Był od poczatku lutego trybikiem w machinie Conte , ale o odpaleniu to nie ma mowy.
No Eriksen to u nas nie odpalił, takie sa fakty.
Uwazam ze Eriksen gral przecietnie i wielu sie ze mna zgodzi
ok
Nie jestes obiektywny
tak samo na Euro Veratti Jorginho i Barella nie mieli liczb ale robili robote caly srodek byl ich
no dobra szanuje twoje zdanie ale mam wrazenie ze sie nie znasz
Dobra mam inne zdanie a nie ze nie rozumiem
nie każdy musi się znać na piłce
ale spoko
no wlasnie byla tylko tego nie rozumiesz
Jesli chodz o Eriksena to nie bylo gry ani liczb
i w druga strone tak samo mozna nie miec liczb a robic robote
no ale to ze ma liczby to nie znaczy ze gra super o to wlasnie chodzi
Pisalem przed transferem ze strzeli 15 +
Dzeko też ma narazie liczby
Lukaku mial liczby
Lukaku też grał przeciętnie ale, że potrafił się dwa razy przepchać na mecz i nagle super
no no
Eriksenowi życze powrotu na boisko. Zawsze mu kibicowalem i chcialem żeby u nas odpalił ale niestety przez wiekszosc pobytu gral przecietnie
Eriksen to mój ulubiony zawodnik w tej drużynie więc po cichu liczę, ze jeszcze go zobacze w tej koszulce w drugiej cześci sezonu
ja bym tak się nie wychylał z tym spisywaniem na straty Eriksena ,przyznam że szanuje chłopaka zawsze byłna niego hejtowanie itp niech nasi zrobią swoje i awansują bo to już trwa zbyt długo więc na Eryku psów wieszać nie będę
Hakan jak zlapie rytm to przyryje czapa Eriksena
słowa w czyny ...
Nie dajmy się zwarjować
brakuje mi Eryka nie powiem że nie
czekajac ze zmianami do 80 min a w te 10 min jak wszedl Eriksen zrobi wiecej niz reszta pomocy przez 90
mysle ze dzisiaj Inzaghi pokaze różnice miedzy nim a Conte bo jak dla mnie to w zeszłym sezonie Conte się osrał w LM niesety.
W srodku mamy duzy wybór i jakosc
Piekarz jak typujesz derby szejków ?
MAJĄ BYĆ 3PKT
wystarczy tego czekania na wyjście z grupy ..
a wieczorem derby szejków
Hakanowi lawka sie przyda
moze hakan jak wejdzie na ostatnie 30 min to bedzie miec wiecej sily cos zrobic
jeszcze 2h temu mial byc hakan ale ponoc szymon zdecydowal ze woli vecino
mhm, no i spoko w sumie
sky dzis kilka razy podawalo i ten jest ostatni
maverik skąd pewność co do składu ? Wczoraj pisali ze persik za dimarco
byle dziś 3pkt
Cuba nie wiele sie pomylilem mielismy pecha z Atalanta
nicolas też pisłeś że wygramy na luzie z Atalantą lecz ym razem bez wymówek bo to juz musimy wygrac
Prxewiduję 2-0 dla nas do przerwy
Inzagi tym razem nie chce czekac i chce mecz szybko roztrzygnąć
maverik mi skład pasi
Sklad mi to obojetne i tak wygramy
no ja myśle
takim skladem wychodzimy na 99,9%
Cuba wygramy ten mecz bez obaw
PROBABILE INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Vecino, Dimarco; Dzeko, Lautaro.
3pkt dzis obowiązkowo jeśli chce się myśleć o czymś więcej
oby
najwyższy czas wyjść z grupy
też tak myslę
no i pieknie
jestem spokojny o to
teraz czekać na zwycięstwo Interku
a końcówka roboty i czekam na meczyk
co tam u Ciebie pablo
?
dziś interesuje Nas tylko zwycięstwo
siema cuba
siemka pablo siemka domin98
Szymek robi robotę
bo Inter nie przegrywa za często
slaby ruch cos na sb
a właściwie to 1:3 bo na wyjezdzie
dzisiaj pewne 3:1 po dobrej grze
Ja jestem za Hakanem bo gorzej niz ostatnio zagrac sie nie da
jedyna zagadka dzis to Vecino czy Hakan
bo wiadomo tam gdzie nasir tam przy nodze maniek gdzieś lata
prawidłowe pytanie to czemu nie widzisz nasira
WTC jakbyś wiedział co to ironia to nie zadawałbyś głupich pytań.
XD
Witam. Suning ogarnia aktualne?
Tu jest słowo o tokenach
witam czemu od dluzszego czasu nie widze na sb mankfci i nasira
Trzymajcie się
pozdro Orzeu
zgadza się Oby nie
oby nie
Oby
Obu nikt z obrony z podstawowej 11 nie dostał urazu bo zmienników w obronie nie amy takiej klasy by spokojnie podejść do spotkania jakby coś się stało ( OBY NIE )
skoro on wraca po kontuzji
ale ciężko mówićo jakiejkolwiek formie
ja na niego strasznie liczę
jesteś zadowolony z formy Alexisa? dalej na niego liczysz?
andyvdm pytanie mam
https://www.youtube.com/watch?v=5snZOdAqVHE reeeeelaks
Zaniolo
Zanikło został wymieniony na Nainggolana przypominam
witam cuba
dokł Endru siemanko
Zachowanie zaniolo przypomina mi dlaczego zostal wydalony z Interu