek 26.09.2021 12:03

Ze mnie wyjasniles xdd

Orzeu 26.09.2021 12:02

Endru :czerwona:

VVujek 26.09.2021 12:02

No wyrlumacz wszystkim co takiego napisales

Orzeu 26.09.2021 12:02

:zolta:

Endru 26.09.2021 12:02

Opowiadaj szczochu jak tam 80 mln na transfery

VVujek 26.09.2021 12:02

Alez wyjasniaja hahahaha

tytusek25 26.09.2021 12:02

a eleven do seriea?

tytusek25 26.09.2021 12:01

Do kiedy polsat ma prawa do Cl?

Shoutbox

Jacenty 27.06.2026 14:33

to już lepiej zostawić w skarpecie niż przepalić na kogokolwiek, sam już nie wiem

El_Imprezatore 27.06.2026 14:33

Nawet by mnie to nie zdziwiło

Cyrax 27.06.2026 14:30

Wygląda jakby tak trochę w uja robili kibiców z tym obiecywaniem wielkiego transferu

Cyrax 27.06.2026 14:29

Najlepsze są newsy, że po fiasku z Palestrą i Pazem (tutaj wiadomo nie od nich wszystko zależało) Oaktree rozważa zostawić te 50 mln przeznaczone na "gwiazdę" w kasie i skupić się na szukaniu okazji po taniości xD

Jacenty 27.06.2026 14:18

Na giełdę wahadłowych wraca nazwisko Wesleya, którego poświęcenie rozważa się ze względów ffp

KKazam 27.06.2026 13:46

Jakis typ co dwa razy dobrze kopnie pilke 60 mln, a bastoni 70 mln xd

KKazam 27.06.2026 13:46

Lepiej by bylo dogadywac po cichu nowe nabytki

Rebelde 27.06.2026 13:45

Odejdzie Fratessi, na jego miejsce Stanokovic już jest. Do tego przedłużenie kontraktu dla Mikiego.... A Jones, to może tylko opcja żeby go przekonać juz teraz, zeby za rok przeszedł za darmo.

Rebelde 27.06.2026 13:43

Coś czuje że pomocnik to akurat żaden nie przyjdzie ( nie licząc Stankovica). Wahadłowy, dwóch obronócow i tyle.

KKazam 27.06.2026 12:53

On nawet w tej slabej ligue 1 jeat c :cenzor: owy

KKazam 27.06.2026 12:53

Jak mozna tyle siana za takiego klocka dac?

KKazam 27.06.2026 12:53

Ten ramos to strasNy ogor

Cyrax 27.06.2026 12:41

Arsenal po Jonesa

AveCaesar 27.06.2026 12:22

Mieliśmy furę szczęścia.

AveCaesar 27.06.2026 12:18

My też prawie się na minę wsadziliśmy chcąc ściągnąć drugi raz Lukaku za kupę siana.

Claudio 27.06.2026 12:15

przeciez bylo info resecie rynku transferowego Interu ;) Pismaki sami teraz w amoku nie wiedza co pisac. Zagubieni jak Mkhitaryan pod bramką rywala

AveCaesar 27.06.2026 12:14

Leoni zagrał pół sezonu i poszedł za 30 mln. Środkowy obrońca. To tylko z Włoch przykłady.

martins2000 27.06.2026 12:14

Oczekuje się, że Curtis Jones pozostanie w Liverpoolu tego lata !! !!

El_Imprezatore 27.06.2026 12:13

Dla nas okienko się jeszcze nie zaczęło a wygląda jakby się skończyło i znowu łysy z jakimiś pokemonami za 20mln wjedzie w środku sierpnia

El_Imprezatore 27.06.2026 12:11

A ja wam powiem, że ciężkie jest ostatnio życie kibica włoskich drużyn. Albo przepłacają (milan) albo w ogóle nie wydają (Inter). Jak Włosi się nie ogarną to niedługo będą (już są?) wspomnieniem mocnej ligi

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29500

Liczba newsów: 53367

Liczba komentarzy: 625676

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się