Lazio juz ledwo oddycha...a z lawki nie ma za bardzo kogo wpuscic
Niby nie ale jednak przeszkodził
Tylko, że Akpo w sumie nie wykonał żadnego ruchu
to jest taki sam karny jak Perisic Cuadrado w Juve Inter ood koniec sezonu zeszlego
Akby chcial to zrobic inteligetnie ale nie wyszlo
Chyba chodzi o moment, gdy Zaniolo oddając strzał zahacza o kolano Akpy
Przeszkodził w oddaniu strzalu ewidentny karny
No podobniej zasadzie jak Handa telekineza pilki
W momencie oddawania strzału zawodnik lazio faulowal
Andy dzisiaj chyba poszedl dla Fiory z Udinese
ta ewidentny xD
Widocznie karny był ewidenty skoro nie podchodził do monitora
mam nadzieje ze Lazio to wygra
https://streamja.com/MyGa3 xddd gdzie oni tu karnego widzieli
widzieliscie zeby w tym sezonie sedzia podszedl do monitora?
jak bedzie 3:3 to Sarrismo znowu zaliczy kompro
dawac Luisa Alberto do Interu
Zaorać te kalczio
było widać
Po prostu nie wierze hahaahah
w Akpe kopnął
Ludzie on w powietrze kopnął
To są jaja
przeciez tam faulu nie bylo
W Akpe kopnął
nie no to jest kryminał jesli to jest karny
Przecież on sam siebie kopnął. Co to ma byc
moze Marotta w zimowym okienku Marotta wymieni Hakana na Luisa Alberto
hahah karny
Hahaahah co za karny chca wyłudzić
chyba Luisowi Alberto nie po drodze z Sarrim
ale chyba nie będzie
to nie jest karny przecież
Jak oni dopuscili do takiej kontry
karny Roma
Lazio jednak dzisiaj jest lepsze od Romy
Alez kilejka...ciekawe czyroma cos strzeli
to po meczu chyba co
Jose
Jeszcze Caicedo oddali...oni w ogole lawki nie maja ..najlepszy z lawki to Lazzari ....wow
Ciro forma z Euro
Oby
Cagliari spadek?
Sinisa jutro ritiro robi
Cristante=Gagliardini czyli 000
Przy mou to kazdy chyba jest flegmatyczny
czy pada?
Sarri jaki spocony
inzagi to ciepły kluch
Boże jak mi brakuje takiego wariata jak mourinho
Dobrych ekip
Ale ciężki sezon się szykuje. Dużo ekip
Zaraz remisik będzie
4:4
Lazio - Inter to dopiero będzie festiwal
Miał Immobile na zamknięcie meczu to się potykał i strzelił w boczna
Yebaniec gol
Kurła ale derby
2;1
Moze nie wrocic do siebie po tych kontuzjach
Zaniolo jest straszny
Dobre derby
sarri zgasil peta na czole murynia
Musza jeszcze byc emocje
Dobra niech roma cos strzeli, bo 65 min do konca
fajny meczyk
Zaniolo słupek
murynio sie sam zaszachował xD
Czyli zasugerowal ze serie a nie ma podjazdu...duzo takich opinii by znalazl
Borek niedawno tez powiedzial, ze liga hiszpanska jest w kryzysie i jak ktos chce obejrzec dobry mecz to odpala PL lub bunde
Dwóch frustratow na ławkach trenerskich w Rzymie 😁
Chyba tylko Tomasz Hajto uważa, że w Serie A pada mało bramek
Jak porownac hit chelsi city do Inter atalanta to dzien a noc...czelsi to chyba bez celnego strzału
Roma bez Pellegriniego, jak Inter bez Barelli
katenaczjo
Krytykujacych serie a
Ciekawe czy roma wroci do gry...fajnie ze duzo bramek, po raz kolejny pstryczek dla pseudofachiwcow
murynio XDDD
Kumbulla też coś zaginął w tej Romie
Lazio gra slabo to w Derbach sie przebudza
Var to jest skandal w tym sezonie
typowe derby
Pedro
I 2:0
gol
To kiedy Jose out
Felipe
Alez piła. Piknie podał
i KO
Lazio gol
a to dopiero 38 minuta
Zostawili na siłe Kane to mają, tak samo odejść chciał Alli i Ndombele. Trzeci mecz w pałe 3:0 kwas w szatni niesamowity
Na tele po
u działa strima world
ale sprobuj na strim wolrds
ja ogladam na playerze z eleven
Siema macie link do arsenału totki?
Arsenal 3:0 z totkami
jestem ciekawy dzisiejszego meczu Lazio Roma
czarny kon Roma
no ale generalnie ta czwórka