Archiwum shoutboksa

Luki165 27.09.2021 12:05

Dla nas wystarczy ze zejdzie z linii plac

Luki165 27.09.2021 12:04

Chociaż raczej nie

Luki165 27.09.2021 12:04

Nie wiem

Adriano_forever 27.09.2021 12:04

kupią go za pieniądze uważasz?

Luki165 27.09.2021 12:04

Np do Ajaxu

Luki165 27.09.2021 12:04

Ja sie nie łudze ze u nas zagra tylko czy będzie mógł kopać w piłkę i czy będziemy mogli gdzieś go sprzedać

KibicInteru 27.09.2021 12:03

nie ma żadnego deadline'u

Adriano_forever 27.09.2021 12:03

W przypadku Eriksena nie ma co oczekiwać że wróci ;)

Luki165 27.09.2021 12:03

Kiedy będzie ostateczna decyzja odnośnie Eriksena?

Adriano_forever 27.09.2021 12:02

Ajaxowi też ta cała sytuacja się nie podobała i foch był na linii ajax <-> onana

Luki165 27.09.2021 12:02

Dlatego trzeba go ściągnąć już w styczniu i wprowadzać jak najszybciej

Luki165 27.09.2021 12:02

Onana zapowiadał sie na kozaka

Adriano_forever 27.09.2021 12:01

Zakaz obowiązywał treningi

Adriano_forever 27.09.2021 12:01

No właśnie nie

Orzeu 27.09.2021 11:59

więc to nie powinno być jakąś przeszkodą

Orzeu 27.09.2021 11:59

normalnie w treningu cały czas jest, na gierkach jakiś grywał, więc nie mylcie tego z sytuacją, gdzie ktoś przez rok nie gra przez kontuzję

Orzeu 27.09.2021 11:59

a co myślicie że nie grał przez rok bo miał zakaz?

Orzeu 27.09.2021 11:58

ehhh

Adriano_forever 27.09.2021 11:44

też nie wiadomo czego się spodziewać po nim

Adriano_forever 27.09.2021 11:43

no a teraz rok przerwy od gry

Saff 27.09.2021 11:41

Mam kumpla, który Ajaxowi kibicuje, to twierdzi, że jest dobry, choć jeszcze 2-3 lata temu ludzie obiecywali sobie po nim więcej

Dzonyy 27.09.2021 11:39

ten Onana wogole grac potrafI/

Saff 27.09.2021 11:38

No ktoś tu się w meczu z Fiorentiną podniecał, że wrócił stary Handa i że swoimi interwencjami zamknął gęby krytykom nazywającym go ręcznikiem ;)

Orzeu 27.09.2021 11:36

a jak już obronił to wypluł przed siebie

Orzeu 27.09.2021 11:36

no Handa wpuszcza wszystko co w bramę leci

Luki165 27.09.2021 11:20

Ale zal tego meczu z ta Atalanta

andyvdm 27.09.2021 11:14

niech przhychodzi szybko bo z emerytem daleko nie zajedziemy

Orzeu 27.09.2021 11:00

a dobra widzę jest news

Orzeu 27.09.2021 10:59

skąd info

Gloin1989 27.09.2021 10:53

Onana podobno już w styczniu

Endru 27.09.2021 10:41

zastanów sie dlaczego

nicolas80 27.09.2021 10:24

drużyna sięlepiej prezentuje niż rok temu o tej samej porze

nicolas80 27.09.2021 10:22

jutro wszystko na to wskazuje że wygramy

Orzeu 27.09.2021 10:20

o jutro już meczyk

nicolas80 27.09.2021 10:09

naładował akumulator zobaczymy kiedy się wyczerpie

Skepta 27.09.2021 10:08

spaleciak ogarnal nawet Osimiena

nicolas80 27.09.2021 10:07

Spalletti stworzył potwora i na tą chwilęsą nie do zatrzymania

domin98 27.09.2021 10:07

Także na spokojnie, Napoli jeszcze zdąży się zesrać

domin98 27.09.2021 10:06

Przypomnę tylko że w pierwszym sezonie ze spallettim byliśmy mistrzem jesieni

nicolas80 27.09.2021 10:03

"To moja ambicja i moja obsesja. Będziemy innym zespołem od poprzednich. Niczego nie lekceważą, zależy mi na lidze, Lidze Europejskiej, Pucharze Włoch, meczach towarzyskich i treningu. Moja drużyna i ja chcielibyśmy stać się ludźmi zapamiętanymi przez kibiców i miasto”.

nicolas80 27.09.2021 10:03

witam

Orzeu 27.09.2021 10:01

ale piłkarze Napoli to nadal piłkarze Napoli

Orzeu 27.09.2021 10:00

łysy to łysy

Orzeu 27.09.2021 10:00

Skepta

Skepta 27.09.2021 09:51

zrobil max z tej kadry ktora mial

Skepta 27.09.2021 09:51

na łysego nigdy nie plułem

Dzonyy 27.09.2021 09:50

A tak plules jak u nas byl

Dzonyy 27.09.2021 09:50

Pana Spalettiego xD

Skepta 27.09.2021 09:42

to nie jest zwykle napoli tylko napoli pana spalettiego a to juz co innego

Orzeu 27.09.2021 09:39

co roku to widzimy

Orzeu 27.09.2021 09:39

Napoli to Napoli

Orzeu 27.09.2021 09:38

nie idzie

Skepta 27.09.2021 09:37

Łysa łepetynka idzie po scudetto co czujecie

Orzeu 27.09.2021 09:32

co tu robisz Endru

Dzonyy 27.09.2021 08:28

witam

Nerazzurri83 27.09.2021 04:18

Co za typ 😎

pablo77 27.09.2021 01:42

xDDD

Endru 27.09.2021 01:29

Strony pomyliles

Bennacer 27.09.2021 00:03

Po klęsce z Verona przyszła klęska z Lazio jak się czujecie z tym?

Bennacer 27.09.2021 00:03

Witam

Claudio 26.09.2021 23:36

Ty masz swoją opinię na ten temat, ja swoją i neich sobie tak zostanie. Nikt nikogo nie przekona do swojej racji

Claudio 26.09.2021 23:36

Oglądasz mecze SerieA od dzisiaj by wierzyć sędziom i VARowi? :D

Piekarz 26.09.2021 23:32

nie wydaje mi się żeby Piekarz ten mecz sędziował miśku

Claudio 26.09.2021 23:29

przepisy, sedziowie i eksperci czyli Piekarz.

Piekarz 26.09.2021 23:28

chcesz być mądrzejszy od przepisów, sędziów i ekspertów to se bądź

Claudio 26.09.2021 23:26

no dokładnie oczywista :)

Piekarz 26.09.2021 23:26

serio, oczywista sytuacja

Piekarz 26.09.2021 23:26

a czarny mu wytrącił z równowagi nogę idącą w powietrzu na piłkę

Piekarz 26.09.2021 23:25

nawiasem mówiąc on nie brał zamachu, tylko strzelał :)

Claudio 26.09.2021 23:24

pewnie ci sami eksperci co twierdza ze niepodyktowane karne dla Interu byly dobrymi decyzjami ;)

Chuchu 26.09.2021 23:24

Jaki ja jestem niedojrzały

Piekarz 26.09.2021 23:23

no spoko, poczytasz sobie jutro w ocenach ekspertów że to był faul ;)

Claudio 26.09.2021 23:23

dla mnie oczywisty błąd sędziego a nie faul. Bedzie dany zawodnik przebiegal metr odemnie a ja bede bral zamach do stzralu w taki spsoob by go zahaczyc i bedzie karny...sper logika

il_biscione 26.09.2021 23:22

Ciekawe co pokaża banderowcy we wtorek

Piekarz 26.09.2021 23:21

oczywisty faul

Piekarz 26.09.2021 23:21

Zaniolo się składał do strzału, nawet nie przemieszczał, a ten się wje.bał kolanem w to miejsce

Piekarz 26.09.2021 23:20

mnóstwo faulów wygląda tak że faulujący przebiega obok a drugi zahacza xd

Piekarz 26.09.2021 23:20

please

Claudio 26.09.2021 23:18

ale to ze przebiega obok zawodnika ten o niego zahacza to nie jest do jasnej k.. faul

Piekarz 26.09.2021 23:15

też myślałem oglądając w tv że absurdalna decyzja, a jednak

Piekarz 26.09.2021 23:14

duże brawa dla sędziów za tę sytuację, bo mega trudna

Piekarz 26.09.2021 23:12

zobacz jak mu się stopa wygina

Piekarz 26.09.2021 23:12

2:18

Piekarz 26.09.2021 23:12

jak nie ma xD

intermed1 26.09.2021 23:12

Tam kontaktu nawet nie ma

Piekarz 26.09.2021 23:09

polecam obejrzeć powtórkę na youtubie w tempie 0,25 ;)

Piekarz 26.09.2021 23:09

dlatego się tak machnął

Piekarz 26.09.2021 23:09

czarny zahaczył kolanem Zaniolo

Piekarz 26.09.2021 23:09

był faul miśku

intermed1 26.09.2021 23:08

Jak sprawdził? To co on tam widział?

Chuchu 26.09.2021 23:08

VAR w tym sezonie to jest porażka

Piekarz 26.09.2021 23:07

sprawdził xD

intermed1 26.09.2021 23:07

Przecież to jest dopiero skandal

intermed1 26.09.2021 23:07

Dlaczego sędzia nie sprawdził tego Varem

intermed1 26.09.2021 23:07

Czy ktoś mi powie dlaczego Roma dostała karnego w meczu z Lazio?

forzaragazzi 26.09.2021 22:48

Jak kazdy. My spuchnęliśmy już dwa razy w tym sezonie ;)

crislk 26.09.2021 22:35

napoli i tak spuchnie ;p podejrzewam od meczu z firentina za tydzien;p

pluto11 26.09.2021 22:30

Niestety ale nasi nie kupia w styczniu bramkarza beda czekac do lata na darmowego Onane, do tego przydal by sie zmiennik dla Brozo i lewe wahadlo

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się