Archiwum shoutboksa

VVujek 28.09.2021 17:05

Był od poczatku lutego trybikiem w machinie Conte , ale o odpaleniu to nie ma mowy.

VVujek 28.09.2021 17:02

No Eriksen to u nas nie odpalił, takie sa fakty.

nicolas80 28.09.2021 17:02

Uwazam ze Eriksen gral przecietnie i wielu sie ze mna zgodzi

pablo77 28.09.2021 17:01

ok

nicolas80 28.09.2021 17:00

Nie jestes obiektywny

pablo77 28.09.2021 16:59

tak samo na Euro Veratti Jorginho i Barella nie mieli liczb ale robili robote caly srodek byl ich

pablo77 28.09.2021 16:58

no dobra szanuje twoje zdanie ale mam wrazenie ze sie nie znasz :D

nicolas80 28.09.2021 16:58

Dobra mam inne zdanie a nie ze nie rozumiem

pablo77 28.09.2021 16:58

nie każdy musi się znać na piłce ;)

pablo77 28.09.2021 16:57

ale spoko ;)

pablo77 28.09.2021 16:57

no wlasnie byla tylko tego nie rozumiesz :D

nicolas80 28.09.2021 16:57

Jesli chodz o Eriksena to nie bylo gry ani liczb

pablo77 28.09.2021 16:56

i w druga strone tak samo mozna nie miec liczb a robic robote

pablo77 28.09.2021 16:56

no ale to ze ma liczby to nie znaczy ze gra super o to wlasnie chodzi

nicolas80 28.09.2021 16:55

Pisalem przed transferem ze strzeli 15 +

pablo77 28.09.2021 16:54

Dzeko też ma narazie liczby

nicolas80 28.09.2021 16:54

Lukaku mial liczby

pablo77 28.09.2021 16:54

Lukaku też grał przeciętnie ale, że potrafił się dwa razy przepchać na mecz i nagle super :D

pablo77 28.09.2021 16:53

no no

nicolas80 28.09.2021 16:52

Eriksenowi życze powrotu na boisko. Zawsze mu kibicowalem i chcialem żeby u nas odpalił ale niestety przez wiekszosc pobytu gral przecietnie

cuba 28.09.2021 16:50

:serce:

pablo77 28.09.2021 16:50

Eriksen to mój ulubiony zawodnik w tej drużynie więc po cichu liczę, ze jeszcze go zobacze w tej koszulce w drugiej cześci sezonu :)

cuba 28.09.2021 16:48

ja bym tak się nie wychylał z tym spisywaniem na straty Eriksena ,przyznam że szanuje chłopaka zawsze byłna niego hejtowanie itp niech nasi zrobią swoje i awansują bo to już trwa zbyt długo więc na Eryku psów wieszać nie będę

nicolas80 28.09.2021 16:45

Hakan jak zlapie rytm to przyryje czapa Eriksena

cuba 28.09.2021 16:45

słowa w czyny ...

nicolas80 28.09.2021 16:44

Nie dajmy się zwarjować

cuba 28.09.2021 16:44

brakuje mi Eryka nie powiem że nie

pablo77 28.09.2021 16:40

czekajac ze zmianami do 80 min a w te 10 min jak wszedl Eriksen zrobi wiecej niz reszta pomocy przez 90 ;)

cuba 28.09.2021 16:40

(y)

pablo77 28.09.2021 16:39

mysle ze dzisiaj Inzaghi pokaze różnice miedzy nim a Conte bo jak dla mnie to w zeszłym sezonie Conte się osrał w LM niesety.

nicolas80 28.09.2021 16:38

W srodku mamy duzy wybór i jakosc

pablo77 28.09.2021 16:38

Piekarz jak typujesz derby szejków ? :D

cuba 28.09.2021 16:38

MAJĄ BYĆ 3PKT !! wystarczy tego czekania na wyjście z grupy ..

pablo77 28.09.2021 16:38

a wieczorem derby szejków

nicolas80 28.09.2021 16:38

Hakanowi lawka sie przyda

pablo77 28.09.2021 16:37

moze hakan jak wejdzie na ostatnie 30 min to bedzie miec wiecej sily cos zrobic

maverik 28.09.2021 16:37

jeszcze 2h temu mial byc hakan ale ponoc szymon zdecydowal ze woli vecino

pablo77 28.09.2021 16:37

mhm, no i spoko w sumie

maverik 28.09.2021 16:36

sky dzis kilka razy podawalo i ten jest ostatni

pablo77 28.09.2021 16:36

maverik skąd pewność co do składu ? Wczoraj pisali ze persik za dimarco

cuba 28.09.2021 16:34

byle dziś 3pkt

nicolas80 28.09.2021 16:33

Cuba nie wiele sie pomylilem mielismy pecha z Atalanta

cuba 28.09.2021 16:33

nicolas też pisłeś że wygramy na luzie z Atalantą lecz ym razem bez wymówek bo to juz musimy wygrac

nicolas80 28.09.2021 16:33

Prxewiduję 2-0 dla nas do przerwy

nicolas80 28.09.2021 16:32

Inzagi tym razem nie chce czekac i chce mecz szybko roztrzygnąć

cuba 28.09.2021 16:31

maverik mi skład pasi :)

nicolas80 28.09.2021 16:31

Sklad mi to obojetne i tak wygramy

cuba 28.09.2021 16:31

no ja myśle

maverik 28.09.2021 16:31

takim skladem wychodzimy na 99,9%

nicolas80 28.09.2021 16:30

Cuba wygramy ten mecz bez obaw

maverik 28.09.2021 16:30

PROBABILE INTER (3-5-2): Handanovic; Skriniar, De Vrij, Bastoni; Dumfries, Barella, Brozovic, Vecino, Dimarco; Dzeko, Lautaro.

cuba 28.09.2021 16:25

3pkt dzis obowiązkowo jeśli chce się myśleć o czymś więcej :)

cuba 28.09.2021 16:18

oby

cuba 28.09.2021 16:18

najwyższy czas wyjść z grupy :)

cuba 28.09.2021 16:17

też tak myslę

cuba 28.09.2021 16:17

no i pieknie :D

pablo77 28.09.2021 16:17

jestem spokojny o to :D

cuba 28.09.2021 16:17

teraz czekać na zwycięstwo Interku :)

pablo77 28.09.2021 16:16

a końcówka roboty i czekam na meczyk

cuba 28.09.2021 16:13

co tam u Ciebie pablo :) ?

cuba 28.09.2021 16:12

dziś interesuje Nas tylko zwycięstwo :)

pablo77 28.09.2021 16:12

siema cuba :)

cuba 28.09.2021 16:08

:serce:

cuba 28.09.2021 16:07

siemka pablo siemka domin98 :)

pablo77 28.09.2021 16:06

Szymek robi robotę :)

domin98 28.09.2021 16:06

bo Inter nie przegrywa za często

Endru 28.09.2021 16:03

slaby ruch cos na sb

pablo77 28.09.2021 15:54

a właściwie to 1:3 bo na wyjezdzie :D

pablo77 28.09.2021 15:54

dzisiaj pewne 3:1 po dobrej grze :)

Endru 28.09.2021 15:54

Ja jestem za Hakanem bo gorzej niz ostatnio zagrac sie nie da

Endru 28.09.2021 15:53

jedyna zagadka dzis to Vecino czy Hakan

Orzeu 28.09.2021 15:24

bo wiadomo tam gdzie nasir tam przy nodze maniek gdzieś lata

Orzeu 28.09.2021 15:24

prawidłowe pytanie to czemu nie widzisz nasira

Claudio 28.09.2021 15:03

WTC jakbyś wiedział co to ironia to nie zadawałbyś głupich pytań.

Endru 28.09.2021 14:51

:suning: :top:

Endru 28.09.2021 14:51

XD

Kebo 28.09.2021 14:49

Witam. Suning ogarnia aktualne?

forzaragazzi 28.09.2021 14:47

Tu jest słowo o tokenach

Endru 28.09.2021 14:46

witam czemu od dluzszego czasu nie widze na sb mankfci i nasira

cuba 28.09.2021 14:18

Trzymajcie się :flaga2:

cuba 28.09.2021 14:04

pozdro Orzeu

cuba 28.09.2021 14:04

zgadza się Oby nie

Orzeu 28.09.2021 14:04

oby nie

cuba 28.09.2021 14:02

Oby

cuba 28.09.2021 14:02

Obu nikt z obrony z podstawowej 11 nie dostał urazu bo zmienników w obronie nie amy takiej klasy by spokojnie podejść do spotkania jakby coś się stało ( OBY NIE )

Orzeu 28.09.2021 13:58

skoro on wraca po kontuzji

Orzeu 28.09.2021 13:58

ale ciężko mówićo jakiejkolwiek formie

Orzeu 28.09.2021 13:58

ja na niego strasznie liczę

Odet 28.09.2021 13:33

jesteś zadowolony z formy Alexisa? dalej na niego liczysz?

Odet 28.09.2021 13:33

andyvdm pytanie mam

andyvdm 28.09.2021 13:25

Zaniolo

andyvdm 28.09.2021 13:25

Zanikło został wymieniony na Nainggolana przypominam

cuba 28.09.2021 13:11

:flaga:

Endru 28.09.2021 13:11

witam cuba :flaga:

cuba 28.09.2021 13:10

dokł Endru siemanko

Endru 28.09.2021 13:10

Zachowanie zaniolo przypomina mi dlaczego zostal wydalony z Interu

Shoutbox

Borgen 27.06.2026 06:01

Ale ogólnie jakby tyle kosztował to ryzyko finansowe bardzo małe, nawet jakby się super nie sprawdził to kasa raczej do odzyskania. Ciekawy profil za ciekawe pieniądze.

Borgen 27.06.2026 06:00

Ma potencjał ofensywny, a i w obronie zacnie sobie radzi. Niejeden Acerbi by mógł się uczyć, chociaż to raczej głównie wiek i refleks. Z kompilacji to taki lepszy Palestra za pół ceny :P

Borgen 27.06.2026 05:58

Kompilacje ma zaskakująco dobre. Ciekawe jak z regularnością.

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Z profilu wydaje się w porządku grajek

KibicInteru 27.06.2026 01:09

Mam nadzieję

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

nie będzie raczej takiej histerii

ZnawcaCalcio 27.06.2026 01:03

Arab z Izraela

KibicInteru 27.06.2026 00:59

Jesteś pewien?

ZnawcaCalcio 27.06.2026 00:56

jak to Arab jest

KibicInteru 27.06.2026 00:52

jestem za

KibicInteru 27.06.2026 00:52

Khalaili jest chyba z Izraela więc pewnie się obsrają ludzie

ciechan 26.06.2026 23:58

Zainteresowanie Spurs i Newcastle. Napoli rzuciło 15, tamci chcą ok. 25. Kurde nawet cena niczego sobie

Kredence 26.06.2026 23:57

Generalnie przynoszą tylko wstyd kibicom Interu tak samo jak ten łeb kowzan co był u rudego z amici

Kredence 26.06.2026 23:56

Chcą być podróbką juvepoland na x

Kredence 26.06.2026 23:56

No oni myślą że są zabawni na tym twitterze a wychodzi tak żenująco że aż mam ciarki na skórze

ciechan 26.06.2026 23:55

AI twierdzi, że ma kiepskie ostatnie podanie. Tak też wywnioskowałem z kompilacji. Profil bardzo zbliżony do Palestry, ale on też imo mógł mieć lepsze statystyki, bo niejednokrotnie złe decyzje podejmował

danielinter 26.06.2026 23:53

Albo chłop ma 12 lat albo jest idiota co pewnie ciągnie Tuskowi

danielinter 26.06.2026 23:52

Pewnie najlepiej od razu było dać 60 za Palestre to później debil by napisał że kretyn Ausilio przepłaca

danielinter 26.06.2026 23:51

Co to za dzban prowadzi x fcinterpl

Archiwum shoutboxa

Publicystyka

Stajnia Ausiliasza (20)

02.04
19:37

Inter - Arsenal: Szukanie kozła ofiarnego to błąd. Prawdziwy problem leży u szczytu (6)

21.01
17:20
Archiwum publicystki

Tabela

/

Tabela strzelców

Serie A

  • 1

    Inter

    38

    87

  • 2

    Napoli

    38

    76

  • 3

    Roma

    38

    73

  • 4

    Como 1907

    38

    71

  • 5

    Milan

    38

    70

  • 6

    Juventus

    38

    69

Pokaż tabelę

Mecze

Zawodnik

Bramki

Pokaż wszystkich

Statystyki serwisu

Liczba użytkowników: 29498

Liczba newsów: 53362

Liczba komentarzy: 625625

Użytkownicy online: 0 1 gość

Serwis istnieje od 2003 roku

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką cookies. Możesz określich warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.

Herb Interu
Scudetto

21x

scudetto

Champions league

3x

Champions league

Coppa italia

10x

Coppa Italia

Fifa Club World Cup

1x

Fifa Club World Cup

UEFA cup

3x

Uefa Cup

Logo FcInter.pl

Nieoficjalny, największy polski serwis poświęcony Interowi Mediolan. Działamy dla Was od 2003 roku!

Serie A

Puchary

Dla Tifosich

Serwis

Zarejestruj się

Zarejestruj się